Galaxy S6 Edge застряг у режимі ODIN (завантаження), інші проблеми із зарядкою

Деякі з наших читачів повідомляють, що їхні нові телефони #Samsung # GalaxyS6 мають проблеми із завантаженням минулого режиму завантаження з невідомої причини. У нашій сьогоднішній публікації розглядається ця проблема, а також інші пов'язані з цим проблеми із зарядом та живленням.

S6 акумулятор

Нижче наведено теми, висвітлені в цій статті:

 1. Galaxy S6 Edge застряг у режимі ODIN (завантаження)
 2. ПК не виявляє Galaxy S6 Edge при підключенні через USB
 3. Galaxy S6 заряджається лише при підключенні до ПК
 4. Відновіть дані з Galaxy S6, який не завантажується
 5. Galaxy S6 не заряджається навіть при використанні різних зарядних пристроїв

Якщо у вас є проблеми з #Android, ви можете поділитися ними з нами за допомогою посилання, поданого нижче.


Проблема No1: Galaxy S6 Edge застряг у режимі ODIN (завантаження)

я намагався оновити свій Galaxy S6 Edge до нової версії, і він прекрасно завантажився, але коли він спробував перезавантажитися, він просто показав логотип Galaxy S6 Edge, він не завантажиться далі. Я спробував покласти пальці на будинок, кнопку зменшення гучності та кнопку живлення, і він переводить мене в режим одіна або в режим завантаження, але я намагався скинути його, і це зробило, але екран залишився незмінним. - Хосе

Рішення: Привіт Хосе. Затримка телефону Android у режимі завантаження може мати кілька причин, але всі вони можуть бути вирішені за допомогою будь-якого з цих двох варіантів.

Перепрошивка запасного ПЗУ на ваш S6

Знайти завантаження телефону лише в режимі завантаження, очевидно, є проблемою, але це менше зло в порівнянні з відсутністю завантаження взагалі. Режим завантаження дозволяє прошивати або оновлювати поточну ОС, тому це є гарним показником того, що телефон реагує на входи, і проблема апаратного забезпечення не пов'язана. У попередніх моделях Galaxy S м’який скидання (вимкнення телефону та виймання акумулятора) зазвичай вирішує проблему, але в S6 це неможливо зробити через незнімну конструкцію акумулятора.

Перепрошивка стандартного програмного забезпечення для вашого S6 є простим і відносно безпечним, якщо ви дотримуєтесь інструкцій та вибираєте правильну прошивку. Спробуйте скористатися Google, щоб знайти інструкції, як вставити запасний ПЗУ на ваш S6.

Вкорінення вашого S6

Ще один життєздатний варіант, коли Galaxy S6 Edge застряг у проблемі ODIN - це викорінити телефон. Це рекомендується, якщо перший із вищевказаних не вдається доставити. Існує багато форумів, які дають надійні вказівки, як це зробити.

Майте на увазі, що вкорінення призводить до втрати гарантії на ваш пристрій, тому, якщо у вас все гаразд, це має бути для вас простим виходом. Це не тільки вирішить вашу проблему, але і вкорінення також надає більше доступу до папок і функцій, які зазвичай не доступні в некоренованому режимі.

Проблема №2: ПК не виявляє Galaxy S6 Edge при підключенні через USB

Я забув свій пароль і, отже, зробив розділ кеш-пам’яті та видалив дані / скидання до заводських налаштувань, я намагався перезавантажити завантажувач із відновлення, оскільки мій телефон застряг, але він застряг при “завантаженні… не вимикайте ціль ”Екран? Що важливо, я навіть не можу перейти в безпечний режим.

Деталі, як показано нижче:

Номер моделі: SM-G925P

Версія Android: 5.1.1

Версія базової смуги: G925PVPU2BOF7

Версія ядра: 3.10.61

Номер збірки: LMY47X.G925PVPU2BOF7

Я думав прошити його одіном і навіть спробував використовувати за допомогою інтелектуального перемикача, але одін / інтелектуальний перемикач, схоже, не виявляє пристрій. Я також встановив драйвери USB, оскільки я користувач Win7,

Думаю, мені доведеться змінити режим підключення USB пристрою на MTP. Чи можливо це на екрані відновлення?

Під час відновлення там написано "Помилка перевірки достовірності DM". Якщо я спробую будь-який інший варіант оновлення, всі вони кажуть, що вимкнено.

Оскільки я не можу підключитися до Один, і варіанти відновлення не є корисними, чи можу я щось зробити?

Примітка: У мене немає коріння телефону.

