Як виправити Samsung Galaxy S4 Без проблем зі звуком

#Samsung # GalaxyS4 - це смартфон, який витончено витримує випробування часом. Випущений у 2013 році, цей пристрій, який колись був флагманською моделлю, досі використовується значною кількістю людей у ​​всьому світі. Його технічні характеристики все ще можуть суперечити деяким нещодавно випущеним моделям середнього класу на ринку сьогодні. На жаль, однак, оскільки ця модель демонструє ознаки старіння, з’являються кілька проблем, таких як # S4, які не мають проблем зі звуком. Цю та інші пов’язані з цим проблеми ми вирішимо в останній частині нашої серії усунення несправностей.

Samsung Galaxy S4

Якщо у вас є Samsung Galaxy S4 або будь-який інший пристрій Android з цього питання, не соромтеся звертатися до нас за допомогою цієї форми. Ми з радістю допоможемо вам у будь-яких проблемах, які можуть виникнути у вас із пристроєм. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо без жодних рядків. Проте ми просимо, щоб, коли ви зв’яжетесь з нами, намагалися бути якомога детальнішими, щоб можна було зробити точну оцінку та дати правильне рішення.  

Якщо ви хочете переглянути попередні частини цієї серії, перевірте це посилання.  

Окрім надсилання електронного листа, ви також можете зв’язатися з нами через наші акаунти в соціальних мережах Facebook та Google+.

Звук S4 перестав працювати

Проблема:Близько місяця тому звук на моєму телефоні просто перестав працювати. Якщо я підключаю навушники, я чую, але у мене немає мікрофона, тому мене ніхто не чує. Будильник, дзвінок, клавіатура, повідомлення, музика, жодного звуку. Я спробував перезапустити його мільйон разів, кілька разів намагався вкласти та вимкнути навушники, сильно подув, щоб спробувати очистити пил і все, що можна. Іноді він повертається випадково протягом години-двох, а потім знову вирізає. Я всюди шукав в Інтернеті якусь пораду чи принаймні повідомлення когось іншого, хто стикається з тією ж проблемою, але я не можу знайти рішення, яке мені підходить. Мій телефон каже, що не має нових оновлень системи щоразу, коли я їх перевіряю. Нещодавно я не завантажував жодних нових програм. Я не впевнений, що ще може бути проблемою. Але будь-яка порада буде вдячна !!! Заздалегідь спасибі.

Рішення: Якщо звук іноді повертається випадковим чином, тоді все ще може бути надія. Щоб вирішити цю проблему, перше, що вам потрібно зробити, це переконатися в правильності налаштувань. Перевірте та переконайтеся, що ваш телефон не встановлений у безшумному режимі. Натискайте кнопку збільшення гучності на своєму телефоні, доки на екрані не з'явиться максимальне значення гучності. Переконайтесь, що піктограма навушників не відображається на екрані. Якщо ви бачите цей значок, навіть якщо до навушників не підключено навушники, це може бути причиною того, що ви взагалі не чуєте жодного звуку.

Після того, як ви переконаєтесь, що налаштування звуку є нормальними, і проблема все ще залишається, настав час запідозрити програмне забезпечення телефону як головного винуватця. Я пропоную вам зробити резервну копію даних телефону, а потім скинути заводські налаштування. Якщо відновити заводські налаштування не вдається вирішити проблему, можливо, це вже проблема апаратного забезпечення. Я пропоную принести ваш телефон в авторизований сервісний центр і перевірити його.

S4 Без звуку під час використання Bluetooth

Проблема: Привіт. Нещодавно я купив бездротовий динамік Bluetooth у Huawei, і коли я підключаю його до свого Galaxy S4, Wi-Fi від’єднується, і я не можу відтворювати музику з Youtube чи SoundCloud. Якщо у вас є ідея, як це виправити, будь ласка, дайте відповідь. Спасибі заздалегідь.

Рішення: Ця проблема стосується не тільки S4, але й інших моделей телефонів. Основним підозрюваним є версія програмного забезпечення телефону, тому, якщо ваш телефон працює на застарілому програмному забезпеченні, я пропоную перевірити наявність останнього оновлення, а потім застосувати його.

Як тільки ваш телефон працює на останньому оновленні програмного забезпечення, яке має бути Lollipop, і проблема все ще залишається, наступним кроком є ​​перевірка, чи виникає проблема з будь-яким іншим бездротовим динаміком Bluetooth. Якщо у вас є доступ до іншого динаміка Bluetooth, спробуйте підключити його до телефону і перевірте, чи проблема залишається незмінною.

Цю проблему може також спричинити сам маршрутизатор. Спробуйте підключити телефон до іншої мережі Wi-Fi, а потім переконайтеся, що проблема залишається незмінною.

Ви також повинні перевірити, чи певна програма, встановлена ​​у вашому телефоні, викликає цю проблему. Для цього просто запустіть телефон у безпечному режимі. У цьому режимі роботи можуть працювати лише попередньо встановлені програми, тоді як сторонні програми, які ви встановили, вимкнені. Увімкніть Wi-Fi і Bluetooth телефону, а потім підключіть динамік Huawei. Якщо проблема зникне, це може бути спричинено програмою, встановленою у вашому телефоні. Дізнайтеся, що це за програма, та видаліть її.

Якщо наведені вище кроки з усунення несправностей не дозволяють вирішити проблему, я пропоную вам зробити резервну копію даних телефону, а потім виконати скидання до заводських налаштувань. Перевірте, чи проблема все ще виникає.

