5 найкращих безкоштовних VPN для школи

Для шкіл, коледжів, університетів та інших навчальних закладів досить типово блокувати певний тип вмісту в Інтернеті, але не найкращим додатком VPN для школи. На жаль, це зазвичай означає, що вони забивають соціальні медіа, трансляції та інші послуги, які можуть заважати студентам отримувати хороші оцінки. На щастя, є кілька простих способів обійти ці блокади, і це, як правило, шляхом підключення до віртуальної приватної мережі. Підключившись до VPN, Інтернет-провайдер не може бачити, до чого доступ в їх мережі, а тому він не може його заблокувати. Тож якщо ви готові отримати трохи свободи ще в школі чи університеті, дотримуйтесь інструкцій нижче. Ми покажемо вам найкращий безкоштовний VPN для школи, який ви можете взяти безкоштовно, що надасть вам безкоштовний доступ до вмісту в школі.

Вибір редакції: Наш вибір найкращого безкоштовного VPN для школи - NordVPN.

Отримайте тут 67% знижки на NordVPN (знижує ціну до $ 2,99 на місяць БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ

Найкращий безкоштовний VPN для школи

1) NordVPN

Ви не хочете пропустити чудові пропозиції від NordVPN. Вони пропонують безкоштовну версію протягом трьох днів, після чого вам доведеться придбати пакет передплати. Вони планують насправді дуже дешево, найдешевше - лише 2,75 долара на місяць. Якщо ви вирішите, що вам це не подобається, ви можете скористатися 30-денною гарантією повернення грошей NordVPN і отримати повне відшкодування.

NordVPN насправді є однією з найкращих віртуальних приватних мережевих послуг на ринку, що має близько 4000 серверів у всьому світі. Завдяки цьому швидкість вашого Інтернету буде швидкою та чуйною при підключенні. Послуга фактично надає вам до 60 різних географічних розташувань, до яких ви можете підключитися, що дозволяє маскувати ваш IP в різних місцях. Ви залишаєтеся в безпеці під час з’єднання та перегляду через 256-бітний ключ шифрування AES, аутентифікацію SHA256, захист від витоків DNS та IPv6 та багато інших функцій безпеки.

Отримайте зараз: Ось

Найкращий безкоштовний VPN для школи

2) ExpressVPN

Далі ми розглянемо ExpressVPN. Вони пропонують трохи довшу безкоштовну версію - ви фактично отримуєте цілих сім днів доступу до ExpressVPN, перш ніж реєструвати передплату. Сервіс має арсенал понад 1000 серверів, майже не більше, ніж NordVPN, але достатній, щоб забезпечити швидкість і не переповненість. ExpressVPN насправді має свої сервери, оптимізовані для потокового передавання, тому ви повинні мати змогу дуже легко передавати улюблений потоковий вміст. Існує понад 90 географічних розташувань, в які ви також можете замаскувати свою IP-адресу - це також забезпечує широкий доступ до міжнародного вмісту.

ExpressVPN застосовує на практиці ті самі практики безпеки, що і NordVPN - ви отримуєте 256-розрядний ключ шифрування AES, аутентифікацію SHA256, захист від витоків DNS та IPv6, автоматичний перемикач вимкнення та багато іншого.

Отримайте зараз: Ось

найкращий додаток vpn для школи -

3) Турбо VPN

Ми розуміємо, що витрачати гроші на віртуальну приватну мережу може бути важко, особливо якщо вам потрібно використовувати їх лише на мить. Ось тут і з’являються такі послуги, як Turbo VPN. Turbo VPN є абсолютно безкоштовною, що дозволяє підключатись до швидкої VPN без необхідності вводити дані кредитної або дебетової картки. Що стосується безкоштовних VPN-послуг, Turbo VPN насправді досить швидкий і швидкий. У вас не повинно виникнути проблем із завантаженням або потоковим передаванням вмісту при підключенні до VPN. Тим не менш, Turbo VPN все ще повинен заробляти гроші, і вони роблять це, обмазуючи свій додаток масою реклами. Це може зробити речі дратує, але важко скаржитися, коли це безкоштовно.

Turbo VPN захистить вас в Інтернеті, тому вам не доведеться турбуватися про будь-які вразливості в загальнодоступному Wi-Fi або щось інше. Насправді це також досить просто у використанні, просто відкрийте програму, торкніться екрана, і ви підключені до сервера.

Завантажте зараз: Google Play

найкращий додаток vpn для школи -

4) Щит точки доступу

Hotspot Shield - один із наших улюблених у цьому списку, оскільки вони пропонують дещо для кожного - якщо вам потрібен безкоштовний VPN, Hotspot Shield має для вас пакет. Їх найпростіший пакет надає вам безкоштовний доступ до VPN, але це означає, що вам доведеться стикатися з рекламою в додатках та зрідка сповільнюватися. Тим не менш, існує преміум-пакет, який надає вам більше можливостей, вищу швидкість Інтернету та видаляє цю надокучливу рекламу. Hotspot Shield, як і решта мереж VPN у цьому списку, захищає вас за допомогою 256-бітного ключа шифрування AES.

Завантажте зараз: Google Play

найкращий додаток vpn для школи -

5) Tunnelbear VPN

VPN Tunnelbear останнє місце в нашому списку, але це все ще феноменальний пакет VPN. Tunnelbear пропонує абсолютно безкоштовну послугу для всіх, хто хоче зареєструвати рахунок. Зареєструйте рахунок, і ви зможете отримувати 500 МБ безкоштовних даних VPN на місяць. Якщо ви вирішите, що вам подобається те, що пропонує Tunnelbear VPN, ви можете підписатись на преміум-пакет, який буде отримувати вам необмежену кількість даних на місяць. Найкраща програма vpn для школи Tunnelbear VPN остання в нашому списку, але це все ще феноменальна VPN пакет. Tunnelbear пропонує абсолютно безкоштовну послугу для всіх, хто хоче зареєструвати рахунок. Зареєструйте рахунок, і ви зможете отримувати 500 МБ безкоштовних даних VPN на місяць. Якщо ви вирішите, що вам подобається те, що пропонує Tunnelbear VPN, ви можете підписатись на преміум-пакет, який надаватиме вам необмежену кількість даних на місяць.

Швидкість тунельного ведмедя насправді досить висока, і вони забезпечують вам достатню безпеку під час перегляду мережі.

Завантажте зараз: Google Play

Вирок щодо найкращого додатка VPN для школи

Як бачите, у школі існує безліч чудових мереж VPN для розблокування та скасування цензури вмісту. Наш улюблений найкращий безкоштовний VPN для школи - це легко NordVPN, з величезною кількістю географічних розташувань, за якими ви можете замаскувати свою IP-адресу.