Кнопка живлення Galaxy S6 перестала працювати після оновлення, додаток камери продовжує збій, інші проблеми

Привіт спільнота Android! Ласкаво просимо до нашої нової статті # GalaxyS6 за день. Ми сподіваємось, що ви знайдете тут наші рішення корисними, але якщо ви не можете знайти нічого, що може покращити вашу ситуацію на Android, будь ласка, продовжуйте дивитись наші, щоб побачити більше подібних публікацій найближчими днями.

Якщо ви шукаєте рішення для власного випуску #Android, ви можете зв’язатися з нами, скориставшись посиланням внизу цієї сторінки.

Описуючи свою проблему, будь ласка, будьте якомога детальніші, щоб ми могли легко визначити відповідне рішення. Якщо можете, будь ласка, включіть точні повідомлення про помилки, які ви отримуєте, щоб дати нам уявлення з чого почати. Якщо ви вже пробували деякі кроки з усунення несправностей, перш ніж писати нам електронною поштою, обов’язково згадайте їх, щоб ми могли пропустити їх у своїх відповідях.

Нижче наведено конкретні теми, які ми сьогодні пропонуємо вам:

Проблема 1: Galaxy S6 edge plus швидко розряджає акумулятор і перегрівається після намокання

Місяць тому я впустив у воду свій Samsung Galaxy S6 Edge Plus (придбаний у листопаді 2015 року). Він працював нормально протягом 10 хвилин, потім екран вимкнув, але телефон все ще працював. Через 3 дні (припав на суботу ввечері, я поїхав увечері у вівторок) я відвіз його в сервісний центр (у мене було 3 дні, оскільки це було довге свято, і все було закрито). Коли сервісний хлопець підключив його до зарядного пристрою, він запустився, але він продовжив плавне / жорстке скидання. Я не впевнений. Він постійно вимикався (він продовжував натискати кнопку назад після перезавантаження телефону). Коли я зателефонував до служби підтримки клієнтів, телефонний апарат почув все і сказав, що РК-дисплей пошкоджений. Але коли я відніс телефон до сервісного центру, хлопець на стійці реєстрації сказав мені, що це була пошкоджена моя материнська плата. Він сказав мені, що це буде коштувати мені 17000 рупій і вище залежно (250 доларів).Я взяв телефон назад, оскільки інженера не було. Я спробував запустити телефон сам (зробив м’який скидання), він запустився, але на 0%. Тож я заряджав телефон до 100%, а потім запустив. Працював нормально. Це все ще працює нормально, за винятком таких питань:

 • батарея розряджається за 2-3 години, навіть якщо я не надто працюю (батарея зазвичай використовується протягом доби)
 • телефон часом нагрівається (робив це трохи раніше)
 • компас не калібрується на крайній панелі - працює (це ніколи не траплялося раніше)
 • екран не повернеться в альбомному (це ніколи не було раніше).

Мої друзі кажуть мені продати, якщо продано, але йому просто 1,5 роки, це прекрасна штука. Будь ласка, допоможіть. - Аакруті

Рішення: Привіт Аакруті. Пошкодження водою може призвести до різного роду проблем. Якщо лікуючий технік сказав, що у вас проблема з материнською платою, це може бути причиною того, що у вас виникають проблеми, перераховані вище. На відміну від Galaxy S7 та S8, ваш Galaxy S6 не захищений водонепроникністю, тому дуже ймовірно, що деякі компоненти в цей час перестали працювати належним чином. На жаль, насправді нічого особливо не можеш зробити в такій ситуації. Очевидно, ви не можете виправити апаратну проблему за допомогою налаштування програмного забезпечення. Ви не можете усунути неполадки програмного забезпечення, щоб виправити вищезазначені проблеми. Можливо, ви зможете трохи уповільнити швидкість розряду акумулятора, зробивши кілька розумних порад щодо зменшення споживання батареї, але це точно не буде виправлено. Вам потрібно або відремонтувати телефон, або, якщо це можливо, замінити.

