Як виправити проблему швидкого розрядження акумулятора у примітці 3

Примітка 3 - швидкий розряд акумулятораЩе до виходу Lollipop ходили чутки, що спеціально згадані проблеми з акумулятором є основною причиною затримки нової ОС. Зараз, через кілька місяців, схоже, що Google все ще намагається вирішити цю проблему, що може підтвердити, що ці чутки могли бути правдивими в першу чергу. Не рідко трапляються проблеми з акумулятором на багатьох технічних форумах, проте до або після появи Lollipop. Тим не менш, GalaxyS2 хоче переконатися, що наші читачі з тією ж проблемою знають про проблему та її вирішення методом спроб і помилок. Немає певного виправлення проблем із акумулятором через кілька факторів, які слід враховувати. Якщо у вас є подібні проблеми, просто перегляньте цей короткий допис про те, як вирішити проблему швидкого розряджання акумулятора в Примітці 3, або повідомте нам про це через наш електронний лист (наданий нижче).

Як виправити проблему швидкого розрядження акумулятора у примітці 3

Проблема №1: Примітка 3 швидко розряджається, коли ввімкнено Wi-Fi та синхронізацію

Привіт. Я регулярно читаю вашу публікацію Примітки 3. Я користувач Примітки 3 з Індії. За останні пару днів я помітив, що щоразу, коли я вмикав Wi-Fi і вмикав синхронізацію ... акумулятор починає дуже швидко розряджатися. Однак коли Wi-Fi вимкнено, а синхронізація вимкнена, акумулятор працює чудово. Чому так? У мене працює Android 4.4.2, і мій телефон кореневий. Будь ласка, будь ласка, будь ласка і поверни мені рішення. Я не хочу форматувати телефон, оскільки у мене важкий вміст. Заздалегідь дякую. Ваш фанат з Індії. - Аяан

Рішення: Привіт Айяне. Ми не уявляємо, наскільки швидкою є втрата заряду акумулятора, але це точно надзвичайна ситуація, коли Note 3 має цю проблему. Спробуйте перевірити, чи не викликають це сторонні програми, завантаживши телефон у безпечному режимі протягом декількох годин. Якщо в цьому режимі немає значної втрати заряду акумулятора, вимкніть та / або видаліть сторонні програми, доки проблема не зникне.

Проблема №2: Примітка 3 акумулятор швидше розряджається після оновлення до льодяника

Сер, нещодавно я оновив свій Galaxy Note 3 (SM N 900) до версії Lollipop 5.0 після отримання повідомлення про оновлення. Незабаром після оновлення я стикаюся з деякими проблемами з телефоном. Здається, жоден із раніше встановлених додатків, таких як Facebook, WhatsApp, Chrome, Gmail, не працює. Значки також відсутні, але в диспетчері пристроїв додаток відображається, але простір відображається як 0,00 байт.

Я спробував завантажити знову з Google Play. Але це також не відкривається.

Здається, акумулятор розряджається занадто швидко.

Оновлення Lollipop доставляє великі незручності в моєму робочому житті. Будемо вдячні, якщо ви допоможете мені виконати деякі дії з усунення несправностей. Дякую. - Ранотош

Привіт! Я МАЙАНК з Індії. Я використовую Примітку 3 N900 більше 1 року. Для мене це завжди добре працює, але зараз у мене виникає багато проблем після оновлення до Lollipop. Я прочитав вашу тему про ці проблеми, і у мене також виникають ті самі проблеми. Форматую телефон, стираю кеш і дані, скидаю заводські налаштування. зробив все. Галерея займає багато часу, щоб відкрити її, проблему розряду батареї, зависання, проблему з клавіатурою тощо. Сьогодні я подумав, що слід скоріше увімкнути телефон. Чи варто це робити? Або почекати чергового оновлення?

Я хочу видалити зі свого телефону всі непотрібні програми, як-от Chat On. Я не знаю, чому він все ще виходить, коли Samsung припиняє свою службу. Будь ласка, дайте мені пропозиції. Потрібно коріти це чи ні? Якщо так, будь ласка, надайте інструменти для вкорінення. Заздалегідь спасибі.

PS Гей! Я хочу ще одну пропозицію від вас. Я люблю займатися фотографією. я хочу додаток, який надає мені ручні функції камери, такі як ручне фокусування тощо. Так само, як у G4. Чи є такий додаток? - Маянк

Привіт. Мене звуть Феліпе, і я володію Galaxy Note 3. Після оновлення програмного забезпечення акумулятор не витримує більше 2 годин, коли він тримався цілий день. Інша справа, що всі програми здаються ледачими, як, наприклад, зайняття набагато більше часу, щоб виконати дію після дотику. Ви знаєте, як я міг вирішити ці проблеми? Моє головне занепокоєння стосується акумулятора. Я ціную вашу допомогу та підтримку. Найкраще. - Феліпе

Мій чоловік вже деякий час уникає завантаження оновлення Lollipop для своєї Примітки 3, оскільки моя Примітка 3 та Примітка 3 моєї дочки стали дуже нестабільними, і обидва вони страждають від швидкого розряду батареї, оскільки ми завантажили оновлення ще в квітні.

Він не зовсім впевнений, як це сталося, але його телефон завантажив оновлення для Lollipop. Він зміг затримати установку, перенісши її на пізніший час. Чи є спосіб видалити оновлення або запобігти його встановленню? Дякую. - Джуліана

Привіт, дякую, що знайшли час прочитати мою електронну пошту.

