Вирішено Samsung Galaxy S9 Довільно відтворює музику

#Samsung #Galaxy # S9 - це флагманський телефон, випущений нещодавно, який за своїм дизайном схожий на S8, але використовує оновлені апаратні компоненти. Зараз ця модель використовує найновіший процесор Snapdragon 845 / Exynos 9810 у поєднанні з 4 ГБ оперативної пам'яті, що дозволяє їй безперебійно запускати кілька додатків. Він все ще використовує той самий 5,8-дюймовий Super AMOLED Infinity Display, що робить його чудовим для перегляду різного мультимедійного вмісту. Хоча це надійний телефон, є випадки, коли можуть виникнути певні проблеми, які ми вирішимо сьогодні. У цій останній частині нашої серії виправлення неполадок ми розглянемо проблему відтворення музики у випадковому порядку від Galaxy S9 та інші пов'язані з цим проблеми.

Якщо у вас є Samsung Galaxy S9 або будь-який інший пристрій Android з цього питання, не соромтеся звертатися до нас за допомогою цієї форми. Ми з радістю допоможемо вам у будь-яких проблемах, які можуть виникнути у вас із пристроєм. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо без жодних рядків. Проте ми просимо, щоб, коли ви зв’яжетесь з нами, намагалися бути якомога детальнішими, щоб можна було зробити точну оцінку та дати правильне рішення.  

Якщо ви хочете переглянути попередні частини цієї серії, перевірте це посилання.  

S9 Довільно відтворює музику

Проблема: Привіт. Нещодавно мій Samsung Music випадково почав самостійно відтворювати мою музику. Він також грає з гучністю, або розриває музику, або тихо її відтворює, але незалежно від того, яка вона абсолютно випадкова. Я змусив зупинити програму один раз, і проблема зупинилася, поки я не перезапустив телефон, через два дні. Тепер я знаю, що примусова зупинка програми - це лише тимчасове рішення, і зараз я шукаю більш постійне. У мене на телефоні немає ігор, але багато різноманітних служб обміну повідомленнями. Будь ласка, допоможіть.

Рішення: Телефон не повинен самостійно відтворювати музику, якщо ви не використовуєте програвач музичного програвача. Щоб вирішити цю проблему, перше, що вам потрібно зробити, це перевірити, чи не викликає проблему програма, яку ви завантажили. Увімкніть телефон у безпечному режимі. Легко перевірити, чи не викликає проблему завантажена програма, коли ви запускаєте телефон у цьому режимі, оскільки працювати можуть лише попередньо встановлені програми. Якщо проблема не виникає в цьому режимі, вам потрібно з’ясувати, що це за програма, і видалити її.

Якщо проблема все ще виникає в безпечному режимі, я пропоную вам зробити резервну копію даних телефону, а потім виконати кроки, перелічені нижче.

  • Витріть розділ кешу телефону з режиму відновлення.
  • Виконайте скидання до заводських налаштувань.

S9 випадково зупиняє відтворення звуку

Проблема: Привіт, щойно розпочато сьогодні. Я думав, що це лише відео, але пробував пісні, тому він теж там виходить. Режим енергозбереження не ввімкнено. Я ніколи довго не змінював налаштування режиму роботи, поки цього не сталося, але змінив назад. Я спробував перезапустити телефон і не допоміг. Я ніколи не змочив телефон і не кинув його. Не знаю, що це може бути. Я спробував усі звичайні речі спочатку спробувати, як налаштування звуку. О, я маю диплом комп’ютера, тому я знаю перші речі, які потрібно перевірити. Я бачив в Інтернеті, як інші люди писали про цю ж проблему, і вони ніколи не отримували виправлення, і їх публікація була багато років тому. Був якийсь інший сайт. Дякую за будь-яку допомогу.

Рішення: Перше, що вам слід зробити зараз, це перевірити, чи не виникає проблема під час запуску телефону в безпечному режимі. Якщо цього не відбувається, коли телефон працює в цьому режимі, це може бути спричинено завантаженою вами програмою. Дізнайтеся, що це за програма, і видаліть її.

