Як виправити Samsung Galaxy S9, який продовжує довільну перезавантаження (прості кроки)

Часті та випадкові перезавантаження частіше спричинені деякими проблемами, пов'язаними з прошивкою, якщо, звичайно, не виникає проблема з обладнанням. Але для нового телефону, такого як Samsung Galaxy S9, практично неможливо мати проблеми, пов'язані з апаратним забезпеченням, що може призвести до проблем із перезавантаженням. Зрештою, Samsung вже засвоїв свій урок з Galaxy Note 7.

У цьому дописі я поділюсь з вами рішенням, яке ми завжди використовували для виправлення телефонів, які постійно перезавантажуються без видимих ​​причин. Ми не вперше вирішуємо цю проблему, насправді ми отримали досить багато подібних скарг щодо Galaxy S8, який занадто відрізняється від поточного флагмана. Отже, якщо ви володієте цим чудовим телефоном і зараз переживаєте випадкові перезавантаження, продовжуйте читати, оскільки ця публікація може так чи інакше допомогти вам.

Перш ніж йти далі, якщо ви знайшли цю публікацію, оскільки намагалися знайти рішення своєї проблеми, спробуйте відвідати нашу сторінку з усунення несправностей Galaxy S9, оскільки ми вже розглядали більшість часто повідомляваних проблем із телефоном. Ми вже надали рішення деяких проблем, про які повідомляють наші читачі, тому спробуйте знайти проблеми, подібні до ваших, і скористайтеся запропонованими нами рішеннями. Якщо вони не працюють для вас, і якщо вам потрібна подальша допомога, заповніть нашу анкету з питань Android та натисніть "Надіслати".

Як виправити Galaxy S9, який перезавантажується випадковим чином

Щоб новий телефон працював так, це або незначна проблема, яку можна легко виправити, або це може бути виробнича проблема. Ми повинні виключити перше, щоб у всіх вас була причина замінити його. Пройдіть наведені нижче процедури, щоб спробувати вирішити цю проблему ...

Перше рішення: примусово перезавантажте Galaxy S9

Для незначних проблем зазвичай достатньо перезавантаження, щоб виправити їх, але оскільки ми не знаємо причини, чому ваш телефон випадково перезавантажується самостійно, найкраще вдатися до більш ефективного рішення - примусового перезавантаження.

Якщо ви знайомі з процедурою витягування батареї, яку ми часто робимо на телефонах зі знімним акумулятором, то це еквівалент цього, і ми можемо використовувати це лише для телефонів, таких як S9 із незнімним акумулятором.

Натисніть і утримуйте одночасно кнопку зменшення гучності та кнопки живлення протягом 10 секунд або більше. Якщо проблема тимчасова, після цього телефон не повинен перезавантажуватися самостійно, але якщо це все ще відбувається, перейдіть до наступної процедури.

Друге рішення: запустіть телефон у безпечному режимі та видаліть проблемні програми

Перезавантаження телефону в безпечному режимі не вирішить проблему, але ви знаєте, чи причиною проблеми є сторонній додаток чи ні. Наприклад, якщо ваш Galaxy S9 працює без проблем у безпечному режимі, то це означає, що ви встановили програму чи дві, яку ви встановили з магазину Play, що викликає цю проблему. Вам потрібно знайти цю програму та видалити її.

Ось як ви запускаєте телефон у безпечному режимі:

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу живлення за екраном назви моделі, що з’являється на екрані.
 3. Коли на екрані з’явиться SAMSUNG , відпустіть клавішу живлення .
 4. Відразу після відпускання клавіші живлення натисніть і утримуйте клавішу зменшення гучності .
 5. Продовжуйте утримувати клавішу зменшення гучності, доки пристрій не завершить перезапуск.
 6. Коли в нижньому лівому куті екрана з’явиться безпечний режим , відпустіть клавішу зменшення гучності .

І ось як ви видаляєте програму зі свого телефону ...

 1. На головному екрані проведіть пальцем угору по порожньому місці, щоб відкрити панель програм .
 2. Торкніться Налаштування > Програми .
 3. Торкніться потрібної програми у списку за замовчуванням.
 4. Щоб відобразити попередньо встановлені програми, торкніться Меню > Показати системні програми .
 5. Натисніть ВИДАЛИТИ > Добре .

Однак, якщо телефон все ще перезавантажується, перебуваючи в безпечному режимі, тоді нам доведеться зробити це після прошивки, оскільки проблема може бути саме в цьому.

Третє рішення: Витріть розділ кешу

Це видаляє системні кеші, створені вашим Galaxy S9. Вам потрібно це зробити, оскільки деякі з них з якихось причин могли бути пошкоджені. Пошкоджені кеші завжди призводять до таких проблем із продуктивністю. Ось як ви стираєте розділ кешу телефону. Не хвилюйтеся, жоден з ваших файлів та даних не буде видалений:

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby , а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення .
 3. Коли відобразиться логотип Android, відпустіть усі три клавіші.
 4. Повідомлення "Встановлення оновлення системи" відображатиметься протягом 30 - 60 секунд, перш ніж з’являться опції меню відновлення системи Android.
 5. Кілька разів натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити розділ стирання кешу .
 6. Натисніть клавішу живлення, щоб вибрати.
 7. Натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити так , і натисніть клавішу живлення, щоб вибрати.
 8. Коли розділ кешу стирання буде завершено, система перезавантаження тепер буде виділена.
 9. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Після цього і проблема все ще триває, наступне, що вам потрібно зробити, це скидання.

Крайній засіб: Виконайте генеральний скидання

На даний момент скидання вже необхідне. Він виправляє майже всі проблеми з прошивкою та деякі незначні апаратні проблеми, тому воно того варте. Окрім цього, він також готує ваш телефон до можливої ​​поїздки до магазину, оскільки видаляє всі ваші особисті файли, дані та інформацію. Зробіть резервну копію речей, які ви не хочете втратити, а потім вимкніть захист від заводських скидань, видаливши свій обліковий запис Google зі свого телефону. Після того, як все налаштовано та готово, виконайте такі дії, щоб скинути налаштування пристрою:

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby , а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення .
 3. Коли з’явиться зелений логотип Android, відпустіть усі клавіші («Встановлення оновлення системи» відображатиметься приблизно 30 - 60 секунд, перш ніж відображатимуться опції меню відновлення системи Android).
 4. Кілька разів натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити 'wipe data / factory reset'.
 5. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати.
 6. Натискайте клавішу зменшення гучності, доки не буде виділено "Так - видалити всі користувацькі дані".
 7. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати та розпочати основне скидання.
 8. Коли головне скидання завершено, виділяється "Перезавантажити систему зараз".
 9. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Я сподіваюся, що цей посібник з усунення несправностей може допомогти вам виправити ваш Galaxy S9, який продовжує перезавантажуватися сам по собі. Якщо у вас є інші проблеми, якими ви хочете поділитися з нами, не соромтеся зв’язуватися з нами або залишити коментар нижче.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.

Публікації, які ви також можете переглянути:

 • Як відновити заводські налаштування або головний скинути Samsung Galaxy S9 (прості кроки)
 • Як виправити новий Samsung Galaxy S9, який не вмикається (прості кроки)
 • Як стерти розділ кешу на Samsung Galaxy S9 і які його переваги?
 • Як виправити Samsung Galaxy S9 з проблемою мерехтіння екрана (прості кроки)
 • Як виправити Samsung Galaxy S9 з проблемою чорного екрану смерті (прості кроки)
 • Як перезавантажити Samsung Galaxy S9 у безпечному режимі та видалити проблемні програми (прості кроки)