Як зламати ігри Android [Підручник]

Добре, ми знаємо, що це кульгає. Обман ігор для Android - це не зовсім хитра річ. Навіщо шахраювати у спорті, який має бути веселим, чи не так? І, крім того, ви змагаєтесь зі своїми друзями, а не з недругами.

Чесно кажучи, так, ми визнаємо цей факт, і, отже, ми вважаємо важливим прояснити перспективу, з якої написано цей підручник. Як такі, ми намагаємось допомогти тим, хто застряг на вимогливому рівні, або хто хоче перенести збережені ігри на новий пристрій, або хто хоче розробити ігри, які неможливо підробити за допомогою чітів.

Коротко кажучи, це навчальний посібник, який хоч і вчить вас обдурювати ігри для Android, але настійно відбиває вас від використання цих читів у фальшивих способах. Крім того, ви можете використовувати ці трюки, щоб звільнитися від нещастя, що опинилися на владному рівні, намагаючись знайти вихід. Крім того, розуміння того, як працюють ці чіти, може допомогти вам у розробці першокласних ігор, які неможливо підробити. Пам'ятайте, якщо ви хочете бути поганим, будьте поганими з певної причини. Отже, перед тим, як спробувати ці трюки, переконайтеся, що у вас є достатньо вагомі причини, щоб підтримати свій вибір.

У будь-якому випадку, давайте відкладемо на деякий час нашу утопію і розпочнемо роботу з додатками / хитрощами, які дозволять вам обдурити / зламати ігри для Android.

Передумови

Усі згадані нижче трюки вимагають кореневого пристрою Android . Якщо ви не знаєте, що таке вкорінення та як це робиться, прочитайте наше поглиблене керівництво щодо процесу вкорінення Android.

Чого не вдається читам

Перш ніж ми обговоримо, що робить чит, і як він працює, ми хотіли б пояснити, що ці чіти не роблять - або, скоріше, згадати ігри, на яких ці чіти не працюватимуть.

Чити не спрацюють, якщо-

  • Гра зберігає ігрові змінні (боєприпаси, стан здоров'я, достаток) на стороні сервера (тобто розробник не обслуговує вміст або деякі дані через мережу).
  • Гра вимагає постійного мережевого з'єднання.

Коротше кажучи, ці чіти не можуть маніпулювати даними на стороні сервера. Він може лише підробляти офлайн-дані, що зберігаються в грі. Це означає, що обман на Android стає експоненціально складнішим, оскільки багато розробників починають зберігати багато даних у хмарі, щоб допомогти підвищити загальну продуктивність гри.

Налаштування для зміни

Окрім того, що у вас вже є root-доступ, можливо, вам доведеться змінити кілька налаштувань на вашому Android-пристрої. Перш ніж почати, візьміть телефон Android і перейдіть до програми Налаштування .

Ви захочете перейти до свого розробника або Параметри розробки, а потім увімкнути налагодження USB. Це дозволяє отримати доступ до всієї файлової системи Android за допомогою USB-кабелю.

Ви також можете переконатися, що ADB встановлено на вашому комп'ютері. Після встановлення ви можете набрати оболонку adb у своєму терміналі, а потім su, щоб отримати суперкористувацький доступ. Звідти ви зможете отримати доступ до глибоких тонкощів ваших ігрових даних.

Як зламати ігри Android?

GameCIH2 - The Ultimate Cheat Engine

Ми починаємо з чит-двигуном numero uno для Android-GameCIH2. Це програма для вкорінених пристроїв, яка працює у фоновому режимі та дозволяє редагувати змінні в грі, що знаходяться у тимчасовій пам'яті. Іншими словами, програма дозволяє редагувати значення таких ігрових атрибутів, як багатство, боєприпаси, стан здоров'я тощо. Додаток здійснює пошук в різних місцях пам’яті на наявність таких змінних, як „гроші” методом проб і помилок. GameCIH2 працює практично для будь-якої гри на ринку Android і є одним з найпростіших способів редагування низькорівневих даних про ігри.

Ігри, які можна зламати за допомогою GameCIH2: Drag Racing, Temple Run, Racing Moto, Lane Splitter, Defender II, Assaulter, Myth Defense, Castle of Shadows, Toy Village, Can Knockdown, Subway Surfers, Fruit Ninja, Dream Heights та багато іншого .

GameCIH2 активується за допомогою гарячої клавіші, яку потрібно натиснути під час гри. Якщо натиснути гарячу клавішу під час гри, відкриється GameCIH2. Введіть кількість монет, грошей, здоров'я або патронів, які ви хочете отримати. Згорніть GameCIH2 і продовжуйте гру. Обман повинен спрацювати, і ви отримаєте потрібні монети, патрони або рівень здоров'я. Щоб дізнатися більше про чіт-движок, дотримуйтесь цієї теми на розробниках XDA. Додаток досить простий у використанні, і, оскільки він працює з більшістю ігор для Android, це, безсумнівно, головний обманний механізм для Android.

Завантажте GameCIH2

Game Guardian

Є ще один додаток, який ви можете спробувати, якщо у грі ви не змогли пробитися за допомогою GameCIH2. Додаток не такий хороший, як GameCIH2, оскільки не дозволяє шукати змінні вручну. Отже, якщо у грі є якась дивна назва монет, ви не можете використовувати Game Guardian. Однак ви можете шукати власні мітки в різних місцях пам'яті та редагувати їх значення. Додаток також дозволяє зафіксувати кілька адрес одночасно, що, мабуть, означає, що ви можете застосувати кілька чітів одночасно. Етапи застосування чіта під час гри подібні до GameCIH2.

Спробуйте це, якщо GameCIH2 у вас не спрацював. Наступний потік повинен відповісти на всі запитання, які можуть виникнути під час використання Game Guardian.

