Як виправити свій Samsung Galaxy S7 Edge, чий екран став чорним і не реагує, інші проблеми з екраном / дисплеєм

Найбільш поширеним сценарієм є те, що # Samsung Galaxy S7 Edge (# S7Edge) трохи зависає, трохи відстає, вимикається, а потім екран залишається чорним і не реагує. Власники відразу впадають у паніку, оскільки телефон "не включається", коли насправді він увімкнений, але просто не реагує на натискання команд або натискання клавіш.

Проблеми з дисплеєм galaxy-s7-edge-screen

Проблеми з екраном або дисплеєм є одними з найпоширеніших проблем із пристроями високого класу, особливо лінійкою телефонів Samsung від Samsung, оскільки люди або власники чекають від них багато чого, оскільки компанія використовує дисплей як свою точку продажу. S7 Edge має дисплей Super AMOLED, і люди думають, що це „ідеальний” дисплей, який може мати смартфон. Тож, якщо він виходить з ладу, вони так дратуються.

У цьому дописі я розгляну проблему, яка стосується Galaxy S7 Edge, екран якого став чорним без видимих ​​причин. Будуть також інші проблеми, тому, якщо у вас є сумніви щодо відображення вашого S7 Edge, читайте далі, оскільки ця публікація може дати відповіді на ваші запитання або рішення ваших проблем.

Ось список проблем, які ви можете знайти в цій статті ...

 • Екран Samsung Galaxy S7 Edge раптово став чорним і не вмикається знову
 • Екран Galaxy S7 Edge має зелений колір, почав мерехтіти, вимкнувся і не вмикається
 • На екрані Galaxy S7 Edge з'являється чорна лінія, тоді вона почала мерехтіти

Екран Samsung Galaxy S7 Edge раптово став чорним і не вмикається знову

Проблема : У мене є Galaxy S7 Edge, який я придбав кілька місяців тому. Насправді все йшло добре, поки одного разу екран просто не вимкнувся або не затьмарився і протримався таким протягом декількох днів. Я вже панікував, бо не знав, що робити, але через два дні телефон просто відобразив головний екран. Така сама проблема трапилася вчора, і тепер екран чорний, не ввімкнеться знову, і телефон навіть не зарядиться. Я думав, що телефон вимкнений, але він насправді відтворює сигнал повідомлення або дзвонить, коли хтось телефонує. Отже, він увімкнений і виключений лише екран. Що мені робити, щоб усунути проблему?

Усунення несправностей : Для вирішення цієї проблеми нам доведеться розглянути декілька речей. Перший - це програми. Існує ймовірність, що це спричинено додатком або групою додатків, які продовжують збій, що також може призвести до збою прошивки.

Друге, що ми повинні врахувати, - це пошкодження кеш-пам’яті та даних, яке може статися під час оновлення мікропрограми. Частіше телефон застрягає під час завантаження, якщо деякі кеш-пам’яті або дані пошкоджені, але також були повідомлення, що на екрані це найбільше впливає, і може статися така проблема.

Нарешті, існує ймовірність виникнення апаратної проблеми, коли панель дисплея перестає працювати належним чином. Потрібен технік, щоб правильно його діагностувати, оскільки будуть проведені тести, щоб з’ясувати, в чому проблема насправді і який курс взяти для її усунення.

Попри все сказане, я пропоную вам слідувати покроковому посібнику з усунення неполадок на чорному екрані, що не реагує, за допомогою Galaxy S7 Edge.

Крок 1: Примусово перезавантажте телефон, щоб виключити можливість збою системи

Натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення. Тримайте їх утримуваними протягом 10 секунд, поки телефон не перезавантажиться. Якщо проблему справді спричинило збій вбудованого програмного забезпечення і якщо батареї достатньо для її живлення, телефон повинен нормально перезавантажитися.

Процедура примусового перезавантаження еквівалентна процедурі витягу батареї, про яку знають багато власників пристроїв зі знімними батареями. Це дуже ефективно для вирішення проблем, спричинених незначними системними проблемами, такими як ця.

Крок 2: Спробуйте зарядити телефон, щоб виключити можливість розрядженого акумулятора

Я розумію, ви сказали, що телефон увімкнено і лише екран вимкнено, але для власників, у яких не такий корпус, як у вас, краще спробувати зарядити телефон. Насправді, ви не просто заряджаєте телефон заради живлення, ви також намагаєтесь з’ясувати, як телефон реагує, якщо по його ланцюгах протікає струм.

Якщо телефон має проблеми з апаратним забезпеченням, можливо, він не зможе зарядити або виявити струм. Натомість він залишатиметься без відповіді, а екран чорним.

