Samsung Galaxy S5 не читатиме випуск SD-карти та інші пов’язані проблеми

Коли на вашому смартфоні не вистачає місця для збереження музики чи відеофайлів, вам слід розглянути можливість розширення сховища пристрою, додавши на нього карту microSD. Однак це стосується лише телефонів із слотом для карт microSD, таких як #Samsung #Galaxy # S5. Перевага додавання слота для карт microSD, крім того, що ви надаєте більше місця для зберігання, полягає в тому, що він може звільнити внутрішній простір для зберігання телефону, що покращує його роботу. Однак є випадки, коли певні проблеми можуть виникнути через додавання картки microSD, яку ми сьогодні розглянемо. У цій останній частині нашої серії виправлення неполадок ми вирішимо, що Galaxy S5 не читатиме проблему з картою SD та інші пов'язані з цим проблеми.

Samsung-Galaxy-s5

Якщо у вас є Samsung Galaxy S5 або будь-який інший пристрій Android з цього питання, не соромтеся звертатися до нас за допомогою цієї форми. Ми з радістю допоможемо вам у будь-яких проблемах, які можуть виникнути у вас із пристроєм. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо без жодних рядків. Проте ми просимо, щоб, коли ви зв’яжетесь з нами, намагалися бути якомога детальнішими, щоб можна було зробити точну оцінку та дати правильне рішення.  

Якщо ви хочете переглянути попередні частини цієї серії, перевірте це посилання.  

Ви також можете зв’язатися з нами через наші акаунти в соціальних мережах Facebook та Google+.

S5 не читатиме карту SD

Проблема: Мій Samsung s5 не читає sd-карту, я спробував більше однієї sd-карти, тому, але нічого не змінилося, просто сказано перевірити sd-карту, а потім безпечно вставити або вийняти, коли я перейду до налаштувань, щоб змонтувати її для використання знову те саме

Пов’язана проблема: Galaxy s5 активний. Раптово після скидання він не читає SD-карту. З моменту останнього скидання, приблизно 1 тиждень тому, з телефоном не сталося нічого ненормального.

Рішення: Якщо використання іншої картки microSD на телефоні не вирішує проблему, то пропоную виконати кроки з усунення несправностей, перелічені нижче.

  • Вийміть карту microSD з телефону. Очистіть гніздо для картки microSD, використовуючи балон із стисненим повітрям. Обов’язково видаліть бруд або сміття, що є в цьому гнізді. Вставте карту microSD і перевірте, чи проблема все ще не виникає.
  • Увімкніть телефон у безпечному режимі. Коли ваш телефон працює в цьому режимі, дозволяється запускати лише попередньо встановлені програми. Це дозволяє легко перевірити, чи не проблема викликана завантаженим вами додатком. Якщо карту microSD можна читати в цьому режимі, то проблема, швидше за все, спричинена додатком. Дізнайтеся, що це за програма, та видаліть її.
  • Створіть резервну копію даних телефону, а потім скиньте заводські налаштування. Після завершення скидання негайно перевірте, чи можна читати картку.

Якщо описані вище дії не дозволяють вирішити проблему, вам слід віднести телефон до сервісного центру та перевірити його.

S5 Випадково не читає карту microSD

Проблема: S5 випадково забуває, що є SD-карта. Перезапуск телефону іноді це виправляє. Іноді ні. Наприклад, будильник має вибрану пісню, але іноді використовуватиме звуковий сигнал за замовчуванням. Камера налаштована на збереження на SD-карті, але випадково скаже, що вона недоступна, і збережеться на телефоні. Це тільки почало відбуватися пару тижнів тому після 2 років майже бездоганної роботи. Не знаю, чи пов’язано це з останніми оновленнями, але саме тоді це почалося.

Вирішення. Якщо перезапуск телефону тимчасово усуває проблему, ця проблема може бути спричинена збоєм у програмному забезпеченні телефону. Нижче наведено кроки з усунення несправностей, які потрібно зробити, щоб вирішити цю проблему.

  • Спробуйте спочатку запустити телефон у безпечному режимі, а потім зауважте, чи проблема виникає в цьому режимі. Якщо це не так, це може бути спричинено завантаженою вами програмою. Дізнайтеся, що це за програма, та видаліть її.
  • Витріть розділ кешу телефону з режиму відновлення.
  • Створіть резервну копію даних телефону, а потім скиньте заводські налаштування.

