Найкращі карти захоплення для запису комутатора Nintendo | У 2020 році

Зараз мільйони людей грають у Nintendo Switch більше, ніж будь-коли, тому не дивно, що багато гравців можуть вважати, що обмін своїми іграми не просто забавний, а й хороший спосіб заробляти гроші. Якщо ви починаючий геймер Nintendo Switch, і хотіли б показати свій острів Animal Crossing New Horizons потоковим передаванням або завантаженням на свій новий канал YouTube, важливим першим кроком є ​​отримання хорошого списку карт для захоплення. .

ПродуктБрендІм'яЦіна
ЕльгатоКартка захоплення ігор Elgato HD60 S - Потік та запис у 1080p60, для PlayStation 4, Xbox One та Xbox 360Перевірте ціну на Amazon
ЕльгатоElgato Game Capture HD60 Pro - транслюйте та записуйте в 1080p60, чудова технологія з низькою затримкою, апаратне кодування H.264, PCIe, чорнийПеревірте ціну на Amazon
РоксіоRoxio Game Capture HD PRO Пристрій для захоплення відео та програмне забезпечення для редагування для ПКПеревірте ціну на Amazon
AVerMediaAVerMedia Live Gamer Portable 2 Plus, 4K Pass-Through, 4K Full HD 1080p60 USB Capture Game, Ultra Low Latency, Record, Stream, Plug & Play, Party Chat для XBOX, PlayStation, Nintendo Switch (GC513)Перевірте ціну на Amazon

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.

Для початківців прийняття рішення про те, яку карту захоплення придбати для вашого комутатора Nintendo, може заплутати, оскільки варіантів занадто багато. У цій статті я допоможу вам вибрати першу карту захоплення, надавши основи теми, а також деякі найкращі, якими я особисто користувався.

Що таке карта захоплення?

Незважаючи на те, що комутатор Nintendo має вбудовану функцію, яка дозволяє обмінюватися іграми (на знімках екрана та відео), він навряд чи ідеальний для більшості людей. Комутатор дозволяє лише 30-секундні кліпи та до 4 знімків екрана за публікацію.

Якщо ви хочете ділитися довшими іграми Nintendo Switch або передавати їх своїм шанувальникам у режимі реального часу, для цього вам знадобиться другий пристрій, який називається карткою захоплення. Отже, картка захоплення - це пристрій, який дозволяє записувати або транслювати свої ігрові ігри Switch.

Як працюють картки захоплення?

Карти зйомки працюють, захоплюючи відео- та аудіосигнали з вашої консолі через з'єднання HDMI. У налаштуваннях Nintendo Switch ігрове відео та аудіо фіксуються, записуються та кодуються картою захоплення, а потім передаються на ПК для обробки.

Якщо ви хочете записати ігрові ігри Nintendo Switch, жорсткий диск вашого комп’ютера збереже їх, щоб ви могли отримати доступ до відео, як і до будь-яких звичайних відеофайлів пізніше.

Використовуючи карту захоплення, ви більше не використовуєте вбудовану можливість запису вашого комутатора Nintendo. Все, що вам потрібно зробити, це просто грати на комутаторі в звичайному режимі і дозволити картці захоплення та ПК зробити важку роботу.

Навіщо використовувати карту захоплення для Nintendo Switch?

Грати на комутаторі Nintendo - це весело, але ділитися своїм досвідом з друзями та членами сім’ї ще цікавіше. Для тих, хто хоче продемонструвати свої вміння, трансляція може бути справді цікавим способом заробляти гроші на іграх.

Оскільки Nintendo Switch має обмежений спосіб ділитися іграми, отримати карту захоплення - чудовий варіант. Одержання картки захоплення має ряд очевидних переваг. Давайте розглянемо їх нижче:

  • Картка захоплення, яка підтримує потокове передавання, не затримується і робить першокласні відео, щоб глядачі були задоволені.
  • Залежно від вашої картки захоплення, ви повинні мати можливість створювати власні накладання, які можуть додати ваш власний бренд до вашого вмісту.
  • Карти захоплення гарантують, що ви передаєте лише високоякісні дані.
  • Записані відеозаписуються у вищій роздільній здатності (вбудована якість зйомки Nintendo Switch становить 1080p / 30fps).
  • Карти Good Capture використовують власне програмне забезпечення, щоб користувач міг легко керувати вмістом.