Крок 3: Запустіть телефон у різних режимах

На цьому кроці ви намагаєтеся з’ясувати, чи телефон все ще здатний живити свої компоненти. Коли телефон завантажиться в безпечному режимі, усі сторонні програми та служби тимчасово будуть вимкнені. Отже, якщо проблема викликана однією або групою сторонніх програм, слухавка повинна завантажуватися без будь-яких проблем. Ось як ви завантажуєте S7 Edge у безпечному режимі:

 1. Натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 2. Як тільки ви побачите на екрані 'Samsung Galaxy S7 EDGE', відпустіть клавішу живлення та негайно утримуйте клавішу зменшення гучності.
 3. Продовжуйте утримувати кнопку зменшення гучності, доки пристрій не завершить перезавантаження.
 4. Ви можете звільнити його, коли у нижньому лівому куті екрана з’явиться повідомлення "Безпечний режим".

З іншого боку, якщо проблема завантажується в режимі відновлення, інтерфейс Android відключається, тому, якщо проблема пов’язана з інтерфейсом, ваш S7 Edge зможе успішно завантажитися в цьому режимі. Ось як ви це робите ..

 1. Вимкніть телефон.
 2. Натисніть і утримуйте клавіші «Головна» та «Гучність вгору», потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли на екрані з’явиться Samsung Galaxy S7 Edge, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати клавіші головного екрана та збільшення гучності.
 4. Коли з’явиться логотип Android, ви можете відпустити обидві клавіші і залишити телефон на 30–60 секунд.

Якщо телефон відмовляється завантажуватися в безпечному режимі та режимах відновлення, настав час відправити його на перевірку або можливий ремонт. Технічний працівник може перевстановити або перепрошити мікропрограму, якщо проблема спричинена пошкодженими файлами та даними. Однак якщо проблема пов’язана із серйозною апаратною проблемою, то все залежить від результатів тестів.

Екран Galaxy S7 Edge має зелений колір, почав мерехтіти, вимкнувся і не вмикається

Проблема : Отже, мій край S7 працював нормально, поки раптом половина екрана не побачила зелений колір, коли я відкрив гру. Після цього, чим більше я користувався телефоном, тим гірше він починав мерехтіти білим по всьому екрану, проте екран чуйно реагував на дотик. Я вимкнув телефон вдруге, і тепер він не ввімкнеться знову ... будь ласка, допоможіть, до речі, я не впевнений у своїй версії для Android.

Виправлення неполадок : Привіт! Багато наших читачів вирішили свою стурбованість щодо дисплея свого пристрою, деякі користувались телефоном тижнями, і проблема виникає. Є кілька причин, через які у нього виникають проблеми з дисплеєм, - від встановленої власником програми, оновлень програмного забезпечення від виробника або навіть дефекту обладнання. Сподіваємось, це проблема програмного забезпечення, яку можна вирішити за допомогою кроків з усунення несправностей, які ми рекомендуємо виконати пізніше.

Здебільшого така проблема є апаратною проблемою, і ми не можемо застосувати жодні методи її виправлення. І якщо гарантія на ваш пристрій все ще активна, просто віднесіть її до найближчого сервісного центру Samsung, щоб його діагностували, і якщо це можливо для обміну пристроями, то набагато краще. Ми рекомендуємо спробувати виконати наведену нижче процедуру усунення несправностей, оскільки це може допомогти вам вирішити проблему.

Це не гарантована процедура, але, якщо ваш пристрій перейде в цей режим, ви зможете зробити резервну копію всіх своїх даних і відновити їх після.

Крок 1: Запустіть у безпечному режимі

Якщо проблему ініціюють сторонні програми, це рекомендована процедура для видалення проблемної програми. Нижче наведені кроки для виконання методу:

 1. Переконайтесь, що пристрій вимкнено
 2. Натисніть і утримуйте кнопку живлення, продовжуйте утримувати її, доки на екрані не з’явиться Samsung Galaxy S7 Edge
 3. Коли відображається логотип Samsung, відпустіть клавішу живлення та швидко натисніть і клавішу зменшення гучності
 4. Продовжуйте утримувати клавішу зменшення гучності після закінчення перезапуску пристрою
 5. Якщо ви бачите безпечний режим у нижній частині екрана, це означає, що він активований.
 6. Відпустіть клавішу зменшення гучності
 7. Видаліть програму, яка, на вашу думку, винна.
 8. Закінчивши видалення програм, перезапустіть пристрій, щоб нормально завантажитися.

Якщо цей метод не вирішив проблему, спробуйте наступний крок.