Звук S4 змінюється на автоматичне вимкнення звуку

Проблема:З тих пір, як я встановив програмне забезпечення для льодяників, мій дзвінок або вимикає звук, або включає вібрацію. Я заходив у налаштування звуку щоразу, коли це робиться, це кілька разів на день, а лінія дзвінка переходить у положення вимкнення. Інші дзвінки такі ж, як я їх встановив. Вони ніколи не рухаються. Я єдиний користувач цього телефону. Не існує рими чи причини того, коли це станеться. Я навіть не буду ним користуватися і перевірив, чи дзвінок увімкнений, коли я кладу його на свій стіл. Досить часто його змінюють на вібрування або вимкнення. Я пропускаю багато дзвінків. У мене встановлено блок справжнього дзвінка, але він був на моєму телефоні до мого оновлення. Я шукаю роботу, і я волію відповісти на телефонні дзвінки, замість того, щоб йти на голосову пошту, і ризикую не отримати всю голосову пошту. Ви можете допомогти? Хлопці, я вам довіряю більше, ніж мої телефони.

Рішення: Спробуйте спочатку перевірити, чи причиною цієї проблеми є стороння програма, встановлена ​​у вашому телефоні, запустивши пристрій у безпечному режимі. Потрапивши в цей режим, спостерігайте за своїм телефоном і переконайтеся, що звук змінюється самостійно. Якщо цього не сталося, проблема, швидше за все, спричинена стороннім додатком, встановленим у вашому телефоні. Дізнайтеся, що це за програма, і видаліть її.

Однак, якщо ви все ще стикаєтеся з тією ж проблемою, навіть коли ваш телефон перебуває в безпечному режимі, це може бути проблемою, пов’язаною з оновленням. У телефоні все ще можуть зберігатися дані зі старої версії програмного забезпечення. Ці старі дані викликають конфлікт із новим програмним забезпеченням, що, в свою чергу, спричиняє подібні проблеми. Найкращий спосіб вирішити цю проблему - зробити резервну копію даних телефону, а потім скинути заводські налаштування.

S4 Без звуку

Проблема: звуку зовсім немає, при перезавантаженні він видає звук, відмінний від того, що його немає (дзвінки, медіа, мелодія дзвінка тощо), крім того, немає проблем з обома динаміками, при підключенні навушників звуку не чути.

Рішення: Спробуйте спочатку перевірити налаштування телефону та переконайтесь, що гучність звуку встановлена ​​на максимальний рівень. Натисніть кнопку збільшення гучності та переконайтеся, що ви бачите піктограму звуку на дисплеї телефону.

Оскільки ви згадали, що навіть коли в навушниках не чути жодного звуку, найімовірнішою причиною цього є проблема програмного забезпечення. Я пропоную вам зробити резервну копію даних телефону, а потім скинути заводські налаштування. Перевірте, чи проблема все ще не виникає після скидання. Якщо це все-таки трапляється, це, можливо, вже пов'язано з обладнанням. Якщо це так, то вам слід принести телефон в авторизований сервісний центр і перевірити його.

S4 Без звуку

Проблема:На моєму телефоні вже немає звуку / звуку, навіть коли всі мої мелодії дзвінка, системна та медіасистема увімкнені та підключені… Немає звуку для будь-чого, що повинно (і раніше) мати звук, включаючи, але не обмежуючись, мелодії дзвінка , відео, музика, загальні звуки програми та будь-який інший звук, який повинен видавати мій телефон, коли він не перебуває в режимі вібрації або без звуку. Я більше не можу робити або приймати телефонні дзвінки, тому що коли я відповідаю на дзвінок, я не чую абонента, а той, хто телефонує, не чує мене !! Я навіть не можу зателефонувати, щоб отримати свою голосову пошту, тому що на моєму телефоні вже немає абсолютно жодного звуку !! Проблема зберігається навіть при завантаженні в безпечному режимі, і я зробив кілька заводських скидань безрезультатно. Це стало неприємним, оскільки раніше добре працювало іодного дня просто перестав працювати ... Будемо вдячні за будь-які пропозиції чи ідеї щодо усунення несправностей!

Рішення: Якщо ви вже виконали скидання до заводських налаштувань, ми можемо відкласти усунення несправностей програмного забезпечення. Однією з можливих причин, чому виникає ця проблема, є те, що динамік вашого телефону вже може бути несправним. Якщо це так, то вам слід принести телефон в авторизований сервісний центр і перевірити його.

Однак слід також перевірити, чи ваш телефон просто не застряг у режимі навушників. Спробуйте підключити навушники до свого телефону, а потім перевірте, чи чуєте ви якийсь звук. Якщо ви чуєте звук, спробуйте вийняти навушники та вставити його знову. Повторіть цю процедуру пару разів. Зазвичай це дозволяє вирішити проблему з телефоном, який застряг у режимі навушників.

Не соромтеся надсилати нам свої запитання, пропозиції та проблеми, з якими ви стикалися під час користування телефоном Android. Ми підтримуємо кожен пристрій Android, який сьогодні доступний на ринку. І не хвилюйтеся, ми не взимемо з вас жодної копійки за ваші питання. Зв’яжіться з нами за допомогою цієї форми. Ми читаємо кожне отримане повідомлення і не може гарантувати швидку відповідь. Якщо ми змогли вам допомогти, будь ласка, допоможіть нам поширити інформацію, поділившись своїми публікаціями з друзями.