Як вимкнути OK

Команда "Ok, Google" стала надзвичайно корисною. Незалежно від того, користуєтесь ви старішою версією Android або однією з останніх версій, "Ok, Google" дозволить вам відкрити голосовий помічник Android - Google Now або Google Assistant, залежно від вашої версії Android - і дозволити вам запитати це питання або запит на команду. Він працює подібно до Siri на iOS. Однак це настільки корисно, наскільки дратує - це може бути серйозним розрядом батареї, і тоді є люди, яким не подобається "завжди слухаюча" частина програмного забезпечення, хоча вона слухає лише цю конкретну клавіатуру.

Тим не менше, це ключове слово може бути серйозним розрядом батареї, оскільки воно завжди його шукає. На щастя, вимкнути OK, Google також досить просто. Ось як ви можете це зробити.

Чому все в порядку, Google увімкнено?

Добре, Google, більшу частину часу вмикається автоматично, коли ви вперше налаштовуєте телефон Android, оскільки це невід’ємна частина системи Android. У більшості смартфонів, Google, це ключове слово, яке дозволяє Google Assistant вискакувати на перший план і слухати вашу команду. Можна сказати щось на зразок: "Добре, Google, як сьогодні погода?" або "Добре, Google, хто був першим президентом США?" Можна навіть сказати такі речі, як: „Добре, Google, мені потрібні вказівки до Нью-Йорка, Нью-Йорка”. Як ми вже згадували, він функціонує подібно до того, як "Hey Siri" працює над програмним забезпеченням Apple для iOS для iPhone, iPad і навіть Mac.

Є кілька причин, чому ви можете позбутися цього. Як ми вже згадували, якщо ваш телефон завжди шукає ключове слово “OK, Google”, це може вплинути на час автономної роботи. Ви також можете просто не використовувати його, або ви втомилися від того, щоб запускати Асистент кожного разу, коли він чує, як він згадується в розмові або навіть по телевізору (ми дивимося на вас Burger King).

Варто зазначити, що, вимкнувши ОК, Google, ти також не матимеш різкого впливу на Google Assistant. Асистент просто більше не буде шукати це ключове слово. Але ви все одно можете отримати доступ до Асистента, довго натискаючи кнопку головного на підтримуваних телефонах Android. Ви все одно зможете користуватися Асистентом, як зазвичай, просто не матимете доступу до цього швидкого голосового скорочення.

Як мені все-таки вимкнути цю справу?

Вимкнути виявлення "Ok, Google" надзвичайно просто. Він вбудований в Google Assistant, який походить від основного додатка Google, який має майже кожен телефон Android. Доступ до нього в додатку Налаштування відсутній, як ви могли очікувати. Маючи це на увазі, ми можемо просто запустити додаток Google, щоб вимкнути виявлення ключових слів.

Отже, відкрийте шухляду програми та знайдіть програму Google. Опинившись, ви можете запустити програму. Нам потрібно буде зараз шукати меню, яке є піктограмою з трьома крапками у верхньому лівому куті програми. Клацніть на ньому та виберіть кнопку Налаштування в меню навігації, що з’явиться.

Після натискання кнопки Налаштування повинно з’явитися меню для Google Assistant та загальних основних налаштувань Google. Ви хочете пройти весь шлях по меню, поки не знайдете підрозділ "Голос". Ви захочете натиснути її, або в цьому випадку торкніться її.

Далі ми хочемо знайти опцію меню, на якій написано „Ok Google detection”. Знайшовши його, торкніться його, і саме тут ми зможемо нарешті вимкнути виявлення ключових слів.

Ви повинні побачити варіант із написом "Скажи" Ok Google "у будь-який час". Це опція, яка дозволяє сказати "Ok Google" з будь-якого місця, навіть із вимкненим дисплеєм телефону, і відкрити Google Assistant, щоб відповісти вам. Вимкнувши це, ви більше не зможете цього робити.

Отже, щоб вимкнути його, просто натисніть на повзунок. Якщо він сірий, вітаємо, ви вимкнули виявлення "Ok Google". Якщо це світло-блакитний колір, увімкнено виявлення "Ok Google". Ви також можете побачити опцію “Довірений голос”. Це не все важливо, ми просто хочемо переконатися, що виявлення вимкнено. Щоб увімкнути його знову, ви завжди можете знову натиснути на цей повзунок, повторивши описані нами кроки.

Вирок

Вітаємо! Ви успішно вимкнули виявлення "Ok Google". Ваш телефон більше не буде шукати це ключове слово. Сподіваємось, це повинно заощадити вам деякий час автономної роботи або навіть трохи пам’яті про те, що ваш телефон більше не завжди слухає. Якщо вам коли-небудь доведеться його знову вимкнути (або навіть увімкнути), ви можете просто повторити описані нами кроки. І майте це на увазі, оскільки вам, можливо, доведеться його знову вимкнути після будь-яких системних оновлень, таких як оновлена ​​версія Android.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.