Як виправити проблеми з текстовими повідомленнями Samsung Galaxy S7, які виникли після останнього оновлення

Гей, хлопці. У цьому дописі я розгляну деякі проблеми з текстовими повідомленнями, надіслані нашими читачами, які володіють пристроями #Samsung Galaxy S7 (# GalaxyS7). За їхніми словами, ці проблеми почали виникати після недавнього оновлення мікропрограми, що, звичайно, змушує нас вважати, що нова мікропрограма є дещо несправною, але для доведення потрібно багато роботи.

Samsung-Galaxy-S7-texting-problems-sms-mms

На основі звітів, однак, багато проблем можуть бути спричинені неправильною конфігурацією, пошкодженими кешами та / або даними. Проблеми, пов’язані з додатками, слід розглядати інакше, ніж проблеми з прошивкою, оскільки в основному вони незначні і можуть бути виправлені простим очищенням кеш-пам’яті та даних. Що стосується проблем з мікропрограмою, можливо, вам доведеться скинути налаштування пристрою або виконати відповідні процедури усунення несправностей, щоб виправити їх.

Читайте далі, щоб дізнатись більше про ці проблеми та як з ними боротися. Для тих, хто має інші проблеми зі своїми телефонами, обов’язково відвідайте нашу сторінку з усунення несправностей S7, оскільки вже є сотні існуючих рішень проблем, про які повідомляють наші читачі. Знайдіть проблеми, схожі на ваші, та скористайтеся запропонованими нами рішеннями. Ви також можете зв’язатися з нами, заповнивши анкету з питань Android, якщо вам потрібна додаткова допомога.

Q : Я не можу надіслати mms. Раніше я не міг надіслати АБО їх отримати, але після виправлення налаштувань проксі-сервера я тепер можу отримувати їх чудово, але не можу відправити. Я отримав свій телефон від Verizon в США, але зараз використовую австралійського оператора (vodafone), перебуваючи за кордоном. Телефон розблоковано, і я вставив apoda vodafone, тому мої мобільні дані і все працюють, але коли я намагаюся надіслати mms, він просто повідомляє про його завантаження та завантаження і врешті-решт каже “Відправка не вдалася”.

В : Я розумію, що вам потрібно вручну ввести APN Vodafone у свій телефон, щоб його мобільні дані працювали, але, здається, ви повинні ввести щось неправильно, і це повинно бути у вихідних налаштуваннях. Немає іншого способу це виправити, крім як повторного входу в APN. Зверніть увагу, що неправильний символ або символ, такий як крапка або кома, все зіпсує, тому переконайтеся, що ви вибрали правильний APN від Vodafone.

З : Привіт, отже, я маю AT&T, а мій хлопець має веризон. Ми постійно пишемо один одному текстові повідомлення, але після переходу з мого iPhone на Galaxy я не отримую його текстів удвічі менше. Іноді вони приїдуть лише через години або через день. Він єдиний, з ким у мене проблеми, і я не знаю, це я чи він чи просто ми. Нещодавно він отримав нову галактику, коли я отримав свою. Ми не можемо зрозуміти, як це виправити, і мені було цікаво, чи можете ви допомогти. Останніми завантаженими програмами були soundhound та мій AT&T.

В : Якщо ви перенесли свій номер телефону з iPhone на новий, це повинен бути iMessage, який запобігає передачі повідомлень. Вам потрібно скасувати свій номер телефону з iMessage, або ви можете зателефонувати до служби підтримки Apple, щоб вони скасували реєстрацію номера для вас. З іншого боку, якщо справа не в iMessage, то вам слід зателефонувати вам новому провайдеру та повідомити про проблему, оскільки це може бути проблема мережі. Крім того, ми нічого не можемо зробити з проблемами, пов’язаними з мережею.

З : Дочка возилась із моїм телефоном. Тепер, коли я надсилаю SMS, коли я натискаю кнопку надсилання, він не надсилає або надсилає через 2-3 хвилини. Я також отримую звукові сигнали, ніби у мене є текст чи щось інше, але коли я дивлюся, там нічого немає. Я не знаю, з чим плутався, коли вона її мала.

