Що робити, якщо Google Pixel 2 XL застряг у циклі завантаження (продовжує перезавантажуватися)

Привіт та ласкаво просимо до ще одного # Посібника з усунення несправностей GooglePixel2. Сьогоднішня публікація відповість на три найпоширеніші проблеми на цьому пристрої. Читайте далі і залиште нам коментар нижче, якщо ви вважаєте наші пропозиції корисними.

Проблема №1: Що робити, якщо Google Pixel 2 XL застряг у циклі завантаження (продовжує перезавантажуватися)

Мій Google Pixel 2 XL продовжує перезавантажуватись знову і знову. Я спробував усі способи усунення несправностей, які ви запропонували, і жоден з них не працює. Здається, він все ще перезавантажується в безпечному режимі. Я закінчив заводські налаштування телефону, і все ще маю ті самі проблеми. Це може бути проблемою з акумулятором? Я не хочу замінювати акумулятор на 100 доларів, лише щоб з’ясувати, що проблема не в цьому. У мене був Nexus 5x, і у нього була проблема із завантажувальним циклом, чи були у пікселя XL проблеми із завантаженням?

Рішення: Цикл завантаження може виникнути з різних причин. У деяких випадках це може бути результатом неофіційної модифікації програмного забезпечення телефону, в той час як в інший час це може бути через погану програму, окремі помилки програмного забезпечення або несправність обладнання. Ми не маємо повної історії вашого пристрою, тому ми не можемо дати вам точної відповіді. Однак ми можемо сказати точно, що такий смартфон, як ваш Pixel, не піддасться циклу завантаження самостійно. Отже, наше запитання до вас: чи зробили ви щось інше, що могло спричинити проблему? Ви щось встановили (додаток, оновлення програми чи оновлення системи)? Ви намагалися використовувати власну прошивку або викорінити пристрій? Чи був телефон фізично пошкоджений після того, як ви його впустили? Це було під впливом води чи тепла? Це лише деякі з небагатьох запитань, на які ви можете відповісти лише самі. Як тільки ви визначите, коли або як проблема могла початися,то ви можете перейти до його усунення.

А якщо говорити про усунення несправностей, то все, що ви можете зробити, - це лише базові програмні рішення. Якщо ви не навчений технік роботи зі смартфонами, вам справді не доведеться вирішувати апаратні проблеми. Проблема завантажувального циклу може бути спричинена проблемою програмного або апаратного забезпечення, тому важливо знати, який тип проблеми у вас є. Якщо ваш Pixel 2 XL почав завантажувальний цикл після того, як ви спробували возитися з його офіційним програмним забезпеченням, тоді усунення несправностей повинно бути зосереджено більше на пошуку способів виправлення програмного забезпечення. Якщо ваш телефон почав цикл завантаження відразу після того, як його скинув, не витрачайте час на пошуки програмних рішень. Натомість просто дозвольте комусь перевірити обладнання, щоб ви знали, чи можна це виправити економічно. В іншому випадку придбання нового телефону може бути практичним вибором.

Ми тут робимо, щоб допомогти користувачам у вирішенні проблем із програмним забезпеченням. Якщо ваш Pixel 2 XL ніколи не був фізично пошкоджений, то існує ймовірність, що проблема може бути вирішена на вашому рівні. Оскільки ви вже випробували деякі наші пропозиції, подумайте про відновлення програмного забезпечення до його базової версії. Процедура називається миготінням, і цілком може бути єдиним варіантом, який мені залишився. Прошивка - це в основному модифікація програмного забезпечення вашого телефону, тому ви хочете переконатися, що робите це правильно. Якщо цього не зробити, це може спричинити більше проблем. Проведіть дослідження за допомогою Google щодо того, як прошивати пристрій.

