Виправлення Samsung Galaxy Note 4 Випадкове вимкнення проблеми та інші проблеми, пов'язані з живленням

Якщо ви зайшли на цю сторінку, то, швидше за все, ви шукаєте рішення проблеми, з якою стикається ваш # Samsung #Galaxy # Note4. Випущена в 2014 році, ця модель досі є досить популярною серед багатьох людей, які її використовують. Причиною цього є те, що його обладнання все ще досить потужне, щоб легко обробляти будь-які найновіші програми, тоді як постійні оновлення програмного забезпечення, які він отримує, покращують роботу телефону. Хоча цей телефон відомий як надійний щоденний драйвер, певні проблеми все-таки можуть виникнути. У цій останній частині нашої серії виправлення неполадок ми розглянемо Galaxy Note 4, випадково вимикаючи проблему та інші проблеми, пов'язані з живленням.

Якщо у вас є Samsung Galaxy Note 4 або будь-який інший пристрій Android з цього приводу, не соромтеся зв’язуватися з нами за допомогою цієї форми. Ми з радістю допоможемо вам у будь-яких проблемах, які можуть виникнути у вас із пристроєм. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо без жодних рядків. Проте ми просимо, щоб, коли ви зв’яжетесь з нами, намагалися бути якомога детальнішими, щоб можна було зробити точну оцінку та дати правильне рішення.  

Якщо ви хочете переглянути попередні частини цієї серії, перевірте це посилання.  

Ви також можете зв’язатися з нами через наші акаунти в соціальних мережах Facebook та Google+.

Примітка 4 Вимкнення випадковим чином

Проблема: Моя Примітка 4 почала випадковим чином вимикатись без причини приблизно 3 тижні тому і не вмикатиметься, доки не буде підключена до зарядного пристрою, незалежно від рівня заряду акумулятора. Акумулятор змінили майже 3 місяці тому, а телефону трохи більше двох років. Я кілька разів очищав кеш, але все ще маю проблему. Нещодавно нових програм не було встановлено. Тепер телефон частіше вимикається і автоматично вмикається знову. Я м’яко перезавантажив телефон і видалив кілька програм, а також запустив сканування вірусів. Час роботи акумулятора зменшується за останні два тижні без змін у використанні.

Рішення. Існує три можливі причини цієї конкретної проблеми. Збій у програмному забезпеченні телефону, погана батарея або внутрішній компонент, який не працює. Серед трьох причин, які найлегше усунути першими, - це програмне забезпечення телефону. Створіть резервну копію даних телефону, а потім скиньте заводські налаштування. Після завершення скидання не встановлюйте жодних додатків, а спробуйте спочатку перевірити, чи проблема все ще виникає. Якщо це сталося, спробуйте отримати новий акумулятор, а потім перевірте, чи проблема все ще не виникає. Якщо це так, вам потрібно перенести телефон у сервісний центр, оскільки це може бути спричинено внутрішнім компонентом, який не працює.

Примітка 4 Заморожування та аварійні програми

Проблема:Телефон почав заморожувати та збивати програми. Іноді екран не прокидається, коли ви натискаєте кнопку живлення або головну кнопку. Потім телефон почав повністю розбиватися і перезавантажуватися. Зараз у мене серйозні проблеми, навіть змушуючи його увімкнути її, якщо вона виходить з ладу. Зазвичай він завантажується під зелений логотип Android і каже: "завантаження не вимикається", але нічого не робить. Іноді я можу перезавантажити його, утримуючи кнопку живлення або за допомогою кнопки зменшення гучності та кнопки живлення. Я купив новий акумулятор, але це мало що змінило, я очистив кеш-пам'ять, працював у режимі відновлення і все ще постійно аварійно працював. Потім я скидаю його до заводських налаштувань, і він час від часу працює добре протягом короткого періоду часу, але навіть не встановлюючи жодних програм, він замерзав і знову розбивався. Сьогодні це збій сьогодні вранці, і я не зміг успішно ввімкнути сьогодні. Навіть якщо на деякий час вийняти акумулятор.Здається, це пов’язано з апаратним забезпеченням, і я із задоволенням займаюся ремонтом апаратного забезпечення, але я не можу знайти жодної інформації про те, що це може спричинити проблему, тому будь-яка допомога чи порада будуть дуже вдячні. Телефону 15 місяців, тому поза гарантією.