В : Можливо, вона несвідомо змінила деякі налаштування та вплинула на функцію текстових повідомлень. Краще спочатку скинути програму Повідомлення та перевірити, чи це вирішує проблему:

 1. На головному екрані торкніться піктограми Програми.
 2. Знайдіть і торкніться Налаштування.
 3. Торкніться Програми, а потім Менеджер програм.
 4. Проведіть пальцем до вкладки ВСЕ.
 5. Знайдіть і торкніться Повідомлення.
 6. Торкніться Зберігання.
 7. Торкніться Очистити кеш, а потім Очистити дані, Видалити.

Що стосується звуку сповіщення, який відтворюється без будь-яких повідомлень, то насправді запускається функція нагадування про сповіщення. Вимкніть, якщо вимкнено, через Параметри> Доступність.

З : Я використовую textra, і за останній місяць я не отримую багато повідомлень від подруг iphone. Я відправляю їй повідомлення, і вона отримує його, і якщо вона відповість, я отримаю це повідомлення. Тоді, якщо вона надішле повідомлення згодом, я не отримаю повідомлення.

В : Важко визначити, в чому проблема цієї інформації, яку ви надали. Крім того, ми не знаємо, чи виникає ця проблема щоразу чи випадково. Це може бути проблемою з її телефоном чи вашим. Щоб виключити можливість того, що проблема в програмі, якою ви користуєтесь, пропоную очистити кеш та дані.

 1. На головному екрані торкніться піктограми Програми.
 2. Знайдіть і торкніться Налаштування.
 3. Торкніться Програми, а потім Менеджер програм.
 4. Проведіть пальцем до вкладки ВСЕ.
 5. Знайдіть і торкніться Textra.
 6. Торкніться Зберігання.
 7. Торкніться Очистити кеш, а потім Очистити дані, Видалити.

Якщо проблема залишається після виконання процедури, спробуйте скинути налаштування пристрою. Зробіть це, звичайно, після створення резервної копії даних та файлів.

 1. Вимкніть ваш Samsung Galaxy S7.
 2. Натисніть і утримуйте клавіші «Головна» та «Гучність вгору», потім натисніть і утримуйте клавішу живлення. ПРИМІТКА . Не має значення, скільки часу ви натискаєте і утримуєте клавіші Home та Volume Up, це не вплине на телефон, але до того часу, коли ви натиснете і утримуєте клавішу живлення, тоді телефон починає реагувати.
 3. Коли на екрані з’явиться Samsung Galaxy S7, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати клавіші головного екрана та збільшення гучності.
 4. Коли з’явиться логотип Android, ви можете відпустити обидві клавіші і залишити телефон на 30–60 секунд. ПРИМІТКА . Повідомлення "Встановлення оновлення системи" може відображатися на екрані протягом декількох секунд перед тим, як відобразити меню відновлення системи Android. Це лише перша фаза всього процесу.
 5. За допомогою клавіші зменшення гучності перейдіть між параметрами та виділіть "wipe data / factory reset".
 6. Після виділення ви можете натиснути клавішу живлення, щоб вибрати її.
 7. Тепер виділіть опцію «Так - видалити всі дані користувача» за допомогою клавіші зменшення гучності та натисніть кнопку живлення, щоб вибрати її.
 8. Зачекайте, поки телефон закінчить виконувати генеральний скидання. Після завершення виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення.
 9. Тепер телефон перезавантажиться довше, ніж зазвичай.

Якщо проблема залишається, можливо, це проблема з телефоном вашої подруги.

З : На даний момент я за кордоном, і зовсім недавно я більше не можу писати / телефонувати через wi-fi з увімкненим режимом польоту. У мене все ще вимкнено мобільні дані, але коли я виходжу з режиму надлишків, я отримую сигнал роумінгу з барами. Лише тоді мої повідомлення надсилаються. В іншому випадку вони залишались на розгляді. Я спробував скинути налаштування та використати кілька джерел Wi-Fi безрезультатно. Будь-яка допомога буде вдячна. Це працювало бездоганно останні два місяці.