Все, що я з нетерпінням чекаю, це змусити систему запрацювати .. Я думаю, що мої варіанти:

 1. а) якимось чином виявити телефон для використання Одіна або розумного перемикача
 2. б) зміна режиму USB-з'єднання пристрою на MTP із режиму відновлення
 3. в) також хотів підтвердити, чи потрібно мати активовану SIM-карту, якщо мені доведеться використовувати перезавантаження для завантажувача

Будь-яка допомога з цим дуже вдячна. - Гарміт

Рішення: Привіт Харміт. Протокол передачі медіа (MTP) - це вдосконалена версія протоколу передачі зображень (PTP), і вони працюють аналогічно. Останній пропонує вам можливість захоплювати зображення з вашого S6, тоді як MTP дозволяє отримати доступ до більшої кількості медіа-файлів, таких як музика, відео, картинки тощо, на жаль, немає можливості переключитися з PTP на MTP через режим відновлення.

Якщо ваш комп’ютер не вдається виявити ваш S6, спробуйте знову завантажитися в режим відновлення та скористайтеся режимом ADB. Для цього спочатку потрібно встановити на ваш комп’ютер Android SDK. Ви можете шукати в Інтернеті конкретні вказівки щодо цього кроку.

На ваше останнє запитання відповідь НІ. Вам не потрібна активна SIM-карта для завантаження завантажувача, який є кодом, який запускається до запуску основної операції Android. Завантажувачі призначені для материнської плати і не потребують активації мережі або SIM-картки для роботи.

Тепер, якщо ваш ПК все ще не може виявити ваш S6, спробуйте зробити заводські налаштування в режимі відновлення.

Проблема No3: Galaxy S6 заряджається лише при підключенні до ПК

Galaxy S6 заряджатиметься лише з ПК, а ПК не розпізнаватиме, телефон просто продовжує говорити, що USB-пристрій невпізнанний. Спробував 5 різних зарядних пристроїв, 2 з яких є стандартними, що постачаються з телефоном. З 6 різними кабелями. Ви вже виконали повне відновлення, як ви пропонували з цієї сторінки //thedroidguy.com/2015/06/how-to-fix-a-samsung-galaxy-s6-edge-thats-not-charging-107604 . Просто цікаво, чи залишається у мене єдиний варіант - взяти його в магазин? - Лайонел

Рішення: Привіт Лайонеле. Процесом заряджання телефону керує вбудоване програмне забезпечення (ОС Android), тому корінням проблеми може бути не апаратний характер. Ви викорінили чи встановили спеціальний ПЗУ на свій телефон? Якщо ви це зробили, рекомендуємо підключити до телефону запасний ПЗУ, щоб переконатися, що прошивка не є справжньою причиною проблеми. Зробіть це перед тим, як замінити або відремонтувати телефон.

Вам потрібно спочатку завантажитися в режимі завантаження, щоб мати змогу прошити запас ПЗУ. Ось кроки для завантаження в режимі завантаження:

 • Вимкніть телефон.
 • Одночасно натисніть та утримуйте кнопки зменшення гучності, головного екрана та кнопки живлення .
 • Отримавши підказку із попередженням , натисніть кнопку збільшення гучності, щоб продовжити.
 • Як тільки ви побачите екран завантаження, підключіть телефон за допомогою кабелю USB до ПК.

Раніше ми робили статтю, в якій описані більш конкретні кроки для видалення S6: Як видалити Samsung Galaxy S6 Edge із запасом прошивки . Кроки для вашого S6 Edge повинні бути подібними, але перед тим, як продовжити, переконайтеся, що вибрали правильну прошивку, щоб запобігти пошкодженню телефону.

Проблема No4: Відновіть дані з не завантажувального Galaxy S6

Доброго дня, сподіваюся, ви можете допомогти мені з моєю проблемою.

Мій Galaxy S6 постійно перезавантажується. Я спробував завантажитися в безпечному режимі, він іноді завантажується, але блокується, як тільки я потрапляю на екран PIN-коду.

Іноді при спробі завантаження в звичайному режимі я можу пройти повз екрана підключення, але лише, можливо, 1 з 10 спроб, і він заблокується приблизно через 5 секунд. Найчастіше він потрапляє на екран Samsung і перезапускається, зазвичай блокуючись під час екрану Samsung та аудіо. Я придбав його на початку липня і принаймні один раз оновлював, але не можу сказати, яка це версія Android, оскільки вона не завантажується. Я не встановив занадто багато (якщо такі є) з моменту появи цієї проблеми.

Я противлююсь усьому, що очищає дані, оскільки мене турбує моя резервна копія. Якщо я можу знайти спосіб його резервного копіювання, у мене немає проблем із оновленням до заводу.