Як вибрати карту захоплення для вашого комутатора Nintendo?

Якщо ви вперше інвестуєте в карту захоплення, існує низка вказівок, яких ви повинні знати. Нижче наведені важливі фактори, які ви повинні врахувати:

Призначення.

Який тип контенту ви любите створювати? Деякі картки захоплення можуть перевершувати запис відео з високою роздільною здатністю, тоді як інші призначені головним чином для потокового відео протягом довгих годин.

Якщо ви хочете транслювати ігри з високою роздільною здатністю, вам слід інвестувати в карти зйомки з можливостями 1080p.

Деякі карти захоплення можуть дозволяти запис відео з високою роздільною здатністю для подальшого редагування, але можуть не підтримувати потокову передачу в 1080p, що є найвищою роздільною здатністю комутатора Nintendo.

Якщо ви не плануєте використовувати свою карту зйомки з іншими консолями, такими як майбутні покоління (PS5 або Xbox Series X) з вищою роздільною здатністю, ніж 1080p, достатньо картки зйомки з максимум 1080p потокового виходу.

Вартість.

Карти захоплення дорогі, тому одне з важливих речей, яке слід враховувати, - це ціна. Якщо ви не хочете регулярно транслювати свої ігри Nintendo Switch, достатньо отримати доступну картку.

Вартість карток захоплення залежить від марки та можливостей. Карти для захоплення, такі як Elgato Game Capture HD60 S або Elgato Game Capture 4K60 Pro, є одними з найкращих варіантів для професійних стримерів, але їх вартість може бути непомітною для випадкових геймерів або стримерів. Що стосується захоплення карток, дорогі пристрої зазвичай пропонують високоякісні відео.

Якість виведення відео.

Якщо ви хочете бачити якісні відео під час трансляції, вам слід інвестувати в дорожчі картки.

На щастя, комутатор Nintendo може виробляти лише відео до 1080p, тому немає необхідності отримувати карту зйомки, що підтримує можливості Full HD або 4K.

Поки ваша карта зйомки може робити роздільну здатність 1080p зі швидкістю 60 кадрів в секунду, вам слід бути готовим.

Зручний для користувача.

Вам слід шукати картки захоплення, якими легко керувати. Дешевші картки захоплення для консолі Nintendo Switch можуть мати заплутані вказівки, особливо ті, що належать до неповноцінних брендів, тому обов’язково проведіть деякі дослідження, перш ніж виконувати одну. Спробуйте перевірити Youtube і знайти відгуки про певний товар.

Не хвилюйся. Нижче наведений список карт захоплення містить функції та програми, які професіонали та випадкові геймери вважають простими у використанні зі своїм комутатором Nintendo.

Найкращі карти захоплення для ігрового процесу Nintendo Switch

Ось декілька найкращих карт захоплення, які я використовував протягом останніх 3 років для запису та потокового передавання ігор Nintendo Switch. Я почав використовувати Elgato Game Capture HD60 S, тому це мій особистий орієнтир при вимірюванні загальної продуктивності інших карт, які я використовував.

Elgato Game Capture HD60 S

Карти захоплення Elgato популярні серед геймерів з ряду причин. Деякі з цих причин - надійність та зручність користування. HD60 S - це невелика, але потужна карта захоплення, яка може комфортно працювати з консоллю Nintendo Switch, будь то для запису або потокового передавання.

Він захоплює незашифровані сигнали HDMI з роздільною здатністю до 1080p зі швидкістю 60 кадрів в секунду.

З мого досвіду, немає помітного відставання при записі або потоковій передачі з консолі Switch, навіть після багатогодинного використання.