Завантажте Game Guardian

Якщо обидва вищезазначені методи не працюють, знайдіть збережені ігри

Якщо ви не можете обдурити гру за допомогою GameCIH2 або Game Guardian, найкращий вихід - це пошук збережених ігор. В Інтернеті багато веб-сайтів, на яких розміщені збережені / завершені ігри. Є також патчі, які ви можете застосувати, щоб отримати необмежену кількість патронів, сили або здоров’я.

Просто введіть у Google такий рядок: +. Завантаживши збережену гру, вам просто потрібно скопіювати вміст у / data / app (якщо ви не перенесли програму на SD-карту). Якщо вам важко знайти збережені ігри, перегляньте останній розділ цієї статті.

Як працюють ці чіти?

Якщо вас цікавить, як працюють ці чіти, ось копання. Обманний механізм намагається отримати доступ до місця пам'яті, яке утримує гра, що зберігає важливі змінні. Після того, як обманний механізм знаходить адресу пам'яті, він блокує це конкретне місце в пам'яті та заважає грі змінювати значення мітки. Хитра частина обману полягає у визначенні місця пам'яті, яке відповідає шуканому атрибуту. Як тільки місце в пам'яті буде знайдено, обманщик просто повинен відредагувати значення та зафіксувати місце для перезапису. Єдиний спосіб запобігти обробці механізмів обдурювання ваших змінних у програмі - це зберігання даних на стороні сервера.

Як переносити ігри між пристроями?

Іноді ви не шукаєте жодних серйозних хак / чітів, а просто хочете передати збережені дані гри з одного пристрою на інший. Чи не буде дивно, якщо ви зможете зіграти гру на своєму смартфоні і продовжити гру на своєму планшеті від самого моменту, коли ви його покинули? Ну, ви можете зробити це за допомогою різноманітних інструментів, згаданих нижче:

Синхронізація даних : Найзручніший додаток для резервного копіювання ігрових даних та їх передачі на інші пристрої. Data Sync дозволяє обмінюватися даними додатків між пристроями Android. Синхронізація даних працює через мережу Wi-Fi, але її також можна інтегрувати з хмарними службами, такими як Dropbox і Box. Він також підтримує синхронізацію даних між пристроями через Bluetooth та NFC. Це дивовижний додаток на випадок, якщо ви хочете синхронізувати ігрові дані між різними пристроями та розпочати гру на своєму планшеті прямо з того місця, де ви зупинилися на своєму смартфоні.

GameOn : Game On - це мережа гравців по всьому світу, які завантажують збережені файли, які, в свою чергу, можуть використовуватися іншими гравцями для просування рівня та отримання XP. На даний момент у мережі Game On проходить 60 ігор. Шукати збережений прогрес і встановлювати його на свій смартфон легко. Це чудовий спосіб повернутися в колію, на випадок, якщо ви втратили весь свій ігровий прогрес через стирання даних.

Зберегти спільний доступ : Додаток SaveShare для Android працює так само, як додаток синхронізації даних. Якщо програма Data Sync не працює на вашому смартфоні або ви вважаєте її некомпетентною, ви можете спробувати цю програму!

Google Drive: це може вас здивувати, але Google Drive - це чудовий спосіб перенести ігри на інші пристрої. Для цього насправді існує кілька варіантів. По-перше, коли ви вперше налаштовуєте свій смартфон Android, Google запитує вас, чи хочете ви зробити резервну копію даних на Google Drive. Якщо ви приймаєте, ви можете легко налаштувати новий пристрій Android, вибравши опцію відновлення зі старої резервної копії на попередньому телефоні.

Ви також можете завантажувати цілі файли .apk для Android на Google Drive. Якщо ви не проти навігації по файловій системі, ви можете знайти APK вашої гри, скопіювати дані, клацнувши правою кнопкою миші у провіднику файлів, а потім вставити їх на Google Диск. Потім ви можете витягти цей файл .apk на новий телефон, а потім натиснути на файл APK, щоб встановити.

Порада : Використовуючи ігри, уникайте встановлення показних високих балів на таблиці лідерів гри, оскільки більшість людей підкажуть, що ви обдурили, щоб отримати рахунок. Секрет успіху, безперечно, полягає в приховуванні своїх джерел. Отже, переконайтеся, що ви прикрили свої сліди і не прагнете до помпезної партитури.

Також варто зазначити, що змінні в іграх можуть містити лише стільки даних, тому, якщо ви встановите занадто високу статистику, ви цілком можете переповнити ігрові дані, ймовірно, вимагаючи видалення та перевстановлення. І ви точно там втрачаєте свої ігрові дані!

Також зверніть увагу, що деякі чіти незворотні. Наприклад, якщо ви спробуєте будь-який з чітів отримати високий бал у грі, щоб потрапити у верхню частину таблиці лідерів, пам’ятайте, що немає можливості його скасувати. Такі ігри, як Subway Surfers, пов’язують статистику користувача зі своїм акаунтом у Facebook. Отже, ви не зможете скасувати шкоду, якщо щось піде не так.

Вирок

Як бачите, існує безліч способів обдурити ігри для Android. Насправді є обидва способи обману з пристроєм, який ви вже вкорінили, а також ті, які не були вкорінені. Дотримуючись нашого керівництва вище, ви дізнаєтесь, як ви можете модифікувати певні змінні, щоб надати собі більше речей, таких як додаткові гроші, стан здоров'я та інші статистичні дані в іграх.

На жаль, обманювати в іграх стає все складніше, тим більше, що інфраструктурні хмарні рішення стають дешевшими, а ігри роблять набагато кращі на мобільних пристроях.

Які ваші улюблені чіти в іграх для Android? Повідомте нас у розділі коментарів нижче.