Проблема №2: Як виправити Google Pixel 2, коли сповіщення працювали неправильно

1). У головному додатку системних сповіщень внизу списку відображається „три додаткові елементи видаляються” У мене немає звукового сповіщення для текстових повідомлень і ще кількох без звуку. Я не хотів робити скидання до заводських налаштувань, якщо це навіть спрацювало б, щоб перевстановити повний список сповіщень. (Я майже був готовий кинути його в річку, але вирішив з вами зв’язатись. Точка порушення - тепер я не можу передати дзеркало на пристрої, оскільки воно не може ЗНАЙТИ пристрій, повідомлення постійно відображається !!! Omgoodness дякую за те, що дозволив мені випустити повітря, я бачу, наскільки водонепроникним є цей телефон $$ .. Я люблю свій Android, просто розчарований. Щиро.

Рішення. Ми вважаємо, що ви вже перевірили всі налаштування сповіщень у розділі "Налаштування". Якщо ви цього не зробили, дотримуйтесь порад у цій публікації.

Якщо сповіщення вже були встановлені належним чином ще до того, як зв’язатися з нами, це означає, що проблема може бути спричинена помилкою програмного забезпечення. На жаль для вас, відновлення заводських налаштувань є необхідним способом усунення несправностей у цій ситуації. Ми не вважаємо більш ефективним рішенням, яке ми можемо запропонувати.

Для довідки, ось кроки щодо відновлення заводських налаштувань Pixel 2:

  1. Створіть резервну копію своїх файлів.
  2. Якщо ваш пристрій увімкнено, вимкніть його. Це важливо. Якщо ви не можете його вимкнути, ви ніколи не зможете завантажитися в режим відновлення. Якщо ви не можете регулярно вимикати пристрій за допомогою кнопки живлення, зачекайте, поки акумулятор телефону не розрядиться.
  3. Натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності. Утримуючи кнопку зменшення гучності, натисніть і утримуйте кнопку
  4. Кнопка живлення, доки телефон не увімкнеться. Ви побачите слово "Почати" зі стрілкою навколо нього.
  5. Натискайте кнопку зменшення гучності, доки не виділите “Режим відновлення”.
  6. Натисніть кнопку живлення, щоб запустити режим відновлення. Ви побачите зображення робота Android зі знаком оклику (ви також можете побачити “Немає команди”).
  7. Натисніть і утримуйте кнопку живлення. Утримуючи живлення, один раз натисніть кнопку збільшення гучності. Потім відпустіть кнопку живлення.
  8. Якщо “Wipe data / factory reset” не виділено, натискайте кнопку зменшення гучності, доки вона не з’явиться. Потім натисніть кнопку живлення, щоб вибрати її.
  9. Натискайте кнопку зменшення гучності, доки не виділите “Так” (або “Так - видалити всі дані користувача”). Потім натисніть кнопку живлення, щоб вибрати її.
  10. Після завершення скидання натисніть кнопку живлення, щоб вибрати “Перезавантажити систему зараз”.

Проблема №3: ​​Що робити, якщо Google Pixel 2 не завантажується після випадкового падіння

Я кинув телефон, а потім додаток для фотографій почав вимикатись щосекунди, я вирішив перезапустити телефон, але він завантажується вже 5 годин. він залишається на білому фоні із значком G та смугою внизу. що мені робити? ЗАВТРА у мене день народження, і я хочу, щоб він використовував камеру, оскільки вона має таку високу якість. якщо хтось, хто розмовляє іспанською мовою, може відповісти, я буду дуже вдячний. якщо нікого немає, це прекрасно, я можу спробувати зрозуміти. дякую <3 <3 Подробиці Завантажувач: mw8998-002.006.00 базовий діапазон: g8998-00202-1802061358 Перегляд продукту: walleye MP1 Серійний номер: HT7A61A04613 UFS: 64 ГБ Samsung LPDDR4 Завантажувальний слот: b Консоль: ВИМКНЕНО Безпечне завантаження: так (ВИРОБНИЦТВО) Стан пристрою: заблоковано.

Вирішення. Падіння телефону, мабуть, певним чином пошкодило материнську плату, через що пристрій перестав нормально працювати зараз. Як ми вже згадували вище, ми тут лише для проблем програмного забезпечення. Якщо ви поспішаєте скористатися телефоном, радимо відвідати магазин, щоб технік міг фізично перевірити обладнання. Сподіваємось, після ремонту все вийде нормально.