Переміщення файлів із Samsung на Mac | Як перенести файли з Samsung Galaxy S10 на MAC 2019

Знання, як перемістити файли з Samsung на Mac, може стати в нагоді, якщо ви користувач Mac, але маєте пристрій Samsung Galaxy. Багато власників Mac запитують у нас спосіб, як легко перенести свої дані зі свого Android на свій комп’ютер, от і ось. Ми сподіваємось, вам це буде корисно.

Переміщення файлів із Samsung на Mac Спосіб 1: Використовуйте Android File Transfer

Найпростіший спосіб переміщення файлів із Samsung на Mac - за допомогою програми Android File Transfer. Це спеціальна програма, яку потрібно встановити на Mac, щоб мати правильні драйвери для зв’язку з пристроєм Samsung Galaxy. Для початку виконайте наведені нижче дії.

 1. Завантажте Android File Transfer на свій Mac.
 2. Відкрийте файл AndroidFileTransfer.dmg.
 3. Перетягніть Android File Transfer до додатків.
 4. Використовуйте USB-кабель, що постачається з вашим пристроєм Android, і підключіть його до свого Mac.
 5. Двічі клацніть Android File Transfer.
 6. Переглядайте файли та папки на своєму пристрої Android та копіюйте файли.
 7. Після успішного встановлення Android File Transfer підключіть пристрій Samsung Galaxy до Mac за допомогою USB-кабелю.
 8. Натисніть Почати.
 9. Перейдіть по каталогу, щоб знайти потрібні файли на вашому Mac.
 10. Знайдіть точний файл і перетягніть його на робочий стіл або бажану папку.
 11. Відкрийте файл. Ви можете зробити це лише на Mac.
 12. На вашому пристрої Samsung Galaxy переконайтеся, що ви надаєте доступ до даних телефону за запитом. Потім, витягнувши рядок стану, торкніться USB для передачі файлів і виберіть Передача файлів у розділі Використовувати USB для.

Виконавши всі наведені вище дії, тепер ви можете почати використовувати пристрій Galaxy, як звичайний зовнішній жорсткий диск, підключений до вашого Mac. Тепер ви можете розпочати переміщення файлів між двома пристроями.

Переміщення файлів із Samsung на Mac Спосіб 2: Використовуйте Smart Switch

Ще одним хорошим способом переміщення файлів із Samsung на Mac є використання Smart Switch. Це офіційна програма, створена компанією Samsung для зручності передачі фотографій, контактів, повідомлень та іншого між пристроями.

Перш ніж спробувати використовувати Smart Switch для переміщення файлів із Samsung на Mac, потрібно переконатися, що ваш комп’ютер сумісний. Ось мінімальні системні вимоги, яким має відповідати ваш Mac:

 • Операційна система: Mac OS X® 10.6 або новішої версії.
 • Процесор: Intel Core 2 Duo 2,0 ГГц або вище.
 • Оперативна пам'ять: 1 Гб або вище.
 • Роздільна здатність екрану: 1280 x 800.
 • Програма для передачі файлів Android, встановлена ​​на вашому комп’ютері.

Якщо ваш Mac сумісний і відповідає усім зазначеним вище вимогам, виконайте такі дії, щоб встановити Smart Switch і перенести ваші дані на комп’ютер:

 1. Встановіть Smart Switch на свій Mac.
 2. Після встановлення Smart Switch підключіть телефон до комп’ютера за допомогою кабелю USB.
 3. Переконайтеся, що ваш Mac має доступ до даних на вашому Samsung Galaxy. Можливо, вам доведеться розблокувати підключений телефон, а потім вибрати передачу файлів USB для передачі файлів через USB.
 4. Відкрийте Smart Switch на своєму Mac.
 5. Виберіть Резервне копіювання.
 6. Зачекайте, поки ваш Mac закінчить створення резервної копії. Це може зайняти кілька хвилин, залежно від обсягу даних, які переміщуються.
 7. Після того, як на екрані буде показано, що ваша резервна копія створена, виберіть OK.

Як отримати доступ до папки резервної копії

Якщо ви навмисно не змінили його, ваш Mac повинен зберегти резервну копію в місці за замовчуванням. Для Mac, як правило, тут зберігається резервна копія Samsung Smart Switch:

/ Користувачі / [ім’я користувача] / Документи / Samsung / SmartSwitch / резервне копіювання

Примітка . Щоб швидко отримати доступ до папки AppData, виберіть Пуск. У рядку пошуку введіть appdata та натисніть клавішу Enter.

Переміщення файлів із Samsung на Mac Спосіб 3: Використовуйте сторонні програми

Якщо з якихось причин ви не хочете перших двох вищенаведених методів для переміщення ваших файлів на ваш Mac, іншим варіантом буде використання сторонніх програм. Є багато додатків, які стверджують, що працюють краще у виконанні роботи, але, чесно кажучи, ми не рекомендуємо їх. Насправді ми ще не використовували та не можемо підтвердити, чи безпечні вони для використання. Якщо ви хочете піти на ризик і дізнатися про себе, просто використовуйте Google, щоб шукати їх. Ми не маємо уявлення про те, як поводяться такі програми після встановлення їх на комп’ютері, тому завжди є шанс поставити безпеку та дані Mac на певний ступінь ризику.

Наскільки це можливо, ми пропонуємо дотримуватися перших двох методів, оскільки вони вже багато років довели свою надійність та безпеку.