Як виправити Samsung Galaxy Note 5, який не заряджається, та інші проблеми, пов’язані з живленням

Останнє оновлення #Marshmallow для Samsung Galaxy Note 5 (# Note5), схоже, спричинило не лише проблеми з # прошивкою та системою, а також проблеми із зарядкою та живленням. Серед найпоширеніших - повільні та не заряджаються проблеми, за якими виникають проблеми швидкого зливу води.

Проблеми з заряджанням-заряджанням Galaxy-Note-5

У цій публікації я розглянув декілька питань, пов’язаних із енергетикою, тому, якщо ви зв’язалися з нами щодо пов’язаної проблеми, перегляньте проблеми, які я цитував, оскільки я, можливо, включив вашу. Я також надав покрокові вказівки щодо того, що робити, якщо ви зіткнетеся з однією з проблем.

Для тих, хто має інші занепокоєння, відвідайте нашу сторінку з усунення несправностей та знайдіть подібні або пов’язані з вами проблеми та скористайтеся запропонованими нами рішеннями. Ви також можете зв’язатися з нами, заповнивши анкету з проблемами Android, якщо вам потрібна подальша допомога.

Перш ніж йти далі, для тих, хто вважає, що замурував свій телефон після оновлення до Marshmallow, спробуйте прочитати таке рішення, яким поділився один з наших читачів, оскільки воно може вам допомогти:

На своїй веб-сторінці оновлення Android Marshmallow цеглини Galaxy Note 5, інші проблеми , ви описуєте проблему №3. Я мав цю проблему і знайшов таке рішення: дозвольте GearVR закінчити встановлення та пройти його перезавантаження. Потім дозвольте Occulus встановлювати - але не створюйте обліковий запис.

Потім вимкніть / Видаліть стільки з них (Gear VR встановлює приблизно від 5 до 8, а Occulus встановлює lime 3), скільки дозволить ваш телефон. Очистіть кеш і дані для інших.

Потім перезавантажте.

Мій телефон виконував точну проблему, описану там, де я взагалі не міг заряджатись і не міг виконувати майже жодних функцій, тому що він сказав, що він заряджається, і робив синій півкруг навколо екрану від зарядного порту майже без зупинок .. Тоді, після вищевказаного рішення близько місяця тому, більше проблем з ним немає взагалі! - Роб

Проблеми з зарядкою та живленням Galaxy Note 5

З : “ Телефон загинув, і я, як завжди, підключив його до зарядного пристрою. Того ж дня він оновив систему. Відсоток телефону залишається на рівні 0% і не пройде повз логотип Samsung раніше, ніж він з’явиться. Я спробував утримувати всі комбінації кнопок, але єдиним, хто отримує відповідь, є зменшення гучності, кнопка живлення та кнопка додому одночасно під час підключення до зарядного пристрою, але натискання для скидання не працює, і я боюся натиснути для користувальницької ОС, оскільки там сказано, що це може спричинити проблеми з телефоном. "

В : Важливо, щоб Ви могли знову зарядити телефон, тому що якщо ні, Ви не можете продовжувати пошук несправностей, щоб вирішити інші проблеми. Виходячи з вашого опису, ось що ви збираєтеся робити:

 1. Повністю вимкніть телефон.
 2. При вимкненому живленні підключіть його до мережі та залиште таким чином принаймні на 20 хвилин.
 3. Спробуйте увімкнути телефон звичайним способом.
 4. Якщо він не реагує, натисніть і утримуйте клавіші зменшення гучності та живлення разом протягом 10-20 секунд.
 5. Пристрій може успішно перезавантажитися, але якщо цього не сталося, продовжуйте його заряджати.

Ця проблема із заряджанням може бути спричинена збоєм у прошивці або новій системі, оскільки ваш пристрій нещодавно оновився. Отже, якщо це продовжує відбуватися, я пропоную спробувати стерти розділ кешу, щоб видалити системний кеш:

 1. Вимкніть Galaxy Note 5.
 2. Одночасно натисніть і утримуйте такі три кнопки: клавішу збільшення гучності, клавішу головного екрана та клавішу живлення.
 3. Коли телефон завібрує, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте натискати та утримувати клавішу збільшення гучності та клавішу Home.
 4. Коли з’явиться екран Android System Recovery, відпустіть клавіші збільшення гучності та клавіші Home.
 5. Натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити "стерти розділ кешу".
 6. Натисніть клавішу живлення, щоб вибрати.
 7. Коли розділ кешування стирання завершено, виділяється "Перезавантажити систему зараз".
 8. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Сподіваюся, це допоможе.

