Samsung Galaxy S6 не реагує на торкання та інші пов'язані з цим проблеми

Одним із основних моментів будь-якого висококласного пристрою #Samsung буде його дисплей. Наприклад, #Samsung #Galaxy # S6, який був випущений в 2015 році як флагманський телефон, використовує 5,1-дюймовий Super AMOLED-дисплей з роздільною здатністю 1440 x 2560 пікселів. Навіть якщо цій моделі вже два роки, її дисплей все ще досить вражаючий, оскільки вона здатна відтворювати реальні зображення. Хоча цей телефон використовується багатьма людьми як надійний щоденний драйвер, існують випадки, коли можуть виникнути певні проблеми, які ми вирішимо сьогодні. У цій останній частині нашої серії виправлення неполадок ми вирішимо, що Galaxy S6 не реагує на проблеми із торканням та інші пов'язані з цим проблеми.

Якщо у вас є Samsung Galaxy S6 або будь-який інший пристрій Android з цього питання, не соромтеся звертатися до нас за допомогою цієї форми. Ми з радістю допоможемо вам у будь-яких проблемах, які можуть виникнути у вас із пристроєм. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо без жодних рядків. Проте ми просимо, щоб, коли ви зв’яжетесь з нами, намагалися бути якомога детальнішими, щоб можна було зробити точну оцінку та дати правильне рішення.  

Якщо ви хочете переглянути попередні частини цієї серії, перевірте це посилання.  

Ви також можете зв’язатися з нами через наші акаунти в соціальних мережах Facebook та Google+.

S6 стає нечутливим до дотику

Проблема: я використовую s6. раптом весь його екран, крім панелі сповіщень, не реагує на дотик і стає тьмяним. Кнопки живлення та клавіша додому працюють належним чином. будь ласка, виріши мою проблему.

Рішення: Перше, що вам потрібно зробити в цьому випадку, - це імітувати розряд батареї. Це дозволить телефону оновити програмне забезпечення. Щоб виконати цю дію, потрібно лише натиснути кнопку живлення та зменшення гучності принаймні на 10 секунд. Після цього телефон повинен перезавантажитися. Якщо проблема все-таки виникає після виконання цього кроку, наступним кроком є ​​спроба відновлення заводських налаштувань із режиму відновлення. Зверніть увагу, що це скидання призведе до стирання даних вашого телефону, тому перед цим виконайте резервну копію даних. Ви можете спробувати зробити резервну копію даних телефону за допомогою Kies.

Якщо проблема все ще зберігається навіть після скидання до заводських налаштувань, існує ймовірність, що проблема виникла пошкодженим дигітайзером. Нехай цей телефон перевіряється в сервісному центрі. Якщо проблему спричиняє дигітайзер, то вам потрібно буде замінити весь блок дисплея, щоб вирішити цю проблему.

Сенсорний екран S6 не працює

Проблема: Я зробив усе, апаратне скидання, м’який скидання, очищення кешу, оновлення до нуги та сенсорний екран не працюють. Усі інші кнопки працюють чудово, будь ласка, допоможіть мені,

Я у відчаї

Рішення: Так само, як і проблема, яку ми розглядали вище, перше, що вам потрібно буде зробити, це спробувати змодельоване витяг акумулятора. Це робиться натисканням і утриманням кнопки живлення та зменшення гучності принаймні 10 секунд. Після перезавантаження телефону слід перевірити, чи буде екран тепер працювати. Якщо цього не сталося, вам доведеться виконати заводські скидання з режиму відновлення. Це дозволить вам перевірити, чи не викликає проблему програмний збій. Зверніть увагу, що це скидання призведе до стирання даних вашого телефону, тому перед тим, як продовжити, обов’язково мати резервну копію.

Якщо скидання не усуває проблему, це може бути спричинено пошкодженим дисплеєм. Рекомендую принести телефон у сервісний центр і перевірити, чи це так.

S6 має горизонтальну лінію на екрані

Проблема: Привіт. У мене є дует samsung galaxy s6. Моя проблема з ним полягає в тому, що він має тонку горизонтальну лінію на екрані. Ви насправді цього не помітите, якщо не будете фокусуватись, але горизонтальну лінію помічають через світло. Індикатор дисплея тьмяніє з іншого боку лінії. Чи можна це виправити? Чи готові ви допомогти мені? Я не можу зробити м'який перезапуск. Акумулятор не знімається.

Вирішення. У цьому випадку вам слід спочатку перевірити, чи не викликає проблему встановлена ​​вами програма. Для цього вам доведеться запустити телефон у безпечному режимі. Коли телефон працює в цьому режимі, дозволяється запускати лише попередньо встановлені програми. Це чудовий спосіб перевірити, чи причиною проблеми не є програма, яку ви завантажили. Якщо ви не бачите точної горизонтальної лінії, коли телефон працює в цьому режимі, ця проблема може бути спричинена завантаженим додатком. Дізнайтеся, що це за програма, і видаліть її.

