Google Pixel не чує дзвінків, доки телефон не перезавантажиться та інші пов'язані з цим проблеми

#Google #Pixel - перша модель такого роду, яка стала спадкоємцем лінійки смартфонів Nexus. Це офіційний флагманський пристрій Google, який був випущений наприкінці минулого року та пропонує неповторний досвід роботи з Android. Окрім чудової якості збірки та використання верхніх апаратних компонентів, ця модель завжди отримує офіційні оновлення Android, як тільки Google випускає їх, як і те, що Apple робить для iOS. Хоча багато людей використовують цей телефон як надійний щоденний драйвер, є випадки, коли можуть виникнути певні проблеми, які ми вирішимо сьогодні. У цій останній частині нашої серії виправлення неполадок ми вирішимо, що Google Pixel не чує дзвінків, якщо телефон не перезавантажується, проблема та інші пов’язані проблеми.

Якщо у вас є Google Pixel або будь-який інший пристрій Android, то можете спробувати зв’язатися з нами за допомогою цієї форми. Ми з радістю допоможемо вам у будь-яких проблемах, які можуть виникнути у вас із пристроєм. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо без жодних рядків. Проте ми просимо, щоб, коли ви зв’яжетесь з нами, намагалися бути якомога детальнішими, щоб можна було зробити точну оцінку та дати правильне рішення.  

Якщо ви хочете переглянути попередні частини цієї серії, перевірте це посилання.  

Ви також можете зв’язатися з нами через наші акаунти в соціальних мережах Facebook та Google+.

Pixel не чує дзвінків, якщо телефон не перезавантажено

Проблема: Коли я намагаюся зателефонувати, він скаже, що він телефонує, а потім покаже, що це пов'язано з таймером зворотного відліку, але я нікого не чую. Мені потрібно перезавантажити телефон, щоб змусити його телефонувати. Ми були за містом у відпустці, і телефон чудово працював. Прийшов додому, і проблеми знову почалися.

Пов’язана проблема: Отримав google pixel. І коли я отримую дзвінки, я не чую, але абонент може мене почути. Ця проблема трапляється з голосовими дзвінками та Skype-дзвінками. Після перезапуску проблеми зникають приблизно на 40 хвилин, а потім починаються спочатку. Я помічаю, що телефон також стає дуже гарячим.

Рішення. Оскільки проблема тимчасово зникає при кожному перезавантаженні телефону, перше, що ми зробимо, це усунення несправностей програмного забезпечення телефону, оскільки це може бути спричинено деякими збоями. Увімкніть телефон у безпечному режимі.

  • Коли телефон увімкнено, натисніть і утримуйте кнопку живлення, доки не з’явиться запит про вимкнення живлення.
  • Торкніться і утримуйте живлення, доки не з’явиться запит перезавантаження в безпечний режим, а потім відпустіть.
  • Натисніть "ОК" для підтвердження

Перевірте, чи проблема виникає в цьому режимі. Якщо цього не сталося, проблему може спричинити одна із завантажених вами програм. Дізнайтеся, що це за програма, та видаліть її.

Якщо проблема все ще виникає в безпечному режимі, виконайте кроки з усунення несправностей, перелічені нижче.

  • Вийміть SIM-карту телефону, а потім спробуйте вставити її в інший телефон. Перевірте, чи не виникає та сама проблема на цьому іншому пристрої. У такому випадку проблема може бути викликана проблемою мережі або несправною SIM-карткою. Вам потрібно буде зв’язатися з вашим оператором щодо цього питання.
  • Спробуйте вимкнути перемикач Bluetooth на телефоні, а потім перевірте, чи проблема все ще не виникає. Якщо ваш телефон підключений до іншого пристрою Bluetooth, тоді ваш дзвінок може бути перенаправлений на цей пристрій, що призведе до цієї проблеми.
  • Витріть розділ кешу телефону з режиму відновлення.
  • Створіть резервну копію даних телефону, а потім скиньте заводські налаштування.

Якщо наведені вище дії не допомогли вирішити проблему, я пропоную вам зробити резервну копію даних телефону, після чого виконати заводські скидання. Після завершення скидання не встановлюйте ще нічого у свій телефон, а натомість перевірте, чи проблема все ще виникає. Якщо це сталося, вам потрібно буде доставити телефон у сервісний центр і перевірити його.

Pixel не вмикається в минулому меню Google

Проблема: телефон не ввімкнеться після меню "Пуск" Google. Спробував усі способи усунення несправностей і навіть скидання режиму відновлення, і він все одно не пройде повз цього. Це дуже новий телефон без рідини та фізичних пошкоджень. Раніше були деякі незначні проблеми із заряджанням, але це абсолютно нове та несподіване.

Рішення: Якщо ви вже виконали скидання заводських налаштувань із режиму відновлення, і проблема все ще виникає, дуже ймовірно, що це вже може бути проблема, пов’язана з апаратним забезпеченням. Найкращий спосіб продовжити за цим сценарієм - доставити телефон до сервісного центру та перевірити його.

