Як виправити смартфон Motorola Moto X4, який раптом не вмикається, не має живлення [Посібник з усунення несправностей]

Існує маса можливих причин того, чому смартфон раптово відмовляється вмикати живлення. Але загалом це або проблема з програмним забезпеченням, або несправне обладнання. Однак у більшості випадків жодні проблеми з живленням у мобільних пристроях не пов’язані з проблемами програмного забезпечення, наприклад, коли щось спрацьовує, якщо акумулятор або система живлення перестає працювати і не працює належним чином.

Те саме може статися, коли деякі програми поводяться неправильно і штовхають процесор на постійну роботу. Зрештою це спричинить швидке розряджання батареї або різке вимкнення пристрою. Фатальні системні помилки, які спричинили велике пошкодження даних, також є одними з можливих причин. Зазвичай це відбувається, коли інстальовано несправне оновлення та спричиняє пошкодження даних. Усі ці фактори можуть спричинити збій і несподіване вимкнення вашої телефонної системи.

Нижче виділено кілька придатних обхідних шляхів вирішення проблем живлення на смартфоні Motorola Moto X4. Читайте далі, щоб дізнатися, що робити, коли ви стикаєтесь із подібною проблемою, коли ваш Moto X4 раптом не вмикається.

Перш ніж продовжити, якщо ви шукаєте рішення проблеми з телефоном, спробуйте переглянути наші сторінки з усунення несправностей, щоб перевірити, чи підтримуємо ми ваш пристрій. Якщо ваш телефон є у списку підтримуваних пристроїв, перейдіть на сторінку усунення несправностей та знайдіть подібні проблеми. Не соромтеся використовувати наші рішення та обхідні шляхи. Не хвилюйтеся, це безкоштовно. Але якщо ви все ще потребуєте нашої допомоги, заповніть анкету з питань Android та натисніть "надіслати", щоб зв’язатися з нами.

Перше рішення: примусово перезавантажте ваш Moto X4.

Коли екран вашого телефону раптово стає чорним, він може застрягти на чорному екрані або просто загинути, оскільки акумулятор повністю розряджається. Якщо це відбувається з показником рівня заряду батареї на рівні 20 і більше відсотків, то, швидше за все, телефонна система зазнала аварії та застрягла на чорному екрані. У цьому випадку може допомогти примусове перезавантаження пристрою. Ось як це робиться:

 • Натисніть і утримуйте кнопку живлення приблизно 10-20 секунд. Якщо це не спрацює, натисніть і утримуйте одночасно кнопки зменшення гучності та живлення протягом 30-40 секунд. Відпустіть обидві кнопки, коли телефон перезавантажиться.

Це не призведе до видалення будь-яких даних, збережених у вашому телефоні, отже, попереднє створення резервних копій не буде необхідним.

Видалення або заміна акумулятора не рекомендується, щоб запобігти пошкодженню батареї або компонентів телефону.

Друге рішення: підключіть Moto X4 до зарядного пристрою і дайте йому зарядитися.

Якщо ваш телефон залишається мертвим і відмовляється ввімкнути примусове перезавантаження, то його акумулятор, можливо, розрядився, і тому його потрібно зарядити. У цьому випадку підключіть телефон до зарядного пристрою, а потім дайте йому зарядитися принаймні 30 хвилин. Обов’язково використовуйте оригінальний зарядний пристрій та підключіть його до прямого джерела живлення або розетки, щоб забезпечити належну кількість енергії для повного заряджання.

Також переконайтеся, що ваш телефон заряджається. Зазвичай через кілька секунд після підключення телефону до зарядного пристрою ви бачите індикатор зарядки, а піктограма зарядки залишається на дисплеї разом із поточним рівнем заряду акумулятора. Якщо ви не бачите жодного індикатора, що ваш телефон заряджається, то спочатку вам доведеться вирішити проблеми із зарядкою. Перевірте зарядний пристрій, зарядний кабель або зарядний порт, щоб визначити, що заважає пристрою заряджатися.

Якщо ваш Moto X4 заряджається і вже має 50 відсотків заряду, змусіть його перезавантажитися під час заряджання. Це може допомогти очистити помилкові фонові програми, які могли спричинити конфлікт та розрядити акумулятор швидше, ніж очікувалося. Щоб це зробити, просто натисніть і утримуйте кнопку живлення та кнопку зменшення гучності разом протягом приблизно 30-40 секунд, а потім відпустіть, коли телефон перезавантажиться.

Третє рішення: оновіть програмне забезпечення телефону до останньої версії.

Якщо вам вдалося увімкнути телефон після зарядки, перевірте та встановіть доступне оновлення для вашого пристрою вручну. Це може допомогти усунути всі системні помилки та зловмисне програмне забезпечення, які могли спричинити раптове вимкнення телефону.

Ви можете перевірити наявність доступних оновлень на своєму Moto X4 по бездротовій мережі або по повітрю, виконавши такі дії:

 1. Торкніться значка меню Додатки .
 2. Торкніться Налаштування .
 3. Натисніть Система .
 4. Торкніться Оновлення системи.