Проблема 2: Galaxy S6 edge + відображає чорний екран з білим знаком «х»

Привіт. Цього тижня я зіткнувся з проблемою мого S6 edge +. Я намагався зарядити, але після підключення кабелю я не отримав жодного сповіщення / вібрації про те, що він заряджається. Тож після того, як акумулятор розрядився, я більше не міг його ввімкнути. Минуло пару днів, і коли я спробував зарядити його, він нормально завантажувався, оскільки нічого не сталося. Але іноді екран стає абсолютно чорним із символом "X", щоб закрити чорний екран. Тож після натискання на нього я звичайно використовую свій телефон, але мій S6 більше не заряджається. Мені потрібно перезапустити систему та підключити кабель до появи чорного екрана. Я важко обурився, але проблема зберігається. У чому може бути проблема? Спасибі за вашу допомогу. - Ротибр

Рішення: Привіт Ротибро. Ми вже розглядали цю проблему раніше, і в багатьох випадках основною причиною є не справді несправність програмного забезпечення, а проблема з портом зарядки. Якщо ви вже спробували відновити заводські налаштування без позитивного результату, це є доказом того, що це десь є апаратна проблема.

Чорний екран з білим «х» по краю зазвичай є ознакою того, що система «виявляє», що підключено пристрій VR (віртуальної реальності). Ми знаємо, що ви підключаєте лише звичайний зарядний пристрій, тому очевидно, що там несправність. Щоб виправити проблему, деякі користувачі мали успіх у цьому після очищення порту microUSB. Можливо, це пов’язано з тим, що бруд або корозія могли якось увімкнути та змінити контакти. Якщо очищення не допоможе вирішити проблему, рекомендуємо відремонтувати чи замінити пристрій.

Проблема 3: розряд акумулятора Galaxy S6, перегрів, повільні заряди

Шановний хлопець-дроїд. У мене проблеми з моїм Samsung Galaxy S6. спочатку пристрій перегрівався, заряджався дуже повільно і дуже швидко розряджався. Я отримав пораду, що акумулятор занадто старий, і придбав новий (загальний). Тепер, коли я намагаюся зарядити свій телефон, він приблизно на секунду відображає на екрані символ «зарядки», потім загинув і застряг у цьому циклі. Я думав, що це може бути проблемою з фізичним підключенням, але при увімкненні телефон здається цілком функціональним. Здавалося, нова батарея вирішила проблеми повільної зарядки / вичерпання енергії / перегріву. У мене повзає відчуття, що це може бути проблема програмного забезпечення / прошивки, і мені цікаво, чи стикалися ви з цим раніше. З повагою. - Воля

Рішення : Привіт Воля. Єдине усунення несправностей програмного забезпечення, яке ви можете зробити в цьому випадку, це перекалібрування акумулятора та відновлення заводських налаштувань. Якщо проблема залишиться після виконання цих двох процедур, вам слід подумати про заміну пристрою через невідому апаратну проблему.

Нижче наведено кроки щодо того, як зробити кожен із них.

Як перекалібрувати акумулятор

 1. Використовуйте телефон, граючи в ігри або виконуючи завдання, щоб пришвидшити розрядку, поки телефон не вимкнеться сам.
 2. Знову увімкніть телефон і нехай він сам вимкнеться.
 3. Заряджайте телефон, не вмикаючи його знову.
 4. Зачекайте, поки акумулятор скаже, що він повністю заряджений до 100%
 5. Відключіть зарядний пристрій і увімкніть телефон.
 6. Якщо телефон каже, що це вже не 100%, вимкніть його, знову підключіть зарядний пристрій і зачекайте, поки 100% заряду буде досягнуто.
 7. Вимкніть зарядний пристрій, щоб знову увімкнути телефон.
 8. Користуйтеся телефоном, поки не розрядите акумулятор до 0.
 9. Повторіть цикл один раз.