З моменту нового оновлення Lollipop я виявив, що використання акумулятора не те, що було раніше. У нас із чоловіком є ​​Samsung Note 3s, і обидва вони дуже швидко використовують батареї з моменту оновлення льодяника. Дивно, що це почалося лише з моменту оновлення. Я намагався переконатися, що у фоновому режимі не працює жодна програма, наскільки я міг.

Друге питання, яке я маю, а також я знаю, що ще двоє людей мають таке саме, тому воно для мене не ексклюзивне. Коли я надсилаю та отримую текст від когось, часто текст, який я надсилаю, з'являється на екрані після тексту, який надіслав хтось інший. Хоча текст, який вони надіслали, є відповіддю на мій текст. Дуже важко вести таку розмову, тому що я не можу встигати за тим, яке повідомлення прийшло, коли. Так це, якщо це активне повідомлення вперед-назад протягом однієї хвилини чи двох, воно робить це. Ще раз спасибі за ваш час. З повагою. - Лінда

Рішення: Привіт, хлопці. Оновлення льодяника вже давно відомо, що воно спричиняє всілякі проблеми, включаючи ту, яку ви відчуваєте. На жаль, навіть через кілька місяців після того, як він став доступним для загального споживання, деякі початкові проблеми залишаються в основному не вирішеними .

Через величезну кількість користувачів смартфонів Samsung по всьому світу, схоже, більшість проблем пов’язані з неякісними апаратними продуктами, а не програмними. Насправді розробники Google заслуговують на велику частину вини в цьому питанні. Було помічено, що нова операційна система Lollipop має тенденцію не допустити повного вимкнення мобільного з'єднання для передачі даних, на відміну від того, як KitKat керував цією функцією. Процес Служб Google Play, а також Google Now - це деякі горезвісні рідні програми, які спричиняють деякі проблеми. Оскільки вони пов’язані з ядром операційної системи, багато програм на базі Інтернету мають всілякі проблеми. Тим не менш, їхній вплив, як правило, проявляється в серйозній повільній роботі, а також у проблемах з розрядом акумулятора. Очевидно,Google усвідомлює проблеми, пов’язані з випуском Lollipop, і, мабуть, працює над виправленням речей. Але коли ефективний патч буде випущений, на сьогодні залишається питання.

Справді, Google можна звинуватити, але інші фактори також можуть бути присутніми. Застарілі програми, розроблені для попередньої ОС, також можуть зіграти негативну роль. Єдиними ефективними рішеннями, які пропонують як Google, так і Samsung, є очищення розділу кешу телефону та скидання заводських налаштувань . Ми знаємо, що у вас вже може бути ідея, що ви знайдете ці можливі рішення на нашому форумі, але вони єдині, що можуть це виправити. Якщо ці двоє не дозволять нормалізувати рівень споживання батареї, може знадобитися більш різка зміна звичок використання. Ми вже подавали короткий допис про те, як продовжити час автономної роботи S4 і S5 (ідеї можна застосувати і до Note 3s), тому спробуйте скористатися цим.

Повідомте нас, якщо вони вирішать ваші негаразди.

Mayank : Укорінення телефону забезпечує трохи нове середовище прошивки, тому, якщо у вас є всі стандартні рішення, ви можете просто спробувати. В Інтернеті є багато підручників для кореневих програм, які ви можете спробувати, але ми рекомендуємо дотримуватися тих, якими користуються на форумі розробників XDA .

Є багато програм для Android, які надають вам цифрові дзеркальні елементи керування. Спробуйте Camera FV-5 та Camera Manual . Обидва вони доступні в магазині Google Play.

Джуліана : Щоб телефон не повідомляв вас про очікування оновлення ОС Android, просто перейдіть до Налаштування> Система> Про пристрій> Оновлення програмного забезпечення , а потім зніміть прапорець біля автоматичного оновлення.

Лінда: Ваша друга проблема викликана неправильним налаштуванням дати та часу. Виберіть автоматичну дату та час та часовий пояс у розділі Налаштування> Система> Дата та час . Це повинно виправити SMS-повідомлення, які не працюють.

Проблема №3: ​​Примітка 3 акумулятор не заряджається після оновлення до льодяника

Привіт. Мою Samsung Note 3 оновили до льодяника на початку цього тижня (Verizon Wireless), і з тих пір телефон просто не заряджається. Я спробував кілька USB-кабелів і зарядних пристроїв, і результат завжди однаковий: телефон розпізнає, що він заряджається, але насправді він взагалі не заряджається. Натомість, я думаю, це швидше розряджає акумулятор. Мій телефон офіційно помер, оскільки я не можу зарядити акумулятор, і я не знаю, що робити.

Я прочитав вашу останню статтю, і частина про зарядку була жахливою порадою, оскільки це не має нічого спільного з оновленням льодяника та впливом на нездатність мого телефону заряджатись. Будь ласка, допоможіть?

//thedroidguy.com/2015/05/samsung-galaxy-note-3-problems-errors-glitches-solutions-and-troubleshooting-part-74-106869#qMIBJAK1AQxEVXhl.97 . Дякую. - КТ

Рішення: Привіт КТ. Якщо ви підозрюєте, що акумулятор розрядився раніше, ніж очікувалося, спробуйте використати інший і при необхідності замініть його. Ми не чули, щоб якесь оновлення мікропрограми пошкодило акумулятор, щоб повністю зробити його марним, але це можливо.