Як вирішити проблеми з гіроскопом та монітором серцевого ритму Samsung Galaxy S5, інші проблеми з датчиками

Чи знали ви, що Samsung Galaxy S5 (#Samsung # GalaxyS5) має аж десять датчиків? Вони є однією з причин, чому пристрій здається «розумнішим» за інші. Частіше за все ці датчики встановлюються на постійне увімкнення за замовчуванням, якщо користувач їх не вимикає.

Galaxy-S5-гіроскоп-проблема

Наприклад, датчик освітленості завжди ввімкнений за замовчуванням, щоб функція «автоматичної яскравості» працювала. Те саме, що і з датчиком наближення, який вимикає екран, коли під час телефонного дзвінка ви кладете телефон біля обличчя.

Ці датчики не можна замінити користувачем; ви не можете просто замінити їх, якщо вони пошкоджені. Однак Samsung або авторизовані техніки можуть вам допомогти, тому не хвилюйтеся.

Нижче наведено лише декілька проблем, пов’язаних із датчиками, які ми отримали від наших читачів. Спробуйте переглянути їх, щоб з’ясувати, чи є такий, що схожий на вашу проблему.

 1. Гіроскоп Galaxy S5 перестав працювати
 2. Монітор серцевого ритму Galaxy S5 не працює
 3. Galaxy S5 GPS перестав працювати після заміни екрана
 4. Galaxy S5 GPS перестав працювати, не зможе знайти пристрій на Gmaps / Maps.me
 5. GPS на Galaxy S5 продовжує шукати сигнал
 6. Датчики Galaxy S5 перестали працювати
 7. Сканер відбитків пальців Galaxy S5 іноді не працює
 8. Запитання щодо сканера відбитків пальців Galaxy S5

Для тих, хто має інші занепокоєння, відвідайте нашу сторінку з усунення несправностей та знайдіть проблеми, однакові чи подібні до ваших. Потім ви можете використовувати запропоновані нами рішення. Або ви можете просто заповнити цю форму та натиснути кнопку подати, щоб зв’язатися з нами. Ми пропонуємо цю послугу консультацій з проблем Android безкоштовно, тому ні про що не турбуйтеся. Просто надайте нам деталі проблеми, щоб ми могли точніше допомогти вам.


Гіроскоп Galaxy S5 перестав працювати

Проблема : Гіроскоп перестав працювати, я переглядав форуми в Інтернеті і пробував все, крім скидання до заводських налаштувань. Я вважаю себе технічно налаштованим і заглянув до налаштувань гіроскопа і не міг нічого знайти. Чекаємо на швидку відповідь. Дякую, Сем .

Усунення несправностей : Ми можемо зробити так багато всього, коли справа стосується одного з датчиків. Якщо це правда, що ви вже зробили все, що можете знайти в Інтернеті, то я припускаю, що наразі ви знаєте, що все, що ви можете зробити щодо гіроскопа, - це зробити віртуальне калібрування, так? Процедура в основному є калібруванням, але в деяких зареєстрованих випадках вона спрацьовувала. Отже, якщо ви ще цього не зробили, я пропоную вам це зробити, а якщо ви не знаєте як, ось покроковий посібник.

 1. Відкрийте телефонну програму на своєму пристрої.
 2. Наберіть * # 0 * #, і ви перейдете на новий екран.
 3. Торкніться Датчик.
 4. Покладіть телефон на рівну поверхню.
 5. У розділі Датчик гіроскопа натисніть кнопку самовипробування гіроскопа.
 6. Тест буде проведений за кілька секунд, і телефон повинен відображати або “Fail”, або “Pass”.

Якщо це останнє, то гіроскоп просто працює нормально, інакше зверніться до техніка. Тепер, якщо на ньому написано "Пройти", але гіроскоп все ще діє, ваш останній засіб - зробити головне скидання. Не можна сказати, що ви вже зробили все для усунення проблеми, не виконавши цю процедуру. Хоча, будучи технічно налаштованою людиною, я припускаю, що ви знаєте, що робити до скидання.

