Що робити, якщо ваша SD-карта не виявлена ​​на вашому Samsung Galaxy S9 (прості кроки)

Швидким рішенням проблеми недостатньої пам’яті в мобільних пристроях є використання SD-карти. Він надає додатковий простір для зберігання, щоб виділити більше файлів та медіа-вмісту. Однак не всі SD-карти працюють безперебійно на кожному пристрої, враховуючи диверсифіковану систему підтримки SD-карт. Проблеми з монтажем SD-карти на мобільних пристроях зазвичай пояснюються різними факторами. Серед поширених винуватців не підтримується тип карти SD, пошкоджена карта SD та пошкоджена карта SD, слот для карти SD або сам пристрій. В інших випадках пристрій може бути не в змозі розпізнати або розпізнати SD-карту просто через те, що карта зрушена або неправильно встановлена. У цьому пості ми розглянемо актуальну проблему нового Samsung Galaxy S9. Дізнайтеся, що робити, якщо ваша SD-карта не виявлена ​​на вашій новій слухавці Galaxy.

Нові Samsung Galaxy S9 і S9 Plus підтримують типи карт пам'яті microSD або TransFlash, бажано класу 10, UHS класу 1, 3 або новіших типів карт пам'яті. Щоб усунути проблему несумісності з основної причини, перевірте та переконайтеся, що використовуєте сумісну карту microSD. В іншому випадку подумайте про заміну його на потрібну карту.

Якщо ваш телефон все ще не може виявити вашу SD-карту, навіть якщо вона правильного типу, перейдіть далі та усуньте проблеми з програмним забезпеченням на Galaxy S9, які могли спричинити цю проблему. І ось ваші варіанти.

Перш ніж йти далі, якщо ви знайшли цю публікацію, оскільки намагалися знайти рішення своєї проблеми, спробуйте відвідати нашу сторінку з усунення несправностей Galaxy S9, оскільки ми вже розглядали більшість часто повідомляваних проблем із телефоном. Ми вже надали рішення деяких проблем, про які повідомляють наші читачі, тому спробуйте знайти проблеми, подібні до ваших, і скористайтеся запропонованими нами рішеннями. Якщо вони не працюють для вас, і якщо вам потрібна подальша допомога, заповніть нашу анкету з питань Android та натисніть "Надіслати".

Перше рішення: Вийміть і перевстановіть SD-карту.

Іноді пристрій не зможе виявити або прочитати SD-карту просто тому, що вона зрушена або покрита брудом. Щоб переконатися, що це не викликає у вас цієї проблеми, спробуйте вийняти SD-карту з телефону. Для безпечного вилучення обов’язково демонтуйте перед вийманням SD-карти. Ось правильний спосіб вилучити та перевстановити SD-карту на вашому Samsung S9:

 1. Відключіть SD-карту, перейшовши в Налаштування-> Обслуговування пристрою-> Зберігання-> Більше опцій-> Налаштування пам'яті-> SD-карта->, а потім виберіть опцію Зняти.
 2. Повністю вимкніть телефон.
 3. Поклавши дисплей догори, перейдіть у верхній кут телефону, а потім вийміть лоток для картки, вставивши інструмент для виймання або скріпку у передбачений гніздо. Це розблокує лоток.
 4. Обережно витягніть лоток, а потім вийміть SD-карту.
 5. Перевірте картку, чи немає видимих ​​ознак пошкодження або бруду. Якщо такої немає, вставте SD-карту назад у лоток золотими контактами вниз.
 6. Вставте лоток для картки назад у гніздо, а потім натисніть, щоб закріпити.

Знову увімкніть телефон і перевірте, чи SD-карта вже розпізнана. Більшість пристроїв автоматично встановлюють SD-карту після того, як вона вставлена ​​в гніздо для SD-карти. Але якщо це не так, тоді ви можете змонтувати його вручну через Налаштування-> SD-карта та меню Пам'ять телефону . Нарешті, торкніться опції Встановити SD-карту.

Підказка щодо очищення картки MicroSD:

 • Якщо потрібно очистити SD-карту, ви можете скористатися гумовим гумкою білого кольору, щоб обережно потерти шматок міді або золоті контакти на карті microSD, щоб видалити бруд. Ви також можете скористатися засобом для чищення лаку для нігтів, намазати його Q-кінчиком, а потім обережно протерти його золотими контактами SD-карти. Це може допомогти відокремити будь-яку ерозію. Після очищення дайте SD-картці висохнути, а потім знову підключіть її до гнізда для SD-карти на телефоні. Закріпивши лоток SD-карти, увімкніть телефон. Подивіться, чи знайдете вам удачу з попереднього обхідного шляху.

Друге рішення: протестуйте SD-карту на іншому пристрої.

