8 найкращих альтернативних DirecTV у 2020 році Хлопець-дроїд

SlingTV була однією з перших потокових послуг, яка вийшла на ринок, давши споживачам можливість попрощатися з традиційною кабельною послугою та спробувати щось більш доступне. З тих пір на ринок з’явилося багато інших цих потокових послуг трансляції телевізійних передач у прямому ефірі, включаючи власну послугу AT & T DirecTV Now. DirecTV зараз пропонує багато чудового контенту, і це навіть полегшує споживачам влаштування потокових пристроїв.

DirecTV Now часто проводить акції на безкоштовні флешки Fire TV або телевізори Apple, все залежно від того, скільки місяців DirecTV Now ви зобов’язуєтесь. Недоліком є ​​те, що DirecTV Now може бути досить дорогим, принаймні залежно від пакету, який ви вирішите забрати. Якщо вас не влаштовує DirecTV Now з цієї причини чи з іншої причини, існує безліч послуг, які пропонують подібний вміст за нижчою ціною. Дотримуйтесь інструкцій нижче, і ми покажемо вам найкращу альтернативу DirecTV Now. Ось наші найкращі вибори.

Найкращий альтернативний варіант DirecTV

альтернативи directv

1. SlingTV

Ви не можете помилитися з SlingTV як альтернативою DirecTV Now. SlingTV дає вам доступ до багатьох тих самих каналів та контенту, який доступний на DirecTV Now, але за набагато нижчою ціною. Насправді ви можете вибрати, які канали ви хочете надати своїй підписці трохи більше налаштувань, і зберегти її за ціною, яку ви хочете заплатити. Однією з найпривабливіших частин SlingTV є те, що це послуга без контракту. Набридло телевізор? Ви можете скасувати SlingTV, не турбуючись про дострокове припинення витрат та оплату за дострокове розірвання контракту. І, найкраще, немає обладнання, за яке можна платити!

альтернативи directv

2. Хулу з Live TV

Ми також великі шанувальники Hulu з Live TV. З вашим пакетом Live TV ви отримуєте доступ до безлічі каналів, включаючи HBO для перегляду «Гра престолів» у прямому ефірі. Ваш пакет телевізійних каналів буде залежати від поштового індексу, в якому ви перебуваєте, але крім того, для трансляції телевізійних програм, Hulu також пропонує послугу програмування на вимогу, надаючи вам такий вигідний контракт. Тож, коли вам не подобається те, що є на телевізорі, перейдіть на програмування на замовлення та насолоджуйтесь телевізійними шоу, які більше не виходять в ефір. У них також є величезна бібліотека фільмів.

альтернативи directv

3. YouTube TV

Google вирішив запропонувати власний телевізійний сервіс у прямому ефірі - YouTube TV. YouTube TV, як і багато варіантів у цьому списку, має лінійку каналів, яка залежить від вашого поштового індексу. Це багато в чому через контрактні зобов'язання та конфлікти на ринку; однак у них все ще є справді чудова лінійка, такі як канал Діснея, National Geographic, США, FX та багато інших. YouTube TV працює на більшості пристроїв, тому він також надзвичайно доступний - вам не потрібно бути вдома, щоб дивитися телевізор у прямому ефірі. Існує маса каналів новин, які працюють як альтернатива DirecTV.

альтернативи directv

4. Fubo TV

Останні чотири альтернативи DirecTV, які ми перерахували, чудово підходять для перегляду стандартного телевізійного контенту, але якщо ви шукаєте щось, що більше спрямоване на спорт, ви можете розглянути, що пропонує Fubo TV. За допомогою Fubo TV ви зможете дивитись усі ваші улюблені спортивні канали в прямому ефірі - NFL, MLB, NBA та MLS. Fubo TV також забезпечує доступ до великої кількості міжнародного футбольного контенту, а також інших видів спорту. Деякі фільми та серіали також доступні на Fubo TV, але основний вміст, безумовно, зосереджений на спорті. Це також досить надійно.

альтернативи directv

5. Fox Sports GO

Одна сфера - не включаючи Fubo TV - яку багато з цих потокових платформ не підтримують - це спорт, і це значною мірою тому, що настільки складно забезпечити угоди з відомими постачальниками спортивних послуг на ринку. Для багатьох мета трансляції спортивних подій - просто спостерігати за грою місцевої команди, навіть коли вони знаходяться за тисячі миль від них. З цієї причини Fox Sports GO посідає перше місце серед наших альтернатив відліку часу DirecTV, принаймні, якщо ви хочете отримати спортивне наповнення.

альтернативи directv

6. Amazon Prime

А далі - побутове ім’я, яке, можливо, не стане несподіванкою. Amazon давно відомий як роздрібна мережа, яка також пропонує бібліотеку телевізійних шоу та фільмів, включаючи оригінали. Ви зможете насолоджуватися великим вмістом на Amazon Prime, але менш відомим є той факт, що Prime зараз уклав угоди як з НФЛ, так і з англійською Прем'єр-лігою, щоб принести вам захоплюючий спортивний контент.

7. Філо ТВ

Philo TV - наступний у нашому списку і призначений для телевізійних програм, які вам сподобаються. Це нова платформа для трансляції телевізійних передач, яка дозволить вам переглядати всі ваші улюблені телевізійні шоу з усіх найкращих каналів. На Philo TV ви отримаєте доступ до таких речей, як A&E, AMC, Food Network, History, TLC та багато іншого. На даний момент Philo TV фактично пропонує до 56 різних найкращих каналів на ринку. Ви навіть можете отримати безкоштовну пробну версію альтернатив DirecTV, щоб побачити, чи це вам щось сподобається довгостроково.

8. AT&T Watch

Хочете дивитися телевізор у прямому ефірі за надзвичайно низькими цінами? Тоді додаток AT&T Watch може бути прямо на вашій алеї. Попрощайтеся з тими обурливими цінами, які кабельні компанії стягують із споживачів. AT&T Watch сильно підриває їх, дозволяючи переглядати понад 30 найкращих каналів, таких як AMC. Це набагато дешевше, ніж DirecTC Now, за те, що запропонує вам подібний вміст, але у живому форматі. Щорічних контрактів немає, а в додатку також є багато іншого вмісту на замовлення.

Найкращий альтернативний вердикт DirecTV

Якщо ви хочете вирізати DirecTV Зараз із вашого життя є безліч альтернатив чудовим замінам DirecTV, які пропонуватимуть подібний вміст за нижчою ціною. Ми великі шанувальники SlingTV та Hulu з Live TV, але любителю спорту у вашому житті дуже сподобається те, що пропонує Fubo TV.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.