Samsung Galaxy S5 не заряджається, відображається акумулятор з жовтим трикутником зі знаком оклику

У цій публікації ми спробуємо усунути неполадки Samsung Galaxy S5, який не заряджається при підключенні, але показує акумулятор із жовтим трикутником із знаком оклику всередині. Я також включу можливі причини проблеми та те, що означає цей символ.

Galaxy-S5-не заряджається

Один з наших читачів надіслав нам електронне повідомлення щодо цього питання. За його словами, він кинув телефон на мокру бруківку, і коли він спробував зарядити його, символ відображався, але пристрій не заряджався. Пошкодження водою? Можливо. Але для того, щоб прийти до твердого висновку про те, що насправді є проблемою, нам потрібно її усунути. Однак перед тим, як піти далі, ось фактичне повідомлення нашого читача, який звернувся за допомогою ...

Привіт, хлопець-дроїд. У мене є Samsung Galaxy S5, і я користуюся цим телефоном уже більше року без жодних проблем. Зовсім недавно я впустив телефон на мокру бруківку, і коли я взяв його, він уже був вимкнений. Я пам’ятаю, що батарея вже розрядилася, коли я її впустив, тому я думав, що вона вже розрядилася. Коли я приїхав додому, я негайно підключив його до розетки, і замість зарядки на ньому з’явилася батарея з трикутником та знаком оклику. Я думав, що це символ розрядженого акумулятора, тому я залишив його заряджатися, коли виходив купувати їжу. Коли я повернувся додому і перевірив його, на екрані було видно той самий символ, тож щось не так. Я не знаю, що це означає, і я точно не знаю, що з цим робити. Можеш допомогти мені? Дякую. »- Justin T .

Якщо у вас є інші проблеми з телефоном, відвідайте нашу сторінку усунення несправностей Samsung Galaxy S5, оскільки вона містить сотні рішень проблем, які ми вже розглядали раніше. Знайдіть проблему, яка пов’язана або така ж, як і ваша, та спробуйте запропоновані нами рішення. Якщо вони не працювали для вас, тоді не соромтеся зв’язуватися з нами, але обов’язково надайте нам необхідну інформацію про вашу проблему, щоб ми могли дати точні рішення. Не хвилюйтеся, це безкоштовно.

Можливі причини

Цей список покаже вам, що проблема може бути незначною і складною, але зводиться до батареї.

  • Замінена батарея
  • Зігнуті роз'єми
  • Розряджена батарея
  • Пошкодження рідини
  • Акумулятор вийнято

Пов’язана проблема : телефон не заряджається, а під час зарядки з’являється жовтий трикутник із вигуком .

Усунення несправностей / Потенційні рішення

Перш за все, символ, який показує акумулятор з жовтим трикутником із знаком оклику всередині, означає, що телефон ...

  • не вдається виявити акумулятор
  • не можу розпізнати акумулятор
  • виявляє розряджений акумулятор
  • має коротке замикання.

Тепер ось що ви можете зробити для усунення проблеми ...

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як виправити проблеми із заряджанням Samsung Galaxy S5 [Посібники з усунення несправностей]

Крок 1: Перевірте, чи правильно встановлено акумулятор

Просто зніміть задню панель і витягніть акумулятор. Зачекайте кілька секунд і замініть акумулятор, цього разу переконайтесь, що він належним чином встановлений і що його роз'єми торкаються розеток на задній панелі телефону.

Закріпіть акумулятор задньою кришкою, а потім підключіть його знову, щоб перевірити, чи заряджається він.

Крок 2: Очистіть роз'єми, знайдіть можливі зігнуті штирі

Якщо телефон не заряджався, відкрийте задню частину телефону та вийміть батарею. Цього разу візьміть суху тканину та почистіть роз’єми на акумуляторі.

Закінчивши чищення роз’ємів, уважно огляньте роз’єми на задній панелі телефону на наявність корозії та зігнутих контактів. Якщо є навіть один неправильно вирівняний штифт, це може бути причиною того, що телефон не може виявити батарею. Акуратно перерівняйте його, і після цього все буде добре.

ПОВ’ЯЗАНИЙ ПОСТ: Як виправити проблеми із зарядкою та повільним заряджанням Samsung Galaxy S5

Крок 3: Використовуйте інший акумулятор

Якщо ви переконалися, що правильно встановили акумулятор і не було зігнутих штифтів та корозії, то пора спробувати інший акумулятор. На даний момент придбати нову батарею недоцільно, оскільки ми не знаємо, чи це насправді проблема.

Отже, якщо у вас є друг або ви знаєте когось, у кого такий же телефон, як у вас, спробуйте позичити його / її акумулятор і спробуйте його на своєму телефоні, щоб перевірити, чи він заряджається.

Крок 4: Перевірте LDI на можливі пошкодження рідиною

Індикатор пошкодження LDI або рідини можна знайти на акумуляторі. Якщо він стає рожевим, червоним або фіолетовим, це означає, що телефон або акумулятор потрапляли під дію вологи або рідини, і якщо так, то акумулятор, можливо, короткозамкнувся і зірвався.

У випадку з нашим читачем, який кинув телефон на мокру бруківку, це може призвести до рідкої шкоди, якщо попередні кроки не спрацювали.

Справа в тому, що ви не можете точно визначити ступінь пошкодження рідини. Так, Galaxy S5 є водостійким, але він не є водонепроникним; тобто рідина може якось потрапити в телефон.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як виправити Samsung Galaxy S5, який не заряджається належним чином, з’являється сповіщення Power Sharing

Крок 5: Попросіть техніка поглянути на це

Що стосується усунення несправностей, ви зробили свою роботу безрезультатно. Отже, пора дозволити комусь, хто має належні навички, перевірити ваш телефон та оцінити ступінь шкоди.

Ми дійсно не можемо сказати, що буде далі, але якщо це були пошкодження рідини, то існує ймовірність того, що живлення або зарядний мікросхем були скомпрометовані. Якщо так, материнську плату потрібно замінити, і це майже те саме, що придбати новий телефон.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Ми підтримуємо всі доступні пристрої Android, і ми серйозно ставимося до того, що робимо. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк на нашій сторінці у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.