Швидкий перегляд Fitbit Charge 3 і розпізнавання кранів більше не працюють

Ваш Fitbit Charge 3 повинен увімкнути свій екран, навіть якщо ви трохи підняли зап’ястя, доки ввімкнено функцію швидкого перегляду або активації екрана. Однак є користувачі, які скаржилися на те, що така функція не працює через день-два використання, і ми вирішимо цю проблему в цій публікації.

Ще однією проблемою, яку ми маємо вирішити тут, є розпізнавання крана, яке пробуджує екран при натисканні на пристрій. Обидві ці функції можна знайти на пристроях Fitbit. Отже, продовжуйте читати, якщо ви стикалися з подібними проблемами, оскільки ця публікація може допомогти вам так чи інакше.

Для тих, хто шукає рішення іншої проблеми, завітайте на нашу сторінку з усунення несправностей Fitbit Charge 3, оскільки ми вже розглядали деякі найпоширеніші проблеми з цим телефоном. Перегляньте сторінку, щоб знайти проблеми, подібні до ваших, та скористайтеся запропонованими нами рішеннями. Якщо вони не працюють для вас або якщо ви все ще потребуєте нашої допомоги, зв’яжіться з нами в будь-який час через нашу анкету.

Швидкий перегляд Fitbit Charge 3 не працює

Якщо проблема пов’язана з апаратною проблемою, тоді Швидкий перегляд не повинен був працювати з коробки, але якщо ви змогли скористатися такою функцією, а потім проблема виникла, можливо, це пов’язано з деякими налаштуваннями або проблемою з мікропрограмою. На основі звітів користувачів, які стикалися з нею, проблему можна вирішити, виконавши такі дії:

  • Двічі торкніться, щоб увімкнути екран, а потім утримуйте ліву сторону кілька секунд, і це має відкрити меню з налаштуванням активації екрана. Переконайтеся, що це увімкнено.

Розпізнавання крана Fitbit Charge 3 не працює

Частіше користувачі натискають дисплей своїх трекерів, щоб розбудити його, якщо функцію швидкого перегляду не ввімкнено. Однак натискання на смужку замість дисплея - найкращий спосіб, оскільки він є більш чутливим. Торкніться тієї частини, де стикаються дисплей і діапазон, або переконайтеся, що ви Fitbit Charge 3 відреагує на неї як слід.

Однак, якщо ці функції все ще не працюватимуть належним чином після виконання відповідного рішення, спробуйте перезапустити трекер. Натисніть і утримуйте кнопку на своєму трекері протягом 8 секунд. Відпустіть кнопку. Коли ви бачите піктограму посмішки, а трекер вібрує, трекер перезапуститься. Після цього спробуйте перевірити, чи проблема все ще виникає, і якщо проблема все ще виникає, у вас немає іншого вибору, окрім як відновити заводські налаштування пристрою.

СХОЖІ ПОВІДОМЛЕННЯ:

  • Що робити, якщо ваш Fitbit Charge 3 не заряджається належним чином
  • Fitbit Charge 3 не отримує сповіщень з телефону
  • Як виправити Fitbit Charge 3, який не синхронізується

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.