S5 Отримання картки microSD

Проблема :Привіт, у мене є Galaxy S5. Йому майже 2 роки, і я збираюся його виплатити, і я цим задоволений (тому хотів би його зберегти), за винятком пам’яті для зберігання. Це 16 Гб. Я думаю, що це внутрішнє ?? лише тому, що коли я переглядаю розділ «Налаштування»> «Зберігання»>, я бачу внутрішню пам’ять і не бачу опції відключення SD-карти, як я бачив в Інтернеті. Я хочу придбати карту SDXC об'ємом 64 ГБ, оскільки місця в мене постійно не вистачає. Я не впевнений, що робити, коли з’явиться нова SD-карта. Здається, мені потрібно демонтувати, але я не впевнений. У мене є ноутбук зі слотом SD. Я читав місцями про форматування тощо, і я плутаюся, що робити. Суть полягає в тому, що я хочу збільшити пам’ять з 16 ГБ до 64 ГБ і хочу переконатись, що я перенесу всі мої встановлені на заводі програми тощо, мої встановлені програми,і файли, такі як фотографії, на нову картку і не втрачаються та не псуються в процесі. Чи можете ви допомогти?

Рішення: Якщо ви отримаєте нову карту SDXC об'ємом 64 ГБ, ви можете вставити її у свій телефон і негайно використовувати, оскільки вона вже була попередньо відформатована для використання у вашому пристрої. Не забудьте придбати картку відомого бренду, оскільки є деякі загальні картки з іменами, які коштують дешево, але в довгостроковій перспективі їх легко пошкодити. Ви не хочете, щоб це сталося, оскільки ви втратите дані, що зберігаються на картці.

Що стосується передачі даних із внутрішньої пам’яті на карту microSD, ви можете використовувати програму керування файлами телефону для переміщення даних. Найпростіші дані для передачі - це ваші фотографії, музика та відеофайли. З іншого боку, програми мають іншу історію, оскільки іноді їх не можна перемістити на карту microSD. Якщо ваш телефон вже працює на Android Marshmallow, ви можете об’єднати карту microSD із внутрішньою пам’яттю, завдяки чому телефон матиме одне ціле місце для зберігання. Ця опція полегшує вам встановлення кількох програм на телефоні, не турбуючись про те, що місця в сховищі не вистачить.

Помилка пошкодженої картки SD S5

Проблема: Нещодавно телефон повідомляє мені, що моя sd-карта пошкоджена і що пам’ять заповнена. Як мені пошкодити мою SD-карту та зупинити вимкнення налаштувань (мені дали можливість форматувати мою SD-карту, і кожен раз, коли я намагався налаштувати, це не спрацювало)

Рішення: Вийміть карту microSD із телефону і дайте комп'ютеру Windows прочитати її. Для цього вам знадобиться кардрідер. Зверніть увагу, що будь-які дані, що зберігаються на цій картці, будуть втрачені під час усунення несправностей, тому обов’язково майте резервну копію. Щоб вирішити проблему, потрібно запустити команду CHKDSK на цій картці microSD. Windows вирішить усі проблеми, які виникли на картці. Детальні вказівки щодо використання команди CHKDSK на картах microSD див. У декількох Інтернет-джерелах.

Карта S5 SD несподівано відключена

Проблема: Привіт, команда, з мого оновлення пристрою 7 жовтня 2016 р. (Льодяник) Samsung S5 neo - я помітив повідомлення SD-карти, несподівано відключене, але воно все ще було у пристрої недоторканим. Я вийняв SD-карту, вимкнув слухавку та перезавантажив перевстановлення карти, і вона все ще відображає `` встановити SD-карту '' в розширеному варіанті `` зберігання ''

Рішення. Якщо ця проблема виникла відразу після оновлення програмного забезпечення, це може бути спричинено деякою формою старих даних програмного забезпечення, які залишились позаду в процесі оновлення. Я рекомендую зробити резервну копію даних телефону, а потім виконати заводські скидання, щоб вирішити цю проблему. Якщо проблема не зникає після скидання, спробуйте замінити карту microSD на нову, оскільки ця карта може працювати неправильно.

Помилка формату картки microSD S5

Проблема: Як переформатувати поточну SD-карту на Samsung Galaxy S5? Я отримав повідомлення про помилку із повідомленням, що SD-карта не підтримується ”або„ Форматувати SD-карту ”. Я ніколи і ніколи не виймав SD-карту зі свого телефону. Коли я натискаю “Форматувати SD-карту”, я отримую 20% встановлення, а потім отримую інше повідомлення про те, що формат не вдався. Тому він ніколи не форматується.

Рішення: Спробуйте вийняти картку з телефону і нехай комп'ютер відформатує її. Якщо ваш комп’ютер також не може відформатувати цю картку, спробуйте використати іншу карту microSD на телефоні.

Не соромтеся надсилати нам свої запитання, пропозиції та проблеми, з якими ви стикалися під час користування телефоном Android. Ми підтримуємо кожен пристрій Android, який сьогодні доступний на ринку. І не хвилюйтеся, ми не взимемо з вас жодної копійки за ваші питання. Зв’яжіться з нами, використовуючи цю форму. Ми читаємо кожне отримане повідомлення і не може гарантувати швидку відповідь. Якщо ми змогли вам допомогти, будь ласка, допоможіть нам поширити інформацію, поділившись своїми публікаціями з друзями.