Samsung Galaxy S6 застряг у циклі завантаження або продовжує перезавантажуватися після оновлення мікропрограми

Я вирішу проблему, пов’язану з Samsung Galaxy S6 (#Samsung # GalaxyS6), яка увійшла в цикл завантаження або постійно перезавантажується після останнього оновлення мікропрограми. Це одна з найпоширеніших проблем, яка може виникнути після оновлення пристрою. Поки що не було розгорнуто жодного серйозного оновлення для пристрою Galaxy S6, тому, по суті, наш читач, можливо, завантажив це оновлення, що містить виправлення помилок та виправлення.

Режим відновлення Samsung-Galaxy-S6-Edge

Незначні оновлення також можуть спричинити проблеми, але будь-які проблеми, які можуть виникнути, часто усуваються, не роблячи складних процедур. Насправді ця проблема постійно виникала з попередніми пристроями #SamsungGalaxy, але справа в тому, що користувачі не могли витягнути акумулятор, щоб виконати м'який скидання, що потенційно може вирішити подібну проблему. Я теж вирішу це питання, тому читайте далі. Ось власне повідомлення нашого читача, яке дасть вам уявлення про те, як поводиться його телефон після встановлення оновлення ...

« Мій телефон застряг у перезавантаженні після того, як я погодився дозволити телефону виконувати це нормальне оновлення та перезапуск. Я прочитав вашу статтю про те, як перезавантажити телефон, який застряг у циклі, однак на першому етапі сказано "вимкнути телефон", і як би довго я не утримував кнопку живлення, він просто не вимкнеться. Будь-яка допомога буде дуже вдячна. Дякую, Мел .

Якщо ви шукали рішення іншої проблеми, відвідайте сторінку з усунення несправностей, яку ми налаштували для Samsung Galaxy S6, оскільки вона містить багато рішень проблем, які ми вже розглядали. Знайдіть проблему, пов’язану з вашим, і спробуйте наші пропозиції, якщо вони не допомогли вам, тоді сміливо звертайтесь до нас і надайте якомога більше деталей, щоб ми могли надати більш точні рішення.

Вирішення проблем

Цей посібник базуватиметься на тому, як користувач описав свою проблему, однак, ми все ще дотримуємося стандартної процедури усунення неполадок, враховуючи той факт, що ми не можемо фізично діагностувати проблему.

Крок 1: Перезавантажте телефон

«… Я прочитав вашу статтю про те, як перезавантажити телефон, який застряг у циклі, однак на першому етапі сказано« вимкнути телефон », і як би довго я не утримував кнопку живлення, він просто не вимкнеться. "

У будь-якій проблемі, незалежно від проблеми, пов’язаної з прошивкою чи обладнанням, перезавантаження завжди необхідне. Неодноразово було доведено, що ця дуже проста процедура є дуже ефективною для забезпечення завантаження будь-якого пристрою до оптимальних налаштувань.

Проблема в цьому посібнику полягає в тому, що користувач уже спробував перезавантажитись безрезультатно. Якщо телефон відмовляється вимикати за типовою процедурою, можливо, телефон замерз. Але заморожений чи ні, існує ще один спосіб «змусити» перезавантажити Galaxy S6.

Натисніть і утримуйте клавіші зменшення гучності та живлення разом протягом 20-30 секунд . Це спричинить імітацію відключення акумулятора, що еквівалентно Soft Reset (витяг батареї) на пристрої Galaxy зі знімним акумулятором.

Якщо ви можете виконати цей крок і успішно повернути телефон до життя, ви можете продовжити інші процедури усунення несправностей. Якщо у вас не вийшло з першого разу, спробуйте ще раз і знову, але якщо телефон не буде робити все, що ви робите, тоді у вас повинен бути технічний спеціаліст, який подивиться на це. З клавішею живлення може бути щось не так.

