Beats Studio Wireless проти Solo 3: Порівняння кращих навушників Bluetooth у 2020 році

Дивлячись на Beats доктором Дре існуючої лінії навушників вгору, неможливо пропустити два майже ідентичних моделі: в Solo 3 Wireless і Studio 3 Wireless . Як же тоді найменш дорогий з них, Solo 3, новіший, довше працює від однієї зарядки та оснащений новим чіпом Apple W1, який обіцяє забезпечити значні переваги продуктивності та підключення?

ПродуктБрендІм'яЦіна
УдарБездротові навушники Beats Solo3Перевірте ціну на Amazon
УдарБездротові навушники Beats Studio3 із заглушенням шумуПеревірте ціну на Amazon

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.

Відповідь багато в чому пов’язана з маркетингом, а не з реальною продуктивністю навушників. Якщо ви намагаєтеся зарекомендувати себе як музичний продюсер, вам краще бути готовим витратити великі гроші, щоб розпочати.

Однак, оскільки обидва навушники оснащені високоякісним чіпом W1 від Apple, вибір стає ще складнішим. Не кажучи вже про той факт, що Beats Solo3 дещо дешевший за Studio 3. Звичайно, існує певна плутанина як щодо характеристик, так і щодо продуктивності, і ми збираємось переконатися, що вони роз’яснені в цій статті.

Beats Solo 3 проти Beats Studio 3

Дизайн

Крім форм - фактора, то друга найбільш суттєва різниця між Beats Solo3 і студії Бездротові навушники є те , що чашки Solo 3 вуха відпочивати від вуха в той час як студія 3 бездротової обгортання повністю навколо вуха. Обидва вони підходять для будь-якого дизайну вух, що є першим, що споживачі хочуть знати про навушники.

Ця будівельна різниця має кілька наслідків. Враховуючи те, що Studio 3 належить до сегмента навушників, що перекривають вуха, він може краще ізолювати зовнішній шум незалежно від вашого дизайну вух. З іншого боку, Solo3 - це стандартні навушники на вухо, хоча і не найкращі з точки зору шумоізоляції або придушення.

Елементи управління

Обидва мають невидимі кнопки керування навколо логотипу Beats, причому логотип виконує роль кнопки сполучення. На обох є м’яка прокладка з внутрішньої сторони пов'язки та плюшеві чашки для вух, які чудово прилягають до шкіри.

Нам серйозний слухач - це кожен, хто йде в ногу з музичною індустрією або хоча б стежить за кількома улюбленими виконавцями, і хто активно намагається знайти час для прослуховування музики, будь то під час поїздки на роботу чи в школу, на роботу чи коли просто охолоджуючи ввечері.

Ми готові посперечатися, що більшість серйозних слухачів не носять навушники більше години за раз. Для цих людей Beats Solo3 буде чудово працювати. Але якщо ви хтось, хто в основному живе з навушниками, Studio 3 Wireless, швидше за все, буде кращим вибором.

Підключення та сполучення

Мабуть, найбільшою перевагою навушників виробництва Apple, таких як Beats Solo3 та Studio Wireless, є включення нового процесора Apple W1. Цей набір мікросхем також є на Apple AirPods. Як заявляє Apple, "навушники можуть розпізнавати, коли ви говорите і слухаєте", роблячи це надзвичайно потужним апаратним забезпеченням, побудованим з урахуванням сучасних клієнтів.

Цей чіпсет також полегшує процес сполучення, особливо якщо у вас є Apple iPhone. На жаль, користувачам Android не пощастило, хоча все одно можна використовувати обидва навушники з телефонами Android, хоча і за допомогою традиційного методу сполучення Bluetooth.

Отже, як працює сполучення з чіпом W1? Подумайте про це як про чіп NFC, але з кращим діапазоном. Як тільки ви вмикаєте навушники поблизу вашого iPhone, карта сполучення вискакує, і все, що вам потрібно зробити, це натиснути кнопку підтвердження. Це незначне поліпшення юзабіліті, але таке, до якого легко звикнути і важко жити, не маючи цього на деякий час.

Також варто зазначити, що процесор W1 також позитивно впливає на час автономної роботи двох навушників, але до цього ми дійдемо пізніше.

