5 найкращих додатків для моніторингу цін біткойнів у 2020 році Хлопець-дроїд

Зараз альтернативні валюти, і завдяки найкращому додатку для попередження біткойнів ви зможете постійно залишатися на вершині існуючих цін. Не тому, що це надзвичайно цінно, а й тому, що з ними легше укладати угоди. Ми, звичайно, говоримо про біткойн. Ця криптовалюта існує вже досить давно, але вже останні кілька місяців пробивається до новин через порушення цілей, які раніше вважалися недосяжними. Такий попит на біткойн зараз. Зараз один біткойн оцінюється в 9740 доларів, тоді як кілька років тому він становив менше 100 доларів. Пам’ятайте, що на вибір є чимало програм, і ми говоримо лише про найкращі. Завжди безпечніше спробувати всі програми Bitcoin Price Monitor, згадані в цьому списку, щоб ви мали належне розуміння того, хто з них кращий.

Хочете спростити розрахунки податку на біткойни?

Шукаєте кращого способу відстежувати вартість свого криптопортфеля в прямому ефірі?

Ми рекомендуємо CoinTracking

Зайве говорити, що всі хочуть сісти на біткойн-поїзд, але це не так просто. Враховуючи, що майнінг зазнав удару через збільшення оцінки, більшість користувачів просто торгують біткойнами для подальшого фінансування. Це виявилося порівняно легшою роботою, враховуючи типи програм та послуг, які доступні на ринку.

Отже, якщо ви один з тих користувачів, у кого є біткойни або видобуток їх, ми поговоримо про кілька додатків, які допоможуть вам відстежувати зміну цін на біткойни. Якщо ви виявите, що ми пропустили будь-який конкретний додаток, обов’язково повідомте нас у розділі коментарів нижче.

Найкращий додаток Monitor Bitcoin Price

Додаток Bitcoin Price Monitor

1) Блок-портфель біткойнів

Ця програма дозволяє відстежувати різні ціни на біткойни та альткоїни (альтернативні криптовалюти, такі як Ethereum). Ця програма допоможе вам детально поглянути на ринок і зрозуміти, як змінюються ціни, подивившись на детальний графік. Ви можете встановити власні сповіщення в додатку, щоб сповіщати вас, коли ціна перевищує певний поріг. Крім того, ви знайдете безліч інформації з різних популярних джерел у світі криптовалют.

Він також підтримує більше 30 бірж з усього світу, тому у вас не повинно виникнути проблем з пошуком потрібної біржі. Розробник стверджує, що це програма для відстеження портфеля №1 біткойнів, і ми повинні певною мірою погодитися. Додаток розроблено з урахуванням спрощених ідей, і нові користувачі не зіткнуться з труднощами при адаптації до цього конкретного формату.

Найкраща частина? Ну, додаток можна завантажити абсолютно безкоштовно і позбавлене покупок або реклами в додатку. Він сумісний зі смартфонами під управлінням Android 4.1 та новіших версій, охоплюючи таким чином широкий спектр смартфонів та планшетів.

Завантажте зараз: тут

Додаток Bitcoin Price Monitor

2) CoinCap.io

CoinCap - це популярна послуга відстеження цін, яка також має спеціальний мобільний додаток, що надає інформацію на кінчиках ваших пальців. Якщо в ціні, яку ви щойно побачили в додатку, є щось особливо цікаве, ви можете легко поділитися цим у своїх акаунтах у соціальних мережах з друзями та родиною. Це незначна особливість, але на яку варто звернути увагу. Вся ваша інформація зберігається в таємниці завдяки коду доступу та автентифікації за відбитками пальців (очікувана підтримка пристрою).

Розробник не хоче, щоб ви реєструвались і створювали обліковий запис, щоб отримати всі ці функції. Натомість вам просто потрібно завантажити додаток, і всі деталі будуть надані безкоштовно. Ви можете створити власні параметри для програми, щоб повідомляти вас про падіння або підвищення ціни, підтримуючи поточну інформацію про ринок у режимі реального часу. CoinCap згадує, що додаток має деякі функції, які є ексклюзивними для мобільних користувачів. Отже, якщо ви використовували CoinCap для відстеження цін, ви могли б також негайно завантажити додаток Android. Однак для роботи програми потрібні пристрої, що працюють на Android 5.0. Найкраща програма попередження про біткойни, яку можна безкоштовно завантажити, без реклами та покупок у програмі.

