Як виправити Samsung Galaxy Tab S4, який продовжує перезавантаження самостійно

Проблеми з продуктивністю виникають час від часу, незалежно від того, наскільки вражаючі технічні характеристики вашого пристрою. Такий випадок з деякими власниками Samsung Galaxy Tab S4, які повідомили нам, що їх пристрої почали самостійно перезавантажуватися без видимих ​​причин або причин.

Раніше я особисто стикався з цією проблемою кілька разів, тому точно знаю, як її вирішити. Однак кожна проблема унікальна, тому що деякі процедури, які я вже пробував, можуть не працювати з вами. Я поділюсь з вами деякими найбільш практичними процедурами виправлення Galaxy Tab S4, який продовжує перезавантажуватися. Отже, якщо ви є одним із власників цього планшета, продовжуйте читати, оскільки ця стаття може допомогти вам так чи інакше.

Перш ніж перейти до нашого способу усунення несправностей, якщо ви шукаєте рішення іншої проблеми, переконайтеся, що ви зайшли на нашу сторінку з усунення несправностей, оскільки ми вже розглядали деякі найпоширеніші проблеми, про які повідомляють наші читачі. Знайдіть проблеми, подібні до ваших, та скористайтеся запропонованими нами рішеннями. Якщо після цього вам все ще потрібна наша допомога, не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши анкету з питань Android.

Як усунути неполадки Galaxy Tab S4, який постійно перезавантажується

Проблеми з продуктивністю можна виправити за допомогою основних процедур усунення несправностей. Отже, поки на вашій вкладці S4 немає ознак пошкодження обладнання та рідини, ця проблема може бути виправлена. Ось що вам потрібно зробити ...

Запустіть свою таблицю в безпечному режимі - це тимчасово вимкнути всі сторонні програми, і нам потрібно визначити, чи не викликані цими перезавантаженнями ці програми, тому що якщо це так, то набагато простіше їх виправити. Вам просто потрібно з’ясувати, яка із завантажених та встановлених програм є винуватцем, та видалити її. Ось як перезавантажити телефон у безпечному режимі:

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу живлення .
 3. Коли на екрані з’явиться Samsung , відпустіть клавішу живлення .
 4. Відразу після відпускання клавіші живлення натисніть і утримуйте клавішу зменшення гучності .
 5. Продовжуйте утримувати клавішу зменшення гучності, доки пристрій не завершить перезапуск.
 6. Відпустіть клавішу зменшення гучності, коли на пристрої з’явиться безпечний режим .

Видаліть розділ кешу - також можливо, що причиною перезавантаження є пошкоджений системний кеш, особливо якщо перезавантаження відбувається навіть у безпечному режимі. У цьому випадку вам потрібно запустити телефон у режимі відновлення, а потім стерти розділ кешу, щоб видалити системний кеш і замінити його новим.

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Home , потім натисніть і утримуйте клавішу живлення .
 3. Коли відобразиться екран із логотипом Samsung Galaxy Tab S2, відпустіть усі три клавіші, потім натисніть і швидко відпустіть клавішу живлення
 4. "Встановлення системного оновлення" відображатиметься приблизно 30 - 60 секунд, потім з'явиться повідомлення "Немає команди" Android, перш ніж відображатимуться опції меню відновлення системи Android.
 5. Натисніть клавішу зменшення гучності кілька разів, щоб виділити "стерти розділ кешу".
 6. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати.
 7. Коли стирання завершено, виділяється "Перезавантажити систему зараз".
 8. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Якщо після цього ваш планшет продовжує перезавантажуватися, вам доведеться скинути його. Будь-які проблеми, пов'язані з програмним забезпеченням, можна виправити шляхом скидання.

Виконайте генеральний скидання - це поверне вашому пристрою налаштування та конфігурацію за замовчуванням і, можливо, виправить перезавантаження. Однак обов’язково зробіть резервну копію важливих файлів та даних, оскільки вони будуть видалені під час процесу. Крім того, переконайтеся, що ви знаєте свій ідентифікатор Google та пароль, оскільки ви будете використовувати його для налаштування планшета після скидання, щоб не втратити доступ до пристрою. Ось як здійснюється скидання на вкладці S4…

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Home , потім натисніть і утримуйте клавішу живлення .
 3. Коли Samsung Galaxy логотип екран, відпустіть всі клавіші, преси та швидко відпустити харчування ключ
 4. "Встановлення системного оновлення" відображатиметься приблизно 30 - 60 секунд, потім з'явиться повідомлення "Немає команди" Android, перш ніж відображатимуться опції меню відновлення системи Android.
 5. Натисніть клавішу зменшення гучності кілька разів, щоб виділити 'wipe data / factory reset'.
 6. Натисніть клавішу живлення, щоб вибрати.
 7. Натискайте клавішу зменшення гучності, доки не буде виділено "Так - видалити всі користувацькі дані".
 8. Натисніть клавішу живлення, щоб вибрати та розпочати головне скидання.
 9. Коли головне скидання завершено, виділяється "Перезавантажити систему зараз".
 10. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Я сподіваюся, що ця інструкція допомогла вам так чи інакше. Будь ласка, допоможіть нам поширити інформацію, поділившись цим дописом із друзями або людьми, які також можуть мати подібні проблеми. Дякуємо за читання!

ВІДПОВІДНІ ПОСТИ:

 • Як виправити Samsung Galaxy Tab S4, який працює так повільно або погано працює
 • Що робити, якщо на вашому Samsung Galaxy Tab S4 виникає проблема мерехтіння екрана
 • Що робити, якщо ваш Samsung Galaxy Tab S4 продовжує замерзати та відставати?
 • Що робити, якщо на вашому Samsung Galaxy Tab S4 постійно відображається помилка «Виявлення вологи»?

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.