Запитання : “ Щойно я отримав свій телефон приблизно на початку грудня 2015 року. Я використовую (адаптивна швидка зарядка) оригінальний зарядний пристрій кабелю Примітки 5, і це було нормально протягом декількох місяців, що вказуватиме на мій телефон за допомогою (швидкої зарядки), коли я зарядити мій телефон. Але нещодавно у мене виникла така проблема, коли індикатор заряду батареї повідомляє, що він заряджається за допомогою (кабельного зарядного пристрою). Також потрібен час, щоб зарядити телефон із звичайних часових рамок зарядки. "

В : Принаймні ваш телефон заряджається, тому ця проблема має бути незначною. Читаючи між рядків, я вважаю, що ви хочете, щоб ваш телефон знову швидко зарядився, як раніше, так? Існують різні фактори, які можуть заважати такому телефону, як Note 5, швидко заряджатися, і найпоширеніші з них такі:

 • Забагато програм працює у фоновому режимі і розряджає акумулятор швидше, ніж телефон може зарядити.
 • Пристрій нагрівається при підключенні до зарядки. Як попередження, Note 5 запрограмований не швидко заряджатись, коли він нагрівається, щоб уникнути перегріву, оскільки сам процес зарядки призводить до нагрівання пристрою до певної міри.
 • Екран увімкнено під час заряджання.

Виходячи з цих речей, ось, що, на мою думку, потрібно зробити, щоб усунути проблему та зробити пристрій швидким зарядом знову:

 1. Вимкніть телефон і підключіть його, щоб зарядити. Переконайтеся, що він заряджається швидко або в звичайному темпі.
 2. Якщо він не заряджається швидко навіть при використанні зарядного пристрою та кабелю OEM, вам слід негайно відвідати техніка, щоб перевірити його.

Чому слід негайно відвідати техніка? Оскільки це може бути проблема з апаратним забезпеченням, ми можемо зробити так багато з нею. На даний момент придбання нового зарядного пристрою недоцільно, оскільки ми точно не знаємо, чи проблема в цьому. Крім того, ми не можемо просто вийняти акумулятор телефону та використати інший, щоб перевірити, чи це вирішує проблему.

З іншого боку, якщо ваш телефон швидко заряджається, коли його вимкнено, спробуйте виконати такі дії:

 1. Завантажте пристрій у безпечному режимі та підключіть його, щоб перевірити, чи швидко він заряджається. Це дасть вам зрозуміти, чи причиною проблеми є ваші сторонні або завантажені програми. Завантаження пристрою в безпечному режимі тимчасово вимкне всі сторонні програми, тому, якщо проблему спричиняють вони, ваша Примітка 5 повинна швидко заряджатись, перебуваючи в такому стані.
 2. Якщо телефон швидко заряджається, коли вимкнено, але заряджається повільно, коли він увімкнений, настав час зробити головне скидання, щоб повернути телефон до стандартних налаштувань, але перед цим переконайтеся, що ви зробили резервну копію всіх даних.

Як завантажити Note 5 у безпечному режимі

 1. Вимкніть ваш Galaxy S6.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли з'явиться 'Samsung Galaxy S6 Edge', негайно відпустіть клавішу живлення, а потім натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності.
 4. Продовжуйте утримувати кнопку зменшення гучності, доки телефон не завершить перезапуск.
 5. Коли в нижньому лівому куті екрана ви побачите безпечний режим, відпустіть кнопку.

Як зробити основний скидання у примітці 5

 1. Вимкніть Samsung Galaxy Note 5.
 2. Натисніть і утримуйте разом клавіші збільшення гучності, головного екрана та живлення.
 3. Коли пристрій увімкнеться та відобразиться «Увімкнення логотипу», відпустіть усі клавіші, і на екрані з’явиться піктограма Android.
 4. Зачекайте, поки екран відновлення Android не з’явиться приблизно через 30 секунд.
 5. За допомогою клавіші зменшення гучності виділіть опцію, 'wipe data / factory reset' і натисніть клавішу живлення, щоб вибрати її.
 6. Натискайте кнопку зменшення гучності ще раз, доки не виділиться опція "Так - видалити всі користувацькі дані", а потім натисніть клавішу живлення, щоб вибрати її.
 7. Після завершення скидання виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити телефон.

