Виправте Samsung Galaxy S7, який постійно отримує попередження про зараження вірусом

Багато власників Samsung Galaxy S7 (# GalaxyS7) скаржилися на спливаючі вікна, що заражаються вірусами. Ми витратили час на дослідження цієї проблеми, оскільки у нас вже є читачі, які зв’язувались із нами щодо пов’язаних питань.

Попередження про зараження вірусом Galaxy-S7

Здебільшого ці спливаючі вікна не є законними, але вони хочуть, щоб ви повірили, що ваш телефон заражений вірусом, і вони запропонують, що вам потрібно завантажити програму, яка допоможе вам позбутися вірусу та відновити ваш оптимальна продуктивність телефону. Вони націлені на користувачів, які недостатньо обізнані про подібні речі.

Частіше розробники, які поширюють справжні віруси та шкідливі програми, збирають конфіденційну інформацію із заражених пристроїв. Це включає імена, паролі, адреси електронної пошти, номери телефонів, номери кредитних карток тощо, які вони можуть використовувати з будь-якою метою, яку вони мають на увазі.

Продовжуйте читати нижче, щоб дізнатись, як вирішити ці попередження про зараження вірусом та як запобігти зараженню телефону. Для тих, хто має інші проблеми зі своїми телефонами, ви можете відвідати нашу сторінку з усунення несправностей або зв’язатися з нами, заповнивши анкету з питань Android.

Крок 1. Коли спливає застереження, не робіть нічого

Можливо, ви вже спробували натиснути на сторінці, яка пропонує завантажити програму, яка піклується про вірус. Ну, це була помилка, не впадайте вдруге. Насправді, я пропоную вам не робити те, що говорить вам сторінка.

Спливаюче вірусне зараження є підробкою, і торкаючись його, ви перенаправите вас на іншу сторінку, яка може автоматично завантажити файл APK, який автоматично встановить на ваш телефон програму, що містить вірус. Це саме те, що хочуть від вас творці вірусу. Після встановлення програми ми точно не знаємо, що буде далі.

Крок 2: Якщо ви ще не прослухали його, просто закрийте веб-сторінку

Це правильно! Сторінка, яка розповідає вам про вірус, - це не програма, а веб-сторінка. Ось чому ці попередження відображаються у 80% випадків, коли ви переглядаєте деякі веб-сайти (особливо цензуровані). Одне спливаюче вікно призведе до іншого, що створить ще пару спливаючих вікон тощо.

Закриття браузера (Інтернет-програми) автоматично закриє всі ці спливаючі вікна, але вони можуть повернутися при наступному відкритті. У цьому випадку вам потрібно очистити файли cookie та кеш-пам’ять вашого браузера, або ви можете негайно очистити кеш-пам’ять та дані для скидання налаштувань веб-браузера (для цього я буду використовувати Інтернет).

 1. На головному екрані торкніться піктограми Програми.
 2. Знайдіть і торкніться Налаштування.
 3. Торкніться Програми, а потім Менеджер програм.
 4. Проведіть пальцем до вкладки ВСЕ.
 5. Знайдіть і торкніться Інтернет-програми.
 6. Спочатку торкніться кнопки Примусове закриття.
 7. Потім торкніться Зберігання.
 8. Торкніться Очистити кеш, а потім Очистити дані, Видалити.

Крок 3: Видаліть програму, яка була автоматично встановлена

Як я вже говорив раніше, програми, що містять шкідливе програмне забезпечення, можуть бути автоматично встановлені на вашому телефоні, і в цьому випадку вам потрібно видалити його відразу, перш ніж він може створити більше проблем.

Вам потрібно зайти в диспетчер додатків і переглянути ВСІ списки програм і знайти підозрілі. Це ваш телефон, і ви, можливо, зможете запам’ятати встановлені вами програми, тому, якщо є одна програма, про яку ви не знаєте, негайно вимкніть або видаліть її.

Крок 4: Якщо попередження залишаються, виконайте генеральний скидання

Річ у зловмисному програмному забезпеченні полягає в тому, що його дуже важко відстежити. Можливо, ви зможете позбутися сторінки, яка постійно з’являється, але якщо програму вже було встановлено та інфікувало інших, ви більше не можете бути впевнені в безпеці своїх даних та інформації. На даний момент у вас немає інших варіантів, крім як виконати генеральне скидання.

Ця процедура видалить все з вашого телефону, включаючи завантажені програми, файли та дані. Зайве говорити, що віруси та шкідливі програми також будуть встановлені та видалені. Крім того, ви не можете ризикувати, особливо якщо у вас є делікатна інформація, збережена у вашому телефоні. Отже, зробіть резервну копію файлів і даних і виконайте такі дії:

 1. Вимкніть ваш Samsung Galaxy S7.
 2. Натисніть і утримуйте клавіші «Головна» та «Гучність вгору», потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.

