Як виправити свій Google Pixel, який більше не може під’єднуватися до мережі Wi-Fi, інші проблеми з підключенням [Посібник з усунення несправностей]

Якщо у вас є смартфон високого класу, такий як #Google #Pixel, можливість підключення до Інтернету через Wi-Fi дуже важлива. Але завжди настає момент, коли телефон більше не може виконувати навіть найосновнішу функцію, яку він зазвичай виконує при спробі підключитися до мережі. Насправді ми вже отримали багато скарг від наших читачів щодо їх пристрою, який раптово вже не міг успішно з’єднатися з їх домашньою мережею Wi-Fi.

У цьому дописі я розгляну цю проблему, а також інші проблеми Wi-Fi, про які нам повідомляли. Читайте далі, щоб зрозуміти більше про них, і дізнайтеся, як усунути неполадки у вашому пристрої, якщо одна з проблем у вас виникне в майбутньому. Нижче наведено перелік питань, якими я тут займався.

 • Вирішення проблем із Google Pixel, який більше не може під’єднатися до домашнього Wi-Fi
 • Google Pixel зберігає з’єднання замість підключення
 • Google Pixel підключений до мережі Wi-Fi, але не має зв’язку
 • Google Pixel вимикається або перезавантажується під час підключення до Wi-Fi
 • Google Pixel зависає під час перегляду веб-сторінок за допомогою Wi-Fi
 • Після підключення до Wi-Fi Google Pixel не реагував

Але перш ніж що-небудь, якщо у вас є інші проблеми з телефоном Pixel, відвідайте нашу сторінку з усунення несправностей, оскільки ми вже розглядали деякі найпоширеніші проблеми, про які нам повідомляли. Шанси на те, що у нас вже є рішення ваших проблем, тому спробуйте знайти проблеми, подібні до ваших, і скористайтеся запропонованими нами рішеннями. Якщо вони не працюють, або якщо вам потрібна подальша допомога, зв’яжіться з нами, заповнивши анкету з питань Android.

Вирішення проблем із Google Pixel, який більше не може під’єднатися до домашнього Wi-Fi

Підключення до Інтернету через Wi-Fi дешевше і зручніше, ніж використання мобільних даних, залежно від району, в якому ви перебуваєте. Якщо у вас немає Wi-Fi вдома, то, можливо, у вашої компанії є, або ви можете просто перейти до Starbucks і підключіться до його точки доступу безкоштовно. Справа в тому, що більшість власників смартфонів воліють використовувати Wi-Fi, ніж мобільну передачу даних, але що ви зробили б, якби ваш телефон більше не міг підключатися до мережі, яку він раніше підключав? Ну, ось наша рекомендація:

Крок 1: Перезавантажте Google Pixel

Це ні до чого. Якщо проблема виникає вперше без видимих ​​причин або причин, просто перезавантажте телефон, оскільки деякі служби могли просто вийти з ладу та вплинути на деякі основні функції та послуги, включаючи Wi-Fi. Не робіть нічого, не перезавантажуючи пристрій.

Крок 2: Увімкніть енергію мережевих пристроїв

Можливо, ваші мережеві пристрої, такі як модем та / або маршрутизатор, не працюють належним чином і потребують оновлення. Отже, пару разів перезавантаживши телефон, і проблема залишалася, пора перезавантажити мережеві пристрої. Відключіть розетку і залиште їх на хвилину без електромережі, а потім знову увімкніть.

Однак, якщо проблема не вирішена перезавантаженням телефону та мережевих пристроїв, можливо, ми розглядаємо можливу проблему з мікропрограмою.

Крок 3: Спробуйте підключити Google Pixel у безпечному режимі

Іноді програми можуть спричиняти подібні проблеми, тому перед тим, як ми продовжуємо вирішувати проблеми, нам потрібно виключити цю можливість. Для цього просто завантажте телефон у безпечному режимі та повторіть спробу підключити телефон до Wi-Fi. Ось як ви завантажуєте свій Pixel у безпечному режимі:

 1. Натисніть і утримуйте кнопку живлення, доки на екрані не з’явиться логотип Google, а потім відпустіть. Залиште кілька секунд, щоб з’явився логотип.
 2. Поки логотип Google все ще на екрані, натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності.
 3. Продовжуйте утримувати кнопку зменшення гучності, доки внизу ліворуч на екрані розблокування не з’явиться “Безпечний режим”, а потім відпустіть. Це може зайняти до 30 секунд.

