Найкращі безкоштовні антивірусні програми для Android у 2020 році для Galaxy S7 Edge

Безпека від шкідливих програм або вірусів - одна з найважливіших речей, яку слід враховувати, коли у вас сьогодні є телефон. Якщо вам цікаво, які найкращі безкоштовні антивірусні програми для Android можна використовувати на своєму Galaxy S7 Edge, ця стаття має допомогти.

Перш ніж продовжити, ми хочемо нагадати вам, що якщо ви шукаєте рішення для власної проблеми #Android, ви можете зв’язатися з нами, скориставшись посиланням внизу цієї сторінки. Описуючи свою проблему, будь ласка, будьте якомога детальніші, щоб ми могли легко визначити відповідне рішення. Якщо можете, будь ласка, включіть точні повідомлення про помилки, які ви отримуєте, щоб дати нам уявлення з чого почати. Якщо ви вже пробували деякі кроки з усунення несправностей, перш ніж писати нам електронною поштою, обов’язково згадайте їх, щоб ми могли пропустити їх у своїх відповідях.

Найкращий безкоштовний антивірус для Android: McAfee

Якщо вашою метою встановлення антивірусу є отримання повного антивірусного захисту безкоштовно, McAfee - правильний вибір для вас. Хоча преміум-версія цього антивірусу має кращі можливості, безкоштовна версія має надійне антивірусне сканування та видалення шкідливих програм. Це робить його чудовим першим вибором у нашому списку. Він стабільно займає високі позиції в AV-тестах протягом багатьох років, тому є надійним додатковим захистом для вашого пристрою.

Залежно від поточної версії програмного забезпечення та оператора, програмне забезпечення безпеки McAfee може вже бути встановлене на вашому Galaxy S7 Edge. Спробуйте перевірити в розділі "Налаштування"> "Технічне обслуговування пристрою"> "Безпека пристрою", щоб побачити, чи бачите ви логотип McAfee. Якщо він є, то вам не потрібно встановлювати McAfee знову з Play Store.

Встановіть McAfee Mobile Security: Antivirus, Wi-Fi VPN & Anti-Theft за цим посиланням.

Найкращий безкоштовний антивірус Android: Kaspersky

Хоча уряд США позначає його ненадійним через його нібито зв’язки з російськими кіберпідрозділами, багато власників Android вважають його одним з найкращих безкоштовних антивірусів Android на 2020 рік. У нас немає прямих доказів того, що Касперський ризикує, тому ми не можемо повністю заборонити це з цього списку. Однак, виходячи з того, що ми багато років користувались на багатьох платформах, Касперський був лише чудовим, тому ми не вважаємо, що насправді є проблема з його використанням, якщо ви не є службовцем уряду США або громадянином, що має що приховувати.

Встановіть Kaspersky Mobile за цим посиланням.

Кращий безкоштовний антивірус Android: Avast

Антивірус Avast може багато запропонувати. Навіть безкоштовна версія містить ряд корисних функцій, що має практичні програми для багатьох користувачів. Наприклад, безкоштовна версія включає блокувальник викликів, брандмауер та запобіжний злодій, який може дозволити вам дистанційно заблокувати або стерти пристрій, якщо його вкрадуть або загублять. Вони є поверх типового антивірусного захисту.

Безкоштовна версія тримається на плаву за допомогою реклами, але ви можете заплатити незначну суму, щоб зробити її повністю без реклами.

За цим посиланням встановіть Avast Antivirus - Mobile Security & Virus Cleaner.

Найкращий безкоштовний антивірус для Android: BitDefender  

Якщо ви шукаєте полегшену антивірусну програму, BitDefender - це ваш вибір. Це, безумовно, один з найкращих безкоштовних антивірусів Android на 2020 рік саме з цієї причини. BitDefender запускається лише тоді, коли ви це дозволите, і він не буде крастись за спиною, працюючи у фоновому режимі. Це антивірус на вимогу в тому сенсі, що він працює лише за бажанням. Тільки не забудьте регулярно сканувати пристрій.

Встановіть Bitdefender Antivirus Free за цим посиланням.

Найкращий безкоштовний антивірус для Android: Norton

Останнім, але, безумовно, не менш важливим, у цьому списку є антивірус Norton. На сьогоднішній день він є одним із найефективніших антивірусів, з якими ми стикалися, оскільки він міг виявити 100% усіх шкідливих програм Android в AV-тесті кілька місяців тому. Якщо вашим пріоритетом є безпека даних або висока ймовірність захисту від шкідливого програмного забезпечення, то Norton - найкращий варіант із цього списку.

Отримайте Norton Security та Antivirus за цим посиланням.

Ми сподіваємось, що цей список найкращих безкоштовних антивірусних програм для Android у 2020 році допоможе вам вирішити, який антивірусний додаток використовувати. Коли мова заходить про антивірус, радимо не накопичувати. Наявність декількох не обов’язково покращує ситуацію для вас. Насправді, ви, швидше за все, зіткнетеся з проблемами продуктивності на своєму пристрої, якщо ви встановите на свій пристрій більше одного антивірусного додатка, ваш Galaxy S7 Edge може вийти з ладу або мати проблеми з низькою продуктивністю. Якщо ви хочете перевірити кожну антивірусну програму в цьому списку, спершу видаліть іншу.


Якщо ви вважаєте цю публікацію корисною, будь ласка, допоможіть нам, поширивши цю інформацію своїм друзям. GalaxyS2 також має присутність у соціальних мережах, тому вам може знадобитися взаємодіяти з нашою спільнотою на наших сторінках у Facebook та Twitter.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.