Щоб визначити, працює ваша SD-карта чи ні, спробуйте вставити її в інші пристрої, що підтримують той самий тип SD-карти. Якщо SD-карта розпізнана вашим іншим пристроєм, це означає, що щось заважає S9 читати карту, але карта працює. У цьому випадку вам потрібно буде з’ясувати, хто з системних компонентів вашого телефону винен. Знову ви можете почати з завантаження Samsung S9 у безпечний режим та діагностики сторонніх програм. Зверніться до наступної процедури.

Третє рішення: завантажте телефон у безпечний режим.

У цьому режимі всі сторонні програми обходять або тимчасово відключають, тому вам було б легше визначити, чи викликає проблему сторонній додаток чи ні. Ось як завантажити Samsung S9 у безпечний режим:

 1. Натисніть і утримуйте кнопку живлення, поки на екрані не з'явиться меню Живлення .
 2. Торкніться і утримуйте (тривале натискання) опції вимкнення живлення, доки вона не перейде в безпечний режим .
 3. Потім натисніть Безпечний режим.

Потім телефон автоматично перезавантажиться в безпечний режим. У нижньому лівому куті екрана ви побачите значок безпечного режиму. Якщо ваш телефон може розпізнати SD-карту, перебуваючи в безпечному режимі, це означає, що винна стороння програма. У цьому випадку вам може знадобитися видалити найновішу додану вами програму, а потім протестувати телефон.

Щоб видалити нестабільну програму, перейдіть у меню Налаштування-> Програми , а потім виберіть програму, яку потрібно видалити.

Якщо проблема не зникає під час запуску пристрою в безпечному режимі, натисніть і утримуйте кнопку живлення, а потім натисніть Перезапустити, щоб повернутися до нормального режиму. Перейдіть до наступного відповідного рішення.

Четверте рішення: відформатуйте свою SD-карту.

Якщо ваша SD-карта нова і все ще порожня, ви можете відформатувати її безпосередньо. Однак, якщо ви вже зберегли в ньому деякі файли, вам потрібно буде спочатку зробити передачу файлів, оскільки всі вони будуть знищені в процесі форматування. Ви можете перемістити вміст SD-карти на свій комп’ютер через кардрідер. Після того, як все встановлено, виконайте такі дії для форматування SD-карти:

Щоб відформатувати SD-карту на вашому Samsung Galaxy S9, виконайте такі дії:

 1. Проведіть пальцем угору по порожньому місці з головного екрана, щоб відкрити панель програм .
 2. Торкніться Налаштування .
 3. Торкніться Обслуговування пристрою.
 4. Торкніться Зберігання .
 5. Торкніться Меню .
 6. Виберіть Налаштування сховища.
 7. Торкніться SD-картки.
 8. Виберіть Формат .
 9. Ще раз натисніть Формат, щоб підтвердити дію.
 10. Зачекайте, поки SD-карта повністю відформатується, потім натисніть Готово .

Перезапустіть телефон і перевірте, чи зможе він тепер виявити вашу SD-карту.

П’яте рішення: Апаратне скидання вашого Galaxy S9 (скидання до заводських налаштувань).

Це слід розглядати як крайній засіб, якщо все інше не вдалося вирішити проблему, і ваш Samsung S9 все ще не може виявити вашу SD-карту. Повне скидання системи, швидше за все, вирішить проблему, особливо якщо це спричинено складною системною помилкою на телефоні. Але також варто зазначити, що це скидання знищить усі ваші дані, включаючи особисті налаштування та інформацію, що зберігається у внутрішній пам’яті. Тим не менш, зробіть резервну копію телефону, перш ніж виконувати ці дії:

 1. Торкніться Налаштування на головному екрані.
 2. Прокрутіть до та торкніться Загальне управління.
 3. Прокрутіть до та торкніться Скинути .
 4. Виберіть Скидання заводських даних із наведених параметрів. Це видалить усі ваші дані та особисту інформацію з вашого пристрою. У процесі також видаляються помилки та програмні збої, що дає новому пристрою чистий старт.

Зачекайте, поки скидання закінчиться, і телефон перезавантажиться. Продовжте початкове налаштування пристрою та спробуйте знову встановити SD-карту, щоб перевірити, чи вона розпізнана телефоном.

Шукати подальшої допомоги

Зверніться до служби підтримки Apple і зверніться за додатковою допомогою та іншими варіантами, якщо ваш Samsung Galaxy S9 все ще не може виявити будь-яку SD-карту, яку ви намагалися вставити. На пристрої може виникнути більш серйозна проблема, яку повинен виправити технік, або складна системна помилка, яку потрібно усунути на телефоні.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.

Публікації, які ви також можете переглянути:

 • Як виправити Facebook, який постійно падає на Samsung Galaxy S9 (просте виправлення)
 • Як виправити Samsung Galaxy S9, який продовжує довільну перезавантаження (прості кроки)
 • Як виправити Samsung Galaxy S9, який постійно замерзає та відстає (прості кроки)
 • Як виправити Samsung Galaxy S9 з проблемою мерехтіння екрана (прості кроки)
 • Як виправити Samsung Galaxy S9 з проблемою чорного екрану смерті (прості кроки)