Як виправити Samsung Galaxy S7 Edge із застиглим екраном, що не реагує [Посібник з усунення несправностей]

Гей, хлопці. У цій публікації я розповім вам, як усунути неполадки #Samsung Galaxy S7 Edge (# S7Edge) із застиглим екраном чи екраном, що не реагує, оскільки багато наших читачів зв’язалися з нами щодо цієї проблеми. Справа в тому, що ми вже розглядали цю проблему кілька разів у минулому, але знову ж таки ми вважаємо, що кожна проблема є унікальною, оскільки у них можуть бути різні тригери.

Екран Galaxy-S7-Edge-заморожений-не реагує

Я також хотів би скористатися цією можливістю, щоб проінформувати наших читачів про цю проблему та про те, як з нею боротися, якщо вона виникне в майбутньому. Те, що у вас різне занепокоєння, не означає, що процедура, яку ми представляємо тут, не буде для вас корисною. Знайдіть час, щоб прочитати цю публікацію, оскільки я знаю, що вона стане вам у нагоді зараз чи в майбутньому.

Що стосується наших читачів, які мають інші занепокоєння, завітайте до нашої сторінки з усунення несправностей S7 Edge, оскільки ми вже розглядали сотні проблем із цим пристроєм. Шанси на те, що для вашої проблеми вже є рішення, і вам потрібно лише знайти їх. Якщо вам потрібна подальша допомога, ви завжди можете зв’язатися з нами, заповнивши анкету з питань Android, але, будь ласка, надайте нам деталі, щоб ми могли надати більш точні рішення.

Усунення несправностей Galaxy S7 Edge застиглий екран, який не реагує

Замерзлий або не реагуючий екран може бути спричинений програмою, проблемою з прошивкою або ще гірше - проблемою з обладнанням. Звичайно, на даний момент ми не знаємо, що спричинило замерзання телефону, але коли це відбувається, ви дійсно нічого з цим не можете зробити, оскільки він не вимикається / не вмикається і не заряджається. Бувають також випадки, коли все заморожується, але коли надходять повідомлення, пристрій дзвонить або відтворює звуковий сигнал сповіщення.

Тепер спробуємо безпечно вирішити проблеми з вашим пристроєм ...

Крок 1: Перевірте, чи телефон не зазнав рідини чи фізичних пошкоджень

Якщо телефон замерз після занурення у воду, то, ймовірно, це пошкодження рідини. У цьому випадку важливо НЕ робити того, що може погіршити проблему; не намагайтесь увімкнути або перезапустити і ніколи не підключайте його, щоб зарядити.

Замість цього вийміть як SIM-карти, так і карти microSD, залиште лоток у немонтованому стані, а потім поставте телефон у миску з рисом у вертикальному положенні. Це поглине залишки води, тож залиште закопаними в зернах принаймні на пару днів. Після цього покладіть все назад і спробуйте увімкнути. Якщо він все ще відмовляється включити живлення, відвідайте магазин і попросіть його перевірити. Зверніть увагу, що на пошкоджені водою телефони гарантія не поширюється.

Якщо екран замерз після падіння, однак, є ймовірність, що удар вплинув на деякі компоненти всередині, і частіше за все екран тріскається, що може бути причиною того, що пристрій більше не реєструє сенсорні команди.

Припускаючи, що на екрані немає тріщин, але він чорний, і пристрій не буде реагувати при спробі перезапуститись, а потім спробуйте його зарядити. Завдяки цьому ви одразу дізнаєтесь, чи реагує телефон, коли виявляє струм, що протікає по його ланцюгах. Якщо воно також не реагує, тоді будь-які інші процедури усунення несправностей на даний момент марні. Тому вам повинен мати технік, який перевірить це для вас. Фізичні пошкодження можуть також не покриватися гарантією.

