Як дивитися холостяк в прямому ефірі без кабелю

Дивлячись на підключення кабельної підписки, але не хочете втратити доступ до перегляду холостяка на прямому телебаченні? Ми цілком розуміємо, але сьогодні у вас є безліч варіантів, як дивитись "Холостяк" у прямому ефірі в Інтернеті без кабельної підписки. Насправді існує безліч варіантів прямої трансляції програми "Холостяк", яка не вимагає жодних дворічних зобов'язань.

ПродуктБрендІм'яЦіна
АмазонкаПожежний телевізор з 4K Ultra HD та пультом дистанційного керування Alexa VoiceПеревірте ціну на Amazon
РокуRoku Ultra | 4KПеревірте ціну на Amazon

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.

Виконайте подальші дії нижче, і ми покажемо вам найкращі варіанти лову холостяка в прямому ефірі за допомогою потокової служби.

Параметри обладнання

Є кілька варіантів обладнання для потокового передавання для тих, хто хоче вловити The Bachelor в Інтернеті - і Roku, і Fire TV пропонують додаток Watch ABC, що дозволяє дивитись пряме телебачення або навіть транслювати сезонні епізоди будь-якого шоу, включаючи The Холостяк. Вам доведеться завантажити програму Watch ABC на Fire TV та / або Roku, але ви, безумовно, зможете дивитися The Bachelor у прямому ефірі.

Придбайте зараз: Amazon (Fire TV)

Придбайте зараз: Amazon (Roku)

Слінг-телевізор

Слінг-телевізор - чудове місце для перегляду фільму "Холостяк" в Інтернеті. Sling TV доступний як додаток на безлічі пристроїв, включаючи ваш смартфон і планшет Android, смарт-телевізори, потокові пристрої, як ми вже згадували вище, і багато іншого. Це означає, що ви зможете дивитись "Холостяка" майже в будь-якому місці, навіть якщо ви перебуваєте в дорозі і маєте кілька хвилин, щоб посидіти за епізодом.

Оскільки "Холостяк" виходить в ефір через ABC, а Sling не пропонує ABC як частину свого звичайного пакету, вам доведеться придбати додатковий пакет - пакет "Broadcast Extra". Це буде коштувати додатково 5 доларів на місяць.

Однак не потрібно турбуватися про те, щоб підписатись на щомісячну передплату відразу - одна з чудових речей Sling - це те, що вони пропонують 7-денну безкоштовну пробну версію, що дозволяє вам самостійно перевірити послугу, перш ніж передати їм готівку. Перевірте це за посиланням нижче.

Купити зараз: Слінг

Хулу з прямим телебаченням

Зараз Hulu пропонує Live TV з новим пакетом, який вони влучно називають "Hulu with Live TV". За 39,99 доларів на місяць ви зможете переглядати всі свої улюблені телешоу в Інтернеті через послугу потокового передавання. Крім того, ви також отримуєте доступ до величезної бібліотеки VOD. З усім сказаним, ви зможете транслювати "Холостяк" у прямому ефірі майже де завгодно, коли це буде.

Придбайте зараз: Hulu

YouTube TV

YouTube також пропонує власну телевізійну послугу, влучно називаючи її "YouTube TV". Це коштує трохи дешевше, ніж Hulu, за 35 доларів на місяць, і ви, звичайно, зможете транслювати "Холостяк" у прямому ефірі на YouTube TV (через безліч пристроїв). Однак крокуйте обережно, оскільки YouTube TV відомий тривалими відключеннями телевізора.

Придбайте зараз: YouTube

DirecTV зараз

Ви також можете дивитись "Холостяка" в прямому ефірі через DirecTV Now. Вам потрібно буде зареєструватися в пакеті «Живи трохи», і як тільки ви це зробите, ви будете дивитись «Холостяк» де завгодно (коли він увімкнений) - на вашому телефоні, Smart TV, комп’ютері, як ви це називаєте. І, звичайно, також немає контрактів, тому ви зможете скасувати підписку в будь-який час. DirecTV Now поверне вам близько 35 доларів на місяць, але Sling TV все одно виходить дешевше з додатковим пакетом на 25 доларів на місяць.

Ще одна приваблива річ, яку DirecTV Now пропонує, - це безкоштовне потокове обладнання, якщо ви зареєструєтесь та здійсните передоплату за стільки місяців наперед. Наприклад, ви можете зачепити собі безкоштовний Fire TV / флешку, якщо передоплачуєте за місяць. Або, якщо ви відчуваєте себе більш відданим, ви можете придбати собі безкоштовний Apple TV, якщо зможете передоплатити за кілька місяців наперед.

Ви можете перевірити ці конкретні пропозиції для себе нижче.

Придбайте зараз: DirecTV Now

Вирок

Зрештою, ми повинні сказати, що Sling TV - переможець тут. Це трохи дорожче, ніж зазвичай, оскільки вам доведеться зареєструватися в одному з їх основних пакетів, наприклад, “Помаранчевий”. Але тоді вам потрібно придбати додатковий пакет, щоб змусити ABC дивитись «Холостяк». Це додаткові 5 доларів. Але все-таки це приносить Sling TV трохи менше 25 доларів на місяць, тоді як найближчим конкурентом, що пропонує подібні ціни, є DirevTV Now, але це додаткові 10 доларів на місяць.

Тим не менш, ми однозначно рекомендуємо Sling TV для перегляду холостяка в прямому ефірі в Інтернеті. Якщо ви ще не хочете створювати нову підписку, Sling TV, як ми вже згадували, дозволить вам безкоштовно дивитись протягом 7 днів як пробну версію. Почати безкоштовно можна прямо тут.

ПродуктБрендІм'яЦіна
АмазонкаПожежний телевізор з 4K Ultra HD та пультом дистанційного керування Alexa VoiceПеревірте ціну на Amazon
РокуRoku Ultra | 4KПеревірте ціну на Amazon

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.