Як виправити Samsung Galaxy Note 8, який не вмикається (прості кроки)

Якщо телефон високого класу, такий як Samsung Galaxy Note 8, не реагує і не вмикається, залежно від того, як проблема почалася, з цим завжди можна щось зробити, особливо якщо проблема сталася без видимих ​​причин або причин. Як власник, ви повинні першим дізнатись про події чи фактори, що призвели до цієї проблеми.

Багато наших читачів зверталися до нас із цією проблемою, і ми не вперше вирішуємо її. Ми вже знаємо щось таке, що могло б це виправити. Насправді ця проблема є скоріше незначною проблемою мікропрограми, ніж серйозною апаратною проблемою. Однак, якщо ваш телефон упав на тверду поверхню або занурив у воду до проблеми, це може бути серйозним.

У цій публікації я покажу вам швидке вирішення цієї проблеми та прості кроки з усунення несправностей, якими ви можете скористатися. Якщо ви є одним із власників цього пристрою і в даний час маєте подібну проблему, продовжуйте читати, оскільки ця публікація може бути корисною.

Перш ніж перейти до нашого способу усунення несправностей, якщо ви шукаєте рішення іншої проблеми у своїй Примітці 8, відвідайте нашу сторінку з усунення несправностей, оскільки ми вже розглядали деякі найпоширеніші проблеми, про які повідомляють наші читачі. Знайдіть проблеми, подібні до ваших, і скористайтеся запропонованими нами рішеннями. Якщо вони не працюють для вас або якщо вам потрібна подальша допомога, заповніть нашу анкету з питань Android та натисніть "надіслати", щоб зв’язатися з нами.

Швидке виправлення для Galaxy Note 8, яке не вмикається

Більшість випадків, коли екран телефону стає чорним і не реагує без видимих ​​причин, це збій мікропрограми. Те саме стосується одиниць, які залишили заряджатись на ніч, але вранці виявили, що вони мертві і не вмикаються. Багато скарг, які ми отримали від наших читачів щодо цієї проблеми, були надіслані після оновлення, тому також існує ймовірність, що це пов’язано з проблемою прошивки. Але якщо припустити, що проблема почалася несподівано, найкращим рішенням її є примусовий перезапуск.

У Galaxy Note 8 примусовий перезапуск імітуватиме відключення акумулятора, що може оновити пам’ять пристрою. Це насправді те саме, що процедура витягування батареї, яку ми часто робимо, телефонуючи зі знімними батареями. Це проста процедура, але дуже ефективна для вирішення подібних питань. Для цього натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності та клавішу живлення одночасно протягом 10 секунд або до тих пір, поки екран не мерехтить і логотипи не почнуть з’являтися на екрані. Зробіть ту ж процедуру ще кілька разів, якщо телефон не відреагує на вашу першу спробу або спробує спочатку натиснути і утримувати кнопку зменшення гучності, і не відпускаючи її, натисніть і утримуйте клавішу живлення. Тримайте обидві клавіші протягом 10 секунд.

Якщо телефон завантажиться, ви можете розглянути проблему, виправлену на даний момент, але немає гарантії, що це ніколи не повториться в майбутньому, але принаймні, ви тепер знаєте, що робити, якщо телефон знову не реагує.

Якщо після декількох спроб телефон все одно не завантажується, настав час усунути неполадки. Перейдіть до наступного розділу для цього.

СХОЖІ ПОВІДОМЛЕННЯ:

 • Samsung Galaxy Note 8 вимкнувся сам по собі і не ввімкнеться знову [Посібник з усунення несправностей]
 • Як виправити Samsung Galaxy Note8, який не заряджається [Посібник з усунення несправностей]
 • Що робити, коли ваш новий Samsung Galaxy Note 8 не вмикається [Посібник з усунення несправностей]
 • Що робити з вашим Samsung Galaxy Note8, який постійно перезавантажує / перезавантажує [Посібник з усунення несправностей]
 • Що робити з Galaxy Note 8, який випадковим чином перезапускається та вимикається? [Посібник з усунення несправностей]

Примітка 8 щодо усунення несправностей, яка не відповідає на примусовий перезапуск

Я розумію, що деякі власники вагаються щодо усунення неполадок на своїх пристроях, особливо нових користувачів Android. Отже, якщо вам не комфортно виконувати наведені нижче процедури, просто віднесіть телефон до сервісного центру, щоб вас змогли розмістити технічні спеціалісти Samsung. Для тих, хто готовий виконати пару процедур, щоб перевірити, чи повертається телефон, ось що я пропоную вам зробити ...

Перевірте наявність ознак фізичного та / або пошкодження рідини

Зверніть увагу на подряпини, вм’ятини та тріщини, оскільки будь-яка сила, яка може зробити телефон марним, повинна залишити сліди зовні. Якщо телефон виглядає бездоганно або має незначні подряпини, це спричинило не фізична шкода.

Що стосується збитків рідиною, ось що вам слід зробити ...

 1. Загляньте в порт USB / зарядного пристрою, щоб знайти сліди води.
 2. За допомогою ватного тампона чистіть навколо ділянки або вставте невеликий шматочок тканинного паперу для вбирання вологи.
 3. Ударте в порт, щоб позбутися сторонніх предметів, які можуть заважати роботі ланцюга.
 4. Вийміть лоток для SIM-карти та загляньте у гніздо для SIM-картки, щоб знайти індикатор пошкодження рідини (LDI).
 5. Якщо LDI білий (це оригінальний колір), то пошкодження водою немає.
 6. Якщо LDI, однак, став червоним, рожевим або фіолетовим, то очевидно, що причиною проблеми є пошкодження рідини.

