Як виправити не працює ігрову карту Nintendo Switch | TheDroidGuy

Якщо ви читаєте цю статтю, ви, мабуть, шукаєте допомоги щодо того, як ваша ігрова карта або картридж Nintendo Switch не працює. На ваше щастя, саме про це йдеться в цій публікації.

Існує два способи розміщення гри в комутаторі Nintendo. Один - це покупка гри через Інтернет через послугу Nintendo Switch Online, а інший - отримання фізичної картки. Як ви вже напевно знали, одним із мінусів володіння фізичним картриджем для гри є те, що завжди є ймовірність того, що картка може пошкодитися або стати нечитабельною. Якщо картка подряпана, пошкоджена або піддається впливу елементів, існує ймовірність, що вона може перестати працювати. Це може призвести до того, що ваш Nintendo Switch повідомить вас, що ваша гра нечитабельна або не виявляється.

Якщо ваш комутатор Nintendo каже, що програмну програму неможливо відкрити або запустити після того, як ви вставите карту, може виникнути проблема з консоллю або з самою картою. Вам потрібно виконати набір кроків з усунення несправностей, щоб виявити причину проблеми.

Усунення несправностей ігрового картриджа Nintendo Switch, який не працюватиме

Потрібний час: 10 хвилин

Нижче наведені кроки, які ви повинні зробити, щоб вирішити цю проблему.

 1. Вийміть і знову вставте ігрову карту.

  Іноді, просто від’єднавши ігрову карту від консолі, можна виправити помилки. Вийміть ігрову карту і протріть смужки роз'ємів ззаду чистою м'якою тканиною. Потім знову вставте картку та перевірте, чи проблема не зникне.

 2. Спробуйте вставити інший ігровий картридж.

  Якщо у вас є інша ігрова карта, спробуйте вставити її та перевірте, чи читає її ваша консоль. Якщо друга гра працює, а перша - ні, можливо, у вас проблема з самою картою, а не з консоллю. Залежно від проблеми, можливо, вам доведеться замінити картку.

 3. Оновіть програмне забезпечення.

  Деякі ігрові проблеми легко усунути, встановивши оновлення програмного забезпечення. Переконайтеся, що на вашій консолі Nintendo Switch встановлена ​​остання версія програмного забезпечення, перевіривши її вручну в меню Налаштування системи. Ось як:

  Переконайтеся, що ваш комутатор Nintendo підключений до Інтернету.

  Перейдіть до головного меню .

  Виберіть Налаштування системи .

  Виберіть Система .

  Виберіть Оновлення системи .

  Зачекайте кілька хвилин, щоб дозволити системі перевірити наявність нової версії програмного забезпечення.

  Якщо доступне оновлення, процес завантаження розпочнеться автоматично.

 4. Перевірте наявність оновлень для гри.

  Якщо у вас виникли проблеми лише з однією конкретною ігровою карткою, гра може потребувати оновлення. Переконайтеся, що ваша консоль налаштована на автоматичне встановлення оновлень гри, перейшовши в Системні налаштування> Система> Автообновлення програмного забезпечення .

 5. Отримайте допомогу щодо можливого ремонту або заміни.

  Якщо декілька ігрових карт Nintendo Switch не працюють, або якщо у вас немає іншої ігрової карти, щоб спробувати, вам слід скористатися веб-сайтом ремонту Nintendo, щоб вибрати варіанти ремонту. 

ВАЖЛИВО : Якщо ви намагаєтеся придбати ігрову карту, що є у користуванні, є позиковою або вживаною, обов’язково огляньте її на наявність зігнутих або поламаних з’єднувальних смужок ззаду. Ігрова карта з зігнутою смужкою, вставлена ​​на консоль, може отримати додаткові пошкодження або завдати внутрішньої шкоди консолі. Для деяких користувачів ця проблема назавжди вплинула на їхні консолі Nintendo Switch, остаточно пошкодивши їх.

Уникайте використання пошкоджених ігрових карт і завжди оглядайте задню частину, перш ніж вставляти нову ігрову карту.

Пропоновані показники:

 • Прості кроки для підключення комутатора Nintendo до телевізора
 • Як виправити проблему зі збоями TikTok на Android
 • Як виправити проблеми з Wi-Fi комутатором Nintendo | не вдається підключитися, знайти мережу
 • Як показати відсоток заряду батареї Nintendo

Отримайте допомогу від нас

Маєте проблеми з телефоном? Не соромтеся зв’язуватися з нами за допомогою цієї форми. Ми спробуємо допомогти. Ми також створюємо відео для тих, хто хоче слідувати візуальним інструкціям. Відвідайте наш канал GalaxyS2 Youtube для усунення несправностей.