3 найкращі користувальницькі ПЗУ Android 6.0 Marshmallow

Незважаючи на те, що Android 6.0 Marshmallow доступний з жовтня 2015 року, його частка на ринку все ще становить менше 20 відсотків, згідно з останніми статистичними даними Google. Для більшості користувачів основною причиною, чому вони не можуть насолоджуватися останньою версією операційної системи Android, є ставлення виробника бездротового зв'язку або пристрою. На жаль, багато перевізників та виробники надають лише дуже обмежену підтримку, оскільки вони зосереджуються здебільшого на продажу нових пристроїв.

Чудова новина полягає в тому, що ви можете отримати Marshmallow на своєму пристрої, прошивши спеціальний ПЗУ. Вам обов’язково знадобиться принаймні певний досвід роботи з комп’ютерами або дуже хороша здатність слідувати вказівкам. Але винагорода, безумовно, коштує часу та зусиль, які ви до неї доклали. Почнемо з короткого вступу до користувальницьких ПЗУ, щоб ви знали, чому вам слід спробувати один із наших 3 улюблених користувацьких ПЗУ для Android 6.0 Marshmallow.

ПЗУ (пам'ять лише для читання) дуже схожий на стандартну операційну систему, таку як Windows від Microsoft або Mac OS X від Apple. Він містить усі низькорівневі системні коди та основні (і не дуже основні) програми, такі як календар, камера, блокнот або файловий менеджер. У більшості випадків кожен пристрій матиме власний ПЗУ, який було налаштовано перевізником або виробником для максимального використання апаратного забезпечення пристрою.

Але через обмеження в часі, людські помилки та різні інші фактори операторам та виробникам пристроїв рідко вдається випустити ідеальний ПЗУ. Іноді ПЗУ містить віруси, які спричиняють уповільнення, або йому не вистачає важливих функцій, без яких важко жити. Саме тут з’являються власні ПЗУ. Спеціальний ПЗУ замінює попередньо встановлену версію Android на налаштовану операційну систему.

Багато користувальницьких ПЗУ базуються на AOSP (Android Open Source Program). “Це версія відкритого вихідного коду Android, розроблена Google у своєму консорціумі брендів, щоб запропонувати чисту версію системи, доступну кожному. Його можуть модифікувати розробники без необхідності дотримуватися стандартів програм Google », - пояснює стаття на MakeUseOf.

Інші ПЗУ - це просто відрегульовані версії оригінального ПЗУ, з яким постачається ваш пристрій. У будь-якому випадку є кілька важливих переваг користувацьких ПЗУ.

Переваги користувацьких ПЗУ

Якщо ваш оператор або виробник переїхав і відмовився від вашого застарілого пристрою, користувальницький ПЗУ, мабуть, єдиний спосіб отримати насолоду від останньої операційної системи Android. Оновлення до останньої версії Android значно підвищує вашу безпеку, дозволяє насолоджуватися всіма найновішими програмами та іграми з Play Store та надає доступ до нових, зручних функцій.

Спеціальна ПЗУ - це також найкращий спосіб, як можна продовжити термін служби смартфона чи ноутбука ще на рік, на два, а може, навіть на три. Розробники ПЗУ витрачають години на години, оптимізуючи продуктивність ПЗУ, усуваючи вузькі місця та змінюючи різні параметри системного рівня.

Більшість користувацьких ПЗУ також дозволяють налаштувати ваш пристрій набагато вищий ступінь. Це частково тому, що вони виставляють багато прихованих налаштувань, але, що більш важливо, це тому, що вони надають вам root-доступ (адміністративний). З кореневим доступом для вас відкриється цілий новий світ високопродуктивних програм для Android.

Нарешті, спеціальний ПЗУ може бути єдиним способом того, як ви можете працювати з Android так, як це було задумано Google. Використання вашого смартфона або планшета без TouchWiz від Samsung або MIUI від Xiaomi може стати освіжаючим ковтоком свіжого повітря.