ПРИМІТКА . Не має значення, скільки часу ви натискаєте і утримуєте клавіші Home та Volume Up, це не вплине на телефон, але до того часу, коли ви натиснете і утримуєте клавішу живлення, тоді телефон починає реагувати.

 1. Коли на екрані з’явиться Samsung Galaxy S7, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати клавіші головного екрана та збільшення гучності.
 2. Коли з’явиться логотип Android, ви можете відпустити обидві клавіші і залишити телефон на 30–60 секунд.

ПРИМІТКА . Повідомлення "Встановлення оновлення системи" може відображатися на екрані протягом декількох секунд перед тим, як відобразити меню відновлення системи Android. Це лише перша фаза всього процесу.

 1. За допомогою клавіші зменшення гучності перейдіть між параметрами та виділіть "wipe data / factory reset".
 2. Після виділення ви можете натиснути клавішу живлення, щоб вибрати її.
 3. Тепер виділіть опцію «Так - видалити всі дані користувача» за допомогою клавіші зменшення гучності та натисніть кнопку живлення, щоб вибрати її.
 4. Зачекайте, поки телефон закінчить виконувати генеральний скидання. Після завершення виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення.
 5. Тепер телефон перезавантажиться довше, ніж зазвичай.

Як запобігти зараженню вірусом / шкідливим програмним забезпеченням

Тепер, коли ви вже скинули налаштування Galaxy S7, настав час посилити безпеку свого пристрою. Є кілька речей, які ви можете зробити самостійно:

 1. Встановіть антивірусну програму або будь-яку програму, яка допоможе запобігти шкідливим програмам. Це не потрібно, але радимо.
 2. Не входите на цензуровані або заблоковані веб-сайти. Сюди входять веб-сайти для дорослих, торрент-сайти або будь-які блоги, що пропонують піратське програмне забезпечення та / або фільми.
 3. Переконайтеся, що параметр "Невідомі джерела" вимкнено, щоб файли .apk не завантажувалися без вашого відома. Перейдіть до Налаштування> Екран блокування та безпека> вимкніть Невідомі джерела.
 4. Встановлюйте програми з магазину Play та програми, розроблені лише великими компаніями або авторитетними розробниками.

Інші проблеми, про які повідомляють власники Galaxy S7

Тепер настав час навести деякі проблеми, які ми отримали від наших читачів, які зіткнулися саме з цією проблемою.

З : “ Мій Samsung Galaxy S7 повідомляє мені, що в моєму телефоні є віруси. Тож я завантажив антивірусні програми та один детектор шкідливого програмного забезпечення, але вони не можуть знайти нічого підозрілого. Я стурбований, оскільки помилка постійно каже, що низка вірусів пошкодить мій телефон, і я не хочу, щоб це сталося. Ви можете мені допомогти? Заздалегідь спасибі. ”- Джесса

В : Привіт Джесса! Те, що скачане вами зловмисне програмне забезпечення каже, що у вашому телефоні немає нічого підозрілого, ще не означає, що це правда. Не ризикуйте. Тим не менш, спробуйте виконати 4-й крок у моєму керівництві з усунення несправностей вище.

З : “ Привіт, хлопці, чомусь мій телефон говорить про мій браузер, який сильно пошкоджений через 6 вірусів? Далі говорилося, що Generic Android 6.0 пошкоджено на 28,1% через ці віруси, які також можуть пошкодити мою SIM-карту та пошкодити мої фотографії та дані. Я ніколи не хочу, щоб ці речі траплялися з моїм телефоном, але я не знаю, що робити, щоб запобігти цьому. До речі, ця проблема виникає, коли я відкриваю Chrome. Чи можете ви, хлопці, допомогти мені тут, будь ласка? ”- Стівен

В : Це просто реклама, яка змусить вас встановити додаток, який, на його думку, позбавить від вірусу та виправить всі проблеми з телефоном. Однак справа в тому, що він встановить шкідливе програмне забезпечення, якщо ви натиснете на рекламу. Отже, не роби цього. Крім того, не хвилюйтеся, оскільки у вашому телефоні немає вірусу за умови, що ви не прослухали оголошення або якщо невідомі джерела вимкнено.

Також, щоб ця сторінка не з’являлася знову, відкрийте Chrome і торкніться піктограми Налаштування у верхньому правому куті, потім торкніться Історія, а потім Очистити дані перегляду. Ви можете вибрати, які дані залишити та видалити. Це має зробити це.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк на нашій сторінці у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.