Як приховати текстові повідомлення на телефонах Android

Кожне маленьке повідомлення, яке ми отримуємо сьогодні, можна відстежити. Незважаючи на те, що це стосується клієнтів, той факт, що люди можуть зазирнути до своїх телефонів і отримують доступ до конфіденційних текстових повідомлень, є ще більшою безпосередньою загрозою. То як ви можете переконатися, що ваші текстові повідомлення в безпеці? Ну, найбезпечнішим варіантом було б взагалі видалити повідомлення, тим самим видаливши будь-який слід зі свого смартфона. Але що, якщо ви хочете отримати ці повідомлення, але все ж не хочете показувати їх людям, які обробляють ваші телефони? Ну ось тут і з’являються програми для Android. Існує безліч програм, які дозволяють приховувати текстові повідомлення на Android.

Зараз ми поговоримо про п’ять найкращих програм, доступних у Play Store, які допоможуть вам приховати текстові повідомлення від сторонніх очей. Окрім приховування ваших повідомлень, ці програми можуть також приховувати інші важливі дані для вас у вашому телефоні, що є бонусом. Ці програми були доступні протягом тривалого часу, тому можливо, ви вже бачили деякі з них. У будь-якому випадку обов’язково перевірте їх усі.

Як приховати текстові повідомлення на телефонах Android

Сховати сховище

Це величезна програма сховища для Android, яка дозволяє приховувати на телефоні різноманітний вміст, звичайно, текстові повідомлення. Ви навіть можете приховати свої чутливі програми від сторонніх очей, тому, якщо є програма для обміну миттєвими повідомленнями (WhatsApp, Telegram, Line тощо), ви можете переконатися, що вони не відображаються людям, які користуються вашим телефоном. Після встановлення програми вам буде запропоновано встановити унікальний пароль або шаблон, який буде для вас секретним. Звичайно, ви можете поділитися цим зі своїми близькими, але ми радимо вам цього не робити, оскільки це в значній мірі перемагає мету наявності цього додатка. Це лише для ваших очей.

На додаток до цих функцій, про які ми вже говорили, Vault-Hide також має опцію хмарного резервного копіювання, що дозволяє надійно зберігати всі дані вашого телефону в хмарі. Ця функція допомагає вам перейти на новий телефон, оскільки всі резервні копії даних можна зручно відновити. Ви не обмежуєтесь створенням лише одного сховища, і у вас може бути кілька сховищ з їх унікальним паролем. Це корисно, якщо вашим пристроєм користується більше однієї особи. Додаток можна завантажити безкоштовно, хоча, можливо, вам доведеться зробити деякі покупки в додатку, щоб отримати доступ до повного набору функцій. На борту є оголошення. Її завантажували понад 50 мільйонів разів, що свідчить про те, що вона надзвичайно популярна на ринку.

App Hider

Цей додаток дуже схожий на додаток, про який ми говорили вище. Однак подібність закінчується функціональністю, оскільки решта функцій досить унікальні та самобутні. Ви не отримуєте повного набору функцій резервного копіювання, які ми бачимо у Vault-Hide, але App Hider дозволяє приховувати цілі програми, щоб ви точно знали, де знайти програми, які ви шукаєте. Це зручно для програм обміну миттєвими повідомленнями, які не захищають від сторонніх повідомлень. Ви навіть можете приховати делікатні програми, про які ви, можливо, не хочете, щоб знали ваші друзі чи родина.

Ви навіть можете приховати окремі фотографії та відео з вашої галереї, що корисно, якщо ви не хочете, щоб певний мультимедійний вміст бачили сторонніми очима. Додаток маскується під калькулятор, що робить чудовий камуфляж, навіть якщо людям вдається його знайти. Найкраще тут полягає в тому, що користувачам не потрібен пристрій, що кореніться, щоб отримати доступ до функцій, про які ми щойно обговорювали. Це безкоштовний додаток, на борту якого є оголошення з покупками в додатках, які допомагають позбутися від них. Пристрої Android з версією 4.1 та новішими сумісні з програмою.

Вікно приватного повідомлення

Це програма обміну миттєвими повідомленнями та вбудована в неї служба приховування повідомлень. Окрім приховування особистих повідомлень (SMS), він також дозволяє двом користувачам програми спілкуватися між собою в межах програми. Вони навіть можуть надсилати аудіо, відео та інші медіафайли один одному, як і в будь-якому іншому додатку для обміну миттєвими повідомленнями. Щоб переконатися, що деякі ваші повідомлення приховані, вам доведеться зберегти їх як “Приватний контакт”. Після цього кожне повідомлення, яке ви отримаєте від них, потраплятиме в захищену паролем секретну папку. Інтерфейс користувача не залишає на нас великого враження, але це не особливо проблема, враховуючи, що це в першу чергу інструмент для приховування SMS. Додаток має приховану піктограму поштової скриньки, без спеціальної піктограми програми.

Ви можете встановити таймер, щоб програма сама закривалась. Це корисна функція, якщо ви не хочете назавжди приховувати певні повідомлення. Розробник вказує, що код програми за замовчуванням - 1234, який потрібно буде ввести під час першого його відкриття. Щоб почати використовувати функції обміну миттєвими повідомленнями, клієнти повинні зареєструвати свій номер телефону, як це зробили б в інших програмах. Можливо, ви не знайдете тут багато своїх друзів, але ідея полягає в тому, щоб поширити цю інформацію і допомогти іншим сісти на борт. Це безкоштовний додаток, але на борту є оголошення про покупки в додатку.

AppLock

Це одна з найпопулярніших програм для блокування програм, доступних там. Якщо ви вже деякий час користуєтеся Android, швидше за все, ви хоч раз чули про цю програму. Причина його популярності проста - він пропонує саме те, що рекламує. Він приховує всі програми, які ви вважаєте чутливими, тим самим економить збентеження серед однолітків. Це існує якийсь час і значно покращилося з плином часу. Він також має власний екран блокування, який може допомогти вам додати додатковий рівень захисту телефону, вимагаючи PIN-коду або шаблону для його розблокування. Однак ми рекомендуємо використовувати стандартні параметри безпеки Android, щоб розблокувати телефон. Її завантажували майже 50 мільйонів разів, що робить її надзвичайно популярною на ринку. Це безкоштовний додаток, але на борту є реклама та покупки в додатку.

Приватні SMS та дзвінки

Це виходить за рамки звичайної політики приховування додатків, оскільки стає абсолютно невидимим для вашого пристрою, якщо це те, що ви хочете. Ви можете зробити це знову, набравши PIN-код (наприклад: ## 1234). Окрім приховування текстових повідомлень, він також може приховувати ваші журнали дзвінків. Якщо у вас є контакти, призначені лише для ваших очей, ви можете повністю їх приховати на головній сторінці контактів пристрою. Це означає, що ці контакти будуть видимими лише через додаток, а не інакше. Існують деякі функції безпеки, які можуть бути дуже корисними. Наприклад, ви можете ретельно струснути телефон, щоб негайно закрити програму. Цей додаток, безумовно, варто спробувати, якщо вам потрібно приховати текстові повідомлення та / або дзвінки. Це безкоштовний додаток, але вам доведеться мати справу з рекламою.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.