Як виправити COD Сучасна війна не має доступу до Інтернет-служб

Багато гравців Call of Duty Modern Warfare зверталися за підтримкою щодо того, що гра не може підключитися, і постійно відображає помилку "Неможливо отримати доступ до Інтернет-служб". Якщо ви шукаєте рішення цієї проблеми, ви читаєте правильний посібник з усунення несправностей.

Чому ви отримуєте помилку "Неможливо отримати доступ до Інтернет-служб" у Call of Duty Modern Warfare

Час від часу Call of Duty Modern Warfare може перешкоджати гравцям підключатися до Інтернету з помилкою Помилка підключення: Не вдається отримати доступ до Інтернет-служб. Якщо ви отримуєте цю помилку, її має спричинити один із таких факторів:

Надмірна потужність сервера / інші проблеми.

Ігрові сервери іноді можуть страждати від невдач, що спричиняють проблеми з підключенням. Здебільшого помилка "Неможливо отримати доступ до Інтернет-служб" у Modern Warfare виникає через проблему з боку сервера, тому гравці з цим нічого не можуть зробити.

Деякі найпоширеніші проблеми сервера, які трапляються в іграх Activision, є частиною регулярного технічного обслуговування, щоб усунути відомі проблеми або запобігти появі нових помилок. В інший час можуть виникнути технічні проблеми, через які Activision не передбачає тимчасового примушення мультіплеєра Modern Warfare до заборони.

Проблема з інтернет-провайдером або підключенням до локальної мережі.

Для деяких помилка «Неможливо отримати доступ до Інтернет-служб» пов’язана не з ігровими серверами, а через проблему із власним підключенням гравця до Інтернету. Повільне або переривчасте з'єднання, як правило, є типовими ситуаціями, з якими стикаються деякі з цих геймерів. Цей тип проблем зазвичай можна виправити на рівні гравця.

Пошкоджені файли гри.

Незалежно від того, граєте ви в COD Modern Warfare в автономному режимі або спілкуєтеся з друзями в багатокористувацькій мережі, пошкоджені ігрові файли, безумовно, можуть зіпсувати вашу гру. Для одних проблема може проявлятися в затримці або уповільненому виконанні, тоді як у інших може бути, що Modern Warfare постійно збивається.

У деяких рідкісних випадках гра може не підтримувати хороший зв’язок із сервером, що може спричинити цю помилку. 

Ігрові файли можуть бути пошкоджені після оновлення системи, зловмисного програмного забезпечення чи інших програм, що заважають роботі ОС.

Як виправити помилку "Неможливо отримати доступ до Інтернет-служб" на COD Modern Warfare

У вас виникають проблеми з підключенням до Інтернету на COD Modern Warfare, і підключення не вдалося: помилка не вдається отримати доступ до Інтернет-послуг? Якщо ви це зробите, виконайте наведені нижче дії щодо того, що робити:

 1. Перевірте статус сервера Activision.

  Більшість випадків помилка “Неможливо отримати доступ до Інтернет-служб” пов’язана з проблемами сервера з Modern Warfare. Щоб перевірити, чи не працюють сервери, спробуйте відвідати офіційну сторінку підтримки Activision і перевірити, чи має онлайн-сервіс для вашої платформи галочку всередині зеленого кола (як на зображенні нижче).

  Ви також можете стежити за твітами Activision, щоб отримувати оновлення щодо проблем.

  Якщо проблема з сервером триває, все, що вам потрібно зробити, це почекати, поки проблему не буде вирішено.

 2. Усуньте з’єднання з Інтернетом.

  Якщо ваше власне підключення до Інтернету повільне або воно продовжує відключатися, ви можете зіткнутися з проблемою у своїх онлайн-іграх. 

  Якщо ви вже перевірили і у вас немає постійних проблем із серверами Activision для Modern Warfare, наступним кроком з усунення несправностей, який ви можете зробити, є виконання основних способів усунення несправностей у мережі. 

  Цикл живлення маршрутизатора .

  По-перше, ви хочете повністю перезавантажити маршрутизатор. Ви можете зробити це, вимкнувши його нормально, а потім відключивши його від джерела живлення приблизно на 30 секунд. Потім увімкніть маршрутизатор і перевірте, чи проблема не зникла.