Як відновити заводські налаштування Galaxy S6

 1. Створіть резервну копію важливих файлів, таких як фотографії, відео, контакти тощо. Ви можете використовувати Smart Switch для цього завдання.
 2. Вимкніть ваш Samsung Galaxy S6 Edge.
 3. Натисніть і утримуйте разом клавіші збільшення гучності, головного екрана та живлення.
 4. Коли пристрій увімкнеться та відобразиться «Увімкнення логотипу», відпустіть усі клавіші, і на екрані з’явиться піктограма Android.
 5. Зачекайте, поки екран відновлення Android не з’явиться приблизно через 30 секунд.
 6. За допомогою клавіші зменшення гучності виділіть опцію, 'wipe data / factory reset' і натисніть клавішу живлення, щоб вибрати її.
 7. Натискайте кнопку зменшення гучності ще раз, доки не виділиться опція "Так - видалити всі користувацькі дані", а потім натисніть клавішу живлення, щоб вибрати її.
 8. Після завершення скидання виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити телефон.

Проблема 4: Galaxy S6 красний червоний світлодіод залишається навіть після відключення зарядного пристрою

Мій Galaxy S6 Edge Plus нещодавно доставляє мені трохи клопоту. Після того, як я підключу зарядний пристрій (телефон буде ввімкнено), і коли я повернусь, щоб перевірити його пізніше, телефон автоматично вимкнеться. Червоне світло на вершині просто було б там. Навіть після того, як я відключу зарядний пристрій, червоне світло все одно буде там. Я зможу ввімкнути телефон лише після ряду струсів і натискання кнопки гучності та кнопки блокування з боків телефону. Чи є якась конкретна причина, чому це відбувається? Якщо так, то як я можу запобігти цьому в майбутньому? - джаз

Рішення: Привіт джаз. Це може бути спричинено застряглою апаратною кнопкою (наприклад, кнопкою живлення) або невідомою апаратною проблемою. Спробуйте спочатку виконати основне усунення несправностей програмного забезпечення, наприклад:

 1. кеш кеш розділу,
 2. спостереження в безпечному режимі, і
 3. заводські налаштування.

Усі ці три повинні вирішувати будь-яку помилку програмного забезпечення, яка може спричинити проблему (хоча ми сумніваємося, що це помилка програмного забезпечення). Ось кроки, як їх зробити:

Видалення розділу кешу

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Одночасно натисніть і утримуйте такі три кнопки: клавішу збільшення гучності, клавішу головного екрана та клавішу живлення.
 3. Коли телефон завібрує, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте натискати та утримувати клавішу збільшення гучності та клавішу Home.
 4. Коли з’явиться екран Android System Recovery, відпустіть клавіші збільшення гучності та клавіші Home.
 5. Натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити "стерти розділ кешу".
 6. Натисніть клавішу живлення, щоб вибрати.
 7. Коли розділ кешування стирання завершено, виділяється "Перезавантажити систему зараз".
 8. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Завантажте в безпечний режим

 1. Натисніть і утримуйте клавіші зменшення гучності та живлення протягом 20-30 секунд.
 2. Побачивши логотип Samsung, негайно відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте натискати клавішу зменшення гучності.
 3. Телефон повинен продовжувати завантажуватися, і вам буде запропоновано розблокувати телефон, як зазвичай.
 4. Ви дізнаєтесь, чи телефон успішно завантажився в безпечному режимі, якщо в нижньому лівому куті екрана відображається текст "Безпечний режим".
 5. Зарядіть телефон і спостерігайте, як він працює.

Поки ваш телефон перебуває в цьому режимі, не можна буде запускати всі сторонні програми та служби. Якщо проблема із заряджанням не виникає, коли телефон перебуває в безпечному режимі, винна одна з сторонніх програм.