Що стосується захоплення програмного забезпечення, Elgato пропонує власне програмне забезпечення Game Capture HD, хоча ви також можете використовувати сторонні програми, такі як Open Broadcaster Software або OBS. Будь-яке програмне забезпечення працює без проблем для мене, тому вам вирішувати, яке саме використовувати.

HD60 S дозволяє легко транслювати потоки на Youtube, Twitch, Facebook, Ustream, Dailymotion та ін. Я спеціально вважаю функцію "Миттєве потокове передавання" зручною, оскільки вона дозволяє мені легко транслювати трансляції на Twitch або Youtube за кілька кліків.

Якщо ви перебуваєте на Mac, ви також знайдете його “Flashback Recording” чудовим, оскільки він дозволяє вам ретроактивно зберігати кадри гри.

Однією із слабких сторін цієї карти захоплення є відсутність підтримки кодера H.264. Це означає, що вашому ПК доведеться більше працювати, оскільки карта захоплення не перетворює аудіо- та відеосигнали HDMI під час потокової передачі.

Використовуючи програмне забезпечення Elgato, ви можете налаштувати накладки або використовувати один із стандартних. Якщо ви не збираєтеся використовувати програмне забезпечення сторонніх розробників, програмне забезпечення Elgato чудово підходить, оскільки ви можете під час потокового передавання додавати текст, графіку, канали веб-камери, веб-сторінки або навіть анімацію.

HD60 S підключається до вашого комп’ютера за допомогою кабелю USB-C, тому переконайтеся, що ваш комп’ютер має порт USB-C.

Купуйте тут : Amazon

Elgato Game Capture HD60 Pro

Хоча Elgato Game Capture HD60 S цілком може подбати про ваші записи та потокові передачі Nintendo Switch, існує ще краща альтернатива. Elgato Game Capture HD60 Pro, насправді, найкраща карта захоплення, яку я використовував, оскільки вона практично не затримується.

Як бачите, HD60 S розроблений для перенесення, а це означає, що він підключається до ПК через USB-C. Іноді може статися помітне відставання, коли гра потрапляє на пік FPS. У HD60 Pro цього відставання практично немає, оскільки він встановлений всередині вашого комп’ютера. HD60 Pro використовує слот PCI-e на материнській платі, що робить цю карту набагато швидшою.

Компромісом за з'єднання PCI-e є портативність. Якщо вам не потрібно регулярно відключати карту, це навряд чи є проблемою.

HD60 Pro є чудовим варіантом для вас, якщо ваш комп’ютер не має хорошої графічної карти, оскільки він постачається з кодером H.264, на відміну від HD60 S. Це означає, що ваш ПК не буде перевантажуватися щоразу, коли ви довго будете транслювати свої ігри Switch. годин. Як і його брат HD60 S, ця карта здатна записувати в 1080p із максимальною частотою 60 кадрів в секунду.

Однією з його особливостей, яку я вважаю дуже зручною, є миттєвий перегляд ігор, оскільки він дозволяє вашим глядачам бачити ваш екран без затримок. За допомогою цієї картки ви також отримуєте можливість зручно переглядати останні 60 хвилин вашого потоку, якщо ви пропустили натискання кнопки запису.

Деякі недоліки використання цієї карти включають відсутність підтримки Mac і Windows 10 32-розрядної версії.

Якщо у вас є 64-розрядна установка для Windows 10, то подумайте про те, щоб отримати цю карту захоплення, якщо ви можете собі це дозволити.

Купуйте тут : Amazon

Roxio Game Capture HD Pro

Якщо ви хочете отримати хороше співвідношення своїх грошей, одночасно користуючись низкою важливих функцій хорошої карти зйомки, Roxio Game Capture HD Pro для вас. Ця плата підключається до вашого комп'ютера через USB, як і Elgato HD60 S.

