Як виправити сенсорний екран, що не реагує, на телефонах Android

Невідповідний сенсорний екран на телефоні Android або будь-якому іншому смартфоні може бути результатом незначної проблеми, пов’язаної з програмним забезпеченням, або серйозної апаратної проблеми, пов’язаної з самим екраном. Серйозність проблеми залежить від того, як проблема почалася. Якби телефон впав на тверду поверхню або змочив до настання проблеми, ви майже можете очікувати, що це буде наслідком фізичного та / або рідинного пошкодження.

Однак, якщо сенсорний екран перестав реагувати без видимих ​​причин, це може бути лише незначною проблемою програмного забезпечення, яку ви зможете самостійно виправити без допомоги технічного персоналу чи когось іншого. Отже, якщо у вас є пристрій Android, який не реагує на сенсорний екран, продовжуйте читати, оскільки ця стаття може допомогти вам в тій чи іншій мірі.

Перш ніж продовжити, якщо ви шукаєте рішення проблеми з телефоном, спробуйте переглянути наші сторінки з усунення несправностей, щоб перевірити, чи підтримуємо ми ваш пристрій. Якщо ваш телефон є у списку підтримуваних пристроїв, перейдіть на сторінку усунення несправностей та знайдіть подібні проблеми. Не соромтеся використовувати наші рішення та обхідні шляхи. Не хвилюйтеся, це безкоштовно. Але якщо ви все ще потребуєте нашої допомоги, заповніть анкету з питань Android та натисніть "надіслати", щоб зв’язатися з нами.

Що робити, якщо ваш смартфон Android має сенсорний екран, який не реагує

Найкраще, що ви можете зробити з цією проблемою, - це виключити можливість того, що це просто проблема, спричинена деякими проблемами, пов’язаними з програмним забезпеченням, тому вам потрібно виконати такі процедури усунення несправностей. Якщо після усунення несправностей екран все ще не реагує, це може бути проблемою з самим дисплеєм.

Тепер ось що ви можете зробити з цим питанням ...

Виконайте процедуру примусового скидання - перш ніж робити щось складне, спочатку переконайтесь у примусовому перезавантаженні, оскільки проблема може бути пов’язана із збоєм в системі або деяких додатках. Примусова перезавантаження - це модельоване видалення акумулятора, і ваш телефон завжди реагуватиме, коли це буде зроблено. Частіше це робиться, натискаючи та утримуючи кнопку гучності та кнопку живлення разом протягом 10 секунд або більше. В інших телефонах вам може знадобитися лише натиснути та утримувати клавішу живлення протягом хвилини.

Запустіть телефон у безпечному режимі - працюючи в безпечному режимі, ви тимчасово відключаєте всі сторонні програми. Ми не знаємо, чи хтось із них викликає проблему, і це один із способів це виявити. Якщо сенсорний екран працює, коли телефон перебуває в безпечному режимі, то підтверджено, що проблема викликає одна чи деякі встановлені вами програми. Якщо це так, то вам просто потрібно видалити програму, яка спричиняє проблему. Щоб перезавантажити телефон у безпечному режимі, вам просто потрібно вимкнути телефон, а потім натиснути та утримувати клавішу зменшення гучності та кнопку живлення разом протягом декількох секунд.

Перезавантажте телефон у режимі відновлення та виконайте скидання до заводських налаштувань - скидання виключить можливість того, що проблема полягає лише у прошивці, але ви не можете виконати скидання через меню налаштувань, оскільки сенсорний екран, очевидно, не реагує. Отже, вам доведеться перезавантажити телефон у режимі відновлення за допомогою апаратних клавіш. Більшу частину часу вам доведеться натиснути та утримувати кнопку збільшення гучності та клавішу живлення разом протягом декількох секунд, щоб мати змогу запустити пристрій у цьому режимі.

Якщо сенсорний екран все ще не реагує навіть після скидання, існує велика ймовірність того, що проблема полягає в апаратному забезпеченні дисплея. Ви повинні принести його назад до магазину чи магазину, щоб технік міг перевірити це для вас.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.