Проблема 5: Додаток камери Galaxy S6 продовжує збій, коли використовується режим Pro

У мене виникають проблеми з камерою з моменту останнього оновлення в травні. Кожна функція мого додатка для камери працює, але коли я хочу використовувати професійний режим, програма зупиняється, і мені потрібно перезапустити програму. Я очистив кеш-пам’ять та дані програми та перезапустив телефон. Я також оновив системне програмне забезпечення до останньої версії. - Піко143

Рішення: Привіт, Piko143. Спробуйте стерти розділ кешу і подивіться, що звідти станеться. Якщо додаток камери продовжує виходити з ладу, витріть телефон до стану за замовчуванням за допомогою заводських налаштувань. Перевірте кроки вище, як робити кожну процедуру.

Проблема 6: Galaxy S6 застряг у циклі завантаження після оновлення

Привіт. У мене є телефон Samsung S6. Вчора ввечері він сказав, що має оновлення. Я погодився оновити зараз. Він пройшов свій процес, і я не звернув на це жодного повідомлення, оскільки іноді це займає деякий час. Сьогодні вранці воно продовжувало блимати, що компоненти не працюватимуть ... місця не залишилося, Telstra не працюватиме і т. Д. Тепер воно продовжує блимати SAMSUNG і іноді символ Telstra. Я не можу вимкнути, увімкнути або щось інше. Я не уявляю, що робити зараз.

Я намагався підключити його до свого ноутбука, але оскільки він не може ввімкнутись… ноутбук навіть не розпізнає. Будь-яка допомога буде вдячна. Дякую. Леанн.

 1. Я щойно вибрав пристрій та версію випадковим чином, оскільки мого пристрою немає, і я не можу визначити, яка версія, оскільки я не можу його ввімкнути. - Billea007

Рішення: Привіт Billea007. Оновлення іноді можуть зіпсуватися, особливо якщо пристрій не має схильності до встановлення. У середовищі Android так багато можливих точок відмови, тому знати, що спричинило вашу проблему, неможливо. Однак, щоб спробувати виправити проблему, ви можете спробувати основні програмні рішення, про які ми зазвичай згадуємо у своїх публікаціях, а саме стирання розділу кешу та скидання до заводських налаштувань. Обов’язково зверніться до наведених вище кроків, щоб дізнатись, як це зробити.

Проблема 7: Кнопка живлення Galaxy S6 перестала працювати після оновлення

Гей, добрий день. Моя проблема полягає в тому, що кнопка живлення перестала працювати з моменту останнього оновлення Samsung. Приблизно тиждень тому до оновлення кнопка живлення працювала нормально, я використовував лише її для блокування телефону. Після оновлення кнопка перестала працювати всі разом. він більше не блокує телефон, і я зазвичай використовую його для зйомки екрану, нічого. Тепер моя батарея розрядилася, телефон нормально заряджається, і екран загоряється, щоб показати відсоток заряду, все добре. Але оскільки кнопка живлення не працює, як мені знову ввімкнути телефон. З повагою. - S.Quash

Рішення : Привіт, S.Quash. Ми не чули, щоб ця проблема траплялася в інших телефонах, навіть у тих, що не належать Samsung, тому це може бути одиничним випадком. Якщо ви не можете ввімкнути телефон зараз, ми боїмося, що вам знадобиться допомога професіонала, щоб спочатку перевірити обладнання. У таких пристроях насправді немає можливості знову увімкнути телефон, крім натискання кнопки живлення. Попросіть апаратне забезпечення телефону перевірити Samsung або незалежний сервісний центр. Існує декілька веб-сайтів, які можуть надати вам інструкцію про те, як замінити кнопку живлення, але якщо проблема колись виходить за рамки самої фізичної кнопки, можливо, ви не зможете самостійно вирішити проблему.