Перепрошивка користувацького ПЗУ

Процес завантаження іншої версії операційної системи Android зазвичай називають перепрошивкою ПЗУ. Зазвичай це виконується за допомогою власної утиліти відновлення, наприклад CWM або TWRP. Ця утиліта дозволяє встановити будь-який сумісний ПЗУ лише за кілька натискань на дисплей. Оскільки кожен ПЗУ має різні вимоги та інструкції з встановлення, ми не будемо вдаватися до деталей у цій статті.

ціаногенмод-13

Перша версія CyanogenMod 13 була випущена 15 березня 2016 року, і це було миттєвим хітом. CM13.0 приніс багато довгоочікуваних функцій Android 6.0.1 (r17), таких як функція економії заряду акумулятора та нова модель дозволів.

CyanogenMod, як правило, скорочено СМ, розробляється з 2008 року, і в даний час проект налічує понад 50 мільйонів людей, які використовують CyanogenMod на своїх телефонах. CyanogenMod заснований на проекті з відкритим вихідним кодом Android і призначений для підвищення продуктивності та надійності в порівнянні з ПЗУ на базі Android, що випускаються постачальниками та постачальниками.

Якщо ви хочете спробувати CyanogemMod 13 на своєму пристрої, перейдіть до розділу завантаження на офіційному веб-сайті та знайдіть свій пристрій (CTRL + F у вашому веб-браузері). Знайшовши сумісний ПЗУ, завантажте його на свій комп’ютер і дотримуйтесь інструкцій із встановлення користувацьких зображень для відновлення та програми встановлення CyanogenMod. Існує також безліч відео на YouTube, наприклад, це, які дають вам візуальні покрокові інструкції.

OmniROM був запущений групою розробників (Xplodwild, Chainfire, Dees_Troy, Pulser та Entropy), які були незадоволені венчурним фінансуванням CyanogenMod у 2013 році. приємні екстракти зверху.

Зараз тривають нічні випуски OmniROM Marshmallow. Для нічної підтримки були включені наступні пристрої: Nexus 5 (молоток), Nexus 5X (бик), Nexus 6 (шаму), Nexus 7 (2013) (flo), Nexus 10 (манта) та кілька інших пристроїв, включаючи Nexus 4 (mako), буде додано протягом наступних кількох днів.

OmniROM має чудову вікі, яка дуже детально пояснює, як встановити ПЗУ. Ви можете завантажити відповідний ПЗУ з офіційної сторінки завантаження, і вам також пропонується відвідати сторінку проекту GitHub та взяти участь у розробці ПЗУ, якщо у вас є необхідні навички.

Як описано на сторінці Google Plus в ПЗУ, «Брудні єдинороги в даний час є проектом на базі AOSP / CAF. Розпочав у 2012 році Алекс Круз, він же Mazda, з цікавості. ... Він базувався на AOKP і насправді не мав наміру бути чимсь іншим. Часи змінюються, і сьогодні ми маємо повний список талановитих розробників з величезною підтримкою темерів, розробників та багатьох людей у ​​цілому співтоваристві, а також кількох виробників обладнання ".

Dirty Unicorns - це, мабуть, другий за популярністю користувальницький ПЗУ для Android, значною мірою завдяки широкому вибору підтримуваних пристроїв, що включає Google Pixel C. ПЗУ відкрито розроблений на GitHub, і ви можете завантажити його з офіційного веб-сайту. Якщо ви не впевнені, як встановити Брудні єдинороги на своєму пристрої, перегляньте це відео YouTube, де пояснюється все, що вам потрібно знати.

У рідкісних випадках, коли ваш пристрій несумісний з будь-яким із трьох ПЗУ, представлених у цій статті, ще є надія. Зайдіть на форуми розробників XDA і знайдіть свій пристрій. Там ви, швидше за все, знайдете власні ПЗУ, розроблені незалежними розробниками та ентузіастами Android спеціально для вашого смартфона або планшета.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.