Як виправити Google Pixel XL Не вмикається [Посібник з усунення несправностей]

Зазвичай, якщо смартфон не вмикається, проблема в акумуляторі, але знову ж є інші фактори, які ми повинні враховувати, і можливості виключити, перш ніж ми зможемо визначити, в чому проблема, як вона виникає і що має бути зроблено, щоб це виправити. Наступні кроки пояснять вам, чому вам потрібно їх робити ... Проблеми із живленням, такі як не зарядка та не вмикання, є одними з найпоширеніших проблем, з якими можуть зіткнутися власники смартфонів. У цьому дописі я розгляну останнє, що також може трапитися на вашому новому #Google Pixel XL (#PixelXL). Ми вже отримали кілька скарг від нових власників щодо цих питань, тому ми зобов’язані вирішити цю проблему, щоб допомогти нашим читачам.

google-pixel-xl-wont-turn-on

Якщо у вас є цей телефон і у вас зараз виникають проблеми, пов’язані з електроживленням, продовжуйте читати, оскільки цей посібник може допомогти вам вирішити проблему без допомоги технічного персоналу. Ви можете більше зрозуміти, чому ця проблема виникає і як вона зазвичай виникає. Ви також можете дізнатися, як вирішити проблему, виконавши деякі процедури усунення несправностей, які раніше не виконували.

Як вирішити проблеми з вашим Google Pixel XL, який не вмикається

Зазвичай, якщо смартфон не вмикається, проблема в акумуляторі, але знову ж є інші фактори, які ми повинні враховувати, і можливості виключити, перш ніж ми зможемо визначити, в чому проблема, як вона виникає і що має бути зроблено, щоб це виправити. Наступні кроки пояснять вам, чому вам потрібно їх робити ...

Крок 1: Переконайтеся, що це не просто збій системи або незначна проблема з прошивкою

Натисніть і утримуйте клавішу живлення протягом 10 секунд, і телефон перезавантажиться, доки у нього залишиться достатньо заряду акумулятора. Якщо проблему вирішить ця дуже проста процедура, то вам пощастить, це була лише незначна проблема з прошивкою. Такі речі відбуваються постійно, і все, що вам потрібно зробити, - це оновити пам’ять телефону, виконавши процедуру примусового перезапуску. Google Pixel XL не має знімної користувачем батареї, тому ви не можете виконати звичайну процедуру витягування батареї.

Крок 2: Підключіть зарядний пристрій і підключіть його до телефону

Вам потрібно перевірити, чи телефон заряджається, оскільки завжди існує ймовірність, що акумулятор розрядився, тому він не вмикається або не реагує ні на що, що ви робите. Але крім виключення проблеми з розрядженим акумулятором, зарядка телефону також дасть вам підказку, чи пов’язана ця проблема з апаратним забезпеченням.

Якщо з обладнанням все гаразд, то звичайні знаки зарядки відображатимуться, як піктограма зарядки на екрані або світлодіодне повідомлення. Якщо телефон не заряджається, спершу потрібно усунути проблему, оскільки проблема не заряджається. Ось керівництво щодо цього: Як виправити новий Google Pixel XL, який не заряджається [Посібник з усунення несправностей].

Крок 3: Спробуйте увімкнути Pixel XL у безпечному режимі

Бувають випадки, коли сторонні програми або будь-які додатки з цього приводу падають. Коли це трапляється, на роботу мікропрограми може впливати залежно від того, скільки ресурсів використовують ці програми, і найпоширенішим результатом є збій системи, що характеризується зависанням, затримками, випадковими перезавантаженнями та невмиканням.

Спробуйте завантажити телефон у безпечному режимі, тому що, якщо це вдало, то наша підозра, що причиною проблеми є одна чи деякі ваші сторонні програми, підтверджується. Ось як ви завантажуєте Google Pixel XL у безпечному режимі:

 1. Натисніть і утримуйте кнопку живлення, доки на екрані не з’явиться логотип Google, а потім відпустіть. Залиште кілька секунд, щоб з’явився логотип.
 2. Поки логотип Google все ще на екрані, натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності .
 3. Продовжуйте утримувати кнопку зменшення гучності, доки внизу ліворуч на екрані розблокування не з’явиться “Безпечний режим”, а потім відпустіть. Це може зайняти до 30 секунд.

У разі успіху знайдіть програму, яка спричиняє проблему, та видаліть її.

 1. На головному екрані проведіть пальцем вгору піктограму зі стрілкою (розташовану внизу), щоб переглянути список програм.
 2. Перейдіть до Налаштування , а потім Додатки .
 3. Знайдіть, а потім виберіть відповідну програму. Якщо системних програм не видно, торкніться значка меню (розташований у верхньому правому куті)> Показати систему.
 4. Натисніть Примусово зупинити.
 5. Натисніть OK.
 6. Торкніться Зберігання.
 7. Торкніться Очистити дані. Цей параметр може бути недоступний для деяких програм, особливо для попередньо встановлених. Скидання налаштувань програми або очищення сховища даних може призвести до видалення збереженої інформації в програмі (наприклад, події календаря можуть бути втрачені).
 8. Натисніть OK .

Крок 4: Спробуйте завантажити телефон у режим відновлення

Якщо завантаження в безпечному режимі вимикає всі сторонні програми, завантаження в режимі відновлення начебто вимкне інтерфейс користувача Android. Якщо проблема в прошивці, тоді ця процедура буде успішною, ось як.

 1. Натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності . Утримуючи кнопку зменшення гучності, натисніть і утримуйте кнопку
 2. Кнопка живлення, доки телефон не увімкнеться. Ви побачите слово "Почати" зі стрілкою навколо нього.
 3. Натискайте кнопку зменшення гучності, доки не виділите “Режим відновлення”.
 4. Натисніть кнопку живлення, щоб запустити режим відновлення. Ви побачите зображення робота Android зі знаком оклику (ви також можете побачити “Немає команди” ).

Якщо припустимо, що ваш телефон успішно завантажився в цьому режимі, спробуйте спочатку перезавантажити його. Якщо він не завантажується, перейдіть до головного скидання, завантаживши його знову в цьому режимі:

 1. Натисніть і утримуйте кнопку живлення . Утримуючи живлення, один раз натисніть кнопку збільшення гучності. Потім відпустіть кнопку живлення .
 2. Якщо “Wipe data / factory reset” не виділено, натискайте кнопку зменшення гучності, доки вона не з’явиться. Потім натисніть кнопку живлення, щоб вибрати його.
 3. Натискайте кнопку зменшення гучності, доки не виділите “Так” (або “Так - видалити всі дані користувача”). Потім натисніть кнопку живлення, щоб вибрати її.
 4. Після завершення скидання натисніть кнопку живлення, щоб вибрати “Перезавантажити систему зараз”.
 5. Закінчивши, відновіть дані.

Крок 5: Надішліть телефон на ремонт

Якщо телефон не вмикається як в безпечному режимі, так і в режимах відновлення, або якщо він не завантажується успішно після скидання, то час відправити його на ремонт або перевірку. Ви зробили все, що вам потрібно зробити на даний момент, тому зверніться за допомогою до техніка. Однак, якщо телефон зазнав води та фізичних пошкоджень, можливо, вам доведеться взяти на себе всі витрати, і він не може бути замінений.