Проблема 8: Galaxy S6 перестав працювати, не увімкнеться після того, як його випадково впустили

Привіт. У мене є S6, який випав пару разів і має пару тріщин. Незважаючи на те, що у мене кілька разів падав і тріскався, це працювало абсолютно нормально. Не було жодної проблеми. Поки одного разу я не користувався телефоном, і мій друг випадково вдарив мене по руці, через що телефон пролетів через мій клас. (Так, це сталося в школі.) Я швидко підбіг туди, де був мій телефон, і взяв його. Тріщини були більшими, і половина екрану була чорною. Це також видавало гудіння. Незабаром після цього екран став чорним. Я спробував увімкнути телефон, але почув лише вібрації та сповіщення, але екран все ще був чорним. Я спробував кілька методів, таких як "очікування появи GALAXY S6", але цього не сталося. Чи є спосіб це виправити? Або мені просто піти до професіонала і виправити це? Примітка: SIM-картки не було. -Емі

Рішення: Привіт Емі. Перш за все, якщо ваш телефон більше не вмикається після того, як ви його випустили, ви майже нічого не можете зробити. Очевидно, ви можете виконувати усунення несправностей програмного забезпечення, лише якщо телефон все ще демонструє ознаки життя, такі як світлодіодне світло, вібрація або все ще отримує звукові повідомлення.

Якщо ваш телефон все ще вмикається або все ще демонструє ознаки життя, спробуйте принаймні спробувати завантажити телефон в альтернативні режими. Якщо вам вдасться ввімкнути телефон у будь-який із наведених нижче режимів, є ймовірність, що ви можете вирішити проблему самостійно.

Нижче наведено кроки щодо завантаження телефону в альтернативні режими:

Завантаження в режимі відновлення :

 1. Заряджайте телефон принаймні 30 хвилин.
 2. Натисніть і утримуйте клавіші «Головна» та «Гучність вгору», потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли на екрані з’явиться Samsung Galaxy S7, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати клавіші головного екрана та збільшення гучності.
 4. Коли з’явиться логотип Android, ви можете відпустити обидві клавіші і залишити телефон на 30–60 секунд.
 5. За допомогою клавіші зменшення гучності перейдіть між параметрами та виділіть "стерти розділ кешу".
 6. У цьому режимі ви можете або стерти розділ кеш-пам'яті, або зробити скидання до заводських налаштувань.

Завантаження в режимі завантаження :

 1. Заряджайте телефон принаймні 30 хвилин.
 2. Натисніть і утримуйте клавіші головного екрана та гучності вниз, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли на екрані з’явиться Samsung Galaxy S7, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати клавіші «Головна» та «Гучність вниз».
 4. Зачекайте, поки не з'явиться екран завантаження.
 5. Якщо ви можете завантажити телефон у режимі завантаження, але не в інших режимах, це означає, що вашим єдиним виходом може бути прошивка запасів чи власної прошивки.
 6. Використовуйте Google, щоб шукати путівник, як це зробити.

Завантаження в безпечному режимі :

 1. Заряджайте телефон принаймні 30 хвилин.
 2. Натисніть і утримуйте кнопку живлення.
 3. Як тільки з’явиться логотип „Samsung Galaxy S7”, відпустіть клавішу живлення та негайно натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності.
 4. Продовжуйте утримувати кнопку, доки телефон не закінчить перезавантаження.
 5. Коли ви побачите текст "Безпечний режим" у нижньому лівому куті екрана, відпустіть кнопку зменшення гучності.
 6. Єдина відмінність безпечного режиму від звичайного полягає в тому, що перший запобігає запуску сторонніх програм. Якщо ви можете завантажити телефон у безпечному режимі, але не в звичайному режимі, видаліть усі програми, доки проблему (яка заважає нормально завантажуватися) усуне.

По-друге, так, вам потрібно перевірити апаратне забезпечення телефону, якщо воно не вмикається знову. Як і пошкодження водою, непотрібний удар після падіння телефону може призвести до різноманітних проблем. Якщо ви хочете зрозуміти проблему, так, нехай професіонал зробить оцінку поточного стану обладнання.