Після того, як телефон увійшов у безпечний режим, спробуйте підключитися до тієї ж мережі Wi-Fi і перевірте, чи проходить, якщо ні, то наступні кроки можуть допомогти.

Крок 4: Підключіться до іншої мережі Wi-Fi

Це не рішення, але воно дасть нам уявлення, у чому полягає проблема. Якщо ваш телефон може підключитися до іншої мережі Wi-Fi без будь-яких проблем, то проблема полягає у вашій мережі, інакше це стосується вашого телефону.

Якщо проблема у вашій мережі, зателефонуйте своєму постачальнику послуг Інтернету (Internet Service Provider) і попросіть технічного спеціаліста перевірити ваше з’єднання, інакше потрібно скинути налаштування пристрою.

Крок 5: Скиньте налаштування Google Pixel

Вам не залишається іншого вибору, окрім як скинути налаштування пристрою, якщо проблема продовжує не давати вам помилок після виконання всіх вищевказаних кроків, але перед цим обов’язково зробіть резервну копію всіх даних та файлів, оскільки всі вони будуть видалені. Ось як ви скинули налаштування телефону:

 1. Якщо ваш пристрій увімкнено, вимкніть його.
 2. Натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності. Утримуючи кнопку зменшення гучності, натисніть і утримуйте кнопку
 3. Кнопка живлення, доки телефон не увімкнеться. Ви побачите слово "Почати" зі стрілкою навколо нього.
 4. Натискайте кнопку зменшення гучності, доки не виділите “Режим відновлення”.
 5. Натисніть кнопку живлення, щоб запустити режим відновлення. Ви побачите зображення робота Android зі знаком оклику (ви також можете побачити “Немає команди”).
 6. Натисніть і утримуйте кнопку живлення. Утримуючи живлення, один раз натисніть кнопку збільшення гучності. Потім відпустіть кнопку живлення.
 7. Якщо “Wipe data / factory reset” не виділено, натискайте кнопку зменшення гучності, доки вона не з’явиться. Потім натисніть кнопку живлення, щоб вибрати її.
 8. Натискайте кнопку зменшення гучності, доки не виділите “Так” (або “Так - видалити всі дані користувача”). Потім натисніть кнопку живлення, щоб вибрати її.
 9. Після завершення скидання натисніть кнопку живлення, щоб вибрати “Перезавантажити систему зараз”.
 10. Закінчивши, відновіть дані.

Звичайно, якщо проблема не зникне і після цього, надішліть телефон на ремонт, оскільки це може бути апаратною проблемою.

Google Pixel зберігає з’єднання замість підключення

Запитання : Мій Google не може успішно підключитися до точки доступу Wi-Fi, оскільки він просто каже, що мережа "Збережена", але не "Підключена", як це було раніше. У чому проблема?

Відповідь : Така проблема часто пов’язана з обліковими даними для входу в мережу. Введений вами пароль може бути неправильним. Можливо, ви бачите, як ваш телефон намагається отримати та IP-адресу, але не вдається встановити зв’язок. У цьому випадку я пропоную вам зробити наступне:

 • Переконайтесь, що ваші облікові дані правильні.
 • Видаліть або забудьте мережу, до якої ви намагаєтесь підключитися, оскільки це може бути просто якийсь збій в системі через пошкоджені кеші чи файли.
 • Якщо все інше не вдається, скиньте заводські налаштування телефону.

Ось як ви скинули заводські налаштування Google Pixel:

 1. Відкрийте на пристрої додаток Налаштування.
 2. У розділі "Особисте" торкніться Резервне копіювання та скидання.
 3. Торкніться Скидання заводських налаштувань, а потім Скинути налаштування телефону або Скинути планшет.
 4. Якщо у вас є блокування екрану, вам потрібно буде ввести шаблон, PIN-код або пароль.
 5. Коли з’явиться відповідний запит, торкніться Видалити все, щоб стерти всі дані з внутрішньої пам’яті пристрою.
 6. Коли пристрій закінчить стирання, виберіть опцію перезавантаження пристрою.
 7. Закінчивши, відновіть дані. Дізнайтеся, як відновити дані на телефоні Pixel.

