Як використовувати RCS на будь-якому Android | увімкнути функцію RCS або чату в Повідомленнях Google

В даний час великі оператори в США та Google наполегливо вимагають заміни SMS або текстових повідомлень. Хоча ця заміна не нова, цей новий інструмент обміну повідомленнями під назвою Rich Communication Services (RCS) набагато функціональніший, ніж SMS. RCS підтримує такі функції, як індикатори набору тексту, групові повідомлення, анімовані наклейки та квитанції про прочитання. Якщо ви не знаєте, ці функції відсутні у вашому звичайному текстовому додатку. Отже, якщо ви хочете отримати найкраще від того, що пропонують поточні сторонні програми для обміну повідомленнями, такі як Facebook Messenger, iMessage та Whatsapp, ви можете продовжувати використовувати RCS на своєму пристрої Android. На даний момент RCS було доведено, що працює лише в додатку Google Messages, тому саме цей ви хочете використовувати для обміну текстовими повідомленнями. 

Як використовувати RCS на будь-якому Android | увімкнути функцію RCS або чату в Повідомленнях Google

Увімкнути функцію RCS або чату в Google Messages легко. Використовуючи RCS, ви можете отримати безліч додаткових функцій на додаток до звичайної функції обміну текстовими повідомленнями, яку ви можете отримати у своєму звичайному додатку для SMS. RCS також підтримує кращі групові чати, вкладення файлів або обмін медіа. Ви також можете надсилати або отримувати фотографії в оригінальному розмірі файлу, а це означає, що через стиснення ви не втратите жодної якості. 

Перед початком процесу ввімкнення RCS потрібно мати кілька вимог до телефону. 

 • Переконайтеся, що на вашому телефоні встановлено останнє доступне оновлення програмного забезпечення.
 • Встановіть бета-версію програми Google Messages.
 • Встановіть програму активності. Це сторонній додаток, який повинен дозволяти вам змінювати прапори в додатку Повідомлення.

Кроки для ввімкнення функції RCS або чату в Повідомленнях Google

Нижче наведені кроки для використання RCS на вашому пристрої Android:

 1. Вимкніть Wi-Fi (деякі телефони можуть не продовжувати налаштування, коли це ввімкнено).
 2. Відкрийте додаток Launcher Activity.
 3. Після запуску Activity Launcher натисніть спадне меню у верхній частині екрана, а потім виберіть Усі дії .
 4. Прокрутіть вниз і торкніться Повідомлення .
 5. У підсписку Повідомлення прокрутіть до та торкніться Встановити прапори RCS .
 6. На екрані, що відкриється, торкніться випадаючого меню під URL- адресою ACS і торкніться опції "//rcs-acs-prod-us.sandbox.google.com".
 7. Торкніться спадного меню для OTP Pattern і встановіть для нього значення «Ваш \ sMessenger \ sverification \ scode \ sis \ sG - (\ d {6}).»
 8. Торкніться Застосувати внизу списку.
 9. Примусово зупинити додаток Повідомлення. У цій демонстрації ми використовуємо пристрій Samsung Galaxy, тому кроки: Налаштування > Програми > Усі програми > Повідомлення > Примусове зупинення . Переконайтеся, що ви примусово зупините програму Google Messages, а НЕ програму Samsung Messages.
 10. Знову відкрийте програму Повідомлення.
 11. Банер внизу екрана повинен запропонувати вам встановити p RCS або Chat for Messages. Не забудьте торкнутися Оновити зараз .
 12. Весь процес повинен тривати кілька хвилин, тому просто почекайте його.

Як перевірити, чи ввімкнено RCS

Залежно від оператора, запит на ввімкнення RCS може бути швидким або може зайняти деякий час. Ви повинні знати, якщо чат тепер увімкнено, оскільки тепер ви намагатиметеся надсилати та отримувати повідомлення з іншими сумісними розмовами з RCS. 

Інший спосіб перевірки - це:

 1. Відкрийте програму Повідомлення.
 2. Торкніться Додаткові параметри у верхньому правому куті (три крапки).
 3. Торкніться Налаштування .
 4. Торкніться Загальні .
 5. Торкніться Функції чату .
 6. Перевірте стан. Слід сказати Підключений .

Якщо ви один із користувачів, який зіткнувся з проблемою з вашим пристроєм, повідомте нас про це. Ми пропонуємо рішення для проблем, пов’язаних з Android, тому, якщо у вас проблема з вашим пристроєм Android, просто заповніть коротку анкету за цим посиланням, і ми спробуємо опублікувати наші відповіді в наступних повідомленнях. Ми не можемо гарантувати швидку відповідь, тому, якщо ваша проблема залежить від часу, знайдіть інший спосіб її вирішення.

Якщо ви вважаєте цю публікацію корисною, будь ласка, допоможіть нам, поширивши цю інформацію своїм друзям. GalaxyS2 також має присутність у соціальних мережах, тому вам може знадобитися взаємодіяти з нашою спільнотою на нашій сторінці у Facebook.