Завантажте зараз: тут

Додаток Bitcoin Price Monitor

3) Coinbase

Coinbase не потребує представлення, особливо якщо ви добре знаєте ринок біткойнів. Окрім того, що ви можете відстежувати зміни цін на біткойни та альткойни, Coinbase дозволяє вам продавати та купувати їх прямо в додатку. Для більшості людей це єдиний додаток, який їм потрібно мати на своїх телефонах для задоволення своїх потреб у біткойнах. З огляду на популярність програми, усі транзакції захищені, тому вам не про що турбуватися щодо безпеки.

Ви можете підключити більшість банківських рахунків та дебетових карток до Coinbase, полегшуючи повернення платежів, здійснених за допомогою транзакції з біткойнами. Також є можливість налаштування PayPal у вашому обліковому записі. Coinbase має понад 11 мільйонів користувачів, які отримують доступ до його послуг, що робить його одним з найпопулярніших джерел для відстеження цін на біткойни, а також для їх купівлі / продажу за вашої зручності. Враховуючи, що Coinbase отримує вирізання з ваших транзакцій з біткойнами, він не пропонує рекламу чи покупки в додатках. Найкращий додаток для попередження біткойнів можна завантажити абсолютно безкоштовно.

Завантажте зараз: тут

Додаток Bitcoin Price Monitor

4) Бінанс

Подібно до інших програм, про які ми говоримо у цьому списку, Binance також постачається з можливістю купувати та продавати біткойни. Це означає, що ви також отримаєте додатковий шлях для конвертації своїх біткойнів у готівку або навпаки. Додаток також постачається з докладними графіками, що відображають різні значення криптовалюти, зберігаючи синхронізацію зі зміною цін. Маючи мільйон зареєстрованих користувачів під своїм поясом, сервіс, безсумнівно, є одним з найкращих, що працюють зараз.

Ще кращим стає той факт, що користувальницький інтерфейс простий у використанні та не вимагає багато (або будь-якого) навчання. Це, на додаток до широкого набору функцій, які він пропонує, створює захоплююче поєднання. Додаток можна завантажити безкоштовно та не містить реклами та покупок у програмі. Додаток сумісний з пристроями під управлінням Android 4.2 та новіших версій.

Завантажте зараз: тут

Додаток Bitcoin Price Monitor

5) Робінхудство

Це комплексний додаток для фінансових інвестицій, що дозволяє купувати та продавати біткойни на додаток до акцій, ETF та багато іншого. Це робить Robinhood одним із найповніших інвестиційних додатків. Що ще краще, це те, що ви можете одночасно перевіряти свої транзакції з біткойнами, а також ціни на акції. Крім того, вам не потрібно створювати обліковий запис у Robinhood, щоб почати використовувати його функції.

Однак, враховуючи тип функцій, які він пропонує, безумовно, має сенс створити обліковий запис. Акції, з якими розглядається цей додаток, повністю позбавлені комісії, тому ви отримуєте максимум від своїх інвестицій. Завдяки детальному аналізу вартості біткойнів, доступному в додатку, ви зможете приймати обґрунтовані рішення на основі останніх тенденцій. Robinhood Gold скасовує деякі обмеження, доступні для безкоштовних членів. Ви також отримуєте доступ до подовженого робочого часу, що є реальним плюсом, якщо ви хочете інвестувати.

Враховуючи найкращу бізнес-модель виробника попереджувальних програм для біткойнів, яка полегшує ситуацію для кінцевого користувача, ми високо оцінюємо цю програму в наших книгах. Це безкоштовне завантаження з магазину Play, і в ньому немає реклами чи покупок у програмі.

Завантажте зараз: тут

Хочете спростити розрахунки податку на біткойни?

Шукаєте кращого способу відстежувати вартість свого криптопортфеля в прямому ефірі?

Ми рекомендуємо CoinTracking

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.