Акумулятор LG V20 швидко розряджається

#LG # V20 - це преміум-смартфон Android, випущений в 2016 році, який можна вважати одним з найкращих мультимедійних смартфонів на ринку. Ця модель оснащена подвійними дисплеями, подвійними тиловими камерами та має чотири ЦАП, що дозволяє їй керувати навушниками студійної якості. Хоча це надійний телефон, є випадки, коли можуть виникнути певні проблеми, які ми вирішимо сьогодні. У цій останній частині нашої серії виправлення неполадок ми розглянемо проблему, що акумулятор LG V20 швидко розряджається, та інші пов'язані з цим проблеми.

Якщо у вас є LG V20 або будь-який інший пристрій Android з цього питання, не соромтеся зв’язуватися з нами за допомогою цієї форми. Ми з радістю допоможемо вам у будь-яких проблемах, які можуть виникнути у вас із пристроєм. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо без жодних рядків. Проте ми просимо, щоб, коли ви зв’яжетесь з нами, намагалися бути якомога детальнішими, щоб можна було зробити точну оцінку та дати правильне рішення.  

Якщо ви хочете переглянути попередні частини цієї серії, перевірте це посилання.  

Акумулятор LG V20 швидко розряджається

Проблема: Привіт, у мене проблема з LGV20. Акумулятор розряджається досить швидко, хоча телефон у режимі очікування, а у фоновому режимі нічого не працює. Bluetooth, Wi-Fi, GPS та всі інші параметри вимкнено. Я зарядив телефон на 100% і включив режим польоту, він втратив 3% протягом 24 годин. Можеш допомогти мені?

Пов’язана проблема: Мій новий акумулятор для V20 повністю заряджався до 100% лише протягом декількох днів. Тоді він заряджав лише до 98%, через пару тижнів лише до 96%. Зараз через 6 місяців він заряджається лише до 62% і стікає дуже швидко. Чи потрібно знову міняти акумулятор? Чому 2-й акумулятор поводиться так дивно?

Рішення: 3% втрати батареї за 24 години насправді не так вже й погані, якщо вони перебувають у режимі польоту. Однак, якщо ви помітите, що акумулятор розряджається швидше, ніж зазвичай, слід виконати кроки з усунення несправностей, перелічені нижче.

  • Увімкніть телефон у безпечному режимі, а потім перевірте, чи проблема не виникає в цьому режимі. Якщо це не так, це може бути спричинено завантаженою вами програмою. Дізнайтеся, що це за програма, та видаліть її.
  • Якщо проблема все ще виникає в безпечному режимі, спробуйте створити резервну копію даних телефону, а потім скинути заводські налаштування. Після завершення скидання не встановлюйте на телефон жодних програм. Спробуйте перевірити, чи проблема все ще виникає.

Якщо описані вище дії не дозволяють вирішити проблему, вам слід подумати про придбання нового акумулятора для телефону.

LG V20 не заряджається

Проблема: мій телефон не заряджається. я вирішую це, і коли ви підключаєте його, він залишається увімкненим на 12 секунд, вимикається на 7 секунд. він робить це щоразу, будь ласка, допоможіть мені. це новий телефон, і я не можу дозволити собі придбати інший

Рішення: Найшвидший спосіб вирішити цю проблему - це спочатку перевірити, чи не проблема виникла через несправний акумулятор. Отримайте новий акумулятор, а потім перевірте, чи телефон все ще не вимикається. Якщо це сталося, спробуйте скинути заводські налаштування з режиму відновлення. Зверніть увагу, що це призведе до видалення даних телефону.

Якщо проблема не зникає, це, швидше за все, спричинено несправним апаратним компонентом. Вам доведеться доставити це в сервісний центр і перевірити.

LG V20 ускладнює зарядку

Проблема:Мій LG V20 часом було важко почати заряджатись, тобто довелося переконатись, що кабель повністю вставлений, коли він вставлений у пристрій. Акумулятор швидко розрядився. Але так було вже більше року ... все ще надійно. Покладіть на заряд, коли лягали спати, жоден додаток не працював. Але вранці екран запуску показувався і застиг, я підключив зарядний пристрій і з’явився зелений значок батареї. Я шукав поради в Google і стежив за діями…. під час заряджання вийміть акумулятор і натисніть кнопку увімкнення 20 секунд, тоді жодної радості не збільшиться до 2 хвилин ... Після першої спроби і з тих пір, взагалі нічого немає, екран чорний, зарядний пристрій не відображає піктограми на екрані, жодного світла на пристрої. Я не знаю, чи допоможе придбання нового акумулятора, я настільки зелений, коли справа стосується такого роду речей, будь ласка, чи можете ви допомогти? Я загубився без свого телефону!

Рішення: Ви обов’язково повинні спробувати отримати новий акумулятор для телефону, оскільки той, який він має зараз, вже може бути несправним. Якщо проблема не зникає навіть із новим акумулятором, слід продовжити заводські налаштування, щоб перевірити, чи не спричинено це збоєм програмного забезпечення. Зробіть скидання з режиму відновлення. Якщо ви можете зробити резервну копію даних телефону перед скиданням, зробіть це, оскільки вони будуть видалені в процесі.

Якщо описані вище дії не дозволяють вирішити проблему, вам доведеться доставити телефон у сервісний центр і перевірити його.