Рішення: Випадково чи встановлено на вашому телефоні карту microSD? Якщо це сталося, спробуйте видалити його, оскільки це може спричинити проблему.

Ще одним фактором, на який слід звернути увагу, є програмне забезпечення телефону. Оскільки ви вже здійснили скидання заводських налаштувань, спробуйте перепрошити на телефон прошивку акцій. Спробуйте перепрошити попередню версію програмного забезпечення або оновлену версію мікропрограми. Ви можете переглянути різні популярні форуми Android, щоб отримати вказівки щодо того, як прошивати телефон.

Якщо описані вище дії не дозволяють вирішити проблему, вам слід віднести телефон до сервісного центру та перевірити його.

Примітка 4 Bootloop

Проблема:Привіт, це може здатися звичайною проблемою, але це не так. У мене є Galaxy Note Edge N915G - індійська модель. не вкорінено навіть один раз. Сьогодні вранці, коли я перезавантажив телефон і перевстановлював програми, телефон працював нормально, але коли я ініціалізував WhatsApp, мій телефон перейшов у BOOTLOOP. Я спробував встановити офіційну останню прошивку від sammobile N915GXXU1DPK6_N915GODD1DPK3_INS для свого телефону за допомогою Odin 3.10.6. Крім того, скидання заводських налаштувань та кеш-пам’яті очищено після перепрошивки запасу, але мені все одно не вдається очистити цикл завантаження. Оскільки мій телефон не кореневий, я не знаю, що ще робити. Я теж пробував з Odin 3.12.5. але не везе. Я також спробував прошивку N915GXXU1DPK6_N915GODD1DPK3_INU від sammobile, але вона все ще застрягла в завантажувальній петлі. Я можу перейти у режим відновлення та завантаження, але не можу запустити його.Мені нікуди йти, оскільки телефон вийшов з гарантії лише цього місяця. Чи є якесь інше рішення для цього чи щось, що я маю робити інакше? Будь ласка, допоможіть мені, оскільки я зараз за межами своєї країни, і я не маю іншого телефону для використання, крім цього. РЕДАКТУВАТИ - спробував укорінити та встановити користувальницький ROM, але все одно не везло.

Вирішення: Ви пробували перевірити, чи телефон все ще працює в завантажувальній петлі, якщо він підключений до зарядного пристрою? Якщо проблема не виникає, спробуйте замінити батарею телефону. Якщо проблема з bootloop все-таки виникає, можливо, причиною цього може бути внутрішній компонент, який не працює. Якщо це так, то я пропоную вам принести телефон у сервісний центр і перевірити його.

Примітка 4 Завершення роботи застряє на екрані Verizon

Проблема: Вчора ввечері Android мого чоловіка несподівано вимкнувся, і коли він намагається його увімкнути, він потрапляє аж до екрана Verizon і не йде далі. Він неодноразово намагався перезапустити телефон і дійшов лише до червоного екрану Verizon. Він заявив, що в телефоні немає SD-карти, а всі зображення та інше зберігаються на самому телефоні? Я дуже стурбований втратою всіх зображень на телефоні, якщо він скине його. Там є фотографії від народження наших синів. Мене не хвилює сам телефон, а лише картинки. Чи є спосіб їх врятувати?

Рішення. Нижче наведено кроки з усунення несправностей, які потрібно виконати, які не видаляють дані телефону.

  • Вийміть акумулятор телефону, потім натисніть і утримуйте кнопку живлення принаймні хвилину. Це розрядить телефонну схему, а потім очистить його оперативну пам’ять. Вставте акумулятор і спробуйте увімкнути телефон.
  • Підключіть телефон до зарядного пристрою, а потім перевірте, чи він увімкнено. Якщо це сталося, спробуйте отримати новий акумулятор для телефону.
  • Запустіть телефон у режимі відновлення, а потім витріть його розділ кешу. Це видаляє тимчасові системні дані телефону. Зробіть перезапуск.
  • Увімкніть телефон у безпечному режимі. Якщо ви можете отримати доступ до цього режиму, вам слід зробити резервну копію даних телефону. Після резервного копіювання всіх зображень слід продовжити заводські налаштування.