Піксель не заряджається після намокання

Проблема: Я впустив свій телефон Google Pixel приблизно у 2 фути води менше ніж за п’ять секунд. Я витягнув його і відразу ж вимкнув. Потім я помістив його в рис. Телефон увімкнеться, але тепер не заряджається, і камера не відкриється. Думаєте, це не підлягає ремонту? Що-небудь я можу зробити? Інші програми працюють, але часто відточення камери просто відключається. Мені потрібен цей телефон для роботи ... ..У нього є важливі програми, які мені потрібні для роботи, для чого потрібно буде витратити багато часу та зусиль, щоб знову отримати доступ до нового пристрою

Рішення: Хоча цей телефон стійкий до бризок, занурення у воду матиме несприятливий вплив на пристрій. Перше, що вам слід зробити в цьому випадку, це переконатися, що телефон сухий. Протріть зовнішню частину телефону сухою тканиною. Після цього вам потрібно покласти телефон у мішок з рисом принаймні на 48 годин. Рис поглине вологу всередині телефону. Як тільки це буде зроблено, очистіть зарядний порт телефону за допомогою балончика зі стисненим повітрям, переконуючись у видаленні забрудненого бруду чи сміття. Заряджайте телефон принаймні 20 хвилин. Якщо телефон не заряджається і якщо додаток камери не відкривається, ваш телефон може бути пошкоджений водою. Ви можете підтвердити це додатково, перевіривши наклейку індикатора пошкодження рідини на телефоні, яку можна знайти всередині гнізда для SIM-карти.Якщо колір наклейки - рожевий або червоний, то телефон постраждав від води. Найкраще, що ви можете зробити зараз, - це доставити пристрій у сервісний центр і перевірити його.

Екран пікселя не вмикається

Проблема: добре, ось у чому проблема ... на екрані дуже незначні тріщини та найменший вигин на екрані, хоча я все ще бачив, як телефони працюють із вигином. звук і все працює, коли я його вмикаю, і я знаю, коли акумулятор розрядився, тому що він вібрує, але екран розряджений, і звичайно не вмикається. я спробував скинути його та перезавантажити, і все, але нічого не працювало ... я сподіваюся, ви знаєте, в чому проблема, тому що я не з нетерпінням чекаю сходу в магазин і оплати його виправлення.

Рішення: На жаль, у цьому випадку схоже, що дисплей вже фізично пошкоджений, що призводить до того, що він не працює. Найкраще, що ви можете зробити зараз, - це доставити телефон у сервісний центр і перевірити його. Дуже ймовірно, що вам доведеться замінити цей дисплей.

Піксель не вмикається

Проблема: Ми з острова Гуам, території США. Моя дочка Клер отримала в подарунок одиницю пікселя Google, приєднавшись до змагань Google doodle 4, і після їх використання двічі він зарядився, ми вставляємо в нього зарядний пристрій і з’ясовуємо, що він більше не вмикається. З тих пір я намагаюся знайти рішення в Інтернеті, щоб вирішити проблему, але воно все те саме і без ознак живлення чи світла. У нас немає квитанції про продаж, оскільки це був лише подарунок від Google, тому ми не можемо принести або надіслати їх будь-якій службі підтримки.  

Рішення: У цьому випадку вам спочатку потрібно буде очистити зарядний порт телефону за допомогою балончика зі стисненим повітрям. Обов’язково видаліть бруд або сміття, що є в цьому порту, оскільки це може перешкодити заряджанню телефону. Далі спробуйте зарядити телефон, використовуючи інший зарядний шнур та настінний зарядний пристрій, який перевірено для роботи на іншому пристрої. Якщо телефон все одно не вмикається, вам потрібно буде доставити цей пристрій у сервісний центр і перевірити його.

Піксель не заряджається

Проблема: Привіт, з учора у мене виникають проблеми із заряджанням телефону Google Pixel. Цьому телефону 4 місяці. Я використав 3 кабелі з трьох різних джерел.

-Оригінальний зарядний пристрій 5X і кабель вдома: не заряджається. Не знаю як, за ніч він напівзарядився

-Оригінальний кабель від комп'ютера на роботі. Не заряджається.

-Кабель робочого колеги від іншого джерела живлення. Я побачив на екрані, як повільно заряджається

Я зазначив, що набагато складніше тримати кабель на вилці. Я перезапустив термінал двічі за 9% часу заряду батареї, коли я втрачаю телефон.

Пов’язана проблема: Привіт, я нещодавно уклав контракт з EE ... 31 грудня .. я не зловживаю своїм телефоном і часто користуюся ним… Мій телефон - моя гордість і радість, але у мене ще не вистачило грошей, щоб створити страховку .. мій зарядний пристрій з якихось причин не працює, коли я не заряджаю телефон, я повертаю зарядний пристрій назад у коробку ... Зарядний кабель USB працює і заряджає мій телефон, але заряджаючи його, потрібно 4 години піксель ... Це дійсно впливає на мене, оскільки у мене дуже зайнятий стиль життя, будь ласка, допоможіть.

Рішення: у цьому конкретному випадку ви можете зробити зараз чистку зарядного порту телефону за допомогою балончика зі стисненим повітрям, а потім перевірити, чи він заряджається нормально. Якщо цього не сталося, спробуйте створити резервну копію даних телефону, а потім виконайте скидання до заводських налаштувань, щоб перевірити, чи не викликає проблему програмний збій.

Якщо проблема не зникне, вам доведеться доставити телефон у сервісний центр і перевірити його.

Не соромтеся надсилати нам свої запитання, пропозиції та проблеми, з якими ви стикалися під час користування телефоном Android. Ми підтримуємо кожен пристрій Android, який сьогодні доступний на ринку. І не хвилюйтеся, ми не взимемо з вас жодної копійки за ваші запитання. Зв’яжіться з нами за допомогою цієї форми та переконайтесь, що ви якомога детальніше. Ми читаємо кожне отримане повідомлення і не може гарантувати швидку відповідь. Якщо ми змогли вам допомогти, будь ласка, допоможіть нам поширити інформацію, поділившись своїми публікаціями з друзями.