Як Facetime на Samsung Galaxy Note 9: Альтернативи FaceTime для Android

Facetime - це час, проведений віч-на-віч з кимось або за допомогою особистої взаємодії, або за допомогою комп’ютера чи мобільного телефону. Технічно дуже можливо провести фейттайм на вашому Samsung Galaxy Note 9, але якщо ви думаєте, що будете використовувати FaceTime, як те, що роблять користувачі iPhone, iPad та Mac, ну, ви не можете, оскільки додаток працює лише на пристроях Apple. Однак у вас є безліч інших варіантів на вибір, якщо ви хочете спілкуватися з кимось віч-на-віч за допомогою вашого смартфона.

Продовжуйте читати нижче, щоб дізнатись більше про альтернативи FaceTime, які ви навіть можете знайти краще в багатьох аспектах. Однак, якщо ви знайшли цю публікацію, намагаючись знайти рішення проблеми, відвідайте нашу сторінку з усунення несправностей Примітки 9, оскільки ми вже розглядали найпоширеніші проблеми з цим телефоном. Можливо, ми вже публікували статті, які можуть допомогти вам вирішити проблему. Якщо вам потрібна додаткова допомога, заповніть нашу анкету з питань Android, щоб зв’язатися з нами, і ми будемо готові вам допомогти.

Facetime на Galaxy Note 9 за допомогою Facebook Messenger

Це перший варіант, оскільки Facebook найпопулярніший у соціальній взаємодії та обміні миттєвими повідомленнями. Основна програма FB поставляється як попередньо встановлена ​​програма на Вашому Note 9, але її Messenger потрібно завантажити з Play Store. Протягом багатьох років компанія фактично вдосконалювала свою службу обміну повідомленнями, і фейтмайтинг за допомогою Messenger тепер можна робити гладко.

За допомогою Messenger ви можете здійснювати відеодзвінки з будь-якими користувачами, незалежно від того, використовують вони Android, iOS або комп’ютери, і я думаю, що це насправді багато в чому краще, ніж FaceTime, і це безкоштовно. Все, що вам потрібно, це підключення до Інтернету через мобільну передачу даних або Wi-Fi, і ви вже можете зв’язатися з ким завгодно. Ви навіть можете здійснити відеоконференцію з ним.

Facetime на Galaxy Note 9 за допомогою Skype

Skype - це, мабуть, найстаріша послуга, яка пропонує відеодзвінки, і вона закріпила свою назву протягом багатьох років. Він безкоштовний і підтримує майже всі доступні сьогодні платформи, такі як Android, iOS, Windows Phone, Mac, Windows і навіть Linux. Ви також можете зателефонувати на стаціонарний або мобільний телефон, але за окрему плату, але для відеодзвінків, спілкування в чаті та обміну екранами та файлами це безкоштовно.

Facetime на Galaxy Note 9 за допомогою Google Hangouts

Google Hangouts - це своєрідний запізнювач, але він набув популярності, оскільки більшість користувачів облікових записів Google мають миттєвий доступ до них. Він пропонує майже ту саму послугу, що й більшість програм обміну миттєвими повідомленнями, і ви можете телефонувати безкоштовно за номером Google Voice, який також можна отримати безкоштовно.

Якщо ви користуєтеся пристроєм Android, немає необхідності реєструватись або входити в Google Hangouts, оскільки після належного налаштування телефону ви автоматично зможете використовувати цю програму, оскільки вона підключена до вашого ідентифікатора Google, яким ви користуєтесь на телефоні.

Facetime на Galaxy Note 9 за допомогою Line

Як і будь-які інші програми у цьому списку, Line підтримує кожну функцію, яку вони пропонують. Що вирізняє його серед решти - це функції соціальних мереж, де ви можете публікувати статуси та коментувати статуси друзів. Він також має власну платформу для мобільних платежів, і оскільки міжнародні дзвінки оплачуються, було б простіше зробити це, скориставшись її функцією оплати, не турбуючись так сильно про безпеку вашої особистої банківської інформації. Ви можете завантажити Line з Play Store безкоштовно, а сам додаток порівняно невеликий і легкий.

Facetime на Galaxy Note 9 за допомогою WhatsApp

WhatsApp пишається тим, що є однією з найбезпечніших служб обміну миттєвими повідомленнями з наскрізним шифруванням, що означає, що ваші повідомлення та дзвінки захищені, тому тільки ви та особа, з якою ви спілкуєтесь, можете їх читати або слухати, а ніхто між ними, навіть не WhatsApp.

Спільний доступ до документів та файлів стає простим, що дозволяє користувачам одночасно надсилати до 100 МБ. І оскільки Facebook придбав його у 2014 році, його чат, голосові та відеодзвінки вже вдосконалено.

Ви можете завантажити WhatsApp безкоштовно і користуватися ним безкоштовно протягом року, але після цього з вас стягуватиметься 0,99 дол. США на рік. Це досить низька ціна на послуги, які вона пропонує.

Нижня лінія

FaceTime від Apple - це крута і корисна послуга, але оскільки не всі мають у своєму розпорядженні пристроєм Apple, щоб користуватися такою послугою, то альтернативи, про які я тут згадав, повинні зробити вам справедливі. Особисто я б рекомендував Facebook Messenger, коли мова йде про обмін миттєвими повідомленнями та відеодзвінки; це безкоштовно і досить просто у використанні. Усі інші альтернативи в цьому списку також повинні пропонувати вам ті самі послуги, що пропонуються FaceTime, і ви можете використовувати їх на своєму Samsung Galaxy Note 9 або будь-якому іншому смартфоні Android.