Як виправити LG Q Stylo 4 Чорний екран смерті

#LG # QStylo4 - це смартфон Android середнього класу, який має вбудований стилус, який вперше був випущений у червні 2018 року. Цей телефон має 6,2-дюймовий IPS-РК-дисплей з роздільною здатністю 1080 x 2160 пікселів. Під капотом ви знайдете процесор Snapdragon 450 у парі з 2 ГБ оперативної пам'яті, якого має бути достатньо для безперебійного запуску програм. Хоча це надійний пристрій, є випадки, коли можуть виникнути певні проблеми, які ми вирішимо сьогодні. У цій останній частині нашої серії виправлення неполадок ми розглянемо проблему LG Q Stylo 4 Black Screen of Death.

Якщо у вас є LG Q Stylo 4 або будь-який інший пристрій Android з цього приводу, не соромтеся зв’язуватися з нами за допомогою цієї форми. Ми з радістю допоможемо вам у будь-яких проблемах, які можуть виникнути у вас із пристроєм. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо без жодних рядків. Проте ми просимо, щоб, коли ви зв’яжетесь з нами, намагалися бути якомога детальнішими, щоб можна було зробити точну оцінку та дати правильне рішення.

Як виправити LG Q Stylo 4 Чорний екран смерті

Однією з основних проблем, яка може виникнути на пристрої Android, є те, що екран просто залишається чорним. Коли виникає ця проблема, телефон все ще може бути включений і отримувати сповіщення, але на його дисплеї нічого не видно, або він може бути повністю вимкнений і взагалі не реагувати. Ця проблема, яку також називають проблемою Чорного екрану смерті, зазвичай трапляється відразу після того, як телефон впав, занурився у воду, або це також може бути наслідком програмного збою. Нижче наведено рекомендовані кроки з усунення несправностей, які потрібно зробити, щоб вирішити цю проблему.

Зарядіть телефон

Перше, що вам потрібно буде зробити, це переконатися, що акумулятор телефону достатньо заряджений, щоб ви могли негайно усунути ймовірність проблеми, спричиненої розрядженим акумулятором.

 • Очистіть зарядний порт телефону за допомогою балончика зі стисненим повітрям, переконуючись у видаленні забрудненого бруду або сміття.
 • Повністю зарядіть телефон за допомогою зарядного пристрою.
 • Якщо телефон не заряджається, спробуйте використати інший зарядний шнур та зарядний пристрій. Вам також слід спробувати зарядити телефон від USB-порту комп’ютера, якщо зарядка за допомогою зарядного пристрою не працює.

Як тільки телефон зарядить достатньо, спробуйте увімкнути його та перевірте, чи не виникає проблема з чорним екраном смерті LG Q Stylo 4.

Виконайте м’який скидання

Наступним, що вам потрібно буде зробити в цьому випадку, є оновлення програмного забезпечення телефону, що можна зробити, перезавантаживши пристрій. Зазвичай це виправляє незначні проблеми, спричинені збоями в роботі програмного забезпечення. Щоб виконати цю процедуру, просто натисніть і утримуйте кнопку живлення та зменшення гучності, доки пристрій не вимкнеться, приблизно 8 секунд, а потім відпустіть. Після цього перевірте, чи телефон увімкнеться.

Протріть розділ кешу телефону

Іноді кешовані дані, що зберігаються у виділеному розділі телефону, можуть бути пошкоджені. Коли це трапляється, це зазвичай спричиняє виникнення певних проблем у телефоні. Щоб виключити ймовірність того, що саме це спричиняє проблему, вам доведеться стерти розділ кешу телефону з режиму відновлення.

 • Натисніть і утримуйте кнопку живлення та кнопку зменшення гучності. Відпустіть обидві кнопки, коли з’явиться екран відновлення системи.
 • За допомогою кнопок гучності перейдіть до Wipe Cache і натисніть кнопку живлення для підтвердження.
 • Перезавантажте пристрій.

Перевірте, чи проблема все ще виникає.

Виконайте скидання до заводських налаштувань

Якщо наведеними вище кроками не вдається вирішити проблему LG Q Stylo 4 Black Screen of Death, то останнім варіантом є скидання до заводських налаштувань. Зверніть увагу, що цей процес видалить дані вашого телефону, тому переконайтеся, що у вас вже є резервна копія вмісту вашого пристрою, перш ніж продовжувати цей крок.

 • Вимкніть пристрій.
 • Натисніть і утримуйте кнопки живлення та зменшення гучності.
 • Коли з’явиться логотип LG, швидко відпустіть, а потім утримуйте кнопку живлення, продовжуючи утримувати кнопку зменшення гучності.
 • Коли з'явиться повідомлення "Видалити всі користувацькі дані (включаючи програми LG та оператора) та скинути всі налаштування", натисніть кнопку зменшення гучності, щоб виділити Так.
 • Натисніть кнопку живлення, щоб скинути налаштування пристрою.

Після завершення скидання перевірте, чи проблема все ще не виникає. Якщо це сталося, це, швидше за все, спричинено несправним апаратним компонентом, і в цьому випадку вам потрібно буде доставити телефон у сервісний центр і перевірити його.