Крок 2: Запустіть у режимі відновлення та витріть розділ кешу

У цьому режимі у вас є можливість відновити та відновити налаштування пристрою до виникнення проблеми. Кроки, як це зробити нижче:

 1. Вимкніть телефон
 2. Натисніть і утримуйте клавішу Home + Збільшення гучності + клавішу живлення
 3. Тримайте, доки на екрані не з’явиться Samsung Galaxy S7 Edge, і швидко відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте натискати клавіші збільшення гучності та головну.
 4. Коли на екрані з'явиться логотип Android, відпустіть обидві клавіші
 5. Переміщайтеся між параметрами за допомогою клавіш збільшення та зменшення гучності
 6. Виберіть 'wipe cache partition, натисніть клавішу живлення для підтвердження
 7. Зачекайте, поки пристрій закінчить процес, це займе кілька хвилин.
 8. Виберіть "Перезавантажити систему зараз" після завершення
 9. Цього разу запасіться терпінням, перезапустіть програму після того, як очищення розділу кеш-пам'яті займе більше часу, ніж звичайна перезавантаження

Виконавши наведені вище методи і все одно не працюючи, спробуйте виконати цю процедуру:

Крок 3: Скидання до заводських налаштувань

Зараз цей метод іноді є крайнім засобом у вирішенні більшості проблем, з якими стикаються власники. Пристрій повернеться до заводських налаштувань за замовчуванням. Але зробити це не так складно, більшість власників можуть це зробити, важливою та ризикованою частиною цього методу є дані, що зберігаються на пристрої, видалятимуться як зображення, повідомлення, контакти тощо. Отже, перед тим, як виконувати цей метод, переконайтеся, що ви вирішили.

Якщо ці методи не працюють для вас або проблема не вирішила, настійно рекомендуємо перенести пристрій у найближчий сервісний центр Samsung у вашому районі. Якщо пристрій все ще на гарантії, то візьміть його з собою, він може покрити ремонт або навіть вони видадуть телефонну станцію.

На екрані Galaxy S7 Edge з'являється чорна лінія, тоді вона почала мерехтіти

Проблема : Одного разу я користувався телефоном, а потім у центрі телефону горизонтально з’явилася чорна лінія, і він почав мерехтіти. Я про це не думав, поки не заблокував телефон, коли я спробував розблокувати його, екран вирішив щоб стати зеленим і червоним і хотів показати мені екран блокування, але після перезапуску він почав працювати, але я не можу заблокувати його через те, що він робив те саме ... що я можу зробити, щоб це виправити?

Виправлення неполадок : Привіт! Ця проблема якось є однією із найпоширеніших проблем Samsung Galaxy S7 Edge, більшість власників скаржились на це, оскільки більшість із них придбали пристрій за кілька тижнів до того, як проблема почалася. Насправді ми отримали декілька електронних листів про цю проблему та уважно звернулись до них, ми бачили багато відео та коментарів щодо цієї проблеми, і більшість із них пов’язані з апаратним забезпеченням чи виробничими дефектами.

Бувають випадки, що ця проблема виникає після оновлення програмного забезпечення, ймовірно, завантажені дані пошкоджені або пошкоджені. Сподіваємось, можливо, у вашому випадку це проблема програмного забезпечення, тоді ми можемо спробувати вирішити проблему пристрою та відновити його, якщо ні, сумно сказати, що ми не охоплюємо апаратних проблем.

Ми рекомендуємо виконати наведені нижче методи, можливо, це може допомогти вирішити проблему, в якій ви зараз перебуваєте.

 1. Вимкніть пристрій
 2. Натисніть і утримуйте разом клавішу живлення + клавішу головного екрана + клавішу збільшення гучності
 3. Зачекайте, поки на екрані з’явиться Samsung Galaxy S7 Edge, і відпустіть клавішу живлення
 4. Коли відобразиться талісман Android, відпустіть обидві клавіші
 5. Використовуйте клавіші збільшення та зменшення гучності для навігації між параметрами
 6. Виберіть 'wipe cache partition' і натисніть 'клавішу живлення' для підтвердження
 7. Зачекайте, поки процес закінчиться, і виберіть опцію "Перезавантажити систему зараз"
 8. Перезапуск займе кілька хвилин, це займає більше часу, ніж звичайний перезапуск
 9. Зачекайте, поки ви перейдете на головний екран

Якщо цим методом не вдалося вирішити проблему, ми можемо спробувати перезавантажити телефон, він відновить заводські налаштування за замовчуванням і видалить всі дані, що зберігаються в пристрої. Якщо нічого не вдається, віднесіть телефон до сервісного центру Samsung або надішліть телефон на ремонт.

ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.