Дякую. - Джастін

Рішення: Привіт Джастіне. Скидання налаштувань до заводських налаштувань - це необхідний крок з усунення несправностей, щоб з’ясувати, чи є у вас проблема з мікропрограмою чи обладнанням. Ми підозрюємо, що проблема полягає в програмному забезпеченні, хоча скидання заводських налаштувань або оновлення мікропрограми в режимі завантаження може це виправити.

Якщо ви хочете спочатку відновити свої файли, перш ніж виконувати будь-який із них, спробуйте спочатку пройти стандартний шлях використання Samsung Kies .

Іншим способом відновлення файлів є використання сторонніх служб. Спробуйте відвідати місцеві ремонтні майстерні у вашому районі, щоб перевірити, чи можуть вони допомогти вам отримати доступ до ваших файлів.

Існує також багато онлайн-сервісів, які можуть допомогти вам відновити файли, але вони майже завжди не є безкоштовними. Ви можете спробувати ці два сайти як приклад:

 • Wecocoverdata
 • Кролонтрак

Ми жодним чином не пов’язані з цими веб-сайтами, і ми наводимо їх як конкретні приклади, як це згадував наш читач раніше. Ми не перевіряли їхні послуги, тому не впевнені на 100%, наскільки вони ефективні. Ці веб-сайти вимагатимуть у вас платіжних даних, тому не забудьте охопити всі підстави при розголошенні такої інформації.

Проблема No5: Galaxy S6 не заряджається навіть при використанні різних зарядних пристроїв

Вітаю! Дякуємо за пропозицію допомогти.

Я вирішив використати чийсь зарядний пристрій Samsung, щоб зарядити свій Samsung Galaxy S6, він заряджався. Тоді я вирішив покласти зарядний пристрій, щоб використовувати функцію швидкої зарядки, він не заряджався. Я трохи штовхнув, думаю, це була проблема з контактом, і ось мій телефон перезапустився, все одно не заряджався. Я спробував інший зарядний пристрій ще раз, на ньому відображався знак, що він заряджався лише на секунду, а потім знову перезапустився. Я спробував зарядний пристрій з іншим телефоном та моєю Приміткою 10.1; воно зарядилося. Я поклав зарядний пристрій, щоб перевірити ще раз, він не зарядився, на цей раз телефон вимкнувся. І не стягував плату.

Коли я натискаю кнопку живлення, щоб запустити її, вона відображає лише зображення індикатора заряду акумулятора протягом 2 секунд і згасає. Я підключив телефон за допомогою шнура до ноутбука, ноутбук зазвучав, але видав повідомлення про помилку; "Не вдається розпізнати USB-пристрій через помилку".

Я натрапив на ваш сайт і зробив м’який скидання, він з’явився, але все одно не зарядився, коли я зарядив зарядний пристрій. Я продовжив робити повний жорсткий скидання. Все ще не заряджається. Я відклав це, щоб зберегти владу, коли спробував надіти її пізніше; він не придумав. Показував лише знак батареї протягом 2 секунд, як і раніше.

Що мені робити зараз? Будь ласка, терміново допоможіть. 

Дякую. - Абімбола

Рішення: Привіт Абімбола. Схоже, у вас тут проблема з апаратним забезпеченням. Така проблема часто виникає через поганий порт зарядки. Ми більше не маємо можливості усунення несправностей програмного забезпечення, щоб це виправити. Якщо на телефон все ще поширюється гарантія на заміну або ремонт, рекомендуємо скористатися нею.


Якщо ви один із користувачів, який зіткнувся з проблемою з вашим пристроєм, повідомте нас про це. Ми пропонуємо рішення для проблем, пов’язаних з Android, тому, якщо у вас проблема з вашим пристроєм Android, просто заповніть коротку анкету за цим посиланням,  і ми спробуємо опублікувати наші відповіді в наступних повідомленнях. Ми не можемо гарантувати швидку відповідь, тому, якщо ваша проблема залежить від часу, знайдіть інший спосіб її вирішення. 

Описуючи свою проблему, будь ласка, будьте якомога детальніші, щоб ми могли легко визначити відповідне рішення. Якщо можете, будь ласка, включіть точні повідомлення про помилки, які ви отримуєте, щоб дати нам уявлення з чого почати. Якщо ви вже пробували деякі кроки з усунення несправностей, перш ніж писати нам електронною поштою, обов’язково згадайте їх, щоб ми могли пропустити їх у своїх відповідях.

Якщо ви вважаєте цю публікацію корисною, будь ласка, допоможіть нам, поширивши цю інформацію своїм друзям. GalaxyS2 також має присутність у соціальних мережах, тому вам може знадобитися взаємодіяти з нашою спільнотою на наших сторінках у Facebook та Google+.