Як виправити проблеми з координатором гри Dota 2 | Не підключиться

Гравці Dota 2 можуть час від часу отримувати проблеми з Координатором гри. Проблеми з ігровими серверами зазвичай позначаються помилкою у верхній частині клієнта Dota 2. Якщо у вас виникли проблеми з грою в Інтернеті на Dota 2, дізнайтеся, що ви можете зробити, щоб виправити це нижче.

Що таке координатор гри Dota 2?

Гра Dota 2 використовує набір серверів, який називається Game Coordinator, щоб полегшити встановлення зв’язків та дозволити гру продовжувати роботу на клієнті Dota 2. Хоча ти можеш грати в Dota 2 в автономному режимі (чудово для початківців або “noobs”), коли сервери не працюють, це є великою проблемою для більшості гравців, оскільки гра є надзвичайно приємною, коли ти в Інтернеті.

Коли сервери перестають працювати, наприклад, коли на ньому постійно відображається помилка «Пошук координатора гри Dota 2», або коли він просто не дозволяє з'єднання взагалі, гра стає майже марною для більшості гравців.

Які причини проблем із координатором гри Dota 2?

Для цього конкретного випуску Dota 2 існує низка причин. Давайте коротко обговоримо кожен із них нижче.

Відключення на стороні клапана.

Для більшості гравців Dota 2, які отримують проблеми з підключенням, причиною є зовнішня інформація або вихід із системи Valve. Це означає, що ви нічого особливо не можете зробити, якщо вас це зачепило. Все, що ви можете зробити, це зачекати і сподіватися, що Valve вирішить проблему якомога швидше.

Проблеми з клієнтом Steam.

В інших випадках причина проблеми може бути в клієнті Steam, на якій розміщено Dota 2. Сервери Steam також можуть час від часу падати, а відключення можуть залежати від регіону. Проблеми, пов'язані з парою, які впливають на Dota 2, хоч і не є настільки поширеними, і якщо вони трапляються, їх може відчути лише незначна кількість користувачів.

Проблеми з локальною мережею.

Локальна мережа гравця може зіткнутися з проблемами, які можуть призвести до проблем із підключенням Dota 2. Зазвичай це трапляється, якщо у вас проблема з повільним з’єднанням або якщо зв’язок постійно розпадається.

Вирішення проблем з Dota 2 Координатором ігор

Якщо ви граєте в Dota 2 і при спробі грати в Інтернеті постійно отримуєте помилку Game Coordinator, ось що ви можете зробити, щоб вирішити проблему:

 1. Перевірте наявність проблем, пов’язаних з клапанами.

  Перш ніж виконувати будь-яке усунення несправностей на вашому ПК або мережі, перше, що ви хочете зробити, це перевірити, чи є відоме відключення з боку Valve. Ви можете зробити це, перейшовши на офіційну сторінку Valve в Twitter Dota 2.

  Ви також можете перевірити неофіційні сторонні веб-сайти, такі як downdetector.com, на наявність проблем із розробкою серверів для Dota 2.

 2. Перезапустіть клієнт Dota 2.

  Якщо немає відомого відключення Dota 2, можливо, помилка Game Coordinator, яку ви отримуєте, може бути тимчасовою та ізольованою лише для вашого ПК. Спробуйте закрити та знову відкрити клієнт Dota 2, щоб побачити, чи це щось змінить.

 3. Вирішення проблем із клієнтом Steam.

  Клієнт Steam може стикатися з помилками, як і клієнт Dota 2. Якщо після перезапуску Dota 2 нічого не зміниться, ви можете вирішити проблему із клієнтом Steam. Ось як:

  -Закрийте клієнт Dota 2.

  -Вийти зі свого облікового запису Steam.

  -Закрити Steam-клієнт.

  -Знову відкрийте клієнт Steam і ввійдіть знову.

  -Запустіть клієнт Dota 2 і спробуйте грати в Інтернеті.

 4. Перезавантажте ПК.

  Якщо жодне з наведених вище рішень на даний момент не допоможе, спробуйте замість цього перезавантажити ПК і перевірте, чи це вирішить проблему. Це може допомогти, якщо проблема викликана тимчасовою проблемою з підключенням у вашому комп’ютері.

 5. Перевірте проблеми з підключенням до Інтернету.

  Якщо у вас є друзі з того ж регіону, що і ви, і вони не стикаються з проблемою Координатора ігор, можливо, причина може бути у вашій локальній мережі або у вашого провайдера. 

  Ви можете виконати основне усунення несправностей мережі, виконавши повний мережевий цикл на своєму кінці. Просто перезапустіть модем / маршрутизатор та комп’ютер приблизно на хвилину, а потім перевірте гру ще раз.

  Якщо це не допоможе, спробуйте отримати допомогу від свого постачальника послуг Інтернету, щоб перевірити, чи є проблема з їх кінця.

Пропоновані показники:

 • Як виправити перегрів PS4 під час гри в Call Of Duty Warzone | Червень 2020
 • Як перевірити наявність оновлень драйверів графічного процесора AMD
 • Як перевірити та встановити оновлення драйверів GPU | NVIDIA
 • Як виправити проблеми зі збоями та заморожуванням Uplay

Отримайте допомогу від нас.

Маєте проблеми з телефоном? Не соромтеся зв’язуватися з нами за допомогою цієї форми. Ми спробуємо допомогти. Ми також створюємо відео для тих, хто хоче слідувати візуальним інструкціям. Відвідайте наш канал GalaxyS2 Youtube для усунення несправностей.