Якість звуку

Якість звуку навушників та навушників Beats настільки унікальна, що про неї часто згадують, навіть коли мова йде про навушники інших виробників. Це передбачає підкреслені мінімуми, середні та пристойні максимуми - ідеальне поєднання для прослуховування хіп-хопу, дабстепу та попу. Однак це не означає, що навушники зі звуком "Beats" чудово підходять для класичної музики, року або джазу, лише для наведення декількох прикладів.

Apple явно намагається змінити цей образ, щоб зробити навушники Beats більш нейтральними. Навушкова модель має приборкані мінімуми порівняно з Beats Studio 3, але різниця, здебільшого, навіть не варта згадувати. Ви можете легко досягти такого ж результату, граючи з налаштуваннями еквалайзера на своєму телефоні. Сподіваємось, майбутні версії цих навушників ще більше покращать рівень деталізації та загальний тональний баланс.

На даний момент ви отримуєте очікуваний досвід роботи від Beats з обома навушниками - чудовим, насосним басом і теплим звуком. Незважаючи на те, що конструкція Studio 3 Wireless, що перекриває вуха, може утримати більшу частину низьких частот, навушники-вкладиші Solo3 борються із гучністю понад 60%.

Діапазон цих бездротових навушників не повинен турбувати потенційних покупців, оскільки обидва вони оснащені чіпом Apple W1, що пропонує радіус дії до 80 футів.

Пониження шуму

Обидва навушники оснащені ANC або активною функцією шумопоглинання, що дозволяє чудово придушити фоновий шум, коли ви глибоко зайняті своєю музикою. Активне шумопоглинання є загальною рисою серед бездротових навушників сьогодні, тому насправді не дивно, коли його можна знайти в цих двох пропозиціях.

Два навушники також постачаються з режимом прозорості Apple, сумісним лише з пристроями Apple, такими як iPhone, що дозволяє швидко вимкнути активне шумопоглинання та слухати, що відбувається у фоновому режимі. Однак Apple зазначає, що

Термін служби батареї

Витоки звуку на Beats Solo3 викуплено фантастичним часом автономної роботи. Він може запропонувати до 40 годин відтворення відповідно до виробника, тоді як Studio 3 може відтворювати лише 22 години. Studio Wireless може забезпечити до 22 годин відтворення завдяки новому та вдосконаленому чіпсету всередині. Що стосується часу автономної роботи, очевидно, що Solo3 має суттєву перевагу перед Studio 3 Wireless. Однак використання таких функцій, як Режим прозорості, може вплинути на час автономної роботи.

Ймовірно, що використання режиму прозорості або шумопоглинання може суттєво скоротити години відтворення, якщо не зменшити їх удвічі.

Висновок

Зрозуміло, що між Beats Solo3 і Studio 3 немає суттєвої прогалини з точки зору вбудованого обладнання, особливо після того, як Apple включила процесор W1 в обидві моделі. Однак, якщо ми вибрали один аспект, де останній сяє, це стосується 40 годин автономної роботи.

Чи дешевше насправді краще в цьому випадку?

Ці аспекти роблять Solo 3 чудовим вибором серед Studio Wireless, головним чином за ціною, і, як ми вже зазначали вище, це не підходить для тривалого прослуховування звуку. Якщо ви маєте намір використовувати навушники протягом годин відтворення, Studio 3, безсумнівно, варто задуматися, хоча ви, природно, викладете більше.

Нам також подобається той факт, що Studio 3 пропонує вражаючий контурний дизайн вух, що дозволяє йому щільно підходити до будь-якої форми вуха. Технологія шумозаглушення також, як видається, працює краще з Studio 3 Wireless у порівнянні з рідним братом. Ми настійно рекомендуємо придбати будь-який варіант, якщо ви є власником пристроїв Apple.

Ви хочете щось додати до порівняння Solo 3 проти Studio 3 Wireless?

ПродуктБрендІм'яЦіна
УдарБездротові навушники Beats Solo3Перевірте ціну на Amazon
УдарБездротові навушники Beats Studio3 із заглушенням шумуПеревірте ціну на Amazon

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.