Проблема 9 : Galaxy S6 не використовує програму Amazon Flex, тепер вона взагалі не ввімкнеться

Привіт! Моя дочка працює за сумісництвом на Amazon і використовує їх додаток під назвою "Amazon Flex" для сканування / доставки різноманітних пакетів до будинку клієнтів. Коли вона прибула за вказаною адресою клієнтів, вона сказала, що відсканувала штрих-код на упаковці. І раптом додаток Amazon розбився і забрав із собою Galaxy S6. Її телефон просто вимкнув його сам. Коли вона спробувала увімкнути його, телефон застряг на екрані логотипу і застиг. З огляду на це, вона намагалася дотримуватися деяких засобів, які вона знайшла в Інтернеті, і спробувала 2 з наступного: Vol, Home, Pwr key -> wipe cache partition -> reboot system now Vol up, Home, Pwr key -> wipe data / відновлення заводських налаштувань -> видалити дані alluser -> перезавантажити систему зараз (система відобразила помилку, і вона ніколи не завершила заводські скидання).Не вдається зрозуміти, чому навіть не вдається скинути заводські налаштування. Вона сказала, що це спочатку телефон Verizon, розблокований Verizon, щоб вона могла використовувати його для T-mobile. Зараз, коли натиснута кнопка живлення, її телефон застиг із екраном із логотипом. Ви порекомендуєте будь-які способи оживити її телефон? Будь-яка порада буде вдячна! -Кіхван

Рішення: Привіт Ківан. Якщо ваш телефон навіть не зможе виконати заводські скидання, це може спричинити серйозну проблему. Спробуйте зрозуміти, чи можете ви оживити телефон, спочатку прошивши завантажувач, а потім прошивку. Інструкції, що блимають, залежать від моделі телефону, тому обов’язково проведіть дослідження щодо того, як це зробити на цьому пристрої.

Для демонстраційних цілей, ось загальні кроки щодо прошивки завантажувача. Точні кроки можуть дещо відрізнятися, тому спробуйте знайти хороший путівник.

 1. Шукайте правильну прошивку для вашої моделі телефону та завантажте її. Переконайтеся, що вибрали правильний. Це має бути саме та сама прошивка, яка раніше працювала на вашому пристрої. Ми припускаємо, що ви десь перелічили версію прошивки. Якщо ви раніше цього не брали до відома, є ймовірність, що ви можете вибрати неправильний. Як ви вже зараз знаєте, використання неправильної прошивки може спричинити ускладнення, тому удачі вам у цьому.
 2. Скажімо зараз, що ви визначили правильну прошивку. Потім потрібно завантажити його на свій комп’ютер. Файл прошивки повинен містити купу файлів, таких як AP_, BL_, CSC_ тощо.
 3. Шукайте файл, який починається з мітки BL; це повинен бути відповідний файл завантажувача для цієї прошивки. Визначивши файл завантажувача, скопіюйте його на робочий стіл комп’ютера або в будь-яку іншу папку, до якої ви можете легко отримати доступ.
 4. Виконайте подальшу процедуру блимання за допомогою програми Odin.
 5. У Odin натисніть на вкладку BL і переконайтеся, що використовуєте файл завантажувача, який ви визначили раніше.
 6. Тепер переконайтеся, що стан «Пристрій додано» та його «Ідентифікатор: поле COM» стали синіми, перш ніж натискати кнопку СТАРТ. Це ініціює блимання завантажувача вашого телефону.
 7. Після завершення процедури перезапустіть телефон.

Якщо ви один із користувачів, який зіткнувся з проблемою з вашим пристроєм, повідомте нас про це. Ми пропонуємо рішення для проблем, пов’язаних з Android, тому, якщо у вас проблема з вашим пристроєм Android, просто заповніть коротку анкету за цим посиланням, і ми спробуємо опублікувати наші відповіді в наступних повідомленнях. Ми не можемо гарантувати швидку відповідь, тому, якщо ваша проблема залежить від часу, знайдіть інший спосіб її вирішення.

Якщо ви вважаєте цю публікацію корисною, будь ласка, допоможіть нам, поширюючи інформацію про своїх друзів. GalaxyS2 також має присутність у соціальних мережах, тому вам може знадобитися взаємодіяти з нашою спільнотою на наших сторінках у Facebook та Google+.