Крок 2: Виключіть можливість того, що це просто незначний збій системи

У випадках, коли екран порожній, але над дисплеєм блимає індикатор, що свідчить про наявність непрочитаних повідомлень або повідомлень, частіше за все причина полягає в тому, що прошивка аварійно завершила роботу. Отже, якщо ви впевнені, що проблема не спричинена рідиною чи фізичним пошкодженням, спробуйте спробувати це:

 1. Натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 2. Тримайте обидві клавіші протягом 15 секунд або доки екран не ввімкнеться.

Якщо це збій системи і телефон має достатньо батареї для живлення своїх компонентів, тоді у нього не повинно виникнути проблем із перезапуском. Інакше наступний крок може просто вам допомогти.

Крок 3: Спробуйте зарядити телефон

Це виключить можливість того, що телефон не реагує на те, що немає батареї для його живлення. Але крім цього, ви також можете визначити, чи є проблема з апаратним забезпеченням пристрою, особливо якщо воно не реагує на підключення.

У цьому випадку дозвольте телефону зарядитися протягом 10 хвилин, і якщо після цього знаки зарядки не з’являться, спробуйте повторити процедуру примусового перезапуску, поки пристрій підключено до мережі; натисніть і утримуйте обидві кнопки зменшення гучності та живлення протягом 15 секунд. Якщо він не реагує на нього, тоді можна впевнено припустити, що телефон страждає від проблеми з обладнанням або дуже серйозної проблеми з прошивкою.

Крок 4: Спробуйте завантажити телефон у безпечному режимі

Це не виправлення, а просто чергова процедура, за допомогою якої можна дізнатися, що телефон все ще здатний завантажитися.

 1. Натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 2. Як тільки ви побачите на екрані 'Samsung Galaxy S7 EDGE', відпустіть клавішу живлення та негайно утримуйте клавішу зменшення гучності.
 3. Продовжуйте утримувати кнопку зменшення гучності, доки пристрій не завершить перезавантаження.
 4. Ви можете звільнити його, коли у нижньому лівому куті екрана з’явиться повідомлення "Безпечний режим".

Крок 5: Спробуйте завантажити пристрій у режимі відновлення

Якщо ваш Galaxy S7 Edge не успішно завантажився в безпечному режимі, значить, пора спробувати завантажити його в режимі відновлення. У цьому стані інтерфейс Android не завантажується, тому, якщо це проблема мікропрограми, він може завантажитися в режимі відновлення. Але так само, як завантаження в безпечному режимі, вам потрібно лише з’ясувати, чи здатний телефон живити свої компоненти. Отже, спробуйте виконати наведені нижче дії та перевірити, чи вмикається телефон ...

 1. Натисніть і утримуйте клавіші «Головна» та «Гучність вгору», потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 2. Коли на екрані з’явиться Samsung Galaxy S7 Edge, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати клавіші головного екрана та збільшення гучності.
 3. Коли з’явиться логотип Android, ви можете відпустити обидві клавіші і залишити телефон на 30–60 секунд.

Якщо він завантажується в режимі відновлення, перейдіть до видалення розділу кешу та перезавантажте телефон, оскільки це може виправити.

 1. За допомогою клавіші зменшення гучності перейдіть між параметрами та виділіть "стерти розділ кешу".
 2. Після виділення ви можете натиснути клавішу живлення, щоб вибрати її.
 3. Тепер виділіть опцію "Так", використовуючи клавішу зменшення гучності, і натисніть кнопку живлення, щоб вибрати її.
 4. Зачекайте, поки телефон закінчить стирання розділу кешу. Після завершення виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення.
 5. Тепер телефон перезавантажиться довше, ніж зазвичай.

Ви також можете спробувати скинути заводські налаштування в режимі відновлення, якщо стирання розділу кешу не працює. Однак усі ваші файли та дані будуть втрачені, включаючи ваші контакти та інше.

З іншого боку, якщо телефон відмовляється завантажуватися в режимі відновлення, то у вас немає іншого вибору, крім як відправити його на ремонт.

ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.