З : “ Телефон був на зарядному пристрої протягом ночі. Коли я прокинувся, телефон відображає лише екран "Samsung Galaxy Note 5 Powered by Android". Це відображається лише тоді, коли я натискаю одну з кнопок на телефоні. Я спробував виконати Master Reset, дотримуючись вказівок на цьому сайті, але нічого не відбувається. Я не можу вимкнути його, і це не закінчить завантаження. Єдине, що він зробить, це покаже екран "Samsung Galaxy Note 5 Powered by Android". "

В : Я думаю, це лише типова проблема збоїв системи, яка періодично виникає у таких потужних смартфонів, як Note 5. На щастя, це легко виправити. Все, що вам потрібно зробити, це натиснути і утримувати кнопку зменшення гучності та клавішу живлення разом протягом 10 - 20 секунд. Після цього телефон повинен перезавантажитися.

Q : “ Привіт! З якоїсь невідомої причини моя Примітка 5 не вмикається ... коли я це роблю, вона просто вмикається, а потім відключається вправо. Я спробував стерти кеш, запускаючи його в безпечному режимі, все це, але все одно нічого. Хтось сказав мені, що це може бути акумулятор, але це просто не виглядає як проблема з батареєю. Будь ласка, допоможи мені! Спасибі! "

В : Якщо телефон не постраждав від фізичних або рідких пошкоджень, і якщо ця проблема почалася з нізвідки без видимих ​​причин, то це може бути просто закріплена клавіша живлення. Це може бути причиною того, що телефон не може успішно завантажитися, натомість він вимикається через кілька секунд.

 1. Спробуйте кілька разів натиснути клавішу живлення, щоб перевірити, чи можете ви це виправити.
 2. Якщо ви використовуєте сторонні футляри або чохли, спробуйте зняти їх, щоб виключити можливість того, що це проблема аксесуарів.
 3. Якщо проблема не зникне, пропоную звернутися до техніка та перевірити її.

З : “ Мій телефон не заряджається належним чином. Швидкий зарядний пристрій і шнур підключено до стіни, і він не заряджається повністю і не заряджається. Я намагався вирішити цю проблему, і не можу знайти нічого, щоб допомогти. "

В : Я розумію, ви вже намагалися усунути проблему безрезультатно, але на основі вашого опису, мені здається, це лише незначна проблема з програмами чи прошивкою. Спробуйте зробити ці речі, якщо ви ще цього не зробили ...

 1. Завантажте телефон у безпечному режимі та перевірте, чи він належним чином заряджається в такому стані. Якщо так, ваші сторонні програми можуть щось пов’язати з проблемою.
 2. Спробуйте вимкнути телефон і перевірити, чи добре він заряджається, коли всі компоненти вимкнені. Якщо він заряджається належним чином, коли його вимкнено, то ви маєте підозру щодо прошивки та програм.

Виконання генерального скидання може вирішити проблему.

Q : “ Одного вечора я заряджав свій телефон, а наступного дня він не заряджався, і тому я взяв його до команди виродків, і вони виправили це, але пізніше тієї ночі він не зарядився знову, і я думаю, що це пов’язано з зефір оновлення, тому що це було добре, поки пізно я оновив його. "

В : Ну, це може бути через оновлення або проблема із зарядним пристроєм. Коли ви перевірили його, чи використовував технік зарядний пристрій, яким ви користуєтесь? Якщо так, то це може бути лише прошивка. У цьому випадку найкраще, що вам потрібно зробити спочатку, - це видалити системний кеш, і якщо це не вирішить проблему, то виконайте генеральний скидання.

З : « Привіт! Мій телефон оновив оновлення, і тепер він продовжує перезавантажуватися кожні 5 секунд, і він просто не зупиняється. Я перезавантажив його, і він все ще робить те саме? Я навіть не можу зберегти будь-які дані чи файли, оскільки вони постійно вмикаються та вимикаються? Будь ласка, допоможіть, оскільки я маю багато важливої ​​інформації про це?

Будь ласка, поверніться до мене якомога швидше. Дякую, Ана. "

В : Гей, Ана. Як і одна з наведених вище проблем, це може бути застряглий ключ живлення. Спробуйте натиснути кілька разів, щоб перевірити, чи це може це виправити, якщо ні, тоді вам дійсно доведеться звернутися до технічного працівника.