Якщо проблема все ще виникає навіть у безпечному режимі, вам слід зробити резервну копію даних телефону, після чого виконати скидання до заводських налаштувань.

S9 Немає звукових сповіщень

Проблема: Моє повідомлення в текстовому повідомленні не працює. Це працювало цілий ранок, а потім сьогодні вдень я тримав телефон і пальцями стояв на екрані. Я отримав текст, і екран засвітився, і оскільки мої пальці були на екрані, це відкрило повідомлення, і я не знав, поки не подивився вниз і опинився в якомусь дивному меню. Я відмовився, і тепер це не пролунає, коли я отримаю повідомлення. Я перевірив усі рівні гучності, усі налаштування сповіщень, я перейшов у кожне меню, яке я можу знайти, все як слід. Я перезапустив, не виправив, витягнув акумулятор на кілька хвилин, не виправив. Це привело мене до вас! Я погуглив проблему і не знайшов нічого подібного до мого. Мій телефон дзвонить, коли я отримую електронний лист або дзвінок, це лише текстові повідомлення. Мені б хотілося, щоб не потрібно було скидати заводські налаштування

Пов’язана проблема: встановіть мій сигнал дзвінка та пару вхідних дзвінків. Це мовчить, я пропускаю багато дзвінків, це 6-місячна примітка 8, я був у Verizon двічі, коли телефонував Verizon один раз, і найкраще купувати та розмовляти з представником Samsung, всі думали, що це виправлено. Через пару годин мій телефон знову не звучить, і я його не торкався !!

Рішення: Перше, що вам потрібно буде зробити в цьому випадку, це переконатися, що налаштування гучності телефону встановлено на максимальний рівень.

  • Переконайтеся, що телефон працює в стандартному режимі.
  • Перейдіть на екран програм
  • Натисніть Налаштування, а потім - Звук та вібрація
  • Торкніться гучності
  • Перетягніть повзунок до максимального рівня для мелодії дзвінка, медіа, сповіщень та системи.

Якщо проблема не зникає, виконайте кроки з усунення несправностей, перелічені нижче.

  • Увімкніть телефон у безпечному режимі. Чи виникає проблема в цьому режимі? Якщо це не так, це може бути спричинено завантаженою вами програмою. Дізнайтеся, що це за програма, та видаліть її.
  • Створіть резервну копію даних телефону, а потім скиньте заводські налаштування.

Звук S9 не налаштований

Проблема:Привіт, я щойно почав помічати, як мій телефон відтворює мелодії не в мелодії. Я ніколи не чув про це раніше, це майже змушує мене почувати себе божевільним, але у мене є музичний слух, і це зводить мене з розуму. Це звучить як рояль моєї бабусі, який не був налаштований протягом 50 років! Це мій мобільний телефон, який не повинен відтворювати мелодії дзвінка за клавішею, але це змушує мене стискатися кожного разу, коли надходить текст чи дзвінок, що змусило мене шукати відповіді в Інтернеті, але схоже, що ні в кого іншого цієї проблеми не було. Єдине, про що я можу подумати, це кинути його у воду майже 2 місяці тому, але, крім того, що спочатку не заряджався, поки він не висох, це було чудово, я знаю, вони кажуть, що це займає два тижні, щоб виявити будь-які ознаки пошкодження, але я я міг би подумати, що я б бачив проблеми вже зараз, якби вони були, але, можливо, ні. Тому….будь-які ідеї були б дуже вдячні !! Дякую

Рішення: Найшвидший спосіб вирішити проблему - зробити резервну копію даних телефону, а потім скинути заводські налаштування. Як тільки скидання буде завершено, не встановлюйте додатки на свій телефон. Спробуйте спочатку перевірити, чи проблема все ще не виникає. У такому випадку динамік телефону може працювати неправильно. Якщо це так, вам потрібно буде перевірити це в сервісному центрі.