У разі фізичного та / або пошкодження рідини, віднесіть телефон до техніки, оскільки з цим ви можете зробити лише стільки.

Спробуйте зарядити телефон, щоб перевірити, чи він відповість

Цілком можливо, що акумулятор розрядився, і за кілька секунд до того, як акумулятор повністю розрядився, система, можливо, вийшла з ладу, залишивши телефон без живлення та розбившись систему. Це, безсумнівно, призведе до порожнього екрану, невідповідних клавіш та проблеми із заряджанням.

Я розумію, що телефон не заряджатиметься, якщо система аварійно завершила роботу, тому незалежно від того, реагує телефон на зарядний пристрій чи ні, залиште його підключеним до мережі протягом десяти хвилин, після чого спробуйте увімкнути. Якщо він все одно не реагує, повторіть процедуру примусового перезапуску, але цього разу, поки телефон підключено до мережі.

В основному, що ми намагаємось досягти тут, це…

 • з'ясувати, чи реагує телефон на зарядний пристрій,
 • знайте, чи це просто проблема розрядженого акумулятора,  
 • та визначте, чи реагуватиме телефон на примусовий перезапуск під час заряджання.

Якщо ця процедура не вдається, як перша, наступною процедурою буде перевірка вашого телефону, чи все ще він здатний увімкнути його компоненти.

Спробуйте запустити телефон у безпечному режимі

Існує невелика ймовірність, що проблема пов’язана з деякими встановленими вами програмами. Тож ми спробуємо відключити всі ці програми одночасно і перевіримо, чи телефон не завантажується. Це можна зробити, запустивши телефон у безпечному режимі:

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу живлення за екраном назви моделі.
 3. Коли на екрані з’явиться “SAMSUNG”, відпустіть клавішу живлення.
 4. Відразу після відпускання клавіші живлення натисніть і утримуйте клавішу зменшення гучності.
 5. Продовжуйте утримувати клавішу зменшення гучності, доки пристрій не завершить перезапуск.
 6. У нижньому лівому куті екрана відображатиметься безпечний режим.
 7. Відпустіть клавішу зменшення гучності, коли з’явиться безпечний режим.

Якщо телефон запускається в цьому режимі, ви можете вважати проблему виправленою, коли телефон остаточно увімкнувся. Наступне незначне, що потрібно зробити, - це знайти програму, яка спричиняє проблему, та видалити її. Однак, якщо телефон все ще не завантажується в цьому режимі, спробуйте наступний.

Завантажте телефон у режимі відновлення

Це остаточне випробування. Якщо все одно не вдається увімкнути телефон, слід віднести пристрій до сервісного центру, оскільки це може бути проблемою з апаратним забезпеченням. Але якщо ви можете успішно завантажити пристрій у режимі відновлення, тоді ви можете спробувати стерти розділ кеш-пам'яті та / або зробити головне скидання. Обидві ці процедури можуть напевно повернути телефон до нормальної роботи та роботи.

Як завантажити Note 8 у режимі відновлення та стерти розділ кешу

 1. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 2. Коли з’явиться зелений логотип Android, відпустіть усі клавіші («Встановлення оновлення системи» відображатиметься приблизно 30 - 60 секунд, перш ніж відображатимуться опції меню відновлення системи Android).
 3. Натисніть клавішу зменшення гучності кілька разів, щоб виділити 'wipe cache partition'.
 4. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати.
 5. Натискайте клавішу зменшення гучності, доки не буде виділено `` так '', і натисніть кнопку живлення.
 6. Коли розділ кешування стирання завершено, виділяється “Перезавантажити систему зараз”.
 7. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Як завантажити Note 8 у режимі відновлення та виконати генеральний скидання

 1. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 2. Коли з’явиться зелений логотип Android, відпустіть усі клавіші («Встановлення оновлення системи» відображатиметься приблизно 30 - 60 секунд, перш ніж відображатимуться опції меню відновлення системи Android).
 3. Кілька разів натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити “wipe data / factory reset.
 4. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати.
 5. Натискайте клавішу зменшення гучності, доки не буде виділено "Так - видалити всі користувацькі дані".
 6. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати та розпочати основне скидання.
 7. Після завершення головного скидання виділяється “Перезавантажити систему зараз”.
 8. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Я сподіваюся, що цей посібник з усунення несправностей може допомогти вам тим чи іншим чином. Якщо після цього вам все ще потрібна наша допомога, не соромтеся зв’язуватися з нами в будь-який час.

Дописи, які ви також хотіли б прочитати:

 • Samsung Galaxy Note 8 відстає, зависає та відображає помилку “На жаль, налаштування зупинено” [Посібник з усунення несправностей]
 • Samsung Galaxy Note 8 затримується під час запуску програми, вона почала працювати так повільно [Посібник з усунення несправностей]
 • Як виправити Samsung Galaxy Note 8, який застряг у циклі завантаження [Посібник з усунення несправностей]
 • Що робити, якщо ваш Samsung Galaxy Note 8 застряг на екрані Verizon [Посібник з усунення несправностей]
 • Що робити з вашим Samsung Galaxy Note8, який постійно перезавантажує / перезавантажує [Посібник з усунення несправностей]
 • Як виправити чорний екран смерті Samsung Galaxy Note 8 [Посібник з усунення несправностей]
 • Виправте Galaxy Note8, який застрягає на логотипі Samsung [Посібник з усунення несправностей]