Google Pixel підключений до мережі Wi-Fi, але не має зв’язку

Запитання : У мене є телефон Pixel, і я справді насолоджуюся ним. Це красиво і швидко. Однак у мене є невелика проблема з Wi-Fi. Я підключений до домашньої мережі, але не маю з’єднання з Інтернетом. Що мені потрібно робити?

Відповідь : Те, що телефон підключений до Wi-Fi, не означає, що він має зв’язок. Спробуйте використовувати інші пристрої, підключені до тієї самої мережі. Якщо вони мають з’єднання з Інтернетом, то проблема може бути у вашому телефоні, інакше проблема у вашій мережі Wi-Fi. Просто спробуйте дотримуватися наведеної вище процедури усунення несправностей, і ви можете негайно визначити проблему та зробити все необхідне для її усунення.

Google Pixel вимикається або перезавантажується під час підключення до Wi-Fi

Питання : Щойно розпочалось. Кожного разу, коли я намагаюся підключитися до Wi-Fi, телефон перезавантажується або повністю вимикається. Це якийсь вірус чи щось? У мене є Google Pixel, до речі.

Відповідь : Це більше проблема, пов’язана з прошивкою, але я не думаю, що це якийсь вірус, який спричиняє це, я навіть думаю, що це лише якийсь пошкоджений кеш чи дані, які спричиняють це. Я пропоную вам скинути налаштування телефону, щоб повернути його до початкових налаштувань та конфігурації, яка працює.  

Google Pixel зависає під час перегляду веб-сторінок за допомогою Wi-Fi

Запитання : У мене проблема з телефоном, і я не знаю, що це. Але частіше за все воно застигає, коли я підключений до Wi-Fi та переглядаю веб-сторінки або просто виконую звичайні справи. Однак, коли я підключаюся через мобільну передачу даних, телефон працює абсолютно нормально без заморозок. Отже, саме Wi-Fi псує мій телефон. Чи можна це виправити?

Відповідь : По-перше, ми точно не знаємо, чи справді причиною проблеми є Wi-Fi. За телефоном слід уважно і належним чином спостерігати, щоб знати чи визначити причину проблеми. Але я пропоную, безпосередньо перед тим, як передати свій телефон техніку, ви зробите генеральний скидання. Звичайно, перед цим потрібно зробити резервну копію даних.

 1. Якщо ваш пристрій увімкнено, вимкніть його.
 2. Натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності. Утримуючи кнопку зменшення гучності, натисніть і утримуйте кнопку
 3. Кнопка живлення, доки телефон не увімкнеться. Ви побачите слово "Почати" зі стрілкою навколо нього.
 4. Натискайте кнопку зменшення гучності, доки не виділите “Режим відновлення”.
 5. Натисніть кнопку живлення, щоб запустити режим відновлення. Ви побачите зображення робота Android зі знаком оклику (ви також можете побачити “Немає команди”).
 6. Натисніть і утримуйте кнопку живлення. Утримуючи живлення, один раз натисніть кнопку збільшення гучності. Потім відпустіть кнопку живлення.
 7. Якщо “Wipe data / factory reset” не виділено, натискайте кнопку зменшення гучності, доки вона не з’явиться. Потім натисніть кнопку живлення, щоб вибрати її.
 8. Натискайте кнопку зменшення гучності, доки не виділите “Так” (або “Так - видалити всі дані користувача”). Потім натисніть кнопку живлення, щоб вибрати її.
 9. Після завершення скидання натисніть кнопку живлення, щоб вибрати “Перезавантажити систему зараз”.
 10. Закінчивши, відновіть дані.

Після підключення до Wi-Fi Google Pixel не реагував

Питання : Вчора я намагався підключитися до опублікованої точки доступу Wi-Fi, але мій телефон після цього не реагував. Знову спробував, але сталося те саме. Чи є проблема з моїм телефоном? Що я можу зробити, щоб це виправити? Дякую.

Відповідь : В основному це те саме, що і попередня проблема, тому вам просто потрібно скинути налаштування телефону та звернутися за допомогою, якщо проблема не зникне після скидання.

ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.