Запитання : “ Коли я купив цей пристрій 3 тижні тому, коли пристрій увімкнено, логотип запуску Samsung з’являється у кольорах з музикою, у звичайних блискучих кольорах та овальних кільцях тощо. Ця функція відсутня. Є лише білий Samsung без овального кольорового кільця або кольорів, музики чи звуку, ТІЛЬКИ білий Samsung, як він є, і чоботи в білому кольорі. Крім того, панель стану, проведена вниз, має білий колір із синіми значками, де, як і на початку, вона була якоюсь зеленуватою. Чи слід здавати його в сервісний центр Samsung? Я спробував скинути заводські налаштування, але ця функція кольорового запуску не була відновлена. "

В : Я точно знаю, що з Приміткою 3 вам просто потрібно набрати * # 8800 #, і логотип завантаження за замовчуванням буде відновлений. Я не впевнений, що є кодом для Примітки 5. Думаю, вам слід зателефонувати у службу технічної підтримки Samsung і попросити код, інакше вони можуть знати інші способи відновити логотип запуску за замовчуванням.

Запитання : “ Я щойно отримав телефон у подарунок Samsung Galaxy Note 5, і мій акумулятор дуже швидко розряджається, і якщо я ввімкну телефон на енергозбереження, то дзвінки на Whatsapp більше не працюють. я можу зателефонувати зі Skype? Інша справа, що я не можу відтворювати голосові нотатки Whatsapp на своєму телефоні. Я можу почути їх лише на Whatsapp. Якщо я спробую їх почути, не відкриваючи свій WhatsApp, він не відтворюється. Не могли б ви допомогти мені? "

В : Коли ви звертаєтесь за допомогою щодо швидкого розряджання батареї, ви повинні дати оцінку того, як швидко ваш телефон розряджає всю батарею, щоб ми могли порівняти її із звичайним часом розрядки. Крім того, темп залежить від ваших звичок у телефоні, додатків, якими ви користуєтесь, рівня яскравості, на який ви встановлюєте екран, і т. Д. Ми не можемо просто припускати речі, оскільки, по-перше, ми не знаємо, як налаштований ваш телефон і по-друге, всі наші способи усунення несправностей базуються на інформації, яку ми отримуємо від наших читачів. У цьому випадку ми дійсно не можемо надати вам рішення проблеми зливу, якщо ви знову не зв’яжетеся з нами та не надасте нам додаткову інформацію.

Щодо ваших голосових нотаток Whatsapp, якщо я не помиляюсь, вони мають формат .m4a, який читається будь-якою музичною програмою в Play Store, включаючи рідну, яка вже є у вашому телефоні. Однак якщо музична програма не може її розпізнати, завантажте програму-конвертер і перетворіть її у формат файлу .mp3. Якщо ви вважаєте цю процедуру клопотом з вашого боку, просто використовуйте Whatsapp для відтворення голосових нотаток. Зрештою, так і повинно бути.

І так, ви можете зателефонувати комусь через Skype за умови активного та стабільного з’єднання з Інтернетом.

Запитання : “ Мій телефон продовжував перезавантажуватися кожні 2 хвилини, і я був впевнений, що це пов’язано з вірусами з спливаючих вікон і т. Д., Тому мій друг скинув мій телефон і всі дані були стерті. Зараз на екрані лише відображається початковий "SAMSUNG GALAXY NOTE 5 ... powered by android", тобто початковий екран, який телефон відображає при увімкненні, і він не рухається повз цей екран. Таким чином, минуло вже 24 години. Чи слід чекати більше чи віддавати його на ремонт? "

В : Все, що вам потрібно зробити, щоб зробити телефон знову, - це стерти розділ кешу. Дотримуйтесь інструкцій, наведених у першій задачі вище.

Питання : “ За останні п’ять днів чи близько того мій акумулятор дуже швидко розряджався. Я не можу прожити день без підзарядки. Зазвичай я заряджаю його вночі, і намагаюсь тримати програми закритими, коли ними не користуюся. Сьогодні це було нижче 9% до 1:30, і я відключив його 5:30 сьогодні вранці. Моєму телефону лише близько року. "

В : Визначити причину проблеми складніше, ніж усунути саму проблему. Все, що вам потрібно зробити, це спостерігати за своїм телефоном, і ось що я пропоную вам зробити:

 1. Завантажте телефон у безпечному режимі.
 2. Продовжуйте користуватися телефоном, поки всі сторонні програми тимчасово відключені. Якщо він швидко розряджається, це, мабуть, проблема мікропрограми.
 3. Що стосується проблем із прошивкою, ви можете спробувати стерти розділ кешу та виконати генеральний скидання.
 4. Якщо все інше не вдається, вам повинен перевірити це технік.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк на нашій сторінці у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.