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Одночасно натисніть і утримуйте такі три кнопки: клавішу збільшення гучності, клавішу головного екрана та клавішу живлення.
 3. Коли телефон завібрує, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте натискати та утримувати клавішу збільшення гучності та клавішу Home.
 4. Коли з’явиться екран Android System Recovery, відпустіть клавіші збільшення гучності та клавіші Home.
 5. Натисніть клавішу зменшення гучності кілька разів, щоб виділити 'wipe data / factory reset'.
 6. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати.
 7. Натискайте клавішу зменшення гучності, доки не буде виділено "Так - видалити всі користувацькі дані".
 8. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати та розпочати основне скидання.
 9. Коли головне скидання завершено, виділяється "Перезавантажити систему зараз".
 10. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Монітор серцевого ритму Galaxy S5 не працює

Проблема : У мене розблокований Samsung Galaxy S5 G900A AT&T, але носієм на ньому є MetroPCS. Я спробував використовувати пульсометр; Я поклав палець на датчик камери, але червоне світло ніколи не світиться. Я зробив скидання, але безрезультатно. Червоне світло просто ніколи не загоряється, що б я не робив. Що ви робите для усунення цієї проблеми та чи є її рішення? Нарешті, як я можу оновити своє програмне забезпечення з льодяника 5.0 до 5.1, не чекаючи свого оператора?

Усунення несправностей . Можливо, проблема полягає в тому, що ви поклали палець на датчик камери, а не на датчик пульсу безпосередньо під ним. Однак, якщо припустити, що ви правильно розмістили палець на згаданому датчику, але світлодіод не вистрілив червоним світлом, а програма S Health не читає, то, можливо, проблема з ним.

Частіше, коли справа стосується цього датчика, скидання завжди вирішує проблему, але ви вже казали, що цього не сталося, тому настав час відправити його на ремонт.

Що стосується оновлення вбудованого програмного забезпечення, ви завжди можете вручну прошити прошивку на своєму телефоні за допомогою інструмента Odin. Просто завантажте правильну прошивку, і все готово.

Galaxy S5 GPS перестав працювати після заміни екрана

Запитання : Мій екран розбився, а місцевий ремонтник змінив екран та цифровий планшет. Але зараз мій GPS більше не отримує чітко. Інструмент GPS виявляє, а потім видаляє місцезнаходження. Чи працює датчик GPS вздовж екрана? Чи ремонтник відключив мій GPS? Я просто розглядаю, чи потрібно мені добиратися до Samsung, щоб це виправити ».

Відповідь : Очевидно, це проблема, з якою ми (ми з вами) не можемо щось зробити, оскільки це, мабуть, проблема апаратного забезпечення, тому я просто відповім на ваші запитання.

 1. Всі мікросхеми у вашому телефоні знаходяться під панеллю дисплея.
 2. Ми точно не знаємо, чи винна техніка, що GPS перестав працювати, чи це було спричинено ударом, який розбив екран. Але одне можна сказати напевно: технічний працівник зробив все, що міг, щоб замінити дисплей, і, справедливості заради, тепер ви можете використовувати свій телефон. Крім того, мікросхему, яка обробляє GPS та інші служби визначення місцезнаходження, не можна “від’єднати”, але якщо вона від’єднана від материнської плати, телефон не ввімкнеться.
 3. Так, я думаю, що краще зателефонувати до Samsung і попросити його техніку відремонтувати ваш телефон. Потім вас попросять надіслати їх їм і почекайте принаймні 3 тижні, перш ніж ви зможете отримати його назад, і немає жодної гарантії, що це буде виправлено. Це ваш дзвінок.

Будучи техніком, коли клієнт заходить із пошкодженим пристроєм, я маю на увазі лише одне - як це виправити та негайно отримати гроші. Отже, чому я повинен витрачати більше часу, намагаючись завдати більшої шкоди пристрою та зробити його витонченим, щоб власник не відразу виявив?

Якщо клієнт повертається після послуги, оскільки проблема не була усунена, це відставна робота, і нам за це не платять. Сподіваюся, ви зрозуміли мою думку.

Galaxy S5 GPS перестав працювати, не зможе знайти пристрій на Gmaps / Maps.me

Проблема : Привіт, нещодавно я помітив, що мій GPS перестав працювати. Я отримав оновлення OTA кілька тижнів тому, але моя ОС все ще є 5.0 льодяник. Якщо я встановлю для параметрів розташування лише GPS, він не знайде мене на Gmaps або Maps.me.

Виправлення неполадок : Це одна з найпоширеніших проблем, про яку повідомляють власники пристроїв Galaxy ще з S4, і найефективнішим рішенням є видалення системного кешу. Роблячи це, ви змушуєте нову систему створювати нові кеші, які будуть добре працювати з нею. Ось як ви видаляєте системні кеші ...

