Як виправити свій Samsung Galaxy S8 Plus, який не заряджається [Посібник з усунення несправностей]

Дуже важливо, щоб ваш новий Samsung Galaxy S8 Plus заряджався, коли ви підключаєте зарядний пристрій та підключаєте до нього телефон. Хоча ви все ще можете використовувати пристрій з коробки, це триватиме лише годину-дві, перш ніж вам потрібно буде його заряджати.

Потужність дуже важлива для електронних пристроїв, оскільки без неї ваш дорогий телефон стане однією з марних речей на вашому столі. В ідеалі, абсолютно новий пристрій повинен працювати без проблем. Він повинен увімкнутись, коли ви цього захочете, він повинен зарядитися, коли підключений до зарядного пристрою, і ви зможете насолоджуватися всіма іншими функціями, що входять до нього. Якщо одна з цих речей не спрацює, то ми пропонуємо повідомити магазин, що, можливо, у вас несправний пристрій. Однак бувають випадки, коли подібну проблему спричиняє незначний збій в системі чи апаратному забезпеченні. Тому ми рекомендуємо вам зробити кілька процедур, перш ніж повертатись до магазину, оскільки одна з них може позбавити вас від великої кількості неприємностей.

У цьому дописі я розповім вам про усунення несправностей вашого Galaxy S8 +, який не заряджається при підключенні до зарядного пристрою або розміщенні на панелі бездротового зарядного пристрою. Ми все ще хочемо, щоб ви отримали найкращу підтримку, тому, якщо жодна з наших процедур не спрацює, сміливо повертайте пристрій до магазину і, можливо, замінюйте його.

Тепер, перш ніж переходити до усунення несправностей, якщо у вас зараз інша проблема, спробуйте відвідати нашу сторінку з усунення несправностей, оскільки ми вже розглядали деякі найпоширеніші проблеми, з якими власники стикалися зі своїм пристроєм. Знайдіть проблеми, подібні до ваших, і сміливо використовуйте наші рішення або посібники з усунення несправностей. Однак якщо вони не працюють, і якщо вам потрібна подальша допомога, зв’яжіться з нами, заповнивши анкету з питань Android. Все, що нам потрібно, це інформація, щоб ми могли вам допомогти. Не хвилюйтеся, це безкоштовно.

Усунення несправностей Samsung Galaxy S8 Plus, який не заряджається

Зарядка - це один з основних процесів, який може зробити будь-який смартфон за потреби. Ваш Galaxy S8 Plus повинен працювати як на дротовому, так і на бездротовому зарядному пристрої, і це нормально. Ненормальним є той факт, що він не реагує на розміщення на зарядній панелі або підключення до дротового зарядного пристрою.

На користь наших читачів, які не мають бездротового зарядного пристрою, цей посібник з усунення несправностей в основному призначений для дротової зарядки, однак, є один момент, коли нам, можливо, доведеться запропонувати вам спробувати скористатися бездротовим зарядним пристроєм, якщо це можливо, просто щоб знати телефон все ще здатний поповнити свою потужність. Отже, щоб вирішити проблеми з телефоном, це те, що вам потрібно зробити…

Крок 1: Переконайтесь, що це не лише один випадок системної помилки

Помилки трапляються постійно, і вони часто трапляються тоді, коли ви їх найменше очікуєте, тому, якщо ви вже користувались новим телефоном протягом декількох днів, а потім він перестав заряджатися, можливо, він зіткнувся з помилкою, яка вплинула на його здатність заряджатися.

Перше, що вам слід зробити, це м’який скидання налаштувань пристрою; натисніть і утримуйте клавіші зменшення гучності та кнопки живлення разом протягом 7 секунд. Якщо припустити, що це так, телефон повинен нормально перезавантажитися.

Ця процедура насправді еквівалентна процедурі витягування батареї, яку ми часто робимо на телефонах зі знімними батареями. У вашому Galaxy S8 Plus немає батареї, що знімається користувачем, тому вам потрібно виконати цю комбінацію, щоб виконати змодельоване відключення акумулятора. Це дуже ефективна процедура усунення неполадок, пов’язаних із незначними проблемами, пов’язаними з мікропрограмою та апаратним забезпеченням, однак, немає жодних гарантій, що проблема буде усунена, але це коштує вашого часу та зусиль, адже це дуже легко та безпечно зробити.