Примітка 4 Вимикається, якщо його не підключити до зарядного пристрою

Проблема: Я щойно отримав нову нотатку 4 поштою, тому що моя стара помре на повній потужності, я б її підключив до повної, а потім, як тільки відключу її, вона відключається, у мене така ж проблема з новою, яку я отримав поштою, він робить одне і те ж, вмираючи з повною потужністю. Я завів обидва телефони в & t, і вони дивились на мене, ніби я намагався витягнути якийсь жарт, який я добрий, якщо зараз застряг, не знаю, що з цим робити зламаний новий телефон

Рішення: Проблема може бути спричинена поганою батареєю. Спробуйте встановити нову батарею на телефон, а потім перевірте, чи не виникає проблема. Якщо це сталося, я рекомендую вам зробити резервну копію даних телефону, а потім скинути заводські налаштування. Якщо проблема все ще виникає після скидання, можливо, це вже могло бути спричинено несправним внутрішнім компонентом.

Примітка 4 Не швидка зарядка

Проблема: Привіт, швидкий зарядний пристрій My note 4 раптово перестав працювати. При підключенні до стіни за допомогою порту швидкого зарядного пристрою він заряджається лише через “USB”. Я спробував усе, що тільки міг подумати. У мене було головне скидання, змінено настінні штекери, змінено кабелі, я навіть зайшов так далеко, що змінив порт зарядки USB на самому телефоні, і все ще не маю рішення. Телефон працює чудово, проблема полягає лише в тому, що я не можу швидко заряджатись, і телефон не зв’язується з комп’ютером, якщо б я підключив його до ПК. Будь-які ідеї? Будь-яка порада буде вдячна

Рішення: Чи пробували ви чистити зарядний порт телефону за допомогою балончика зі стисненим повітрям? Якщо у вас є, і проблема все ще виникає, можливо, цей порт вже несправний. Рекомендую перевірити це у сервісному центрі, якщо це так.

Примітка 4 Вимикається без причини

Проблема: Привіт, у мене є Galaxy Note 4 (SM-N910G) Цей телефон є дуже важливою частиною мого бізнесу. За останні 2 місяці я помітив, що телефон вимикається без видимих ​​причин. Акумулятор на 100%, але все одно вимикається і намагається запустити без успіху. Єдиний спосіб, яким я можу користуватися цим телефоном, - це заряджати його, роблячи так, що телефон стає дуже гарячим. Будь ласка, проконсультуйте, яким курсом я повинен піти, щоб усунути цю проблему.

Рішення: Вам потрібно буде зробити резервну копію даних телефону, після чого виконати скидання до заводських налаштувань. Якщо після скидання проблема все-таки виникає, спробуйте отримати новий акумулятор. Якщо проблема не зникає, тоді якийсь внутрішній компонент у вашому телефоні не працює та спричиняє цю проблему. Перевірте це у сервісному центрі.

Примітка 4 Швидко розряджається акумулятор

Проблема: Мої батареї, як правило, дуже швидко розряджаються з 6.0. Я також спробував заощадити заряд акумулятора та заводський відпочинок. Акумулятор перевірявся вольтметром, і, як кажуть, він був у порядку. Телефон також мимовільно вимикається при 40-50% заряду акумулятора. Будь-які ідеї? Його модель ATT розблокована і на Tmobile. Я вважаю, що його не можна викорінити, оскільки ATT заблокував завантажувач. Будь-які ідеї?

Рішення: Спробуйте використати новий акумулятор на телефоні. Якщо проблема не зникає, попросіть телефон перевірити в сервісному центрі, оскільки це вже може бути проблемою, пов’язаною з апаратним забезпеченням.

Не соромтеся надсилати нам свої запитання, пропозиції та проблеми, з якими ви стикалися під час користування телефоном Android. Ми підтримуємо кожен пристрій Android, який сьогодні доступний на ринку. І не хвилюйтеся, ми не взимемо з вас жодної копійки за ваші запитання. Зв’яжіться з нами за допомогою цієї форми. Ми читаємо кожне отримане повідомлення і не може гарантувати швидку відповідь. Якщо ми змогли вам допомогти, будь ласка, допоможіть нам поширити інформацію, поділившись своїми публікаціями з друзями.