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Одночасно натисніть і утримуйте такі три кнопки: клавіша збільшення гучності, клавіша головного екрана, клавіша живлення
 3. Коли телефон завібрує, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте натискати та утримувати клавішу збільшення гучності та клавішу Home.
 4. Коли з’явиться екран Android System Recovery, відпустіть клавіші збільшення гучності та клавіші Home.
 5. Натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити "стерти розділ кешу".
 6. Натисніть клавішу живлення, щоб вибрати.
 7. Коли розділ кешування стирання завершено, виділяється "Перезавантажити систему зараз".
 8. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

GPS на Galaxy S5 продовжує шукати сигнал

Проблема : Зараз я в роумінгу, але не бачу, як це може спричинити помилку. Я спробував gps-тест додатків, стан gps та панель інструментів, а також програму тестування телефону. Коли в розділі gps я отримую лише постійний пошук сигналу. Я видалив кеш з меню відновлення, але безрезультатно.

Не знаю, чи це пов’язано, але нещодавно я помітив, що мої завантаження зупиняються (з Wi-Fi), коли екран вимкнений, незалежно від того, чи тримати Wi-Fi увімкненим, коли екран вимкнений. Я видалив чистий майстер, і, здається, він зупинився. Не вдається закріпити точки GPS, не вдаючись знайти підключення до чогось очевидного.

Не дуже хочу робити FR, якщо мені не потрібно. З повагою, Нікса .

Виправлення неполадок : Привіт Нікса! Спробуйте спочатку завантажити телефон у безпечний режим, виконавши такі дії:

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли на екрані з’явиться „Samsung Galaxy S5“, відпустіть клавішу живлення.
 4. Відразу після відпускання клавіші живлення натисніть і утримуйте клавішу зменшення гучності.
 5. Продовжуйте утримувати клавішу зменшення гучності, доки пристрій не завершить перезапуск.
 6. У нижньому лівому куті екрана відображатиметься безпечний режим.
 7. Відпустіть клавішу зменшення гучності, коли з’явиться безпечний режим.

У безпечному режимі спробуйте перевірити, чи телефон може зафіксуватися у вашому положенні. Якщо так, спробуйте стерти розділ кеш-пам’яті, оскільки він завжди виправляє подібні проблеми, інакше у вас дійсно не залишається жодної опції, окрім як зробити головне скидання.

Датчики Galaxy S5 перестали працювати

Проблема : Ніколи не було проблеми, яку я не міг вирішити. Я хлопець із технологій, химерний. Гіроскоп, акселерометр, гравітація зупинилися кілька місяців тому. Вчора ввечері я скинув заводські налаштування та не виконував відновлення. Свіжа установка. Досі нічого.

Відповідь : Моє запитання: чи робили ви щось, що робимо лише ми, технічні хлопці? Як встановити користувацькі ПЗУ, root тощо? Якщо так, спробуйте перепрошити стандартну прошивку, і це слід виправити, інакше настав час звернутися за допомогою до технічного хлопця, який є досвідченішим за вас. Зрозумійте, що я маю на увазі?

Сканер відбитків пальців Galaxy S5 іноді не працює

Проблема : Сканер відбитків пальців іноді працює ідеально, інший час здається абсолютно інертним. Коли він інертний, я не можу отримати доступ до телефону або навіть отримати повідомлення про помилку від сканера. Це просто ігнорує мій палець взагалі. Вимкнення та ввімкнення телефону зазвичай вирішує проблему, але вона повторюється наступного дня. Несправність непередбачувана і трапляється один-два рази на день. Перевізник - три у Великобританії ".

Відповідь : Якби ми були Samsung чи навіть трохи пов’язані з компанією, ми б сказали вам перевірити свої налаштування, переконатися, що ви правильно розмістили палець на сканері тощо, але ми цього не зробили. Отже, я кажу вам, що ви не єдині, хто має цю проблему, і хоча компанія добре зробила, упакувавши сканер відбитків пальців у S6, її технологія далеко не досконала. Що й казати, ми не можемо з цим нічого зробити, але Samsung може. Будемо лише сподіватися, що нещодавнє оновлення Android 6 Marshmallow вирішить цю проблему, тому що якщо ні, ну, є інші кращі смартфони.

Запитання щодо сканера відбитків пальців Galaxy S5

Запитання : Я використовував свій відбиток пальця як пароль, поки не прочитав вашу статтю, де сказано, що це не безпечно. Чи вирішила Samsung цю проблему?

Відповідь : Що стосується сканера відбитків пальців, то звітів немає, що пристрій розблоковували за допомогою іншого набору відбитків пальців. Однак надходили скарги власників, що їх блокували, оскільки пристрій не міг розпізнати їхні відбитки пальців. Отже, я думаю, що це в певному сенсі безпечно.

Це надійно? Ні.

Samsung це вже виправив? Ще ні.

Чи буде це колись виправлено? Ніхто не знає.

Сподіваюся, я відповів на ваші запитання достатньо.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк на нашій сторінці у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.