Він має вбудований кодер H.264, тому вам не потрібно оновлювати стару графічну карту вашого комп’ютера. Насправді ця карта взагалі не вимагає багато від вашого ПК. Це чудово працює на

Процесор Intel Core 2 Duo 1,8 ГГц або подібний процесор AMD. Це означає, що навіть звичайний офісний комп’ютер може чудово працювати, якщо ви плануєте записувати або транслювати свої ігри Nintendo Switch. Його вимоги до оперативної пам'яті мінімальні - 2 ГБ, і для роботи потрібен лише DirectX 9.

Існує 2 суттєві недоліки отримання цієї карти захоплення. Одне з них - проблема потенційної затримки, оскільки вона використовує USB 2.0, а не 3.1. Ми кажемо, що відставання, яке ми зазнали при використанні цієї карти, насправді незначне, але це зрозуміло, оскільки ми взяли таку карту захоплення, як Elgato Game Capture HD60 Pro. Якщо ви плануєте записувати кадри, а не транслювати, проте відставання у вашому відео майже відсутнє.

Іншою слабкістю цього пристрою є відсутність підтримки Mac. Якщо у вас Mac, розгляньте можливість отримати інші карти захоплення.

Перш ніж забути, Roxio Game Capture HD Pro дає вам бонус, оскільки дозволяє вводити дані із старих консолей, таких як PS2, GameCube і навіть N64. Якщо у вас все ще є щось і ви хочете транслювати свої ігри, ця картка для вас.

Roxio Game Capture HD Pro записує в 1080p зі швидкістю 30 кадрів в секунду, що все ще ідеально підходить для вашої консолі Nintendo Switch.

Купуйте тут : Amazon

AVerMedia Live Gamer Portable 2 Plus

Якщо ви любите 4K, вам буде приємно дізнатися, що ви можете отримати карту зйомки, яка дозволяє записувати 4K приблизно в тому ж діапазоні цін, що і Elgato Game Capture HD60 S. Ця карта - AVerMedia Live Gamer Portable 2 Plus.

За допомогою цієї картки ви також можете записувати в 1080p зі швидкістю 60 кадрів в секунду.

Чудова річ у AVerMedia Live Gamer Portable 2 Plus - це можливість записувати відео навіть без комп’ютера!

Хоча ця карта дозволяє записувати 4K, ви все одно обмежуватиметесь до 1080p під час потокової передачі. Загалом, ця карта зйомки врівноважує ситуацію, надаючи вам велику ціну за ваші гроші, дозволяючи при цьому записувати високоякісні відео.

Це воно! Ми сподіваємось, що цей короткий список хороших карт захоплення може допомогти вам розпочати роботу із записом або потоковою передачею на Nintendo Switch.

Купуйте тут : Amazon

ПродуктБрендІм'яЦіна
ЕльгатоКартка захоплення ігор Elgato HD60 S - Потік та запис у 1080p60, для PlayStation 4, Xbox One та Xbox 360Перевірте ціну на Amazon
ЕльгатоElgato Game Capture HD60 Pro - транслюйте та записуйте в 1080p60, чудова технологія з низькою затримкою, апаратне кодування H.264, PCIe, чорнийПеревірте ціну на Amazon
РоксіоRoxio Game Capture HD PRO Пристрій для захоплення відео та програмне забезпечення для редагування для ПКПеревірте ціну на Amazon
AVerMediaAVerMedia Live Gamer Portable 2 Plus, 4K Pass-Through, 4K Full HD 1080p60 USB Capture Game, Ultra Low Latency, Record, Stream, Plug & Play, Party Chat для XBOX, PlayStation, Nintendo Switch (GC513)Перевірте ціну на Amazon

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.

Пропоновані показники:

  • Як отримати NAT типу A на комутаторі Nintendo | Переадресація портів
  • Як виправити комутатор Nintendo Wifi продовжує відключати | Легкі рішення
  • Як отримати мокрий костюм, плавати та пірнати на переправі тварин: нові горизонти
  • Як обмежити час гри дитини на комутаторі Nintendo (батьківський контроль)

Відвідайте наш канал GalaxyS2 Youtube, щоб отримати додаткові відео про усунення несправностей.

Ми отримаємо комісію за продаж, якщо ви купуєте товари за нашими посиланнями. Вивчайте більше.