Як виправити Samsung Galaxy Note 2, який не вмикається [Посібник з усунення несправностей]

У цій публікації я розповім вам, як виправити або вирішити проблему Samsung Galaxy Note 2, яка не вмикається. Телефон був випущений в 2012 році, і якщо він почав діяти нещодавно з якоїсь причини, то, можливо, вже є деякі речі, які потрібно змінити. Акумулятор належить до аксесуарів, які швидше псуються. Дослідження показують, що літій-іонні акумулятори, подібні до тих, що містяться в Примітці 2, можуть прослужити лише пару років. Отже, є вагома причина, чому це перша, яка спадає на думку з питань, пов’язаних із владою.

Примітка Galaxy Samung 2

Але те, що телефон не вмикається, не означає, що акумулятор розряджений. Існують інші фактори, які можуть призвести до цієї проблеми, і ця публікація допоможе вам визначити винуватця. Обов’язково дотримуйтесь належних процедур усунення несправностей, щоб забезпечити безпеку пристрою, а також збережені в ньому дані. Ось чому ми дотримуємося стандартних кроків з усунення несправностей, а не будь-яких процедур, які потенційно можуть зіпсувати телефон.

Перш за все, якщо у вас є інші проблеми зі своїм телефоном, відвідайте нашу сторінку усунення несправностей Galaxy Note 2, оскільки ми перерахували сотні проблем, які ми вже розглядали раніше. Знайдіть проблеми, пов’язані з вашими, і спробуйте запропоновані нами рішення. Якщо вони не працювали для вас, то сміливо зв'яжіться з нами, точно заповнивши цю форму.

Процедури пошуку та усунення несправностей, про які йдеться у цій публікації, - це фактичні кроки, які ми виконуємо технічні працівники, якщо клієнт заходить до магазину з тією ж проблемою.

Крок 1: М'яке скидання Galaxy Note 2

М'яке скидання - це в основному просто перезавантаження з поворотом. У цій процедурі найбільше значення має поворот, оскільки він оновлює пам’ять телефону, а також інші компоненти всередині. Ось як ви це робите ...

 1. Відкрийте задню панель.
 2. Витягніть акумулятор з телефону.
 3. Натисніть і утримуйте клавішу живлення протягом 30 секунд.
 4. Замініть акумулятор, а потім задню кришку.
 5. Спробуйте увімкнути телефон.

Крок 2: Зарядіть Примітку 2

Перш за все, ця процедура виключить можливість того, що це просто проблема розрядженого акумулятора. А по-друге, це насправді дає вам уявлення про цілісність апаратного забезпечення телефону. Якщо він заряджається або показує звичайні знаки зарядки, такі як світлодіодний індикатор та піктограма зарядки на екрані, тоді є велика ймовірність, що це можна виправити. В іншому випадку це проблема не зарядки, яку потрібно вирішити спочатку. Прочитайте цю публікацію: Виправлення Samsung Galaxy Note 2, що не заряджається [Посібник з усунення несправностей].

Якщо телефон заряджається нормально, залиште його підключеним щонайменше 10 хвилин, перш ніж намагатись увімкнути його.

Крок 3: Спробуйте завантажити телефон у безпечному режимі

Якщо припустити, що Note 2 звинувачується, але все одно відмовляється ввімкнути, спробуйте засіб безпечного режиму. У безпечному режимі всі сторонні програми буде тимчасово вимкнено, а попередньо встановлені програми працюватимуть плюс основні служби. Ось як ви завантажуєте його в безпечному режимі ...

 1. Вимкніть Galaxy Note 2, натиснувши кнопку живлення (розташовану в правому краї пристрою). Торкніться Вимкнути з вибору, що з’явиться, після чого натисніть OK.
 2. Натисніть кнопку живлення ще раз, але цього разу тримайте палець на ній разом із кнопкою зменшення гучності.
 3. Відпустіть кнопку живлення, коли побачите логотип Samsung Galaxy Note II, але поки не відпускайте клавішу зменшення гучності.
 4. Після цього ви побачите повідомлення про стан, яке повідомляє, що ваш Galaxy Note 2 тепер у безпечному режимі. Відпустіть клавішу зменшення гучності та натисніть кнопку OK.

Мета цієї процедури - дізнатись, чи зможе телефон успішно завантажитися на головні кістки. Якщо ні, перейдіть до наступного кроку.

Крок 4: Спробуйте завантажити телефон у режимі відновлення

Відновлення системи Android або в народі відомий як режим відновлення включає всі компоненти телефону без завантаження інтерфейсу Android. Більшість випадків, навіть якщо прошивка з якоїсь причини повністю зіпсована, телефон все одно може завантажуватися в режимі відновлення. Якщо це можливо, тоді є великий шанс виправити телефон, виконавши генеральне скидання. Ось як ви завантажуєтеся в режимі відновлення (і виконуйте генеральний скидання, якщо це можливо) ...

 1. Вимкніть телефон. Якщо ви не можете, вийміть і встановіть заново акумулятор.
 2. Коли телефон все ще вимкнений, одночасно утримуйте кнопки живлення, збільшення гучності та меню приблизно 10 секунд. Відпустіть їх, коли побачите зелений логотип Android. Це потрапить у меню розблокування / скидання.
 3. За допомогою кнопок гучності можна прокручувати вгору / вниз
 4. Прокрутіть униз і виберіть "Wipe Data / Factory Reset". Підтвердьте вибір за допомогою кнопки живлення.
 5. Виберіть "Так - Видалити всі дані користувача". Підтвердьте вибір за допомогою кнопки живлення.
 6. Виберіть "Перезавантажити систему зараз". Потім телефон перезавантажується до заводських налаштувань.

Крок 5: Надішліть телефон на ремонт

Якщо все інше не вдається, і якщо ви вважаєте, що варто відремонтувати телефон, то вам потрібна допомога технічного працівника, який зможе фізично та ретельно перевірити пристрій. Проблеми з обладнанням потребують подальшого спостереження та тестування для з’ясування причини. Якщо вашому телефону 3 роки, то він, мабуть, уже не гарантований; якщо ви впевнені, що відкрили телефон і володієте навичками, продовжуйте на свій страх і ризик.

Маєте проблеми з телефоном, який не вмикається?

Ми можемо допомогти вам усунути несправності. Ми вже опублікували посібники з усунення несправностей для таких пристроїв:

 • Samsung Galaxy S2
 • Samsung Galaxy S3
 • Samsung Galaxy S4
 • Samsung Galaxy S5, Android Lollipop edition
 • Samsung Galaxy S6
 • Samsung Galaxy S6 Edge
 • Samsung Galaxy S6 Edge +
 • Samsung Galaxy S7
 • Samsung Galaxy S7 Edge
 • Samsung Galaxy Note 2
 • Samsung Galaxy Note 3
 • Samsung Galaxy Note 4, Android Lollipop edition
 • Samsung Galaxy Note 5

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому сміливо надсилайте їх за адресою [захищено електронною поштою]. Ми підтримуємо всі доступні пристрої Android, і ми серйозно ставимося до того, що робимо. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк на нашій сторінці у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.