Якщо оновлення доступне, ви побачите сповіщення, що містить деталі оновлення. Щоб завантажити та встановити його, просто дотримуйтесь вказівок на екрані. Зверніть увагу, що для завершення завантаження та встановлення оновлення OTA потрібне стабільне та надійне з’єднання з Інтернетом. У телефоні також повинно бути достатньо місця та потужності, щоб завершити весь процес.

Четверте рішення: Витріть розділ кешу системи на вашому Moto X4.

Видалення розділу системного кешу також може допомогти видалити будь-які тимчасові системні файли, які можуть спричинити вимкнення телефону та його увімкнення. Це не призведе до видалення ваших файлів і налаштувань, на відміну від скидання до заводських налаштувань або загального скидання. Це також рекомендований обхідний шлях для вирішення таких питань після оновлення, наприклад, коли ваш телефон раптово стає неправдивим після встановлення нового оновлення програмного забезпечення. Ось як це робиться:

 1. Коли телефон вимкнено, одночасно натисніть і утримуйте кнопки зменшення гучності та живлення, поки він не перезапуститься.
 2. Натисніть кнопку зменшення гучності , щоб виділити / вибрати Recovery м оду варіант.
 3. Потім натисніть кнопку живлення, щоб підтвердити перезапуск режиму відновлення. Невдовзі з’явиться зображення бота Android із червоним знаком оклику.
 4. Утримуючи кнопку живлення , натисніть кнопку збільшення гучності.
 5. За допомогою кнопки гучності перейдіть до розділу очищення кешу та виділіть його .
 6. Потім натисніть кнопку живлення, щоб підтвердити вибір.
 7. Можливо, вам буде запропоновано додатковий екран підтвердження, тому, якщо це станеться, натисніть кнопку зменшення гучності, щоб виділити Так, а потім натисніть кнопку живлення для підтвердження.
 8. Потім телефон повинен розпочати очищення розділу кеш-пам’яті, і коли це буде зроблено, виділиться опція Перезавантажити систему зараз . Натисніть кнопку живлення, щоб перезавантажити телефон.

П’яте рішення: Скиньте налаштування Moto X4 до заводських значень (головне скидання).

Скидання даних до заводських налаштувань видаляє все додане та збережене на вашому телефоні, включаючи програми, налаштування, контакти, особисту інформацію та інший вміст. Усі помилки, спричинені помилками, включаючи випадкові випадки вимкнення та збої системи, також будуть видалені в процесі. Коротше, все буде видалено. Це можна розглядати як останній варіант, якщо все інше не вдалося вирішити проблему, і ваш Moto X4 продовжує несподівано вимикатися і не вмикається. Перш ніж почати перезавантажувати телефон, обов’язково створіть резервні копії всіх важливих даних для збереження. Після того, як все готово, виконайте такі дії, щоб скинути та відновити заводські налаштування на вашому Moto X4 через меню налаштувань:

 1. Торкніться значка меню Додатки .
 2. Торкніться Налаштування .
 3. Натисніть Система .
 4. Прокрутіть до та торкніться Скинути.
 5. Виберіть опцію Скидання заводських даних .
 6. Торкніться Скинути телефон.
 7. Якщо буде запропоновано, введіть облікові дані блокування екрана, щоб продовжити.
 8. Потім натисніть Стерти все, щоб підтвердити та розпочати скидання.

Потім телефон почне витирати все, а потім відновить типові або оригінальні конфігурації телефону. Зачекайте, поки телефон завершить скидання, а потім перезавантажтеся автоматично. Потім продовжуйте налаштовувати свій телефон як новий.

Якщо відновлення заводських налаштувань через налаштування неможливо, ви можете замість цього виконати зовнішнє скидання на своєму Moto X4. Це коли ви будете використовувати апаратні клавіші або фізичні кнопки для скидання налаштувань телефону. Щоб виконати зовнішнє скидання, ваш телефон повинен мати мінімальний рівень заряду батареї 25 відсотків. Це необхідно для того, щоб перезавантаження було успішним і таким чином запобігло пошкодженню телефонної системи.

Інші варіанти

Якщо жоден із попередніх методів не може вирішити проблему, і ваш Motorola Moto X4 все одно не ввімкнеться, то ви, швидше за все, маєте справу з неякісним обладнанням, яке потребує певного виправлення. У такому випадку потрібно буде віднести телефон до авторизованого сервісного центру Motorola.

Щоб отримати подальші рекомендації та допомогу з усунення несправностей, ви можете натомість зв’язатися зі своїм оператором або службою підтримки Motorola.

ВІДПОВІДНІ ПОСТИ:

 • Як виправити Google Play, який продовжує збій або не завантажується належним чином на вашому смартфоні Motorola Moto X4 [Посібник з усунення несправностей]
 • Як виправити свій смартфон Motorola Moto X4, який не може надсилати або отримувати текстові / SMS-повідомлення [Посібник з усунення несправностей]
 • Як виправити Facebook, який продовжує збій, не завантажується належним чином на вашому смартфоні Motorola Moto X4 [Посібник з усунення несправностей]
 • Як виправити Motorola Moto X4, який не вмикається після самостійного вимкнення (просте виправлення)

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.