Крок 2: Завантажте телефон у безпечному режимі

" Мій телефон застряг у перезавантаженні після того, як я погодився дозволити телефону виконувати це нормальне оновлення та перезапуск ... "

Як я пояснив на кроці 1, модельоване відключення акумулятора є одним із засобів захисту пристрою, і поки всі кнопки функціонують, ви завжди можете це зробити. Ось чому обов’язково потрібно передати телефон техніці, якщо він не реагує або не перезавантажується, коли ви натискали і утримували клавішу живлення та клавішу зменшення гучності протягом 30 секунд.

Тепер, припускаючи, що телефон реагує на ситуацію, коли ви імітуєте відключення акумулятора, спробуйте це зробити, щоб завантажити телефон у безпечному режимі.

 1. Натисніть і утримуйте клавіші зменшення гучності та живлення протягом 20-30 секунд.
 2. Побачивши логотип Samsung, негайно відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте натискати клавішу зменшення гучності.
 3. Телефон повинен продовжувати завантажуватися, і вам буде запропоновано розблокувати телефон, як зазвичай.
 4. Ви дізнаєтесь, чи телефон успішно завантажився в безпечному режимі, якщо в нижньому лівому куті екрана відображається текст "Безпечний режим".

У цьому режимі всі сторонні або завантажені програми тимчасово відключені, але насправді ми хочемо дізнатись, чи телефон може успішно завантажитися в цей режим, тому що, якщо так, є велика ймовірність, що ви можете вирішити проблему.

Крок 3: Витріть розділ кешу

Якщо Galaxy S6 застряг під час завантаження або увійшов до циклу завантаження після незначного оновлення, частіше деякі кеші пошкоджуються і потребують очищення, щоб нова система могла створити нові файли для їх заміни. Цього разу файли будуть сумісні з новою версією прошивки.

Якщо припустити, що ви успішно завантажили телефон у безпечному режимі, ви можете виконувати цю процедуру поетапно ...

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Одночасно натисніть і утримуйте такі три кнопки: клавішу збільшення гучності, клавішу головного екрана та клавішу живлення.
 3. Коли телефон завібрує, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте натискати та утримувати клавішу збільшення гучності та клавішу Home.
 4. Коли з’явиться екран Android System Recovery, відпустіть клавіші збільшення гучності та клавіші Home.
 5. Натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити "стерти розділ кешу".
 6. Натисніть клавішу живлення, щоб вибрати.
 7. Коли розділ кешування стирання завершено, виділяється "Перезавантажити систему зараз".
 8. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Закінчивши очищення розділу кеш-пам'яті, телефон перезавантажиться і повинен мати можливість перейти на головний екран. На даний момент проблема вже повинна була бути виправлена, якщо ні, то буде виконаний останній крок.

Крок 4: Виконайте головне скидання

Якщо припустити, що ви вже стерли розділ кешу безрезультатно, настав час повернути телефон до заводських значень за замовчуванням. Однак це не означає, що нову прошивку буде видалено; він залишиться в телефоні, але всі завантажені програми, файли, дані та налаштування будуть видалені. Розділ даних, де зберігаються всі системні файли, буде переформатований.

Виконайте кроки, щоб знову запустити телефон у безпечному режимі, а потім виконайте ці кроки ...

 1. Вимкніть ваш Samsung Galaxy S6 Edge.
 2. Натисніть і утримуйте разом клавіші збільшення гучності, головного екрана та живлення.
 3. Коли пристрій увімкнеться та відобразиться «Увімкнення логотипу», відпустіть усі клавіші, і на екрані з’явиться піктограма Android.
 4. Зачекайте, поки екран відновлення Android не з’явиться приблизно через 30 секунд.
 5. За допомогою клавіші зменшення гучності виділіть опцію, 'wipe data / factory reset' і натисніть клавішу живлення, щоб вибрати її.
 6. Натискайте кнопку зменшення гучності ще раз, доки не виділиться опція "Так - видалити всі користувацькі дані", а потім натисніть клавішу живлення, щоб вибрати її.
 7. Після завершення скидання виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити телефон.

Що стосується усунення несправностей, це наскільки це можливо. Після того, як усе це і проблема залишиться, надішліть пристрій на ремонт.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Ми підтримуємо всі доступні пристрої Android, і ми серйозно ставимося до того, що робимо. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк на нашій сторінці у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.