Крок 2: Завантажте телефон у безпечному режимі та зарядіть

Це стосується пристроїв, які вже використовувались кілька днів і припинили заряджання. Можливо, проблемою є одна з встановлених вами програм. Отже, щоб виключити цю можливість, вам доведеться перезавантажити пристрій у безпечному режимі, а потім спробувати зарядити його. Якщо він заряджається, то підтверджується, що причиною проблеми є одна з встановлених вами програм. Вам потрібно знайти цю програму, а потім видалити її. У цьому випадку ви можете видалити кілька програм, щоб вирішити цю проблему, але якщо це те, що потрібно, щоб телефон зарядився знову, то це того варте. Ось як ви завантажуєте Galaxy S8 Plus у безпечному режимі:

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу живлення за екраном назви моделі.
 3. Коли на екрані з’явиться “SAMSUNG”, відпустіть клавішу живлення.
 4. Відразу після відпускання клавіші живлення натисніть і утримуйте клавішу зменшення гучності.
 5. Продовжуйте утримувати клавішу зменшення гучності, доки пристрій не завершить перезапуск.
 6. У нижньому лівому куті екрана відображатиметься безпечний режим.
 7. Відпустіть клавішу зменшення гучності, коли з’явиться безпечний режим.

Припускаючи, що телефон все ще не заряджається в цьому режимі, перейдіть до наступного кроку.

Крок 3: Вимкніть телефон і зарядіть його, коли він вимкнений

Це також одна з найважливіших речей, яку ви повинні робити під час усунення несправностей пристрою, який не заряджається, оскільки все, що в ньому відключено, не споживає енергію. Отже, якщо з апаратним забезпеченням та прошивкою не виникає проблем, відключений пристрій повинен заряджатись нормально або, у випадку з S8 Plus, скористатися можливостями адаптивного швидкого заряджання.

Якщо телефон все ще не заряджається, коли його вимкнено, спробуйте скористатися бездротовим зарядним пристроєм, якщо це можливо. Якщо він заряджається бездротовим способом, то проблема полягає лише в дротовій зарядці, але тим не менше проблема в абсолютно новому телефоні, і ми настійно рекомендуємо повернути його в магазин і замінити. Якщо він не заряджається бездротовим способом, зробіть те саме, що цілком очевидно, що телефон має апаратну проблему.

Крок 4: Якщо можливо, скиньте налаштування телефону перед тим, як повернути його в магазин

Це може не вирішити проблему, але забезпечить захист вашої конфіденційності. Створіть резервну копію даних і файлів, а потім скиньте налаштування телефону, щоб видалити кожен біт інформації, яку ви налаштували в ньому. Перед скиданням обов’язково вимкніть захист від крадіжки.

Ось як ви відключаєте протиугінні ...

 1. На головному екрані проведіть пальцем угору по порожньому місці, щоб відкрити панель програм.
 2. Торкніться Налаштування.
 3. Торкніться Хмара та облікові записи.
 4. Торкніться Облікові записи.
 5. Торкніться Google.
 6. Натисніть свою електронну адресу Google ID, якщо налаштовано кілька облікових записів. Якщо у вас налаштовано кілька облікових записів, вам потрібно буде повторити ці кроки для кожного облікового запису.
 7. Торкніться значка з 3 крапками.
 8. Торкніться Видалити обліковий запис.
 9. Торкніться ВИДАЛИТИ РАХУНОК.

І ось як ви скидаєте телефон ...

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Home, потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли відображається логотип Android, відпустіть усі клавіші (`` Встановлення оновлення системи '' відображатиметься приблизно 30-60 секунд, перш ніж відображатимуться опції меню відновлення системи Android).
 4. Кілька разів натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити “wipe data / factory reset.
 5. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати.
 6. Натискайте клавішу зменшення гучності, доки не буде виділено "Так - видалити всі користувацькі дані".
 7. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати та розпочати основне скидання.
 8. Після завершення головного скидання виділяється “Перезавантажити систему зараз”.
 9. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Сподіваюся, ми так чи інакше допомогли вам.

ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.