Як виправити Samsung Galaxy Tab S4, який застряг на чорному екрані смерті?

Чорний екран смерті може трапитися на всіх мобільних пристроях, включаючи планшети, такі як новий Samsung Galaxy Tab S4. Найбільш поширеним симптомом цієї проблеми є те, що екран стає чорним - звідси і назва - але, крім цього, сам пристрій не реагує і не вмикається незалежно від того, скільки разів натискайте та утримуйте клавішу живлення. Він навіть не заряджається, якщо ви підключите його до зарядного пристрою, і ці симптоми змусять власників думати, що їх пристрій має якусь апаратну проблему.

Нормально думати, що чорний екран смерті є апаратною проблемою, особливо якщо ви знали, що він зазнав фізичних або рідких збитків. Однак, якби не було ознак або очевидної причини, це може бути просто черговою незначною проблемою, пов’язаною з прошивкою, і в такому випадку проблему можна легко виправити. Продовжуйте читати нижче, оскільки я поділюсь з вами рішенням, яке ми використовували для вирішення подібних проблем.

Перш ніж що-небудь, якщо у вас є інші проблеми з вашим пристроєм, спробуйте переглянути сторінку з усунення несправностей, оскільки ми вже розглядали кілька проблем із цим пристроєм. Шанси на те, що ми вже опублікували допис, який вирішує подібні проблеми. Спробуйте знайти проблеми, які мають подібні симптоми з тими, що зараз є у вас, і сміливо використовуйте запропоновані нами рішення. Якщо вони не працюють для вас або якщо ви все ще потребуєте нашої допомоги, заповніть нашу анкету та натисніть "надіслати", щоб зв'язатися з нами.

Як усунути неполадки Galaxy Tab S4 з чорним екраном смерті?

Як я вже говорив раніше, така проблема може бути лише незначною проблемою з прошивкою, оскільки більшість випадків чорний екран смерті виникає, якщо прошивка виходить з ладу. З огляду на це, ось що ви повинні з цим зробити ...

Виконайте процедуру примусового перезавантаження

Це має бути перше, що ви повинні зробити, і це може бути єдине, що вам потрібно було зробити, особливо якщо проблема почалася без видимих ​​причин. Якщо ви знайомі з методом витягування батареї, щоб виправити старі телефони, які перестали реагувати, примусове перезавантаження є аналогом цієї процедури лише тому, що ми робимо це на пристроях із незнімними акумуляторами. Для цього натисніть і утримуйте клавіші живлення та зменшення гучності протягом 45 секунд. Якщо все зробити правильно, планшет може ввімкнутись і завантажитися, як зазвичай, що це може закінчити проблему. Але якщо ваш пристрій все ще не реагує після першої спроби, зробіть це ще кілька разів, щоб переконатися, що ви робите це правильно. Якщо після цього він все ще не реагує, спробуйте замість цього ...

 1. Спочатку натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності і не відпускайте її.
 2. Тепер натисніть і утримуйте клавішу живлення, одночасно утримуючи кнопку зменшення гучності.
 3. Утримує обидві клавіші утримуваними разом протягом 45 секунд або більше.

Насправді це те саме, що і перша процедура, але в цій ми намагаємось натиснути і утримувати кнопку зменшення гучності перед клавішею живлення. Якщо ви зробите це так, це дасть вам той самий результат, але якщо спочатку натиснути та утримувати клавішу живлення, планшет може продовжувати не реагувати. Однак після того, як ви зробили це правильно, і ваш пристрій все ще не вмикається, це може бути через розряджений акумулятор.

Зарядіть планшет і виконайте примусову перезавантаження

Наявність розрядженого акумулятора насправді не є проблемою, оскільки більшу частину часу ваш телефон реагує, коли по його ланцюгах протікає струм. Однак бувають випадки, коли розряджений акумулятор також може спричинити збій мікропрограми, оскільки деякі служби та апаратні компоненти можуть не вимикатись належним чином. Якщо це стосується вашого Galaxy Tab S4, незалежно від того, скільки разів ви виконували процедуру примусового перезапуску, ваш пристрій все одно не вмикався б, оскільки для його ввімкнення не залишилось акумулятора. Отже, щоб вирішити цю проблему, ось що ви робите:

 1. Підключіть зарядний пристрій до робочої розетки.
 2. Підключіть Galaxy Tab S4 до зарядного пристрою за допомогою кабелю, що постачається виробником.
 3. Незалежно від того, показує планшет, що він заряджається чи ні, залиште його підключеним до зарядного пристрою принаймні 10 хвилин.
 4. Після цього спочатку натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності і не відпускайте її.
 5. Тепер натисніть і утримуйте клавішу живлення, одночасно утримуючи кнопку зменшення гучності.
 6. Утримує обидві клавіші утримуваними разом протягом 45 секунд або більше.

Якщо після цього ваш пристрій завантажується, тоді проблема закінчується, але якщо ні, то поверніть його до магазину або магазину, щоб технік міг перевірити його. Я сподіваюся, що цей посібник з усунення несправностей може допомогти вам тим чи іншим чином. Дякую за читання!

ВІДПОВІДНІ ПОСТИ:

 • Що робити, якщо ваш Samsung Galaxy Tab S4 продовжує замерзати та відставати?
 • Що робити, якщо на вашому Samsung Galaxy Tab S4 постійно відображається помилка «Виявлення вологи»?
 • Як виправити Samsung Galaxy Tab S4, який не вмикається?
 • Посібник скидання Samsung Galaxy Tab S4: Як виконати головний скидання, скинути налаштування мережі, м’який скидання планшета

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.