В : Типовим помилковим уявленням про функцію дзвінків Wi-Fi, яка дозволяє користувачам надсилати / отримувати текстові повідомлення та здійснювати / приймати дзвінки через мережу Wi-Fi, є те, що ця функція не залежить від вашого облікового запису. Ну це так. Отже, без належного забезпечення на кінці вашого провайдера функція дзвінка Wi-Fi не працюватиме. Я пропоную вам зателефонувати своєму постачальнику, щоб він міг порадити вам, як увімкнути цю функцію, якщо це можливо. Ви маєте відповідати вимогам та технічним вимогам, щоб ваше забезпечення могло вам допомогти краще.

З : Я встановив деякі інші, але видалив, сподіваючись, що це вирішить проблему. Тільки що мій телефон зробив оновлення. Лише кілька днів тому мій телефон перестав надсилати моє фото в текстовому режимі. Я навіть встановив chomp, і він трохи попрацював, але вони зупинились. Я спробував надіслати текстові повідомлення, і нічого, оскільки додаток для обміну повідомленнями робить Надію.

В : Це може бути проблемою з прошивкою, спричиненою деякими пошкодженими кешами. Я особисто стикався з цією проблемою раніше, і стирання розділу кеш-пам'яті може це виправити.

 1. Натисніть і утримуйте клавіші «Головна» та «Гучність вгору», потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 2. Коли на екрані з’явиться Samsung Galaxy S7, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати клавіші головного екрана та збільшення гучності.
 3. Коли з’явиться логотип Android, ви можете відпустити обидві клавіші і залишити телефон на 30–60 секунд.
 4. За допомогою клавіші зменшення гучності перейдіть між параметрами та виділіть "стерти розділ кешу".
 5. Після виділення ви можете натиснути клавішу живлення, щоб вибрати її.
 6. Тепер виділіть опцію "Так", використовуючи клавішу зменшення гучності, і натисніть кнопку живлення, щоб вибрати її.
 7. Зачекайте, поки телефон закінчить стирання розділу кешу. Після завершення виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення.
 8. Тепер телефон перезавантажиться довше, ніж зазвичай.

Якщо це не спрацює, вам потрібно зробити резервну копію даних і скинути налаштування телефону.

З : Привіт! Мій Galaxy S7 випадково повторно надсилатиме графічні повідомлення або текстові повідомлення, надіслані комусь, і робить це кільком людям одночасно. З іншого боку, він також отримає випадкові повідомлення, отримані раніше, коли той, з ким я розмовляв, ніколи його не надсилав. Мій телефон випадково почав це робити, і це якось дратує. Дякую!

В : Важко перевірити свою проблему за допомогою описаного вами опису, але спробуйте завантажити телефон у безпечному режимі та перевірити, чи проблема все ще виникає під час діагностичного стану.

 1. Натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 2. Як тільки ви побачите на екрані 'Samsung Galaxy S7', відпустіть клавішу живлення та негайно утримуйте клавішу зменшення гучності.
 3. Продовжуйте утримувати кнопку зменшення гучності, доки пристрій не завершить перезавантаження.
 4. Ви можете звільнити його, коли у нижньому лівому куті екрана з’явиться повідомлення "Безпечний режим".

Якщо проблема виникає в безпечному режимі, спробуйте стерти розділ кешу та виконати генеральне скидання, якщо це продовжуватиметься.

З : Я прокинувся сьогодні вранці, з жахом виявивши, що два текстові повідомлення, які я надіслав кілька днів тому (4 та 3 дні), були доставлені о 01:30! Одна людина відповіла, думаючи, що я втрачаю сон через обмін від початку тижня. На щастя, моєму босові не надіслано жодного повідомлення! Я помічаю, що в кінці моїх повідомлень іноді пишеться "надіслано" або "доставлено". У чому різниця і чи пов’язано це? Як я можу запобігти цьому? Дякую.

В : Ймовірно, це саме та сама проблема, що і з попереднім номером. Отже, спробуйте завантажити пристрій у безпечному режимі та перевірте, чи все ще це робить, і якщо так, витріть розділ кешу, а потім скиньте, якщо проблема не зникає. Однак, якщо проблема не виникає в безпечному режимі, вам потрібно знайти програму, яка її викликає, або скинути налаштування пристрою. Резервне копіювання даних перед скиданням.

ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.