Якщо проблема все ще виникає в безпечному режимі, вам слід продовжити заводські скидання. Перед скиданням обов’язково зробіть резервну копію даних телефону.

Якщо після скидання проблема все ще залишається, можливо, ми розглядаємо пошкоджену збірку дисплея. Перевірте це у сервісному центрі. Якщо буде підтверджено, що дисплей спричиняє цю проблему, вам слід просто ігнорувати лінію або замінити дисплей у вашому телефоні.

Екран S6 порожній

Проблема: Мій екран Samsung s6 порожній і продовжує показувати синій світлодіод, він упав з моєї руки на невеликій відстані і вдарився об підлогу в зарядному порту. Я спробував більшість опублікованих порад, вони не реагують. Ви вважаєте, що це проблема програмного забезпечення? Що мені робити?

Рішення: Оскільки ця проблема виникла відразу після того, як ви впустили телефон, існує ймовірність, що падіння вплинуло на дисплей. У цьому випадку потрібно запустити телефон у режимі відновлення. Якщо екран працює в цьому режимі, проблема може бути спричинена лише програмним збоєм, і в цьому випадку вам потрібно буде скинути заводські налаштування. Зверніть увагу, що скидання призведе до видалення даних телефону.

Якщо проблема все ще виникає, навіть коли телефон запускається в режимі відновлення, то це, швидше за все, проблема, пов’язана з апаратним забезпеченням, і в цьому випадку вам потрібно буде доставити телефон у сервісний центр і перевірити його.

Сенсорний екран S6 не працює після відмови телефону

Проблема: Сьогодні я впустив свою галактику S6 ACTIVE (опції не було в випадаючому меню) на підлогу обличчям вниз. Здається, він зовсім не зламаний, але сенсорний екран більше не реєструється. Кнопка живлення все ще вмикає її, і я бачу свої сповіщення, але не можу нічого натиснути.

Рішення: Падіння могло пошкодити оцифровщик телефону. Щоб вирішити цю проблему, вам потрібно буде запустити пристрій у режимі відновлення, після чого виконати скидання до заводських налаштувань у цьому режимі. Зверніть увагу, що скидання призведе до видалення даних телефону. Якщо після скидання проблема все-таки виникає, вам доведеться віднести телефон до сервісного центру і перевірити його.

Сенсорний екран S6 не працює

Проблема: У мене проблема з samsung s6. Цікаво, чому це постійно відбувається. Сенсорний екран не працює. Спробував апаратно скинути. Спробував перезавантажити з завантажувача. Спробував оновити клавіатуру оновлення * # 2xxx # uw bla bla. Але це постійно відбувається. Іноді, коли я граю в ігри. Як справи. І одного разу це трапиться. Або мені потрібно перезапустити за допомогою кнопки жорсткого скидання, або потрібно почекати 5-10 хвилин. Тоді сенсорний екран буде працювати як зазвичай. Справа в тому, чи хтось знайшов рішення, як виправити зависання сенсорного екрану

Вирішення. Якщо проблема все-таки виникає навіть після відновлення заводських налаштувань із режиму відновлення, існує ймовірність, що проблему спричинив несправний дигітайзер. Рекомендую перевірити це у сервісному центрі.

Помилка введення клавіатури S6

Проблема: На екрані qwerty тепер є знак оклику там, де раніше був період! Так безглуздо, я набираю “!” за звичкою замість "." . Що я повинен зробити, щоб це виправити? Я зайшов у налаштування, і у мене є на вибір лише клавіатура Samsung, інших варіантів немає!… Дякую

Рішення: Щоб вирішити цю проблему, спробуйте очистити кеш-пам’ять та дані програми клавіатури з диспетчера програм. Якщо це не допомогло вирішити проблему, спробуйте завантажити сторонній додаток для клавіатури з магазину Google Play.

Якщо проблема не зникає на даний момент, можливо, це вже проблема апаратного забезпечення. Віднесіть свій телефон до сервісного центру і попросіть його перевірити, чи це так.

Не соромтеся надсилати нам свої запитання, пропозиції та проблеми, з якими ви стикалися під час користування телефоном Android. Ми підтримуємо кожен пристрій Android, який сьогодні доступний на ринку. І не хвилюйтеся, ми не взимемо з вас жодної копійки за ваші запитання. Зв’яжіться з нами за допомогою цієї форми. Ми читаємо кожне отримане повідомлення і не може гарантувати швидку відповідь. Якщо ми змогли вам допомогти, будь ласка, допоможіть нам поширити інформацію, поділившись своїми публікаціями з друзями.