Як виправити Galaxy Note8 “Не вдається увімкнути ліхтарик. Помилка камери, що використовується камерою ”

Привіт шанувальники Android! Ми тут, щоб виправити помилку, з якою зіткнувся власник Galaxy Note8. Помилка перешкоджає використанню програм ліхтарика та камери. Якщо ви стикаєтесь із "Неможливо увімкнути ліхтарик. Помилка камери, що використовується камерою ”на вашому пристрої Galaxy, ознайомтеся з рішенням нижче.

Проблема: Galaxy Note8 “Не вдається увімкнути ліхтарик. Помилка камери, що використовується камерою ”

Ліхтарик Samsung Galaxy Note 8 використовується іншим повідомленням про помилку програми та камери (не працює) Несподівано мій ліхтарик перестав працювати кілька днів тому ... одночасно з цим і моя камера. Я спробував усі варіанти, включаючи крайню інстанцію, і “скинув” телефон назад ... Я зробив резервну копію раніше і використав цю, щоб перезапустити телефон пізніше. Не зникаючи тієї самої проблеми ... хвилину тому ліхтарик спрацював, і камера приблизно на 10 секунд ... тепер обидва не працюють знову з тим самим повідомленням. Камера використовується іншою програмою / Попередження ... Помилка камери. натисніть ОК, і програма камери закриється.

Рішення : Помилка, яку ви отримуєте, подібна до цієї помилки: Не вдається увімкнути ліхтарик. Світло камери, що використовується камерою. Будь-яка з цих помилок означає, що програму "Ліхтарик" або "Камера" не можна використовувати, оскільки інша програма використовує будь-яку або обидві. Що потрібно зробити, щоб підтвердити те, про що ми говоримо, це перезапустити телефон у безпечному режимі. Ось як:

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу живлення за екраном назви моделі.
 3. Коли на екрані з’явиться “SAMSUNG”, відпустіть клавішу живлення.
 4. Відразу після відпускання клавіші живлення натисніть і утримуйте клавішу зменшення гучності.
 5. Продовжуйте утримувати клавішу зменшення гучності, доки пристрій не завершить перезапуск.
 6. У нижньому лівому куті екрана відображатиметься безпечний режим.
 7. Відпустіть клавішу зменшення гучності, коли з’явиться безпечний режим.
 8. Перевірте наявність проблеми.

У безпечному режимі Note8 дозволить працювати лише стороннім програмам. Усі завантажені програми будуть заблоковані та не зможуть працювати. Якщо ліхтарик або камера працюють нормально в безпечному режимі, це означає, що один із завантажених додатків створює проблеми. Це причина, чому нічого не сталося навіть після скидання заводських налаштувань Note8 під час встановлення. той самий набір програм.

Для того, щоб визначити, яка з ваших програм викликає проблему, вам потрібно скористатися методом усунення. Ось як це зробити:

 1. Завантажте в безпечний режим.
 2. Перевірте наявність проблеми.
 3. Переконавшись, що винна стороння програма, ви можете розпочати видалення програм окремо. Ми пропонуємо розпочати з останніх, які ви додали.
 4. Після видалення програми перезапустіть телефон у звичайний режим і перевірте наявність проблеми.
 5. Якщо ваш Note8 все ще проблематичний, повторіть кроки 1-4.