  Спробуйте зіграти в іншу онлайн-гру .

  Якщо ви все ще підозрюєте, що у вас може бути проблема з підключенням до Інтернету, наступне хороше, що ви можете зробити, це побачити, як працює ваше з’єднання під час гри в іншу онлайн-гру. Якщо у вас також виникають проблеми з підключенням другої гри, можливо, вам доведеться детальніше вирішити проблему зі своїм провайдером.

  Отримайте допомогу від постачальника послуг Інтернету .

  Деякі проблеми з підключенням до ігор можуть бути спричинені проблемою з боку вашого провайдера. Переконайтеся, що ви працюєте з ними, якщо ви продовжуєте отримувати помилку "Неможливо отримати доступ до Інтернет-послуг" у Modern Warfare.

 3. Відновіть файли гри.

  Пошкоджені збережені дані гри іноді можуть заважати грі. Це справедливо для всіх платформ, тому, якщо жодне з наведених вище рішень не допомогло дотепер, вам слід подумати про видалення даних гри COD Modern Warfare / Warzone. 

  ПРИМІТКА . Майте на увазі, що виконавши цей крок, ви назавжди видалите прогрес гри у кампанії, щоб забезпечити резервне копіювання даних гри раніше часу.

  Для доступу до системного сховища та видалення даних гри ( PS4 ) виконайте такі дії :

  -Відкрийте меню налаштувань у верхній частині інформаційної панелі.

  -Виберіть сховище, а потім виберіть Системне сховище.

  -Виберіть Збережені дані.

  -Виберіть гру, щоб отримати доступ до збережених даних гри.

  -Натисніть кнопку Параметри та виберіть Видалити.

  -Виберіть збережені файли даних для видалення, а потім виберіть Видалити.

  Щоб видалити збережені дані гри на Xbox One :

  -З Xbox Home перейдіть у Налаштування.

  -Перейдіть до системи та виберіть Зберігання.

  -Виберіть Керування сховищем праворуч на екрані, а потім виберіть Переглянути вміст.

  -Виділіть гру, натисніть кнопку меню та виберіть Керувати грою.

  -Виберіть Збережені дані в лівій частині екрана.

  -Виберіть гру, щоб отримати доступ до збережених даних гри.

  -Звідси скористайтеся меню Параметри, щоб видалити файли або переглянути додаткову інформацію про певний файл.

  Щоб видалити збережені дані гри на ПК (Battle.net) :

  -Закрийте всі процеси Blizzard.

  -Натисніть Ctrl + Shift + Esc, щоб відкрити диспетчер завдань.

  -Виберіть вкладку Процеси.

  -Виділіть усі агенти, програму для настільних програм Blizzard Battle.net та ігрові процеси, а потім виберіть Завершити процес.

  -Перейдіть до папки, що містить каталог Battle.net:

  -Натисніть клавішу Windows + R, щоб відкрити діалогове вікно "Виконати".

  -Введіть C: \ ProgramData \ у поле Open і натисніть Enter.

  -Видалити папку Battle.net.

  -Запустіть Battle.net та оновіть гру.

Можливе вирішення помилки Modern Warfare "Неможливо отримати доступ до Інтернет-служб"

Деякі гравці Modern Warfare стикаються з цією помилкою лише під час гри на певному сервері чи регіоні. Якщо жодне з наведених вище рішень досі не допомогло, ви можете переключити свій ігровий сервер на інший і перевірити, чи це спрацює. Для цього просто закрийте гру, перейдіть до панелі запуску Blizzard і виберіть гру Modern Warfare. Потім натисніть на значок глобуса та виберіть інший регіон або сервер.

Майте на увазі, що змінювати регіони або сервери неможливо на PS4 або Xbox One.

Пропоновані показники:

 • Як виправити помилку Call Of Duty Warzone Dev 6558 | НОВЕ 2020!
 • Як виправити помилку NBA 2K21 4b538e50 | Не вдається підключитися до сервера
 • Як виправити Crusader Kings 3 не буде відкрито на Xbox Game Pass | 2020 рік
 • Як виправити привид Цусіми, який застряг на завантажувальному екрані | 2020 рік

Відвідайте наш канал GalaxyS2 Youtube, щоб отримати додаткові відео та підручники з усунення несправностей.